Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Tak zde mame prvni letošní bouřky...
Mozna s malou podporou?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Peter11 »

Nechat se manipulovat a vytvářet ve své hlavě nepřátelský svět toť úděl všech "chemtrailistů".
Nezbývá nic jiného, než je politovat.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

sysel píše:Tak zde mame prvni letošní bouřky...
Mozna s malou podporou?
... a kroupy jaký nám to tu udělalo krásný ... :D ... pokud by snad někdo z "místních znalců" měl zájem, tak mu jich několik mohu poslat poštou "na rozbor" ... :evil: :evil: :evil: ...

... foceno cca 1,5 hodiny po bouřce ...
2015-04-26 17.06.jpg
2015-04-26 17.17.jpg
2015-04-26 17.18b.jpg
2015-04-26 17.18.jpg
2015-04-26 17.18c.jpg
[youtube][/youtube]
(zdroj videa http://www.natocvideo.cz/videa/videa/16 ... krupobiti/)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Rozbor není potřeba, kdo to trochu sleduje je to stejný materiál jako chemo sních, pomalu se rozpouští a jako by se k sobě lepil, odolný až k +8 st. C, po rozpuštění voda často kalná a smrdí. Jsou to takové přípravy na "menší" změny. Časté velké teplotní výkyvy, explodující bouřky z tepla byt je 15 st. C, likvidace podzemních vod a pramenů, jde o pomalé vsugerovávání NWO, že vše je přirozené a vlastně to není potřeba sledovat, byt dochází ke značným škodám v biosfeře (je zvláštní kolik stromů tady v okolí má mrtvý vršek koruny). Ale o to jim vlastně jde zničit vše a donutit lidi být nespokojenými a agresivními sami to pak budou sledovat z bezpečí svých krytů. Nejde jen o sprejování, jde o totální moc a kontrolu. A proč vědci tvrdí, že sprejování je problém až našich vnuků? No jedno jude přísloví říká, když chceš zničit národ musíš začít jejich dětmi.

No a časem si zvyknem i na kroupy jako grepy_ vždyt to tu vlastně bylo vždy

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5898 ... jako-grepy

někde jsou lidé více slepí, někde méně (odstavec 2)

http://prvopodstata.blog.cz/1504/26-04- ... ko-marneho


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od A(&F) »

jandera píše:Rozbor není potřeba, kdo to trochu sleduje je to stejný materiál jako chemo sních, pomalu se rozpouští a jako by se k sobě lepil, odolný až k +8 st. C, po rozpuštění voda často kalná a smrdí. Jsou to takové přípravy na "menší" změny.
... ach jo, opět zbytečně strašíš ... :? ... ale musím tě zklamat, jelikož:
- se k sobě lepí i ledové kostky vyrobené z čisté vody (to lepení je dáno fyz. vlastnostmi při odtávání / odpařování) ...
- rychlost odtávání záleží na velmi mnoha faktorech (velikost kusů ledu, teplota podloží /jeho izolační vlastnosti, sluneční svit, vlhkost a proudění okolního vzduchu, atd.) ...
- po roztání byla kroupo-voda zcela čirá, nijak nesmrděla, na dně žádné pevné částice, po odpaření pak žádný povlak ani sedliny ... kádinka zůstala čistá ...

... zkušebně jsem trochu předložil HaFimu a tento ji bez problému začal pít ..... a ani já sám jsem při jejím ochutnání neshledal nic závadného ... :D ...

... takže nějak tak ... Anri ...

--------------
PeS: ... ještě k tomu tomu "lepení krup" při odtávání ...... v letech 1987 jsme pořádali "Letní tábor mladých elektroniků" (uprostřed panensky čisté tachovské přírody - tábořiště Sedlo, zapůjčeno od pražských "Káňat") ...... tehdy nás tam po týdnu táboření potkalo silné krupobití (velikost krup cca 2,5 cm), kdy po skončení bouře byly mezery mezi podsadami stanů zcela vyplněny velkým množstvím krup, takže jsme s děckama postavili nádhernýho "kroupuláka", nebo-li sněhuláka uplácaného z ledových krup (vezmeš hrst krup, přitlačíš k ostatním a ony přimrznou) ...... byl v "životní velikosti" a i přes velmi horké slunečné počasí se zpátky ve vodu přeměnil až za 2 dny ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

Od sedmé hodiny doteď pozoruju na obloze absurdní množství letadel...a taky různé zajímavé optické efekty - tři sluníčka, některé chemtrails jsou nestejnoměrně zabarvené, vnitřek mají jakoby tmavý. Taky jeden nízkoletící objekt jsem nebyl schopný určit. Vypadal nejvíce jako letadlo ve výšce když klesá na letiště, ale žádné velké letiště tu není. Při předpokládané blízkosti taky nebyl slyšet žádný zvuk motorů. I když tohle zas tak bombastické nebylo - někdy o víkendu mě překvapily nízko letící stíhačky, tak kdo ví co to bylo.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od abul »

minsc píše:a taky různé zajímavé optické efekty - tři sluníčka, ...
To jsou Parhelia(boční slunce), která vznikají lomem světla skrze stejně orientované ledové krystalky. Můžou být vidět v různých úhlech, stejně tak můžeš zahlédnout halový sloup nebo kruh. To jsi měl vyfotit, některé halové jevy jsou vidět jen vzácně.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

Možná jsem měl - ale byly docela dalwko od sebe a já mám jen foťák v mobilu. Jednou jsem zkoušel vyfotit něco co mi připadalo jako pentagram - ale na fotce není skoro nic vidět :
Fotografie0041.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od abul »

minsc píše:Jednou jsem zkoušel vyfotit něco co mi připadalo jako pentagram - ale na fotce není skoro nic vidět :
Taky nic nevidím :dknow: Ono to chce celkem kvalitní objektiv, případně filtry atd. A taky pár zkušeností. Jinak to dopadne, jako když jsem se pokoušel fotit nedávné zatmění slunce přes svářečskou samostmívačku. Vyšlo mi zelené zářící, ukousnuté, něco :laugh:


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Když už jsme u toho focení, máte dobrý dalekohled se stativem, možná častěji než je možné zjistíte, že chemo čáry vznikají nějakým laserem (iniciace chemikálií laserem)?, protože chemoplán často chybí. Je pravda, že je problém ze zaostřením, některé chemostopy vznikají stejnou rychlostí, jiné jakoby zničehonic rychlost zdvojnásobí a zmizí. Dobré je sledovat v noci, některá letadla se prozradí pozičními světly a hlukem, ale občas narazím na pouze na vznikající chemo stopy, ale světla i hluk žádný (přibližně ve stejné výšce).

něco podobného popsáno i tady :

http://objevto.blog.cz/1105/neviditelna ... chemtrails


proces koloběhu uhlíku, tedy i CO2, zajímavá položka uhlíkový aerosol
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »

Ano, chemaci existuji... Manipulace pocasi take... Asi nema smysl tomu ale slepe slouzit. Je treba chodit ven do prirody i pro radost a ne jen z duvodu studovani oblohy


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sysel »



"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Možná se konečně dočkáme výkonných radarů i u nás, možná někoho začne bolet nejen hlava.


http://pribramsky.denik.cz/zpravy_regio ... 50515.html

http://www.atmonline.cz/analyzy/pro/xbr.htm

odstavec 3


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

A já se divím proč mě tolik bolí hlava při změnách počasí, nikdy jsem na to netrpěla.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od milda »

sisa píše:A já se divím proč mě tolik bolí hlava při změnách počasí, nikdy jsem na to netrpěla.
Hlava Tě bolí, protože už nepracujou sovětský radarový stanice a rušičky na Svobodnou Evropu.
Jakmile začne pracovat pořádnej americkej radar, uvidíš, že se to zlepší. :D :good:
:laugh: :pivko:


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“