MMS - Zkušenosti uživatelů I.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Zamčeno
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jéžiš

Příspěvek od Palo »

No když si vezmu některý zdravotně postižený, kteří nemaj den co by nepotřebovali katetr k vycévkování, tak se to dá brát celkem za normální věc :lol:
To co jsem udělal je jen trochu rozšířený o MMS :) Takže klídek :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jéžiš

Příspěvek od děda Slavík »

Katetr na suchu je děsná věc. Měl jsem jej na jipce několik dní a po vytažení to řezalo, že se nešlo vymočit. Dostal jsem proto jakousi tabletu něčeho a řezání IHNED PŘEŠLO a bylo to v pohodě. Zapoměl jsem ale jak se to jmenovalo.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: jéžiš

Příspěvek od Palo »

No otázka, jestli by se dalo improvizovat třeba s olejem, aby to nebylo "až tak hrozný", ale zas na druhou stranu taky otázka, jestli je to "řezání" daný tím, jestli to bylo "nasucho" nebo tím, že byla rozšířena močová trubice...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
nadsenec
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 čer 2009 6:22

Jana zkusenosti

Příspěvek od nadsenec »

Zdravim,MMS jsem objevila pred necelym rokem a naslene vase forum.Chtela bych podekovat vsem,kteri tady prispivaji. Tyto informace jsou pro ostatni dulezite.Ve Zdravi ctu vsechna vlakna a vsechny prispevky.Obcas zabrousim i na tema Dilna a Lide sobe,ale v techto pripadech po precteni 3 vety se musim vratit na nadpis,abych si pripomnela o cem to vlastne ctu.
Takze moje zkusenosti s MMS.Jsme ve veku ja 49 a manzel 45 let. Myslime si, ze jsme v podstate zdravi.Mame radi pohyb.Nestravujeme se ukazkove zdrave,ale jime jen pokud mame hlad a snazime se neprecpavat.Nicmene i bucek se u nas sem tam ukaze.MMS jsme zacali brat pomalu.Zacali jsme 1kapka rano a vecer to same. Kazde rano jsme navysovali jednu kapku az do 15 kapek,ktere jsme pak tyden brali 2xdenne.Mi se poprve udelalo spatne pri 7 rannich kapkach.Pak jsem musela prerusit pri brani 15 kapek a kdyz jsem po dvou dnech pokracovala,tak jsem si je rozdelila na 3x10.Manzel to cele ustal bez vetsich nehod. Jen byl otraveny ze vnitr i z venku.Uprimne byl rad,ze skoncil.U neho jsme chteli docilit nizzsi cholesterol coz se nam nepodarilo.Nicmene jsem se tady docetla o likvidaci bradavic,tak jsme zacali delat koupele nohou, protoze manzel mel bradavici na slapce pod prstama velikosti desetniku.Aktivovali jsme 15 kapek a nic.Zacali jsme lit neaktivovame MMS primo na bradavici.Bradavice se dala do pohybu,ale bohuzel opacnym smerem, zvecovala se.Navic si manzel stezoval, ze je pri doslapu citliva.Tak jsme toho nechali uplne. Manzel hodne cestoval a na bradavici se nejak pozapomnelo.Ne,ze bychom MMS neverili,ale krome bolesti hlavy nebo nejake ospice na jazyku(na tyto problemy MMS vzdycky spolehlive zabralo) jsme zadne problemy nemeli.Stacilo nam,ze o MMS vime a v pripade vetsiho problemu ho pouzijeme.
Vetsi problem nastal asi pred 3 tydny,kdy jsme se dozvedeli.ze tchan ma rakovinu,tak jsem opet tady .Jsem v soku,kolik toho za tu dobu co jsem tady nebyla pribylo.Kolik novych lidi ,temat a zkusenosti.Mam problem tohle vsechno docist a uz ted vim, ze to budu cist cele znovu, ovsem s tuzkou v ruce a nejakym sesitem,kde si budu delat poznamky.Protoze uz ted si napamatuji,kde co mam hledat.Kdyby byla vyhlasena anketa o nejmilejsiho prispivatele tak mym favoritem by byl deda Slavik.Vazim si ho pro jeho moudrost a pristup k zivotu.
Ted se jeste vratim k manzelove bradavici. Manzel mi zapomnel oznamit, ze asi za mesic po tom co jsme prestali ,bradovice zmizla.
Tak jsem se tady predstavila a ted jdu na vlakno paraziti,koloidni stribro a rakovina. S pozdravem Jana


Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana zkusenosti

Příspěvek od děda Slavík »

.Kdyby byla vyhlasena anketa o nejmilejsiho prispivatele tak mym favoritem by byl deda Slavik.Vazim si ho pro jeho moudrost a pristup k zivotu.
Ted se jeste vratim k manzelove bradavici. Manzel mi zapomnel oznamit, ze asi za mesic po tom co jsme prestali ,bradovice zmizla.
Díky za pochvalu, protože je to pro mne velice vzácná věc. Většinou dostávám za uši.

Co se týká bradavice, mám podobnou zkušenost. A především dlouhodobá plíseň pokožky na nohou je také pryč.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jana zkusenosti

Příspěvek od Palo »

I já musím dědu pochválit ;) A jsem rád, že tu je. Některé poznámky, které psal, bych musel napsat, a tím, že už je napsal, mi šetří čas :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
nadsenec
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pát 19 čer 2009 6:22

Dalsi zkusenost s MMS

Příspěvek od nadsenec »

Jeste jsem si vzpomnela na dalsi dobrou zkusenost.Mame kocky,ne takove ty slechtene,ale ty z ulice.Podarilo se mi chytit jednu asi 6ti mesicni kocicku s tim, ze ji necham vykastrovat a opet ji pustim.Bohuzel sousedka zacala kocky travit,tak Mourina zustala po kastraci u nas. V podstate jsme o ni nevedili mnohdy ani nevideli. Jenze jsme po ni zacali nachazet ryzove seminka.V te dobe co se tyka kocek jsme byli amateri. Nebudu vas unavovat popisovanim zdemolovaneho bytu,pri jejim odchytu a snaze ji odcervit,ale za zminku stoji manzeluv skrz prokousnuty prst a skrabance,ze ktere by se nemusel stydet krotitel lvu.Kocka v te dobe nebyla ockovana,tak jsme meli obavu z nejake infekce. Opet zabralo MMS.Manzelovi jsem to aplikovala neaktivovane,krev se okamzite zastavila.Prst byl sice druhy den otekly,ale neskubalo v nem.Pak jsme to kazdy den desinfikovali 10 aktivovanyma kapkama.Jana


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

pro nadsence

Příspěvek od hanka »

Máš ode mne bodík za zachráněnou kočičku +:good: - ty z ulice mám nejradši :lol: . Dostat tu sousedku do rukou, tak ..... :evil: !
Při odčervování našeho kocoura zažíváme také zajímavé okamžiky...... Se zraněním jste si poradili moc dobře!
Zdravím.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro nadsence

Příspěvek od děda Slavík »

- ty z ulice mám nejradši
Já mám doma taky normální kočku z vesnice. Už je jí 71 let, ale kočku z ulice bych nikdy nechtěl.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: pro nadsence

Příspěvek od hanka »

děda Slavík píše:Já mám doma taky normální kočku z vesnice. Už je jí 71 let, ale kočku z ulice bych nikdy nechtěl.
Jej, jej,.. myslela jsem to právě tak - normální, nešlechtěné kočky :) !
Ale těch z ulice je mi líto, mají chudinky tvrdý život. Staré kočky z ulice se už ani nedají převychovat, přesto bych je nikdy netrávila. Líbí se mi, jak to dělají v jiných zemích - odchytávají je, vykastrují, aby se nemnožily a zase pustí ven. Beztak se stávají toulavými vinou lidí, kteří si přivezou kočku z vesnice a když je omrzí, vyhodí ji ven - tam se samozřejmě množí. Myslím, že ještě 6 měsíční kočička si může zvyknout na domácí prostředí. Mám radost z každé takto zachráněné kočičky a láskyplných lidí :lol: .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro nadsence

Příspěvek od Palo »

Hani, děda myslel spíš 71 letou kočku... ...z vesnice ;) ...né čtyřnohou :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: pro nadsence

Příspěvek od hanka »

:D :D :D
...Já myslela kočku 10 letou, která má po přepočtu 71 let (10x7 zvířecích let + nějaký ten měsíc...). :) Dědo Slavíku, Tvůj smysl pro humor mě dostal... :D + :good: !
Palo, jestli ale děda Slavík myslel zvířecí léta, tak jsem ráda, že mě teď nemá po ruce :D .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pro nadsence

Příspěvek od Palo »

No já mam takovej dojem, že děda chtěl říct "Lepší kočka z vesnice, nežli štětka z ulice" :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tata

Příspěvek od Jim68 »

Tedy po telefonické konzultaci s mamkou vám mohu sdělit, že se stavem táty není vůbec spokojena. Nechová se jako nemocný, lítá po statku, svařuje zase převodovky do aut.... :evil: . Byl na dalším ozařování (nekomentujte..) a vrátil se domů znovu nasadit mms-2. Nálada prý setrvale dobrá (vždy byl melancholik..?) a výrazná tendence k plánování budoucnosti. Fyzický stav subjektivně uspokojivý ( co chtít v sedmdesáti :? ), a tak prozatím datum úmrtí odsouvá. Zítra má nějaké konsilium (ne v Kostnici). Tam mu řeknou, co s ním meducína plánuje dál.


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Tata

Příspěvek od hanka »

Doktoři budou překvapeni a budou se naparovat, jak ty jejich ozařky pomohly. Ale ať si myslí co chtějí, nejdůležitější je výsledek. Držím Tvému tátovi palce na rukou i na nohou, aby byl v pořádku :good:!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Zamčeno

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“