Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Vlčice
Zasloužilý člen
Příspěvky: 308
Registrován: pon 14 črc 2014 21:19
Bydliště: ČR
Dal: 436 poděkování
Dostal: 281 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Vlčice »

Ilem píše:Máš představu, kolik existuje soukromých letadel?
Nemám a úplně jsem na ně zapomněla. Ty onu představu máš?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ilem »

Přesné číslo neznám, já jen vím, že jich je mnohem víc, než těch od ČSA a ostatních dopravních společností. A zdaleka nelétají jenom z Ruzyně. Například každá větší cestovní kancelář má svá letadla. Mnoho nadnárodních firem má svá letadla, atd.


"Dum spiro spero"
Ciceron
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Ilem píše:Přesné číslo neznám, já jen vím, že jich je mnohem víc, než těch od ČSA a ostatních dopravních společností. A zdaleka nelétají jenom z Ruzyně. Například každá větší cestovní kancelář má svá letadla. Mnoho nadnárodních firem má svá letadla, atd.
Mám to zjistit? :D :D :D Včetně "svátečních" letců co se pohybují max do 3km.?
Pro info běžná letová hladina je po pětistech metrech.

No jo jenomže jak se znám připsal bych k tomu další fakta a tak předpokládám že by to bylo spíše proti chemtrail. Takže se obávám že "náčelník chvějící se kopí" by se bál zneuctění svého guru. :D


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
NAVAR píše:No jo jenomže jak se znám připsal bych k tomu další fakta a tak předpokládám že by to bylo spíše proti chemtrail. Takže se obávám že "náčelník chvějící se kopí" by se bál zneuctění svého guru. :D
Ničeho se neobávej - myslím, že tohle vlákno už i svým rozsahem spěje k tomu, aby bylo nějak rozděleno; takže je jedno, jestli se bude přesouvat o příspěvek míň a nebo víc.
Myslím, že by se dalo rozdělit rovnou a být za to proklínán - a nebo ještě chvíli počkat a být o to úpěnlivě prošen :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

A jak bys to chtěl rozdělit, poo? Za chvíli to tady bude všechno tak uklizeno, roztříděno, zařazeno, srovnáno.........bude se lépe diskutovat?
Začínám si dělat starosti, jestli se vůbec trefím do správného vlákna. :D


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemtrails

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
NAVAR píše: Mám to zjistit? :D :D :D Včetně "svátečních" letců co se pohybují max do 3km.?
Pro info běžná letová hladina je po pětistech metrech.
Jestli můžeš, docela mě to zajímá, chemtrails - nechemtrails


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:A jak bys to chtěl rozdělit, poo?
Když to já ještě nevím a potřeboval bych poradit. Já bych strašně nerad, abych tím uklízením neudělal ještě větší bordel a abys třeba Ty potom neměla problém, kam se strefit.
Zatím jsem si myslel, že by se dalo nechat jedno vlákno, které by pojednávalo o tom co všechno je chemtrails, jak se to dělá, jak to vypadá a tak nějak všechno co se o chemtrails ví a povídá, tedy jako kdyby opravdu byly.
Pak bych myslel udělat druhé vlákno, do kterého bych přesunul příspěvky, které se zabývají tím, jestli chemtrails jsou a nebo nejsou.
Jestli si myslíš, že bys dokázala najít, do kterého z těch vláken by Tvůj případný příspěvek patřil, tak je vyhráno.
Samozřejmě by se mohlo stát, že bys do toho příspěvku chtěla napsat, že sice chemtrails neexistují a taky to patřičně zdůvodnit - a zároveň třeba přidat fotografie chemtrails a návod, jak je ničit. Za současné situace je to jednoduché, ale za té nové by se to muselo řešit dost komplikovaně, tedy cestou rozdělení do dvou kratších, ale zato zase zařaditelných příspěvků.
Jestli Ti takové řešení připadá nepřijatelné, tak navrhni nějaké jiné, protože se klidně může stát, že se vám ten guláš bude roztahovat i na další stovce stránek a já budu dělat, že mi to vůbec nevadí a máte jenom to, co jste chtěli.
Přiznávám, že tohle poslední řešení by pro mě bylo nejpohodlnější, protože bezpracné. Navíc tohle vlákno ani nepatří k mým oblíbeným - hlavně tedy proto, že mi připadá takové nějaké jalové, i když jsem se vás nechtěl nijak dotknout. :oops:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

No jestli stojíš o můj názor, tak já bych toto vlákno nijak nedělila, protože dle mého není co dělit.
Téma a vlákno je kompaktní, jestli ho rozdělíš na obrázky, teorie...atd, tak si asi vyberu jedno a na zbytek budu dlabat. Takhle jsem alespoń přinucena přečíst si všechny příspěvky a i když mě některé až tak nezajímají, i tak mě obohacují.
Když si budu moci vybrat, vyberu si nějaké vlákno, jako každý. A jestli si vybere více lidí stejné vlákno jako oblíbené, ve zbylých se diskutovat nebude.
A chemtrails není téma, že by byly denně nějaké nové poznatky a skutečnosti, o kterých by stálo diskutovat. Samozřejmě kromě obrázků. Ale kvůli těm nemusím sem, stačí Orgonet, tam jsou aktuální informace, co se meteo mapy týká.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Pego »

Ilem píše:
Mimo téma (offtopic)
NAVAR píše: Mám to zjistit? :D :D :D Včetně "svátečních" letců co se pohybují max do 3km.?
Pro info běžná letová hladina je po pětistech metrech.
Jestli můžeš, docela mě to zajímá, chemtrails - nechemtrails
.. take zajem

Apropo, co rikate tomuhle sprejovani cele Floridy, ktere vedlo k bouri za jasneho dne?
http://dutchsinse.com/3302015-south-flo ... -spraying/
--nutno pockat nez se natahnou animace

Je to take chemtrails nebo jenom ovplyvnovani pocasi?

PS zajimave je, ze ve viditelnem spektru narozdil od mraku, sprejovani neni videt... jenom na radarech


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Pego píše: ... Apropo, co rikate tomuhle sprejovani cele Floridy, ktere vedlo k bouri za jasneho dne? ...
Já Ti nevím Pego. Na tom radaru, pokud to není jenom animace, žádné sprejování nevidím, ale je taky fakt, že něco takového je třeba umět správně interpretovat. Koukal jsem na to naschvál bez zvuku, aby mi nenasazoval komentář brouka do hlavy. Mně to přijde jako typická kondenzace srážející se vzdušné vlhkosti.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

...."Je to take chemtrails nebo jenom ovplyvnovani pocasi?!....

A není to to samé? Já tam rovnítko dávám nějak automaticky.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Pego »

Slavek Krepelka píše:
Pego píše: ... Apropo, co rikate tomuhle sprejovani cele Floridy, ktere vedlo k bouri za jasneho dne? ...
Já Ti nevím Pego. Na tom radaru, pokud to není jenom animace, žádné sprejování nevidím, ale je taky fakt, že něco takového je třeba umět správně interpretovat. Koukal jsem na to naschvál bez zvuku, aby mi nenasazoval komentář brouka do hlavy. Mně to přijde jako typická kondenzace srážející se vzdušné vlhkosti.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Az ke konci tam vzniknou rychle rostouci cary z jihozapadu na severovychod a tesne pred koncem z opacneho smeru. Tyhle jsou zjevne vytvoreny letadly. Otazka je klasicke trails vyfukovych plynu, nebo neco jineho? Pokud vim, klasicke vyfukove plyny nezpusobi bourku nebo varovani pred ni systemy meteo...
EDIT: tenhle gif - nejlip zhlednout v programu umoznujicimu zastaveni animace:
https://i1.wp.com/dutchsinse.com/wp-con ... 096ani.gif


jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Možná contrail/chemtrail stopy nad našimi hlavami nezpůsobují letadla, ale lodě.

"Tato zvláštní oblačnost, označovaná jako ship tracks, se může vytvářet za větší lodí, která ze svých komínů produkuje aerosoly, což jsou velice drobné částice chovající se jako kondenzační jádra (antropogenního původu)"

http://www.in-pocasi.cz/clanky/teorie/ship-tracks/


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Sakra, piloti s motolicí
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Zemětřesení v Nepálu uměle vyvoláno (zdroj Orgonet):

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/04/zem ... umele.html


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“