Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

sisa píše:Můj názor je, že do tohoto vlákna patří i pochybnosti o existenci chemtrail, prostě všechno kolem.
Tvůj názor Ti neberu, ale pokud má mít jakékoli vlákno konstruktivní vývoj, tak do něj pochyby o existenci jeho tématu vnášejí pouze zmatek a destrukci. To máme ověřeno i prakticky už v dobách, kdy byla některá zajímavá vlákna tímto způsobem zcela záměrně rozvracena.
Takže trvám na tom, že zpochybňování existence předmětu probíraného tématu do vlákna nepatří, protože diskuzi pouze ruší!
Pokud chce někdo diskutovat o existenci nebo neexistenci daného předmětu nebo jevu, tak si na to může založit vlákno, kde se bude probírat pouze toto.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Poo, já ti nějak nerozumím.
Myslela jsem, že do diskuze patří i opačné názory. Nebo pochybnosti. Myslím, že bychom poznali, kdyby někdo chtěl rozvracet vlákno. Pak bys mohl nastoupit ty.
Bohužel tento jev je běžně pozorovatelný i kolem nás, radši všechno preventivně zakážeme, okleštíme, presumce neviny už neplatí, vina se neprokazuje kriminálníkovi, ale nevinný musí prokazovat svoji nevinu.
Nezlob se na mně, ale, proč máš určovat o čem mohu a nemohu mluvit a jaký názor si mohu vyslechnout a jaký ne? Náhodou mě zajímají i názory lidí, kteří v chemtrails nevěří. Pokud diskutují slušně, o co jde?

Děkuji.


Tuco
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 10 zář 2008 17:53
Dostal: 10 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Tuco »

poota píše:Takže trvám na tom, že zpochybňování existence předmětu probíraného tématu do vlákna nepatří, protože diskuzi pouze ruší!
Když ono je občas těžké nereagovat, pokud se tu objeví vyložený nesmysl (teď myslím technický). Sice někdo někde ve vodách internetu mohl napsat že to má souvislost s chemtrails a neustálým repostováním se taková informace mohla dostat ve vyhledávačích na první místa a zastínit skutečnost, nicméně pořád zůstává onou stokrát opakovanou..ehm...nepřesností. (Termín lež bych použil jen pro ty, kterří to dělají, ať už z jaékoli pohnutky, záměrně. Pořád věřím, že drtivá většina pouze na základě nějakého strachu jedná v podstatě v dobré víře). To že někdo něco někam napíše prostě samo o sobě důkazem není, dokonce ani to, že si to někdo další přečetl a zarecitoval to v televizi (viz. odborník na chemtrails z tv Prima).
Takže pokud se tu podesáté objeví odkazy např. na upravené fotky z letových zkoušek, tak sem prostě podesáté pověsím odkazy na původní zdroj, protože tohle jsou přesně věci, ze kterých mi jako technikovi stoupá tlak.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Já bych taky dala přednost tomu, aby mě někdo opravil, když melu blbosti, než to nechat tak jen kvůli tomu, že to nepopírá existenci dané věci. :-)


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Nejjednodušší, čím by se dalo pdle mě někam dopracovat, by bylo začít dělat pořádnou statistiku.

Nejjednodušší je se zeptat, jak už jsem řekl. Pokud máte vhodný zdroj informací a nemyslím tím zrovna třeba jenom pouhého kapitána letadla, tak se dozvíte širokou škálu informací.
Třeba že zpoždení vůči tomu co zobrazuje radar je cca 0,5minuty. Pak jaké katastrofické následky by mělo pro letadlo vypouštění čehokoliv tekutého ve výšce třeba 8km. To není práškovací čmelák. Jaká je samotná problematika rozložení paliva v nádržích. Analogie dvokoláku na který naložíte sud naplníte do poloviny vodou pak to zozjedete a pak prudce zabrzdíte, případně hasičské cisterny.
Kolilk pak tak asi unese letadlo? A pokud by bylo plné jaký by to mělo účinek, analogie toho že vylezete do např. do pátého patra a ropzpračovačem se pokusíte zavlažit květináč co máte dole na zemi. Pak koncentrace případných chemtrails a jejich množstí, krom logistiky , výroby atd. Spočítejte si objem km kubických dejme tomu do výšky 10km nad ČR a pak objemovou koncentraci třeba 1000tun. Zajisté vám vyjde zajímavý výsledek. A bude to možná menší koncentrace než botulotoxin kterého stačí asi 0,5l na celé lidstvo.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Tohle vlákno má název "Chemtrails", takže pro toto vlákno jsou chemtrails "skutečné" a to i v případě, že by byly pouhou smyšlenkou.
V jiných vláknech se probírá třeba volná energie nebo studená fúze, ale nediskutuje se v nich o tom, jestli jsou či nejsou reálné a skutečné.

Přemýšlení o volné energii má alepoň výhodu v tom že lidé se něco naučí např z oboru mechaniky, fyziky, chemie atd. V případě chemtrails jenom přijímají konspirace aniž by použili mozek.
Po výroku Poo o podpoření skutečnosti neskutečného jsem chvíli civěl do prázdna a pak začal svému psovi vykat, ještě ho naučím specíélní teorii realivity a přihlásím jej na fórum. :D


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

:D Navare, nebudete mít štěňata?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

sisa píše:Poo, já ti nějak nerozumím.
Myslela jsem, že do diskuze patří i opačné názory. Nebo pochybnosti. Myslím, že bychom poznali, kdyby někdo chtěl rozvracet vlákno. Pak bys mohl nastoupit ty.
Bohužel tento jev je běžně pozorovatelný i kolem nás, radši všechno preventivně zakážeme, okleštíme, presumce neviny už neplatí, vina se neprokazuje kriminálníkovi, ale nevinný musí prokazovat svoji nevinu.
Nezlob se na mně, ale, proč máš určovat o čem mohu a nemohu mluvit a jaký názor si mohu vyslechnout a jaký ne? Náhodou mě zajímají i názory lidí, kteří v chemtrails nevěří. Pokud diskutují slušně, o co jde?

Děkuji.
Já tady nepropaguju žádnou cenzuru nebo zákazy něco prezentovat! Pokud si to někdo takhle vykládá, tak jsme si vůbec nerozuměli.
Takže znova a pomaleji.
Vlákno "Chemtrails" a v něm se diskutuje o tom, co to je, jak se to dělá, co to dělá, čím to škodí, jak se tomu bránit atd. Podle mně je v tomhle vlákně jakákoli pochybnost o existenci chemtrails mimo téma!
Vlákno "Jsou či nejsou chemtrails" a v něm se snášejí argumenty, podle kterých chemtrails jsou a nebo nejsou, jestli se provádějí a nebo ne. Podle mně je v tomhle vlákně zase mimo téma to, jak se provádějí, čím škodí, jak se jim bránit atd.
Takže pokud to někdo pochopil tak, že mi jde o to, aby se v každém vlákně našlo hlavně to, o čem to vlákno je a má být a ne aby tam byla většina toho, co patří někam jinam - tak ten si může "do notýsku" namalovat velký červený puntík. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Mimo téma (offtopic)
Podle četných výzkumů u současné populace lidský mozek funguje na 5 - 7% jeho přirozené kapacity.
Z toho vyplývá, že žádný z nás není oprávněn striktně popírat bytí ani nebytí čehokoliv.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mimo téma (offtopic)
Vlčice píše:Podle četných výzkumů u současné populace lidský mozek funguje na 5 - 7% jeho přirozené kapacity.
Z toho vyplývá, že žádný z nás není oprávněn striktně popírat bytí ani nebytí čehokoliv.
:D A dokonce ani realistický důvod věřit, že "u současné populace lidský mozek funguje na 5 - 7% jeho přirozené kapacity". Víme prd.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

NAVARE, většina lidí pochopitelně žádné známé z oboru nemá, protože tolik jich zase není. A i kdyby je měla, není jisté že o tom musí něco vědět nebo že jim musí říct pravdu (i když šance na pravdu je řádově vyšší než u anonymů z internet jako jsem třeba já). "Oficiální" informace už pro vždycky beru s rezervou - žijeme ve světě kde vládnou peníze (alespoň pro většinu lidí), a také už mám své vlastní zkušenosti, které mi říkají ničemu nevěř a o všem pochybuj.
Jinak díky za informaci o radaru, to dává smysl, že tam nějaké zpoždění bude, ale bohužel to nic neřeší. Alespoň co se týká záhady nadbytečných letadel. Naprosto běžná je situace, kdy by člověk neměl vidět žádná letadla (což je v mém případě drtivá většina času), ale vidí jich třeba pět nebo šest. A zřejmě se to děje nárazově, v určitý čas vidíte spoustu neurčitelných letadel, jindy je pak obloha jako vymetená, tak jak by to správně mělo být - jen sem tam nějaké to letadlo, které není problém určit.
A to naznačuje nejspíš nějaký "program", protože a to se na mě nezlobte, to že by se to dělo náhodně je prostě nepravděpodobné.
A k tomu by se právě hodila ta statistika. Aby se určilo jak moc náhodné to je, odkud a kam ty letadla létají a tak.
sisa píše::D Navare, nebudete mít štěňata?
To mi připomíná něco z klasického díla Šimka a Grossmana:
Bratr dokonce dostal za otázku "Máte prase ?" od otylého prodavače facku.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ilem »

poota píše: Vlákno "Chemtrails" a v něm se diskutuje o tom, co to je, jak se to dělá, co to dělá, čím to škodí, jak se tomu bránit atd. Podle mně je v tomhle vlákně jakákoli pochybnost o existenci chemtrails mimo téma!
Petře, asi poprvé v životě s tebou nesouhlasím. Vlákno se jmenuje "Chemtrails", tudíž s v něm diskutuje o všem, co patří k chemtrails, včetně jeho existence, nebo neexistence. Pokud by existovalo vlákno "Chemtrails, co to je, jak se to dělá, čím to škodí a jak se tomu bránit", pak by v něm pochybnosti o existenci chemtrails neměly místo.
Mimo téma (offtopic)
Pokud zde bude vlákno nazvané "Yetti", bude se v něm pochopitelně diskutovat o existenci Yettiho. Pokud ale bude vlákno nazvané "Důkazy o existenci Yettiho", pak tam nemají místo jakékoli pochybnosti o jeho existenci.

Při tomto přístupu bychom se dostali do situace, která je například u MMS, kdy nový člověk, který se chce něco dozvědět o MMS musí přečíst nejméně 6 vláken, ve kterých je většína informací stejných, ale pro těch pár jiných informací je potřeba znovu číst všechno.
Konkrétně tam, jsem hodně dlouho váhal, do kterého vlákna zařadit svůj dotaz, nebo jestli mám založit vlákno další.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

minsc píše: A k tomu by se právě hodila ta statistika. Aby se určilo jak moc náhodné to je, odkud a kam ty letadla létají a tak.[/i]
Letadla mířící z Ruzyně jihozápadním směrem vidím vylétat každé slunečné ráno.
Stačilo by ještě za tmy zajet ofotit letový řád a pak vybrat ta, která během určitého časového úseku mají mířit např. od Madridu po Stockholm a za Atlantik. No a pak si už jen sednout ke kafi na terasu, pozorovat nebe a do posledního avízovaného startu počítat.
Vážně pochybuji o tom, že letadla, která do harmonogramu časově zapadnou, budou mít ty správné ocasy :shock:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ilem »

Máš představu, kolik existuje soukromých letadel? A letadel, která nestartují z Ruzyně?
Naposledy upravil(a) Ilem dne úte 07 dub 2015 12:09, celkem upraveno 1 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
Ilem píše:Petře, asi poprvé v životě s tebou nesouhlasím. Vlákno se jmenuje "Chemtrails", tudíž s v něm diskutuje o všem, co patří k chemtrails, včetně jeho existence, nebo neexistence.
Zcela mimo můj a Tvůj názor existuje fakt, že pokud je téma dostatečně "nosné", tak se dostaneme do situace, kdy jediné vlákno bude neúnosně dlouhé, ale zase v něm bude "všechno", takže ho stačí přečíst "celé", aby ses dozvěděl o tématu "úplně cokoli". Pokud budeš hledat jenom část těch informací, tak tě bude ta nutnost přečíst to celé, značně zdržovat.
Takže je snaha takové téma rozdělit, třeba na teoretickou část a praktické zkušenosti - nebo i jinak a na více částí. U Tvého příkladu s MMS - představ si, že by těch 6 vláken bylo sloučeno do jediného. Měl bys po starosti, kam svůj příspěvek dát - a hledat v tom nějaké informace by bylo opravdu za trest.
Nebo třeba ty chemtrails - dejme tomu, že nepochybuji o jejich existenci a chci o nich najít nějaké informace - proč mám pročítat spoustu dohadování o tom, jestli jsou fakt a nebo fikce? A nebo mě zajímá právě to, jestli jsou a nebo ne - proč mám kvůli tomu pročítat spoustu příspěvků jak, kdy a kde to kdo provádí, jaké to má dopady atd.?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“