Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Iv »

Zkusím založit toto téma,jelikož se nyní trochu množí vzájemné výpady a zastiňují vlastně některá odborná témata,nebo odvádí pozornost jinam,tak bych rád,aby jsme se vždycky v těchto případech přestěhovali do této místnosti a laskavě sem směrovaly i anonymy,které narušují a odbíhají od řešených tématů.Zkusíme to?
Iv


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Rivala-Boxovárna

Příspěvek od Iv »

Zdravím Rivale,vzhledem k tomu,že nás je tady teď skoro 160 kusů přihlášených a hlasovali jen dva,tak usuzuji,že není zájem,tak to hlasování vygumuj.Možná to pomohlo.
Ahoj, Iv a taky se někdy ozvi.
Kdyby jsi to tam nechal,výstižnější název možná "Trucovna-Boxovárna"
Naposledy upravil(a) Iv dne ned 29 říj 2006 20:52, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Pro Rivala-Boxovárna

Příspěvek od A(&F) »

Iv píše:Zdravím Rivale,vzhledem k tomu,že nás je tady teď skoro 160 kusů přihlášených a hlasovali jen dva,tak usuzuji,že není zájem,tak to hlasování vygumuj.Možná to pomohlo.
Ahoj Iv a taky se někdy ozvi.
Ahoj Ivo i Rivale ... je ho tam nechte ... třeba se bude ještě hodit ... ;) ...

... já jsem hlasoval ... na rozdíl od hlasování od komunálek (poprvé v životě jsem nešel k volbám, nenašel jsem tam totiž "ani jednu stranu, která by byla zcela čistá"), ... a jsem rád, že jsem tam nebyl, neb strana která to celé vyhrála (možná díky i cenám a losům, které rozdávali lidem a tyto platily ale pouze v případě, "že vyhrajou"), ... tak "oni" hned po volbách "přizvala komunisty" = to by mi "šlehlo" = "rudý sever" i nadále ... mé svědomí je čisté ... v obou případech ... A(&F)


Peter

Pro A(&F)

Příspěvek od Peter »

Když nevolíš nenadávej


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od A(&F) »

Peter píše:Když nevolíš nenadávej
... já nenadávám ... já pouze konstatuji ... vyhráli a přizvali komunisty ... to opravdu nevidím jako dobrý začátek ...

... za "totáče" to bylo "povinné" (těžká fraška - musel každý, když jsi nešel, tak si přišli oni pro tebe :? ) ... no a po revoluci jsem se na volbách aktivně podílel ... jeden čas hodně ... na to, abys mne mohl soudit zrovna Ty, musel bys mně znát především osobně, dále také situaci v našem městě ... a hlavně "zažít si na vlastní kůži", co všechno obnáší zneužití politické moci "jakožto nástroje osobní pomsty", následuje repese za represí ... já jsem to bohužel již zažil ... několikrát ... je to smutné, ale bylo to během obou režimů ... zkrátka, jsem takovej "co nedrží hubu a ani krok" ... a to se samozřejmě některým "politickým činnovníkům" moc nelíbí ... hlavně, když veřejně upozorníš "na jejich nestydatý šolichy" (přitom jsem jim dal většinou ještě možnost, aby vše napravili ... a potom tiše odešli ze scény ... nechtěli, vyhrožovali a hlavně mi nevěřili ... ono se to od plného korýtka zřejmě hodně špatně odchází, navíc, když jim ho plní někdo jiný, ... už je to, tím pádem, stálo několikráte nejeden docela dobrý post) ... já se za svoje názory nestydím a také se skoro nebojím (i když, ... přiznám se, že občas jo, ... hlavně o své děti a jejich budoucnost v tomto státě) ... takže asi nějak tak ... " když neznáš okolnosti, tak nesuď " ... prosím ... A(&F)

PeS: ... ono vyhrát volby na základě toho, že lidem rozdám losy (neboli "chléb a hry") mi připadá dost nefér ... obvzláště, pokud si jejich platnost podmíním výhrou dané strany ve volbách ... zkrátka nečestné ... rozdali několik pozlátek: cca 10 osobních aut, 100 jízdních kol, 100 počítačů atd ... od lidí, kteří je volili, mi to příšlo příliš "krátkozraké" (byla by určitě velmi zajímavá analýza spektra voličů) ... uvidíme, jak to dál bude s jejich sliby, ale velké iluze si nedělám ... já například do supermarketu nakupovat nechodím (a když už, tak opravdu velmi nerad), to jdu raději k normálnímu živnostníkovi (neb tím jsem i já sám) ... ale v našem městě už bohužel skoro žádní nejsou ... zato supermarketů tu máme víc jak dvacet ... a to je na město okresního formátu se 70 tisíci obyvateli a s 24 - 43% nezaměstnaností (záleží na výkladu), je nejen dle mého osobního názoru, "docela dost" ... :( ... a teď podle všeho přibudou ještě i další ... neb páni radní mají totiž soukromně nakoupeno ještě velmi mnoho pozemků, kteréžto potřebují "draze zpeněžit" ...

... několikráte mi bylo nabídnuto "abych se k nim přidal" ... zjevně si mysleli, "že moje osobní výpady proti nim, konám pouze z tohoto důvodu" ... děkuji, opravdu nechci ... raději zůstanu "na druhé straně barikády" ... a od tamtud se budu snažit "změnit a dohlížet na běh okolního světa" ... konec konců, i to čím se zabývám v rámci tohoto fora, k tomu, dříve nebo později, notnou měrou přispěje ... v to doufám ... 8) ...

výzva: ... jsme "boxárně" ... takže čekám na tvoji brzkou a smysluplnou odpověď ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Peter

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od Peter »

Ja tě neodsuzuji. Celkem tě i chápu. Po mnoha zkušenostech jsem dospěl k závěru že volby jsou proto, aby si lidé mysleli, že si můžou vybrat. No i tak chodím k volbám a snažím se volit menší zlo, nebo alespoň strany, které se nesnaží udělat z živnostníků nejdříve zloděje, aby je pak s lehkým svědomím obrali formou daní o všechno.
Už mnohokrát jsem se pokoušel zaregistrovat, abych tady nevystupoval jako anonym, bohužel nikdy registrace neproběhla úspěšně. Vždy to končilo hláškou " čekám na připojení k", pak "Hotovo" a pak zase nic.
To samé se dějě i s příspěvkama. Někdy to de hned a někdy to trvá i několik dnů než se něco dostane na fórum. Doufám, že alespoň tenhle příspěvek dorazí.
Zdravím všechny a ať se nám daří. Peter


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od rival »

Peter píše: Už mnohokrát jsem se pokoušel zaregistrovat, abych tady nevystupoval jako anonym, bohužel nikdy registrace neproběhla úspěšně. Vždy to končilo hláškou " čekám na připojení k", pak "Hotovo" a pak zase nic.
To samé se dějě i s příspěvkama. Někdy to de hned a někdy to trvá i několik dnů než se něco dostane na fórum. Doufám, že alespoň tenhle příspěvek dorazí.
Zdravím všechny a ať se nám daří. Peter
Přiznám se, že mne tato část Tvého příspěvku velmi překvapila... Pokud mi pošleš nějaké bližší informace na můj e-mail: rival@upramene.cz určitě společně něco vymyslíme, aby ses zde mohl zaregistrovat stejně jako ostatní.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od A(&F) »

Peter píše:... a snažím se volit menší zlo, ...
... taktéž i já, ... má "nebožka" měřila pouhých 152cm (já "metrdevadesát" ) ... byla to ideální kombinace ... :( ...
Peter píše:... Už mnohokrát jsem se pokoušel zaregistrovat, abych tady nevystupoval jako anonym, bohužel nikdy registrace neproběhla úspěšně. Vždy to končilo hláškou " čekám na připojení k", pak "Hotovo" a pak zase nic.
... zkus si vymazat cookies v compu ... viz FAQ ... dost častá příčina ...

... OK ... odpověď "přijímám" ... a těším se na další (nepolitické) diskuze ... ;) ... A(&F) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost

Příspěvek od Iv »

Byl jsem volit do zastupitelstva.Výsledek!Ti co dostali více hlasů se tam nedostali.Dotaz na představenstvo-zákon je takový.Moje otázka-má cenu pak jít k volbám?Odpověď-asi nemá.
Bohužel,ikdyž by mělo platit heslo"hlas lidu,hlas Boží"Asi blbost po zkušenostech s "demokracií"


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost

Příspěvek od Merlin »

Iv píše:Byl jsem volit do zastupitelstva.Výsledek!Ti co dostali více hlasů se tam nedostali.Dotaz na představenstvo-zákon je takový.Moje otázka-má cenu pak jít k volbám?Odpověď-asi nemá.
Bohužel,ikdyž by mělo platit heslo"hlas lidu,hlas Boží"Asi blbost po zkušenostech s "demokracií"
Jen se divím, že tomu ještě věříš. Kdyby se dalo volbami něco opravdu změnit, tak by je už dávno zakázali.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost

Příspěvek od kutz »

gewo píše:
Iv píše:Byl jsem volit do zastupitelstva.Výsledek!Ti co dostali více hlasů se tam nedostali.Dotaz na představenstvo-zákon je takový.Moje otázka-má cenu pak jít k volbám?Odpověď-asi nemá.
Bohužel,ikdyž by mělo platit heslo"hlas lidu,hlas Boží"Asi blbost po zkušenostech s "demokracií"
Jen se divím, že tomu ještě věříš. Kdyby se dalo volbami něco opravdu změnit, tak by je už dávno zakázali.
gewo celkem tě rád čtu, až na obsáhlost některých tvých příspěvků. (nemám rád omáčku), ale že napíšeš takovou dogmatickou, zkostnatělou reakci, jsem od tebe nečekal a je to pro mě překvapení, navíc s tvým mottem nic není definitivní ?! obecně paušální nadávání je u nás v čechách zakořeněné klišé, které se bezmyšlenkovitě kopíruje. a to je ten pravý důvod, proč to u nás jde ztuha kupředu. nicméně i to je "v pořádku ". ;)


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost

Příspěvek od Merlin »

kutz píše:
gewo píše:
Iv píše:Byl jsem volit do zastupitelstva.Výsledek!Ti co dostali více hlasů se tam nedostali.Dotaz na představenstvo-zákon je takový.Moje otázka-má cenu pak jít k volbám?Odpověď-asi nemá.
Bohužel,ikdyž by mělo platit heslo"hlas lidu,hlas Boží"Asi blbost po zkušenostech s "demokracií"
Jen se divím, že tomu ještě věříš. Kdyby se dalo volbami něco opravdu změnit, tak by je už dávno zakázali.
gewo celkem tě rád čtu, až na obsáhlost některých tvých příspěvků. (nemám rád omáčku), ale že napíšeš takovou dogmatickou, zkostnatělou reakci, jsem od tebe nečekal a je to pro mě překvapení, navíc s tvým mottem nic není definitivní ?! obecně paušální nadávání je u nás v čechách zakořeněné klišé, které se bezmyšlenkovitě kopíruje. a to je ten pravý důvod, proč to u nás jde ztuha kupředu. nicméně i to je "v pořádku ". ;)

Kde na něco čecháčkovsky nadávám? Jen konstatuji. Nejsem včerejší. A doufám, že demokraturní Systém drze nazývaný demokracií není definitivní. Já ty Řeky studoval, pane! A je to o něčem úplně jiném.
Tady to jde ztuha už od praotce Čecha. Potom jsme úspěšně okopírovali na razítku postavený úřednický systém C&K, vstřebali německý systém Ausweisů za protektorátu, implikovali sovětské manýry, pak se utrhli z řetězu a zavedli směs toho všeho. Nicméně, to je "v pořádku". Teď máme možnost vybrat si ve svobodných volbách... a je to tak, jak to napsal Iv.

Nikde se netajím tím, že jsem v podstatě zapřisáhlý royalista, zastánce vlády přirozených autorit. Osvícený panovník je lepší než stovka zvolených zástupců hledících si jen vlastních koryt. Demokracie byla dobrá pro městské státy, kde se zrodila. Všude jinde je to zneužitelný paskvil.
Je to můj názor a myslím si, že jsem toho dost viděl a jsem dost starý na to, abych si ho mohl dovolit. A je mi naprosto jedno, co si o tom kdo myslí. Nepodléhám tuctovým náladám. Své příspěvky píši tak, jak chci. Ne podle cizích osnov! :x A snažím se neflákat to po čecháčkovsku, psát bez pravopisných chyb a používat velká písmena, protože si vážím těch, co to po mně čtou a věřím, že to nejsou čtenáři Blesku.

A dost o politice, ta sem opravdu nepatří.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: spalování Brownova plynu - patentovaný hořák podle Gewa.

Příspěvek od A(&F) »

pro habana ... pokračování ...

bože, bože, ... to se snad ani nedá citovat, co jsi to sem habano píše: :shock: ... :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
... no, no, chlape, ... trocha taktu a diplomacie by určitě neuškodilo, ... tak jak si to vyjádřil, už totiž nemá nic společného s "nevrtěním ocásky a občas i vyceněnými zoubky" (jak to před časem celkem ftipně nazval náš admin, přetože je to Rival, alespoň co jména se týče :lol: ). Otevřenost je sice moc hezká věc, ale myslím, že si to šlo vyřídit pomocí SZ (v klidu, byť v úplně stejném stylu) ... nebo pozvat Gewa sem "do prádelny", kterou pro tyto účely založil Iv ...

... no nic, ... napsal jsi to tak, jak si to napsal ... bohužel sis k tomu zjevně zvolil "lehce nevhodné" místo ... předpokládám, že si za tím pevně stojíš, ... a následně ustojíš i možné budoucí výtky od ostatní "spolubojovníků" (přestože je neřeknou nahlas) ... od Gewa se zřejmě reakce nedočkáš, neb on se na tebe klidně "vy... (konec konců sám jsi ho o to "požádal") ... nebo, že by přece jenom ?????? ... co ty na to Gewo ... mno, ... uvidíme ...

... na jednu stranu to "možná" trochu přispěje k tomu, "že se Gewo nad sebou trochu zamyslí, jestli má opravdu smysl reagovat na zcela všechny příspěvky, které se zde objeví" :idea:, ... na druhou stranu jsi tímto krokem určitě nepomohl "k pomalu, ale jistě se uklidňující atmosféře po příchodu JW do našeho fora" ... zkrátka, poper se s tím (ním) sám, jak nejlépe to umíš ... držím palce oběma stranám, stejnou silou ... :? ... gong :!: .... A(&F)

... jo, a vím o čem mluvím, ... s "Gewom" už jsme si taky "pár slov" vyměnili ... padla na to i spousta času a cigaret (... a myslím si, že ne zcela zbytečně ... myšleno v dobrým) ... :smoke: ...

PeS: ... Gewovi (i otatním) se tímto omlovám, ... přestože vím, "že je nesklonný", jako většina nicků ... občas si nemůžu pomoc a "dávám je dál do jednotlivých pádů" ... zkrátka, nějak mi to v určitých případech nejde ani přes klávesnici, ... a ani přes pysky ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: to anonym Peter ...

Příspěvek od Palo »

Peter píše:...abych tady nevystupoval jako anonym, bohužel nikdy registrace neproběhla úspěšně. Vždy to končilo hláškou " čekám na připojení k", pak "Hotovo" a pak zase nic...
Tohle není normální a všem, co tu jsou to funguje. Tzn. chyba bude zřejmě v připojení, nebo v Tvém počítači. Tzn. vyčistit systém od nepoužívaných softů, použít ad-aware nebo spybot, antivir, promazat tempy atd...

Zkus http://www.mampc.wz.cz/ Instalace a údržba, Zpomalený počítač
Mohlo by Ti to pomoct.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

... co jsi to sem habano napsal

Příspěvek od Merlin »

No comment.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“