MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: od coho to závisí

Příspěvek od Jayo »

děda Slavík píše: Když dám tyto dva poslední příspěvky dohromady a porovnám s mým životem, tak jsem docela spokojený.
Nežil jsem nijak moc zdravě podle dnešních "norem" , Nějakou dobu jserm dost silně kouřil i "chlastal" a dnes bych nerad šel na nějakou dietu. Každý MUSÍ JEDNOU UMŘÍT a vyčítat si před smrtí, "co jsi z toho života měl, baštil jsi jen mrkev a neslaná, nemastná jídla, nikdy jsi si nepochutnal atd" tak to bych nechtěl. Baštím na co mám chuť a peníze a co mně vyloženě NEDĚLÁ ZLE.
Na ostatní problémy zatím stačí MMS. K doktorům chodím jen ze soucitu, aby neumřeli hladem.
Nemyslim, ze je to o tom, ci niekto basti iba mrkev, a neslana, nemastna jidla. Suvisi to s tym, ci je clovek priputany na jedlo alebo nie. S nicim inym. Ak si niekto uziva jedlom, potom ma problem. Nahradza si lasku, a radost zo zivota, tym, ze si jazyk kupe v potrave. O tom to je. Clovek, co ma radost zo zivota, a dost lasky, je mrkvu aj cely zivot a citi sa naplneny, a nema pocit, ze by mu nieco kvoli tomu, ze si neuziva nezdrave jedlo, uchadzalo. Proste, doda telu surovu stravu, a nemusi si ju ani nijak ochutit. Uziva si inak, nez fyzickou potravou. Proste, nazval by som to tak, ze si pochutnava na zivote, nie na jedle.


lac7
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11 dub 2010 11:31

afty|kloktanie

Příspěvek od lac7 »

zdravim,

chcem sa opytat,

som chory uz 4ty tyzden, tak uz som musel ist k doktorke a vziat atb. :/ ( po asi 5 rokoch...)
- mam zapal dutin ( to poriesia atb.) ale ide o to ze sa mi vyhodili afty na jednej mandli(reze to ako ziletky..) , rad by som vedel ci si mozem klokat hrdlo s mms resp. ci s tym mate skusenosti (ci to pomaha , kolko kvapiek...).

Vdaka

L


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: afty|kloktanie

Příspěvek od poota »

lac7 píše:... rad by som vedel ci si mozem klokat hrdlo s mms...
Můžeš, a dokonce si to můžeš zkombinovat. Uděláš si normální dávku, tedy tolik aktivovaných kapek, kolik momentálně snášíš, po třech minutách to zaliješ jenom jedním deci vody a s tím si propláchneš zuby, pak kloktáš a místo plivání to vždycky spolkneš. Až to vykloktáš a vypiješ všechno, tak to zapiješ ještě dalším deci nebo dvěma vody nebo šťávy.
K dokonalosti tomu schází už jenom koupel, ale tu se mi do toho "koloběhu MMS v přírodě" při nejlepší vůli nepodařilo zabudovat :D
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to trochu složitější

Příspěvek od Palo »

poota píše:Celé je to trochu složitější. Ono je to totiž hlavně o povaze a přirozenosti lidské. Každý z nás tak zhruba ví, co je, a co není zdravé. Ruku na osrdí - kdo z nás se tím opravdu řídí? Kdo můžete s čistým svědomím tvrdit, že...
No mě by zajímalo, co udělal člověk špatně, když má třeba chlamydie ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Je to trochu složitější

Příspěvek od poota »

Palo píše:No mě by zajímalo, co udělal člověk špatně, když má třeba chlamydie ;)
Že Ty mě chceš nachytat na švestkách :D ?
Konkrétně Ti to musí zodpovědět někdo, kdo tomu opravdu rozumí.

Jinak je to přece úplně jasné - vytvořil ve svém těle prostředí, které tělu neumožnilo ubránit se rozšíření chlamydií, a které naopak umožňuje chlamydiím jejich zdárný vývoj a množení.
Jak se jich zbaví? Vyvraždí je, ale nevím čím nejsnáze.
Proč se objeví znova? Protože v jeho těle zůstává stejné prostředí.
Jak zabrání jejich návratu? Změní prostředí svého těla, ale nevím čím a nevím jak. Pokud se mu podaří vytvořit prostředí pro chlamydie nepříznivé, tak je nemusí vraždit, protože pochcípají samy - teoreticky stačí, když bude prostředí nepříznivé alespoň pro jednu vývojovou fázi.
Což platí prakticky o všech cizopasnících i bacilech.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Je to trochu složitější

Příspěvek od hanka »

Palo píše:
poota píše:Celé je to trochu složitější. Ono je to totiž hlavně o povaze a přirozenosti lidské. Každý z nás tak zhruba ví, co je, a co není zdravé. Ruku na osrdí - kdo z nás se tím opravdu řídí? Kdo můžete s čistým svědomím tvrdit, že...
No mě by zajímalo, co udělal člověk špatně, když má třeba chlamydie ;)
Myslím, že je to opravdu o tom, co píše poota, včetně té ruky na osrdí. Podvědomě v í m e , že si nemoc způsobujeme sami, a když sami sobě dovolíme připustit si, že děláme něco sami proti sobě - potom při další takovéto otázce nám bleskne hlavou i ta konkrétní věc - ta první myšlenka po položení takové otázky je obvykle ta správná. Jenomže náš rozum ji rychle potlačí nebo ji přerazí "logickou" příčinou a pokud možno hned několika logickými příčinami, a jelikož raději věříme rozumu, pořád se nemůžeme dopátrat, která ta logická příčina to je.

Osobně jsem stále více přesvědčena o tom, že všeobecně všechny nemoci jsou způsobeny překyselením - to je to prostředí, které vytváříme pro naše "spolubydlící", kterým se v nás daří skvěle.

Ale zase - vědět to a něco s tím dělat - to jsou dvě různé věci. I když to víme, snažíme se najít různé cesty, jak se odkyselit, ale nejlépe tak, aby jsme mohli pokračovat v tom, co máme rádi, ať už je to dobré jídlo (někdo miluje sladké, jiný slané, maso, uzeniny apod), nebo pití (pivečko, vínko, tvrdý alkohol, kávičku, různé kofoly a ostatní sladké pití), kouření atd. - všechno věci, kterých se n e c h c e m e vzdát, protože nás uvolňují, dělají nám dobře.
Jenže to je takové léčení a vlastně neléčení, když neodstraníme to, co nám škodí. My zatím alibisticky prohlašujeme, jak se snažíme léčit, ale n i c nám nepomáhá!

Jenže p r o č se potřebujeme uvolňovat našimi zlozvyky? Proč se vůbec potřebujeme u v o l ň o v a t ? Tady si myslím trefil hřebíček na hlavičku Jayo.
Jayo píše:Nemyslim, ze je to o tom, ci niekto basti iba mrkev, a neslana, nemastna jidla. Suvisi to s tym, ci je clovek priputany na jedlo alebo nie. S nicim inym. Ak si niekto uziva jedlom, potom ma problem. Nahradza si lasku, a radost zo zivota, tym, ze si jazyk kupe v potrave. O tom to je. Clovek, co ma radost zo zivota, a dost lasky, je mrkvu aj cely zivot a citi sa naplneny, a nema pocit, ze by mu nieco kvoli tomu, ze si neuziva nezdrave jedlo, uchadzalo. Proste, doda telu surovu stravu, a nemusi si ju ani nijak ochutit. Uziva si inak, nez fyzickou potravou. Proste, nazval by som to tak, ze si pochutnava na zivote, nie na jedle.
Tož tak to vidím já.:lol:
Naposledy upravil(a) hanka dne pát 16 dub 2010 14:14, celkem upraveno 2 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
lac7
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 11 dub 2010 11:31

Re: afty|kloktanie

Příspěvek od lac7 »

poota píše:
lac7 píše:... rad by som vedel ci si mozem klokat hrdlo s mms...
Můžeš, a dokonce si to můžeš zkombinovat.
OK diky,,

len stale mam problem ako som pisal na 117vlakne,

ked robim roztok tak sa mi nechce sfarbit do zlta, zrobil som uz 2x novy aktivator a stale nic,, a neciti ani ten savo zapach poriadne..

neviete co s tym/.

diks


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: afty|kloktanie

Příspěvek od poota »

lac7 píše:..ked robim roztok tak sa mi nechce sfarbit do zlta, zrobil som uz 2x novy aktivator a stale nic,, a neciti ani ten savo zapach poriadne..
To spíš vypadá, že nemáš správné MMS. podívej se na http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 06&start=0 a najdi si tam ke konci stránky část "Jak se přesvědčit, že skutečně máte chloritan sodný".
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: afty|kloktanie

Příspěvek od Palo »

lac7 píše:...zrobil som uz 2x novy aktivator a stale nic,, a neciti ani ten savo zapach poriadne...
Zkus si dát kapku neaktivovaného MMS na prst. Chvíli tu kapku rozetírej mezi prsty, chvíli počkej a pak si přičuchni. Když nic neucítíš, není to MMS ;)
Pak si dobře opláchni ruce.

Předpokládám, že poznáš roztok kyseliny citronové... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Je to trochu složitější

Příspěvek od poota »

hanka píše: Osobně jsem stále více přesvědčena o tom, že všeobecně všechny nemoci jsou způsobeny překyselením - to je to prostředí, které vytváříme pro naše "spolubydlící", kterým se v nás daří skvěle.
Vidím, že nás přibývá. A cesty z toho vidím prakticky jenom dvě:
1.) po "násilném" odkyselení se už dál potravou nekyselit, tudíž změnit dost radikálně své stravovací návyky, což je schůdné pouze návratem k preferování "přirozenějších" chutí
2.) pokračovat v dosavadním "hřešení" a vždycky po dosažení znovukyselosti opakovat "násilné" odkyselování, a to až do té doby, než se nám podaří tiše zesnout
Pokud bychom brali první cestu jako značnou újmu, je vhodnější druhá cesta, která je "příjemnější" a taky většinou i podstatně kratší.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

ano...

Příspěvek od jarda ovčák »

Já to vyřešil po svém... Baštím co mne napadne a piju výhradně živou vodu.
Ph krve, moči i slin mám zcela přesně takové, jeké má mít dobře asketický jedinec.
Kdo mne zná, tak ví, že jsem přesný opak askety......


marlenka
Stálý člen
Příspěvky: 76
Registrován: pon 28 zář 2009 17:06
Dostal: 16 poděkování

Surová strava!!!

Příspěvek od marlenka »

Ja si myslím, že ľuďia by sa mali naučiť (či už zdravý alebo chorý) žiť zdravo už len z princípu že nechcem v 50-tke trpieť dnou,cukrovkou alebo chodiť o palici.
Ja denne príjimam cca 70% surovej stravy, ostatok je varená potrava a musím uznať že sa cítim skvele.
Veľakrát som to porušila a nacpala sa vareným ťažkým jedlom hlavne cez sviatky a bolo mi hrozne. A po očiste MMS-kom som tiež pri dopĺnaní prirodzených vitamínov a minerálov siahla nie práve na najvhodnejšiu potravu.
Potom som to musela znova upraviť surovou stravou a bylinkami.
Fígeľ je podľa mňa v tom ,že človek ktorému zachutí takýto typ jedla(surový) má vo vnútri tela vybudovaní už nový systém trávenia a celkového fungovania. Mne osobne by bolo zle keby som si teraz dala mastný vysmážaný syr s hranolkami a tatarkou.Nie preto, že by to telo nezvládlo ,ale tak ako je pre vitariána varené jedlo šokom, takisto je pre chorého človeka zaneseného bordelom šok keď sa čistí.
Každý má dnes právo voľby k svojmu zdraviu a dlhovekosti. Ako budeme jesť, tak sa aj budeme cítiť.
Mňa surová strava teší, jem ju s veľkou chuťou a neviem si už ani deň predstaviť bez zeleninových tanierov a štiav.
Neberte zdravé jedlo ako nutnosť (ako niekedy ja) ale ako chutnú potravu plnú vitamínov,minerálov a enzýmov.


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Surová strava!!!

Příspěvek od děda Slavík »

Každý má dnes právo voľby k svojmu zdraviu a dlhovekosti. Ako budeme jesť, tak sa aj budeme cítiť.
Mňa surová strava teší, jem ju s veľkou chuťou a neviem si už ani deň predstaviť bez zeleninových tanierov a štiav.
Neberte zdravé jedlo ako nutnosť (ako niekedy ja) ale ako chutnú potravu plnú vitamínov,minerálov a enzýmov.
Někdy je to i pravda. Je to ale jako s kouřením a pitím. Znal jsem jednoho, kouřil jako tovární komín, namazaný byl pravidelně každou sobotu, baštil na co měl chuť a byl tady do 92 let.

Druhý známý nevzal do pusy cukr, maso, alkohol, kávu a zeleninu ze supermarketu nebo tržnice. Vše si pěstoval na zahrádce bez postřiků a hnojiv. Pečivo jedl pouze vlastní výroby. Cibulové a mrkvové koláče, rizoto bez masa, jen s pórkem a bez tuku, Prostě vzor zdravé výživy. Zemřel v 71 letech na infarkt.

Neznal tehdy ale MMS. Já baštím všechno, dnes sice již nekouřím a mimo piva mě alkohol nechutná, ale znám a používám MMS. Je mně zatím 75 a naplánoval jsem si, že těch třicet let to tady ještě nějak musím vydržet...


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS do močáku?

Příspěvek od Palo »

Tak mám za sebou další zkušenost a tou je naředěné aktivované MMS do močáku. Použil jsem k tomu "pánský katetr", což je vlastně hadice určená k vycévkování - jednoduše řečeno, když se nemůžete vymočit, strčíte si tuhle hadici až do močáku.

Katetr jsem sehnal u sv. Anny v Brně ve zdravotnických potřebách (ne v lékárně) asi za 15 Kč.

Jeden uživatel fóra předpokládá chlamydie v močové trubici, tak jsem to chtěl na sobě vyzkoušet, ať nedělám chytrýho, když chci radit s MMSkem do močáku a nemám s tím zkušenosti ;)

Katetr má na jednom konci takovou kulatou špici pro jednoduché zavedení, kousek za tím má dva otvory v různých výškách... Na druhém konci má jakousi koncovku. Původně jsem uvažoval, že bych ji odfikl, ale pak mě napadlo velice jednoduché řešení - vzal jsem PET lahev s uzávěrem a do uzávěru jsem udělal takový otvor, aby katetr prošel špicí a zasekl se o koncovku. Později stačilo jen našroubovat uzávěr s katetrem na PET lahev...

Aktivoval jsem 15 kapek (vychází to 10 kapek na litr), dal do PET lahve a dolil vlažnou vodou - nalil jsem studenou a z varné konvice dolil horkou a promíchal...

Gel jsem nekupoval, prý celá sada stojí 1300 Kč... Takže jsem zaváděl bez gelu. Takto to jde celkem pomalu a trochu to štípe, ale dá se to v podstatě bez problémů udělat...

Takže jsem zavedl katetr, našrouboval PET lahev, zvedl ji, a mačkal lahev. Za chvíli jsem lahev povolil, nechal jsem vrátit trochu kapaliny do lahve a dál asi tak třikrát. Naposledy jsem napustit a katetr pomalu vytáhl. Močová trubice je pak trochu narušená, tak je cítit trochu pálení. Chvíli jsem obsah v močáku nechal, a pak vyprázdnil. Při vyprazdňování je pálení trochu silnější. Po vymočení převládají dále stavy "musím se vymočit", ale je jasné, že to nemá smysl ;) Tyhle stavy se po pár hodinách uklidní.

Dámy to budou mít asi trochu jednodušší ;)

No závěrem - kdyby mě pálila močová trubice (chlamydie nebo jiná verbež), tak bych do toho určitě šel. Nezkoušel bych dávat míň kapek s tím, že bych pak navyšoval, jedině pokud bych nemusel katetr vytahovat.

Jak tak znám Humbla, tak by volil z důvodu bezpečnosti 2 aktivované kapky na litr, což by mi nemuselo vůbec pomoct na můj problém (který nemám) a pak bych byl ještě naštvanej, že to musím dělat znova s větším množstvím kapek.

Měl jsem tedy 10 kapek na litr a bylo to OK. Pokud chce tohle někdo vyzkoušet a bojí se, řekl bych, že 5 kapek na litr je úplně v pohodě.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

jéžiš

Příspěvek od laik »

Palo ja nikdy nepřestanu zírat .....
co ty všechno neuděláš tomu svýmu tělu v "zájmu vědy"
taková masochistická věc jako je toto.....fuuuj
a dobrovolně......
šílený :shock: :D


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“