Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše: Sysle specielně pro Tebe malou ukázku z dnešní České epubliky.
Vláda se ( chybně ) pokouší zvýšením daní získat peníze, ktré by si podle Tebe mohla snadno jednoduše natisknout.
:shock: Nemohla. Django, bývaly kdysi státovky. Dávno už to jsou ale bankovky. Stát žádný prachy netiskne. :roll: Sysel má v tomhle absolutně a naprosto pravdu. Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

to jsem psal už ned 09 zář 2012 13:44 ;)


--------------------------------------------------------------------------------

nechcu se s vámi hádat, slíbil jsem, že nebudu reagovat na sysla, nebudu už ragovat na nic ohledně chemtrails. Mě zajímá pravda a pokud není možné nějakou teorii vyvrátit, nebo potvrdit, zbytečně tím ztrácím čas.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: udělení varování

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše: Byl jem moderátorem upozorněn, že se navážím nevhodně do sysla ..... Už se ho na nic ptát nebudu, nic doložit nedokázal.
Byl bych Django daleko více uvítal přiostření žádostí o doložení jakýchkoliv dalších tvrzení předložených Syslem. On nás jinak těma slátaninama snad zahltí. Osobně si velice vážím mnoha vysvětlení, které jsi sem k těm jeho dohadům přihodil, protože dávají smysl a tím snad poukazují na to, že chemtrails sice asi jsou produkovány, ale naprostá faktuální jistota chybí, hlavně pak účel a identifikování jednotlivých úkazů, není naprostá faktuální jistota v jaké míře se koná, pokud se koná a za jakými všemi účely a hlavně, že ne vše co je načmárané na obloze jsou nezbytně chemtraily, pokud vůbec něco. Mně to taky pořád vrtá hlavou, ale nejsem ochoten se nechat oblbovat Syslovým ani nikoho jiný zápalem pro nějakou věc. Mám co dělat sám se sebou.

Taky se prosím Tě podívej sem, na další moji poznámku. SDK http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 08#p105308

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Já nechci pořádat hon na sysla.
Pouze nehledám nadpřirozeno za věcmi, které se dají vysvětlit známými jevy. Dodám k tomu ještě jeden poznatek:

Kdybych byl grýnpísák, vzal bych meterorologický balon, vypustil ho do chemostopy a buďto nabral vzorek, nebo raději na místě provedl měření spektrálním analyzerem. K tomu bych vzal státního notáře a tlupu novinářů. V tom okamžiku bych jako grýnpísák měl důvod okupovat letiště a přepadávat letadla - na tom už se dá něco trhnout a o to greenpeace jde.
Druhá možnost je vtrhnout do bazenu leteckého paliva na letišti, odkud "prokazatelně" startují chemovací letadla a odebrat vzorek ( nebo přímo z cisterny která tankuje letadlo ).
Prokázat se to dá a pochybuju, že by si děti země, greenpeace a podobná verbež nechala ujít příležitost. A peníze na meteorologický balon, spektrák a telemetrický přenos mají.

Pokud jde o letecký provoz, trasy nejsou voleny náhodně, ale v závislosti na meteorologických podmínkách a převládajících směrech větru. Lety v bouřkách nebo v jetstreamu nejsou považovány za příjemný zážitek, neprospívají ani konstrukcím letadel. Letové hladiny jsou voleny tak, aby vycházel poměr co nejlépe s ohledem na spotřebu paliva a jsou odstupňovány po 100 ft s tím, že liché jsou pro jeden směr a sudé pro opačný a to z důvodu bezpečnosti. Proto není vůbec divné, že letadla létají v jednom " koridoru " Že je provoz hustý a při vhodných kondenzačních podmínkách mohou stopy za letadly opravdu tvořit umělý výškový mrak už se tu myslím psalo, odkaz na flightradar24 už tu taky byl.

Souhrnem : chemtrails lze prokázat analýzou vzorku ( možná i ze země ) a přesto se to nikomu věrohodně nepovedlo.

Tolik Slávku k Tvé výzvě v této sekci, k orgonu, aetheru, interferometru se ještě vrátím v příslušné sekci. Vědci mají totiž u interferometru jeden špatný předpoklad a čekal jsem, jestli se ohledně toho někdo ozve.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše:Já nechci pořádat hon na sysla.
Pouze nehledám nadpřirozeno za věcmi, které se dají vysvětlit známými jevy. .... Souhrnem : chemtrails lze prokázat analýzou vzorku ( možná i ze země ) a přesto se to nikomu věrohodně nepovedlo.
Přesně. Osobně vidím spekulace jako předpoklad zjištění, kde je skutečnost. Jenže musí být jasné, že jde o spekulace.
django1 píše: Vědci mají totiž u interferometru jeden špatný předpoklad a čekal jsem, jestli se ohledně toho někdo ozve.
:D Už se těším. :D Můjproblém s interferometrem je interpretace Youngova experimentu se kterou interferometer velice souvisí, ale možná máš i něco jiného a dobrého.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

A jeje....už to tady zase skřípe..... :bhead:
Mimo jiné, abych na tomto foru mohl přežívat(jinak se tomu rici nedá), tak jsem si přivykl do téměr každé mé zprávy dodat " je to muj nazor" Na toto potom stačí odpovedet - ANO, souhlasím....nebo, Ne. Nesmime počitat ty dve moje historické, které nepocitam(možna by jsme se mohli dohadovat jeste o nejaké). Za další, ja zde uvadim me nazory, končím s fakty. Že nekdy moje uvahy spojim s nečím podpurným a ono to vypada jako fakt, tak me omluvte, fakt to tak jen asi vypada. Docela me ale teší, že již nejaké veci, které jste dříve rázne odmítali,že o nich dnes alespon přemýšlíte.
Nedelejte si hlavu z honu na Sysla :-), ono to tak není :laugh:
Tak snad po tomto bude zase chvili dychatelneji.

Moment....smím zde uvadet svuj nazor( i kdybych popustil uzdu své vášne), bez toho aby me bylo vyhrožovano? Nejakým B.F.L.M.P.S.V.Z. :-)
Taky si zapamatuj jedno Sysle, pokud máš problém s moderováním :enaughty: , no budu muset!
Pokud své stěžování si opět zamícháš do legitimního příspěvku, :enaughty: prominte, každy to musel videt. Když to bylo neunosne, ozval jsem se.
Preji krasny den
Sysel


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Batles »

Jéžiši Sysle, zmizni vocáď a šetři energii :jump:
Django, do dnes čekám na tvoje " odborné" vysvětlení, jak je to s tím Cyrrusem nad Alpami - úhel směru snímání a kdesi cosi, z mého snímaného však ty tvoje mraky záhadně zmizly. Tak mraky, nebo ne? Když ne mraky, tak co je ta žlutá záře?
V příloze něco z laboratoří ohledně analýz chemtrails, nebo nechemtrails :D
Za každou nevědomostí stojí pouze nedostatek informací :roll:
Opravdu jsou mezi námi lidé, co jen nekecají, neteoretizují, ale konají a platí za to svoje těžce vydělávané peníze a výsledky se ukazují :!:
Je potřeba se hodně smát a objímat (ne jen po panákách slivovice) :pivko: :laugh:
Batles :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


asterix
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 0:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od asterix »

That's coooooooooooooooooool :hip:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


asterix
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 0:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od asterix »

Na te prvni fotce jsou dvě éra, přitom jedno je plachťák :laugh:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Batles »

No vida, co se právě teď objevilo: v příloze
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Batlesi, to myslíš vážně ?
Analýza prachu po chemtrails : místo odběru neudáno, způsob odběru : neudáno ?
Čeho je to vlastně rozbor ???

V článku : mžp opatrně připouští ..... Nic takového není. Jen spekulace o tom, jak se kontaminoval mech.


----------------------------------------------------------------------------

Fakt už jsem sem nechtěl psát.
Podívejte se přátelé, já vám nchci brát vaši víru. Když si přečtu, že někdo všechno co sní napřed vydezinfikuje roztokem chlornanu, je to jeho věc. když někdo rozlévá ocet po zahradě, jeho věc.

Ale když někdo tvrdí, že jsou tu snahy otrávit mě těžkými kovy, tak se mě to dotýká a pídím se po relevantnosti těchto údajů. Co mě musí napadnout je : kdo to dělá, kde žije, jak se sám chrání před důsledky svého konání ? Jsou to takoví idioti, co neví, že prach z italské sopky se nalezl na jiném kontinentu? Jsou tak blbí a myslí si, že kde to vyhodí z letadla tam to spadne? A proč to dělají nad oceánem? Nebo jsou z jiné planety? Nebo chodí v masce jako darth vader ? Nebo je to sebevražedná mise ?

Nikoho z vás nechci přesvědčit o tom, že chemtrails neexistují. Chci sám sobě dokázat že buďto jde nebo nejde o fakta.


Máte někdo v práci k dispozici spektrák ? Pojďme to už rozštípnout......


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
asterix píše:Na te prvni fotce jsou dvě éra, přitom jedno je plachťák :laugh:
... chemtraily mě sice z věděckého hlediska moc neberou, ale když jsem jel v neděli odpoledne kolem Slaného, tak se přímo přede mnou objevila nádherná scenérie ... nad lesíkem u odbočky na Smečno, kde ve směru Praha bylo nebe prošpikováno velkým množstvím rozplizlých i čerstvých pozůstatků letových drah , tak před tím vším zrovna pomalu s rozvážnou majestátností proplouval větroň ...... bohužel jsem zrovna šoféroval a než jsem z báglu stačil vylovit foťák byl pryč ... bez něj to celé pak najednou ztratilo veškerou krásu okamžiku ...... ale vypadalo to moc kouzelně až neuvěřitelně (skoro jako fotomontáž) ... :D ... jako by to nakreslil sám Theo Pištěk ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od django1 »

Batles píše:Když ne mraky, tak co je ta žlutá záře?
střední až nízká oblačnost okrově


Vysvětlivky :
To, co je kurzivou je okopírováno z legendy na chmi, kde sysel vzal obrázek. To je ta žlutá záře. Kde se vzala ? v počítači při interpretaci snímků a jejich kombinaci s radarovým měřením výšky oblačnosti.
Batles píše: Za každou nevědomostí stojí pouze nedostatek informací :roll:
ano

jak vzniká cirrus si najdi na wikipedii, je to zjednodušené, ale pro tvé použití postačí. Pokud ne, můžu ti dát odkaz na učebnici meteorologie.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
asterix
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 0:57
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od asterix »

Tady to mám, kdo to nevidí. Dvě éra letící stejnou rychlostí, ale jedno asi bez motoru :laugh: :laugh:

:enaughty: Pokud k těmhle věcem nezačnete hoši přikládat technické údaje výšek kde čeho, čeho se fotky týkaj, stejně jako atmosferických podmínek skrzevá průřez nadmořskými výškami včetně teplot, vlhkostí, rosných bodů, rychlostí a směrů vzdušných vrstev a vůbec detailní meteorologické údaje, ze kterých se dá něco usoudit, jsou ty obrázky naprosto o ničem protože už 100m výškový rozdíl může nadělat divy. Začínám takové příspěvky tímto vracet přes SZ k přepracování. Syslovi se dostalo toho privilegia, že je prvním, komu jsem dal příležitost k takovým obrázkům doplnit co je potřeba včetně vysvětlení, co je s dotyčnou fotografickou dokumentací vzhledem k uvedeným podmínkám špatně. SDK.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Batles »

django1 píše:střední až nízká oblačnost okrově a ejhle, v uvedenou dobu opravdu u pobřeží spousta cumulů
Ostré ohraničení předělem voda/souš odpovídá i konvektivnímu proudění, které vytlačilo oblačnost z míst s vyžším tlakem ( přehřátá pevnina ) do míst s nižším tlakem ( chladnější vodní plochy ) .
Nízká oblačnost vzniklá konvekcí ( vzestupným prouděním ) je v 2 - 5 km. Letadla lotají v 8 km. Dále je třeba vzít v úvahu, že NOAA ze které jsi vzal snímky je polární družice a tudíž má itálii krapet z úhlu. Z tohoto pohledu se jednotlivé mraky slévají v jednolitý celek.
Takže se ptám znovu: kde jsou ty mraky u Itálie, jejichž vznik a slévání v jednotlivý celek tak skvěle popisuješ :good:
V příloze je snímek z jiného satelitu :D Kde k čeru jsou ty obrovské masy mraků :laugh:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“