Chemtrails

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Peter11 »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
MIRKO píše:Ale aději bych byl nevědoucí, nebo zabedněný a měl bych po problému s chemtrails.
MIRKO nejako to máš v tej hlavičke popletené. Tak ako je nanajviš nepravdepodobné že si sa osobne (ako pilot alebo "bandaskár") zúčasnil "chemtrails manévrov" tak rovnako je nanajviš pravdepodobné že to čo v tejto veci považuješ za svoje vědení je len výplodom tvojho myslenia...
Je až zarážející jak si někdo dokáže snižovat kvalitu života slepou vírou v kraviny. A nejenom to. Ještě se fanaticky snažit o totéž u jiných.
Z mého pohledu bych udělal různítko mezi "vědět","myslet", "myslet si" a "jenom přijímat (cokoli)".


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Kov »

Mirko-rozum do hrsti. Neřeš jen to, že něco vidíš padat, to může být cokoliv, i písek z Afriky, smog je vidět permanentně všude. Podívej se na technické řešení problému: jak to dostat do letadel, shoz na konkrétní oblasti, evidence vlivných osob v oblasti,atd,atd,co tu bylo nasáno. To co vidíš(čáry) jsou důsledkem změn v životním prostředí, které člověk svým působením bohužel dělá,ale ne nějaké záměrné práškování.


minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od minsc »

Peter11 píše: Je až zarážející jak si někdo dokáže snižovat kvalitu života slepou vírou v kraviny. A nejenom to. Ještě se fanaticky snažit o totéž u jiných.
Mohl by si být prosím konkrétní v tom, kdo a jak se fanaticky snaží jiným snižovat kvalitu života ?


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

Zase na druhou stranu když jsme u těch konspirativních teorií a vytváření chimér........
O tzv. "mocných" či spíše "nemocných" lidí (většina vládnoucí elity jsou lidi psychicky narušení závislíé na moci coby droze).
Tak tito mocní mají občas velký zájem na tom aby vytvořili tzv. zástupný problém na který se lidi vrhnou a zapomenou na problémy důležitější. Příklad..... Janouškova havárie v opilosti hýbe médii, mnohem důležitější věc kolik toho nakrad a kdo v tom lítal je trochu pod pokličkou.
Ale to jsem odbočil.....
Takže hypoteticky máme chemtrails, všichni se na něj vrhnou, všichni o něm mluví a vytváří se teorie, plebs to stojí i hodně času atd.
Mne by spíše zajímalo jak škodlivé je spalování kerosinu, kolik a v tomto množství v těchto výškách a co to dělá atd.
Je o tom studie a nebo studie o chemtrails předčily realitu.?
Asi tak.... Kdo se che bát nechť se bojí třeba strašidel, sám za sebe se pokud se už mám bát tak věcí reálných.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
NAVARE je zjavné že i z vlastných skúsenosti to určite i sám dobre poznáš jak velký je to problém vysvetlovať jednoduché veci komplikovaným luďom...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od Peter11 »

Náčrt toho co vzniká spalováním leteckého petroleje. Kdo dělal u letadel tak ví jak přísně se sledovala kvalita a čistota paliva.
http://dec59.ruk.cuni.cz/~certik/texty/letadla.htm


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
Sisa tie moje príspevky na rozdiel od tých tvojích zveča plkov sú v offtopickoch, nik ta nenúti si ich čítať. Medzi nami, keď toto "MIRKO nejako to máš v tej hlavičke popletené" dávaš do rovnítka s týmto "My ti taky nepíšeme, že jsi debil" súdnemu človeku nič iné neostává len konštatovať že to i v téjto veci máš i ty v téj hlavičke dosť popletené...
Milý deja vu, já plkám většinou k věci, t.j. ve vláknu o chemtrails se budu snažit plkat o chemtrails. Ale plkat mimo tému a myslet si, že je to OK, protože to označím OT, je dost nevhodné a dokonce bezohledné vůči ostatním. A to i navzdory tomu, že pro tebe jsou všichni kolem pod tvoji úroveň.
Ale možná se mýlím a ostatním to nevadí, v tom případě pokračuj a nenech se rušit.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

Geoingeneering je fakt, popírat to poukazováním na konspirativní teorie není moc produktivní.
A není ani potřeba hledat alternativní weby, na BBC je milión článků na toto téma.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od deʒa vy »

sisa píše:Geoingeneering je fakt
To je ale faktom tiež je že tématicky a obsahovo je to na hony vzdialené od toho čomu sa v tomto vlákne hovorí chemtrails. Geoingeneering je o počasí a len o počasí...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »

A o čem je chemtrails, ne o ovlivňování počasí? Nebo, co ovlivňují chemtrails?


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od deʒa vy »



Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od sisa »



deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od deʒa vy »

Sisa fakt dobrééé, naozaj som sa velmi dobre pobavil. Už dávno som nečítal taký spletenec nezmyslov, :good: fakt dobre...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od NAVAR »

sisa píše:Co na to zdejší odborníci?

http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/mob ... lniho.html
V diskusi pod tím je tento komentář, ten má blízko k pravdě. Zvednutí limitů je pravda. To že v článku uvádí výkon kilowatty, ty by vám musela svítit v ruce zářivka či žárovka, už tak 1kW to rozsvítí.

Běžné telefony..... Dva včelaři nezávisle na sobě, "jak jdu ke včelám a mám mobil tak se můžou zbláznit" "jak mi začne zvonit telefon dostanu hned několik žihadel".
Za sebe.... pokud mne bolí hlava (což se nestává často), vezmu si algifen, pak to přejde a někdo zavolá tak mne hlava znovu rozbolí ale fest.
Další případ...... Známý co každý den měl telefon na uchu několik hodin denně, několik let, tak tomu už ten nádor v hlavě vyoperovali.

Zase a opět bojíte se záhadných věží a přitom jste doslova obaleni mnohem většími intenzitami a trvale.

Pokud by to bylo v ČR, není problém to změřit ten výkon, vyzařování, měřím to lidem celé roky s odpovídajícím vybavením viz http://www.elektrosmog-zony.cz Je pravda že jednen vysílací obdelník, segment mívá výkon cca 10 - 16 W. Pro vyzařování výkonu 400 000 W se mi to už nezdá velikostně, čím a jak velký by musel být stožár /vysílač -muselo by to být mnohem větší monstrum, aby takový výkon vyzařovalo. Navíc v dopadové blízké zóně by to bylo ihned znát, ten zdraví škodlivý vliv, když už vidím u mnoha klientů, že jim škodí i těch 10 W v blízkosti u domů nebo ze střech. Jinak se vším o škodlivosti souhlasím, mám k tomuto i původní detailní studie včetně těch českých, než byla záměrně zrušena v roce 2000 původní vědecká instituce, aby vznikla vzápětí podezřele nová s novým vedením, popírající původní správné studie těch předešlých a vyhozených vědeckých pracovníků! Ihned se přešlo na doporučení EU, 10x se ztolerantnily limity (původní byl 4,3 V/m). Denšní česká legislativa stanovuje limit 41 V/m, to je velmi silné pole jen do 3 metrů od vysílače BTS. Potom už to klesá a tak je možno zákonně budovat vysílače BTS již necelé 3m od obydlí! Jenomže lidem škodí už pouhých 0,5 V/m!! (ve smyslu a modulaci VF signálu). Aktuálně jsem před 14dny naměřil v centru Prahy na mnoha místech sumárně přes 3 V/m - Václavák, Karlův most, a široké okolí a náměstí, v Brně v centru podobně. Asi nás chtějí plošně usmažit za živa, a to se bavíme o běžné úrovni těch BTS s výkonem "jen" 10 W na segment! Proto si neumím představit nějakých 400 kW, to je podle mě nesmysl, to si nelajznou snad...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jandera
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: pát 09 srp 2013 16:27
Dal: 92 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Chemtrails

Příspěvek od jandera »

Pro identifikaci bts stačí nějaký čínský 3 simkový android plus apka, na některé bts se opravdu nejde přihlásit ikdyž se identifikují (ale operátor chybí), na zjištění napětí a proudu pro bts stačí obyčejný indukční měřák (někdy se dá chytit u svodu ze stožáru, nebo u bts). Pro orientační zjištění elektrosmogu doma od přístrojů (mobilu, elektropřístrojů a el. rozvodů) stačí měřák v prvním odkazu vhodný i pro výběr místa pro orgonit (ne napodobeninu, snížení koncentrace el. záření je měřitelné), druhý odkaz včetně modulace GSM.

http://www.dx.com/cs/p/emf-meter-for-el ... YhEtkZ96Uk

http://www.conrad.cz/analyzator-elektro ... hz.k100320


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“