MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a chorobná úzkost

Příspěvek od Palo »



Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
dudo32
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 25 úno 2012 8:16

poradte

Příspěvek od dudo32 »

Dobry den prajem kazdemu mozte mi presne poradit ohladom davkovania mms na zapal hrdla uz dlchsiu dobu kaslem a mam napuchnute hrdlo. objednal som si presne mms stadeto http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop ... MMS-Kvapky ktomu mam kyselinu citronovu v prasku!!! to mam ako davkovat ???? ako casto ??

Nezakládej nové vlákno kvůli dotazu, který již do nějakého vlákna patří.
Odpověď tu už dávno máš, stačí si ji najít - použij funkci [Hledat] a nebo Pokročilé hledání, najdeš je vpravo nahoře. poo.


Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Milanko »

dobrý den,

rád by som sa opýtal skúsených aké sú maximálne dávky MMS1 denne??
totižto niekdajší protokol udával 3x max. 15 kvapiek, čiže 45 denne..
nový je 3x 8 --- 24 kvapiek..

ja v rámci experimentovania som došiel na 17kvapiek na ktorých momentálne som 3x denne..
taktiež mi nerobil problém ani každú hoinu dávať 8-9 kvapiek 10x denne..

čiže chcem sa vás opýtať koľko mms je možné užiť v jeden den???
aby som to náhodou neprehánal :D
či už sa rozhodnem pre 3x, alebo 8-10x denne užívanie..

Milan


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Milanko píše:.. aké sú maximálne dávky MMS1 denne??
Ta hodnota je přísně individuální, takže žádná "norma" na to neexistuje!
Pokud budeš hledat svoji maximální dávku, tak postupně zvyšuj až do té doby, než budeš mít průjem - ta předposlední byla Tvojí maximální :D
I když nechápu, na co to potřebuješ vědět - MMS "léčí" v každém dávkování, rozdíl je jenom v rychlosti, jakou likviduje "potvory" a v množství toxinů, ve které je mění - ten průjem je jenom docela obyčejná otrava, tedy takové množství toxinů, které tělo už nestihne normálně a kulturně vyloučit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lena

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od lena »

Kód: Vybrat vše

čiže chcem sa vás opýtať koľko mms je možné užiť v jeden den??? 
aby som to náhodou neprehánal 
či už sa rozhodnem pre 3x, alebo 8-10x denne užívanie..

Milan
kdyz toho tolik sneses tak davej denne o kapku vice az se ti udela zle pak je to znamka, ze by jsi mel ubrat a zustat na davce, ktera nedela zle a az odezni nevolnosti muzes zase zvysovat.

J.Humble doporucuje lepe 8-10x denne po hodine mensi davky t.j. 3-4 aktivovane kapky a zde prijde take doba, kdy se udela nevolno, pak zase trochu ubrat, ale neprestavat, ale brat to cele 3 tydny, pote staci jenom udrzovaci davka to je 2x tydne 6 aktivovanych kapek jako prevence a nebo dle tve potreby.

Doporucuje k tomu brat stejny pocet kapek od DMSO aby jsi prolomil zabranu, ktera v tobe je. Az se ti udela zle nebo budes mit prujem pak je zabrana znicena, ale nesmis prestat MMS brat, ale pokracovat s mensi davkou az bude lepe a dale po dobu 3 tydnu zase zvysit na 3-4 kapky.


lena

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od lena »

Kód: Vybrat vše

které tělo už nestihne normálně a kulturně vyloučit. 

Zdravím - poota
ano ano kulturne vyloucit, to je to spravne slovo :D


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Palo »

Milanko píše:...nový je 3x 8 --- 24 kvapiek...
Tento "nový" neřeší plísně v organizmu, je třeba dávat více kapek jednorázově...
Je celkem groteskní, že poté, co Humble uvedl toto dávkování, prohlásil, že MMS nefunguje na plísně :lol:

Také je groteskní, jak je Humble nevědomě sám proti sobě, nejen v tomto případě... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Milanko
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 02 dub 2011 9:00

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Milanko »

ja len že tých 17 kvapiek mi už urobilo mini "prujem" ale naozaj nič extra.. nič čo by ma limitovalo v živote..
takže neviem či pokračovať dalej a dvihať to..

riešim prostatu.. - enterokoka.. - streptococus faecalis.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od poota »

Milanko píše: takže neviem či pokračovať dalej a dvihať to..
Asi neumíš číst. Tak polopatě - záleží na tom, co od toho chceš.
Jestli se chceš v pohodě vyléčit, tak můžeš pokračovat dál i s nižšími dávkami.
Jestli se chceš mermomocí pos.at, tak ty dávky zvyšuj tak dlouho, až se dočkáš.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:......Takže, bylo by potřeba se domáknout od nějakého chemika, jaký je vyvážený poměr chloritanu sodného a kyseliny citrónové a jak to míchat co nejpřesněji, ale bez pomoci přesných vah, aby reakce nezanechala značný přebytek kyseliny citronové a by se ta míchanice nemusela neutralizovat jedlou sodou. Mírný přebytek chloritanu by byl lepší, protože ho dorazí v žaludku kyselina chlorovodíková.....
To je věc, nad kterou se pozastavuji léta - MMS1 je známé po celém světě, a nečetla jsem nikde, že by nějaký chemik zpochybňoval množství kyseliny citrónové (taky je ale pravda, že o MMS zdaleka nečtu všechno ;) ), přitom i laikovi je jasné, že to množství NENÍ v pořádku! To mne na J. Humbla mrzí, že téhle otázce nevěnuje dost pozornosti. Vždyť co jiného může znamenat přidávání sody do roztoku, než to, že kys. citrónové je zkrátka v roztoku hodně.
Palova aktivace s chlorovodíkovkou je mnohem příjemnější, také zde mi ale chybí nalezení té správné míry k vyvážené reakci. Výhodou ale je, že pokud dojde k přebytku HCl, nemělo by se nic negativního dít, protože HCl je našemu tělu vlastní.
Možná, že tomu Humble nevěnoval tolik pozornosti proto, že MMS bylo určeno k dočasnému užívání - v tom případě by se organismus s dočasným přebytkem citrónovky mohl vypořádat. Jenomže pro ty, kdo MMS1 užívají stále (což nechápu :? ) - je tenhle neustálý přebytek kyseliny citrónové už problémem.

P.S.
Když už bych z nějakého důvodu musela MMS1 používat delší dobu, volila bych raději užívání bez aktivace čímkoliv. Spolehla bych se na vlastní HCl, které si chloritan zaktivuje samo.
Mimochodem - velice mě v této souvislosti zaujaly Prima kapky pH od Roberta O. Younga, který je doporučuje na výrobu zásaditého nápoje (knížka "pH zázrak"). Jsem přesvědčena, že jeho "zázračné" kapky nejsou nic jiného, než náše známé MMS :) .. mám pravdu? (Nápoj se pije bez aktivování kapek.)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Palova aktivace s chlorovodíkovkou je mnohem příjemnější, také zde mi ale chybí nalezení té správné míry k vyvážené reakci. Výhodou ale je, že pokud dojde k přebytku HCl, nemělo by se nic negativního dít, protože HCl je našemu tělu vlastní.
Bohužel Humble nečetl článek http://www.zdravie.sk/sz/content/674-38 ... renie.html a tím pádem neví o tvorbě kyseliny chlorovodíkové v žaludku absolutně nic a už vůbec v závislosti ohledně zdraví. Proto je mu nějaká chlorovodíková ukradená, protože je podle něho chlorovodíkové dostatek v žaludku (doporučení užívání MMS2 samostatně je toho důkazem).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od hanka »

Že to neví Humble, to se dá pochopit, protože není odborník a nemusí vědět všechno... Zaráží mě ale to, že má kolem sebe spoustu odborníků, jsou mezi nimi lékaři i chemici, nechce se mi věřit, že se nikdo nezamyslel nad množstvím kyseliny citrónové pro aktivaci MMS .. a dokonce bych řekla, že lékaře musela HCl také napadnout .... je to úmyslné (ale proč!), anebo něco zkoušeli a nechali toho protože zjistili, že to účinkuje jinak .... :ethink: ?
Možná by stálo za to zeptat se přímo J. Humbla, nebo některého z jeho známých pomocníků (nevzpomínám si momentálně na jejich jména - jeden z nich vymyslel CDS a druhý tu jedlou sodu, :lol: ) přes email... možná tady přemýšlíme nad něčím, co už jiní zkoušeli ... :dknow:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od hanka »

...Vidím, že mi něco o MMS2 uniklo... :| . Když mám zdravotní problém, který potřebuji vyřešit, beru MMS2 postaru jenom s vodou a musím říct, že s ním nemám problémy. Pravda, beru ho jenom v takových případech, ve kterých si jiní lidé berou aspirin nebo ibalgin... a jsem spokojena :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Citrát Sodný-informace

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Zaráží mě ale to, že má kolem sebe spoustu odborníků, jsou mezi nimi lékaři...
To je právě ten problém, že má kolem sebe spoustu doktorů a né spoustu lidí se selským rozumem ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rado3105
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 22 led 2010 0:33

Kupil som MMS ktore je slabsie ako pred 3 rokmi

Příspěvek od rado3105 »

http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop ... MMS-Kvapky

tu som kupil mms, dal som si 7 kvapiek, v pohode som to vypil s vodou, vobec to nemalo taky chlorovy zapach ako ked som mal prve MMS pred 3 rokmi.
Neviete cim to moze byt?
su dobre? dakujem
riedim pomerom 1:5

Kvůli tomu zakládáš nové vlákno schválně a nebo omylem? poo.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“