Naše vláda a co k tomu patří - nic nového pod sluncem

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsme zachráněni!

Příspěvek od jeff »

To je dobrý, takže 1,75 bilionu, to je na každého ovčana cca 175 000,-Kč, aby se za republiku oddlužil. Kdo tak učiní, by měl dostat certifikát od bezdlužnosti a na 10 roků daňové prázdniny.
Kdo do toho jde? :jump:

Jeff


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Jsme zachráněni!

Příspěvek od martin11 »

...já ne , protože nemám takovej příjem, abych platil ročně 17 500.- daní.... :idea: :bhead: karkulka :oops: a navíc to mám za 2 roky do penze.... :evil: ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jsme zachráněni!

Příspěvek od chiq »

jeff píše:To je dobrý, takže 1,75 bilionu, to je na každého ovčana cca 175 000,-Kč, aby se za republiku oddlužil. Kdo tak učiní, by měl dostat certifikát od bezdlužnosti a na 10 roků daňové prázdniny.
Kdo do toho jde? :jump:

Jeff
Radím - najmenej na 100 rokov! Pod to neísť! ;) ...takyžejo, pane Fischere, vždyť voni to vědí!


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vyjmuto z Medical Tribune cz

Příspěvek od laik »

TOP09 chystá velkou zdravotnickou revoluci
30.11.2009 09:11
Zdroj: HN
Autor: Petr Vašek
Druhá největší pravicová strana TOP 09 chce po květnových volbách prosadit ještě radikálnější zdravotnickou reformu než svého času exministr zdravotnictví Tomáš Julínek. Lidé by si měli připlácet ze svého nejen na léčbu banálních nemocí třeba nachlazení, ale i za některé lehčí operace například kýly nebo křečových žil.....................

..........................."Pokud se pacient nenechá očkovat proti chřipce a dostane chřipku, měl by si náklady částečně nebo úplně platit sám," řekl HN zdravotnický mozek TOP 09 a poradce jejího prvního místopředsedy Miroslava Kalouska Rudolf Zajac...............


ps:nejvíc ke zvracení je to ,že strana která vznikla jen tak ,už ví že je druhá největší a bude po volbách u vesla......
snad se lidi konečně vzpamatujou


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vyjmuto z Medical Tribune cz

Příspěvek od jeff »

Řešení tokovéhoto problému mi připomíná starý vtip, jak Gotwald, Zápotocký a Husák jedou v 613 po dálnici. Jedou, jedou a najednou nejedou a zůstali stát. Řidič začne prohlížet motor a pokouší se závadu odstranit. První vyběhne z auta Gotwald a prohlásí, že řidiče zastřelí, načež vyběhne i Zápotocký a bodře prohlásí: Pojďte soudruzi, vyhrnem si rukávy a auto odtlačíme. Husák jen sedí a poslouchá, pak ale sešroubuje okénko a říká: Soudruzi, pojďte si sednout zpátky do auta a budeme dělat, že jedem.
Sice staré, ale pořád platné, jenom s jinými jmény.
No a jak to souvisí s očkováním? No přece, abych nemusel platit léčení nějaký chřipky, tak se dohodnu s doktorem, jako že mě proti chřipce očkoval. Prostě neočkoval, očkoval, jak jednoduché a účinné. Takhle to u nás chodí, ne že by to bylo řešení, ale funguje to.

Jeff


jarda ovčák svitavy

to jo.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

To jo, ale proč by to dělali? vždyť každý hňup ví, že celkové zdanění je 80%......... Pro mne by osobní oddlužení byl kauf jako blázen, páč jen daně z nemovitostí platím víc, než těch 17500. k tomu daně z příjmu, z prijebané hodnoty a spotřební daně, ekologické daně, daně zdravotnictví a sociálnímu systému. Kdepak ty věci. Prasata si koryto samy nevylejí.


jarda ovčák svitavy

Martine

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Martine, máš pravdu. Lidi májí tendenci naříkat a histericky bědovat, i když k tomu nemají žádný důvod.Sám tak činím.... Měli bychom děkovat bohu za to, že máme v hubě poslední dva zuby, kterými můžeme rozžvýkat chléb nám ve zdejší. Mohlo by to být i jinak a mohli jsme se narodit jako jateční prase nebo brojler či paroubek.Ta pokora .... sám vím, že mi chybí každý den. Každý den děkujme za to, že se máme čeho a čím nadechnout. To ostatní je jen omáčka, abychom se nenudili. Ale takové daně mi umí hnout žlučí......člověk je tvor nedokonalý a vždy nespokojený......


Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

PaeDr.Marie Kindermannová

Příspěvek od Aquarius1 »

Dnes jsem dostal e-mail s těmito odkazy.Věřím že si to zaslouží pozornost,ostatně již jsem také podepsal.
http://www.uzvasmamedost.cz
http://www.nocr.estranky.cz/


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Připomenutí

Příspěvek od poota »

Není vůbec od věci občas se podívat trošku do historie.
Zdravím - poota
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Martine

Příspěvek od Ilem »

jarda ovčák svitavy píše:Martine, máš pravdu. Lidi májí tendenci naříkat a histericky bědovat, i když k tomu nemají žádný důvod.Sám tak činím.... Měli bychom děkovat bohu za to, že máme v hubě poslední dva zuby, kterými můžeme rozžvýkat chléb nám ve zdejší. Mohlo by to být i jinak a mohli jsme se narodit jako jateční prase nebo brojler či paroubek.Ta pokora .... sám vím, že mi chybí každý den. Každý den děkujme za to, že se máme čeho a čím nadechnout. To ostatní je jen omáčka, abychom se nenudili. Ale takové daně mi umí hnout žlučí......člověk je tvor nedokonalý a vždy nespokojený......
Nevím proč, ale tvůj příspěvek ve mě vyvolal vzpomínku na jeden plakát který jsem nedávno viděl. Na plákátu je fotka zalitá deštěm a nápis. :

"Už zase chčije.
Buďte rádi. V naší republice by mohlo i srát"

Omlouvám se za výrazy, ale je to citace. :|


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Asi se to hodí nejvíc sem

Příspěvek od Ilem »

Na netu mě oslovil jeden článek, který mi jde přímo od srdce. Tak si ho taky přečtěte: http://www.novinky.cz/domaci/186778-pol ... hajek.html


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nikomu nic nedlužím!!!

Příspěvek od Palo »

Opět mi přišel fajn mejlík :)


Nedlužím nic!
Znovu, již po několikáté, jsem se rozčílil nad neomalenou drzostí médií, která mi, jakožto občanovi, periodicky vnucují myšlenku, že mám jakýsi podíl na státním dluhu a vypočítávají mi výši mého údajného podílu. Znovu důrazně opakuji, že jsem si od nikoho nic nepůjčil a ikomu nic nedlužím.

Nikdo, ani stát, není oprávněn půjčovat si mým jménem a zadlužovat mne. De facto by se jednalo o trestný čin. Nic také nikomu nebudu splácet. Mou osobu si tento stát přivlastnil, aniž by se mne na cokoliv ptal, v okamžiku mého narození, ale to neznamená, že si se mnou může dělat co chce, respektive, zadlužit mne. Pokud je stát podnikatelskou jednotkou a nedokáže splácet své dluhy, pak zřejmě musí vyhlásit bankrot a musí být zrušen. To ale neznamená, že mám být zrušen i já. Dluh by měl být naúčtován podílově všem, kteří tomuto státu vládli v době od vzniku dluhu. Já jsem tyto osoby nikdy nevolil a jsem, co se týče jejich jednání (proti němuž jsem často protestoval), zcela bez viny. Z každých 100 % Kč, které vydělám, si tento stát vezme 55 - 64% Kč formou různých typů zdanění. Další peníze si ode mne stát bere formou daní z nemovitosti a jiných forem zdanění. Když si za zlomek skutečné hodnoty mé práce, kterou mi stát milostivě ponechá, cokoliv koupím, je toto cokoliv také již mnohokrát zdaněno cestou od těžby suroviny k finálnímu výrobku a jeho prodeji. I zde platím v ceně výrobku státu odvody. Stát mi účtuje nejrůznější poplatky. Platím téměř nejdražší elektřinu v Evropě a jsem občanem energetické velmoci. Hospodář stát platí za kilometr silnice třikrát tolik, co kdekoliv jinde, atakdále. Stát mne připraví zhruba o tři čtvrtiny hodnoty všeho, co vytvořím a vydělám a tyto prostředky prošustruje, nebo přerozdělí neznámo kam. Ani to mu však nestačí, ještě se mne a mé potomky pokouší zadlužit.

Kdosi neznámý si na tento stát nabírá nehorázné půjčky, jako by byl stát jen nějakým bílým koněm zločinecké organizace. Stát, nebo kdosi, kdo se za jeho nálepku schovává, si ode mne bere několikrát větší berní, než si panstvo kdy dovolilo vzít od poddaného. Udržuje mne v chudobě, abych si nevyskakoval, aby mi snad ani nenapadlo z přebytků založit firmu, začít podnikat a zaměstnávat jiné.

Sám stát však pracovní místa nezajistí a těm, kdo nemají práci pak bezostyšně přerozděluje to, co sebral mně, aniž by se mnou cokoliv
konzultoval. A teď mi ještě oznamuje jak mne zadlužil, za což pochopitelně nikdo nenese odpovědnost, to udělala nějaká anonymní nezodpovědná krize. Zítra na mne pošle exekutora, aby mi sebral i to poslední, co mi ještě zbylo.

Vážený a milý státe, milá Česká republiko... Pěkně mě se®eš! Už běž, ku®va, do p®dele!!!


Trochu matematiky:
Ve sčítání obyvatel v roce 2001 se přihlásilo v České republice necelých 12 tisíc občanů k romské národnosti. Náklady jednotlivých rezortů na tuto národností menšinu jsou tyto: Ministerstvo pro lidská práva 4 mld.*EU přispěje 1,5-2,5 mld.* Nová agentura bude stát 0,5 mld. *
Ministerstvo práce a sociálních věcí vyplatí Romům 3-4 mld.* Ministerstvo pro místní rozvoj a kraje jako náklady na bydlení a platbu nezaplacených energií 1-2 mld.* Ministerstvo kultury a jednotlivé místní správy a samosprávy na podporu romské kultury 0,5-1 mld.* Ministerstvo vnitra na romskou kriminalitu 3-5 mld.* Ministerstvo školství na vzdělávání Romů nad rámec běžné populace 2-3 mld.*
Ministerstvo zdravotnictví vyplatí na nákladech spojených s absencí zdravotního pojištění 1,5-2,5 mld. Ostatní (parlamentní komise, rozličné odbory a vládní příživníci -poradci) 2-3 mld. Celkem: 25,5 miliard ročně! Na jednoho Roma 2.125.000,- ročně, 177.080,-měsíčně!

Tak sis to přečetl a teď běž dělat aby mohli tito chudáci být živi z tvých daní!!!! No, řekněte sami, není to k pos®ání??? Maličkost, ne všichni z výše uvedené entity jsou nezaměstnaní, i když pomálu, pak na každého nezaměstnaného je vynakládáno peněz o něco více.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Už vás máme dost.

Příspěvek od hanka »

Tohle mi přišlo na e-mail, posílám to na vědomí dál:

Dobrý den!


Předem bych Vám chtěla velmi poděkovat za podporu petice UŽ VÁS MÁME DOST!
Ráda bych Vás také pozvala dne 18.1.2010 od 15,00 hod. na Václavské náměstí
(spodní část) v Praze, kde se uskuteční protestní akce s výzvou UŽ VÁS MÁME
DOST!
Předpokládaný konec akce ve 20,00 hod.

Akci podpoří tito účinkující: písničkář Pepa Nos, operní zpěvačka Dita Vích
Hořínková, skupina PHONETIX a hudebník Tomáš Chmel.

Přijďme našim nemorálním politikům sdělit: UŽ VÁS MÁME DOST!

Můžete se k nám také přidat na facebooku do skupiny UŽ VÁS MÁME DOST!
http://www.facebook.com/group.php?v=inf ... 0944514792

Pomozme společně změně!



Jen ve společném postupu je síla. Naši vrcholní politici naprosto selhali.
Musíme na ně vytvořit dostatečný tlak, aby odstoupili. Jen masový protest může
mnoho změnit.



Ráda bych Vás také požádala o šíření této informace ve Vašem okolí.



Děkuji Vám za pomoc!


S pozdravem
Marie Kindermannová
http://www.nocr.estranky.cz


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

President

Příspěvek od Novák »

Ten projev presidenta Havla z roku 89 si stojí za to přečíst.Obzvlášť dneska by mu to měl někdo veřejně připomenout,ale on by se z toho stejně vykroutil.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

nádhera

Příspěvek od jarda ovčák »

To mi připomíná, že moje maminka obdržela dopis, že jí budou popotahovat za nepřiznaných 250kč, které obdržela za přeplatek topení, páč vypínala v tom svém jednopokojovém kamrlíku topení přes noc.
Příště prý bude vláčena před kárnou komisi a ani soudní jednání nebylo opomenuto.
Matka se coby stařenka roztřepala a s pláčem mi volala. Vyřešil jsem to tak, že jsem navštívil příslušný úřad a příslušnému úředníkovi jsemklidně a asertivně vysvětlil, že pokud se pod tíhou vlastizrady mamince něco stane, tak budu nucen jednat dle biblického oko za oko, zub za zub.Zeptal se mne, jestli jej zastřelím a já na to, že podřezání se mi jeví etičtější. Podotknul jsem, že tak zabíjím asi padesát dobytčat ročně, takže už zhruba vím, kam říznout. S úsměvem jsem se rozloučil a bylo vyřízené.
Ztráta rozlišovací schopnosti je obecný jev, jenž postihuje vrchnost i poddané.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“