MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tata

Příspěvek od děda Slavík »

Nechová se jako nemocný, lítá po statku, svařuje zase převodovky do aut.... :evil: . Byl na dalším ozařování (nekomentujte..) a vrátil se domů znovu nasadit mms-2. Nálada prý setrvale dobrá (vždy byl melancholik..?) a výrazná tendence k plánování budoucnosti. Fyzický stav subjektivně uspokojivý ( co chtít v sedmdesáti :? ),
Tak mu nezbývá nic jiného, než se smířit s tím, že tady bude ještě třicet let strašit a nějak se to musí vydržet. Co si nadrobil, to si vyzobe. Já to mám taky tak souzené.
Pokud nesouhlasí, musí OKAMŽITĚ PŘERUŠIT MMS, aby zemřel podle plánu zdravotnictví.

Palo je vynikající VERŠOTEPEC. Přesně tak jsem to myslel.
No já mam takovej dojem, že děda chtěl říct "Lepší kočka z vesnice, nežli štětka z ulice"


Kluci, do toho.
nadsenec
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 čer 2009 6:22

mms

Příspěvek od nadsenec »

Zdravim, dedo Slaviku,u kocek je dulezite rozlisovat pocet nohou :D :lol:Pro Hanku: s Mourinou mame dohodu-jsem kocka divoka,ale kdyz mas v ruce kus sumky tak budu klidne kocka domaci ,pritulna.Jana


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Zmizela dloholetá bolest kloubu.

Příspěvek od Batles »

Tak jsem si před pár dny uvědomil skvělou změnu. Několik let jsem nebyl pro bolest v pravém kyčelním kloubu schopen přehodit nohu přes nohu při sezení v křesle.
Vždycky mne tam příšerně švihlo. A zrovna tak, když jsem se rychle otočil doprava.
Bolesti zmizely po poctivě prodělané kůře s MMS. Mám z toho takovou radost, že jsem teď večer u televize mrskal nohama, až jsem tím rozčílil manželku!
Tož jsem jí vysvětlil proč a tak jsme se řehtali, až jsme se za bachory popadali. :D


digi
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25 lis 2009 15:26

MMS

Příspěvek od digi »

Ahoj, před týdnem jsem začala brát MMS, od včera jsem na 30 kapkách, rozložených po 5 dávkách. Zatím jsem nezaznamenala žádnou negativní ani pozitivní reakci. Nevím, jestli pokračovat dál, navyšovat, nenavyšovat. Překvapujeme mě to, sice jsem částečně vitarián, ale po dobu kůru dost často něco zhltnu kvůli pracovnímu vytížení. Nemám problém ani s vypitím, jinak mi dělá problém vypít i hořčík či glaub. sůl...Poradíte? Díky


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od poota »

digi píše:Zatím jsem nezaznamenala žádnou negativní ani pozitivní reakci. Nevím, jestli pokračovat dál, navyšovat, nenavyšovat. .
Předpokládám, že MMS bereš z nějakého důvodu. Když to přerušíš, tak svého cíle nedosáhneš a navíc se nedočkáš ani žádné reakce. Takže klidně pokračuj, a jestli se nemůžeš dočkat nějakého účinku, tak navyšuj - a on už se nějaký dostaví. :D
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od isabel »

ahoj už nějaký den čtu vaše fórum hlavně teda o MMS ,začala jsem jej brát před třemi dny.Moje první zkušennosti jsou asi takové:po první kapce jsem měla pocit akutního spánku a jak mi muj přítel řekl,jsem byla jak sjetá a také se tak cítila,po druhé kapce po hodině to bylo stejné,i po třetí kapce.Začala jsem večer tak jsem s další dávkou začala až na druhý den.Místo průjmu jak tu má každý ,mám zácpu,já která mívala skoro každy den křeče v břichu a průjmy.Ani po ananasovém džusu z Lidlu se nic nedělo.Akorát mam pocit zvýšeného čichu který jsem měla už i předtím abnormalně dobrý.
Dávám si maximalně 4aktivované kapky za hodinu nebo dvě.
Nakoupila jsem si tobolky z želatiny a mám prosím dotaz.
Píše se,že po třech minutach by se měla aktivovaná směs dát ihned do vody,džudu atd..ale když ja si tímto roztokem po třech minutách aktivace naplním tobolky a spolknu,tak v žaludku se rozpouští minimálně 2minuty ,NEVADÍ TO TEDY???Moc děkuji za vaši radu . :oops: :oops: :)


isabel
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od Palo »

Né, to nevadí, můžeš klidně plnit tobolky dřív ;) Nebo né? :)

Aktivace MMS před naředěním by neměla být delší než 10 minut, ale my tu většinou říkáme, že jak je to víc jak 6 minut, tak je to lepší udělat znovu.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od Deane »

isabel píše:Nakoupila jsem si tobolky z želatiny a mám prosím dotaz.
Píše se,že po třech minutach by se měla aktivovaná směs dát ihned do vody,džudu atd..ale když ja si tímto roztokem po třech minutách aktivace naplním tobolky a spolknu,tak v žaludku se rozpouští minimálně 2minuty ,NEVADÍ TO TEDY???Moc děkuji za vaši radu . :oops: :oops: :)
Aktivované MMS do toboliek??? Tam sa dáva MMS2, ale Ty máš asi lepší recept.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od isabel »

Palo píše:Aktivace MMS před naředěním by neměla být delší než 10 minut, ale my tu většinou říkáme, že jak je to víc jak 6 minut, tak je to lepší udělat znovu.
moc děkuji za odpověd to jsem právě nevěděla ;)


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od isabel »

Deane píše:Aktivované MMS do toboliek??? Tam sa dáva MMS2, ale Ty máš asi lepší recept.

no protože mívam problemy se žaludkem a překyselením a často mně pálí žáha tak bych to normálně pít nemohla tak to rvu do těch tobolek..přišel mi k objednanému mms1 leták kde je to napsáno.Akorát mi nebyl uplně jasný ten čas.,


isabel
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Tobolky.

Příspěvek od Batles »

Ahoj Isabel.
Do želatinových tobolek dostaneš max. 4kapky aktivovaného MMS + 2 kapky vody. Vodu do MMS přikápni po 30ti vteřinách ( podle J.Humbla to stačí, když je to v tobolkách) a zacvakni.
S tím dávkováním 4 kapky co hodinu bych byl radši opatrnější. Drž se raději 3 a bude-li ti špatně, jdi na i na jednu ale nepřestávej brát. Tak docílíš vysokého účinku a odezvy dříve či později přijdou.
Voda se tam má přikápnout proto, aby se směs mírně naředila a žaludek nezareagoval bouřlivě u citlivějších lidí.
Již 30 vteřin aktivace stačí a můžeš tedy zacvaknout a zapít 2 dcl vody.....na zdraví!


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Tobolky.

Příspěvek od isabel »

moc děkuji..ja hnedka po spolknutí zapíjím hodně vody takže tu vodu do tech tobolek zbytečně nedávám abych toho neměla moc..ale jinak, tak jak to dělám to nevadí ne?já totiž pořád myslela že ta voda tam prostě MUSÍ přijít ihned po aktivaci jinak to neudělá to co má :D
jo a ještě jsem zapomněla napsat že krátce po užití mám hroznou ziminici ;)


isabel
isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

překyselený žaludek

Příspěvek od isabel »

ještě mám otazku právě ohledně toho překyselení v žaludku..napraví tohleto MMS když to vlastně po použití žaludek :oops: spíše dráždí a překyseluje?,as blbá otázka co?


isabel
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: překyselený žaludek

Příspěvek od Denny »

Tak jako u mě! Musíš odkyselovat. Těch návodu k odkyselení je tu více, ale jeden opravdu dobrý a levný je tento:

1klž jedlé sody + 1klž melasy s betaglukanem + trochu citrónové šťávy.
Vše rozmíchat do 3Dcl vlažné vody.

Dá se to použít i několikrát denně. POZOR! pH se nesmí dostat přes 8!!!


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím užívám správně MMS?

Příspěvek od děda Slavík »

Isabel píše-
Dávám si maximalně 4aktivované kapky za hodinu nebo dvě.
Kdysi zpíval Walda Matuška píseň o ISABEL.
Ale k myšlence. Osobně považuji hodinový intervel za příliš krátký. (každý jsme jiný a nemusí to vždy platit) Za hodinu se nemusí MMS rozpadnout na sůl, ale dalším příjmem nové dávky bude stoupat koncentrace v těle a může to dělat neplechu. Lepší asi budou ty intervaly dvou hodin, Hladina MMS bude stále na stejné úrovni.


Kluci, do toho.
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“