MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

popis Chloritan sodný

Příspěvek od martin11 »

cloritan sodný...

Hlavní oblastí použití chloritanu sodného je generování oxidu chloričitého pro bělení textilu, buničiny a papíru. Používá se (po konverzi na oxid chloričitý) i při dezinfekci vody v některých úpravnách. Výhodou v porovnání s mnohem běžněji používaným chlorem je, že se z organických kontaminantů netvoří trihalomethany. Chloritan sodný nachází uplatnění také jako složka terapeutických lázní, ústních vod, past a gelů na zuby, ústních sprejů, žvýkaček a zdravotních bonbonů, a také pro roztoky k čištění kontaktních čoček (obchodní značka Purite). Pod značkou Oxine se používá k dezinfekci vzduchových potrubí, topných a klimatizačních zařízení a prostor pro zvířata (stěny, podlahy a další povrchy).

V organické syntéze se choritan sodný často používá pro oxidaci aldehydů na karboxylové kyseliny. Reakce obvykle probíhá za přítomnosti látky odstraňující chlor.

Chloritan sodný by se měl, jako mnoho dalších oxidačních činidel, chránit před nechtěnou kontaminací organickými materiály, aby nedošlo ke vzniku výbušné směsi.

V poslední době se chloritan sodný používá jako oxidační činidlo pro převod alkylových furanů na odpovídající 4-oxo-alkenové kyseliny jednoduchou syntézou v jediné nádobě[1].

martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nechápu

Příspěvek od Merlin »

co tady prověřujete. Tu věc mezitím s velkým prospěchem užívají statisíce, možná už milióny lidí po celém světě. V Africe bylo už před 2 lety vyléčeno přes 80 000 lidí z malárie, a nejméně stovka z AIDS. Včetně kojenců... Malárie už se nevrací. Není znám ANI JEDINÝ případ, že by to někomu uškodilo. Držte se postupů a nic nikomu nehrozí. Doporučuji si přečíst Humbleho knihu, je to velmi poučné. Objednáte-li si to na již uvedené adrese, dostanete knihu, i 100% spolehlivé kapky, včetně lahviček s kapátky.

Pokud toho ovšem někdo vypije celou flašku.. pak je to sebevrah a blb. Zabít se můžete v podstatě roztokem každé soli... nebo i slivovicí, atd. O běžných lécích ani nemluvě. Takže - přestaňte řešit dávno vyřešené - kdo chce, ví, co má dělat, kdo nechce, ať nechá.

To je třetí sloupec v trojnožce: autonomní zdroj energie - produkce vlastních potravin - péče o zdraví. Jak známo, trojnožky se neviklají a stojí rovně na jakékoli ploše. ;) Sjel jsem na sob celou kúru - preventivně - už vloni v únoru. Bezvadné. V mé rodině to zcela běžně používáme proti nachlazení. Za dva dny je po chřipce. Ale jak už stojí v textech - množství a rychlost navyšování počtu kapek je individuální.

MMS NENÍ žádný lék! Je to doplněk, který uvolní ruce imunitnímu systému, který si pak - při správné výživě a dostatku stopových látek - dovede poradit s kdejakou nemocí.

Přikládám vyjádření odborníka.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 21 dub 2009 15:49, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a cukr

Příspěvek od Merlin »

jeff píše:... až se na 100% ujasní, jaká že vlastně chemikálie se má užívat, abych nepil savo, nebo travex a abych si během toho užívání této dobroty mohl dát taky nějaké to pivo. - Jeff
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Nechápu

Příspěvek od Aquarius1 »

gewo píše:co tady prověřujete. Tu věc mezitím s velkým prospěchem užívají statisíce, možná už milióny lidí po celém světě.
Člověče,ber to tak že je to něco co je v naší společnosti neznámé ,tak se nediv případným otázkám a váhání.To co popsal Rival má svou podstatu a váhu ale pokud začneš s přesvědčováním že to že to užilo možná miliony lidí je asi jako reklama na calgonit.
Tak v klidu a jen praxi a výsledky. ;)
Tohle není tvůj Časopis tady jde o zdraví a proto se lidi ptají.
Měj se fajn Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Milý Jindro.

Příspěvek od Merlin »

Nepsal bych tady nic takového, kdybych to už více než rok neprovozoval sám na sobě. A nejsem sám.

Poznámku o časopisu pokládám za .. budu diplomatický .. nemístnou. Ten s tím nemá co dělat.

Za něčí jazykovou negramotnost nemohu. Jazykově gramotný se velmi rychle zorientuje pomocí google. A jak říkám, nikdo nikoho nepřesvědčuje, je to každého věc.

Co se mne týče, používám metodu K.I.S.S - Keep It Simple, Stupid!

Než jsi sem něco plácnul, obtěžoval ses přečíst ty dva články, co jsem tady dal? Samozřejmě ne, to bys za tu dobu nestihl ani stáhnout a přelétnout očima!

Parafráze na tvůj slogan:
"Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního postupu, jelikož se plácáme (a to i já) ve vymýšlení vymyšleného a ověřeného."

P.S. Co je to "naše společnost"?
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 21 dub 2009 16:24, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Budeš se divit ale přečetl,nemám nic proti této léčbě spíše naopak a to s tím časopisem se omlouvám to je opravdu něco mimo téma.Chci si jen zjistit vše a to snad nevadí.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od Merlin »

Přečetl - snad. Pochopil?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Chápeš neznámé věci na první kontakt?Já tedy ne.Apropo:nechme plevelení ,je to k ničemu.Spíše praxe a skušenosti bych přivítal ale prakticky a se vším. ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od Merlin »

No, možná jsem to vzal jaksi osobně.. Chci tím říct, že nevypouštím takové věci jako bubliny. Tu knihu jsem překládal několik týdnů a rešeršoval a ověřoval. Protože nejsem nezodpovědné hovado. A tak nějak mi přišlo, že mne považuješ za něco takového.. ;) Tabula rasa.

Ještě dodám, že jsme tak 3 roky pozadu. Existují US, britské, německé, ruské a polské diskusní stránky, stačí se poohlédnout. Google "MMS Humble".
http://www.google.cz/search?q=MMS+Humbl ... =firefox-a

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

http://www.google.cz/search?as_q=MMS+Hu ... afe=images

....

A ještě obrázky:
http://www.google.cz/search?q=MMS+Humbl ... =firefox-a

Počti si.
Naposledy upravil(a) Merlin dne úte 21 dub 2009 16:48, celkem upraveno 3 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

V žádném případu to tak není,to je nedorozumění.Prostě mne fascinuje jednoduchost jaká v tom je ,je to něco úžasného a přitom přirozeného a tak to vstřebávám.Vážím si Tvé práce ,nejsem bohužel lingvista a cizí řeči mi nejdou.Tak to prosím neber osobně ale jako faktickou otázku.
Zdravím Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pokud má někdo obavy

Příspěvek od Merlin »

může si koupit celou sadu zde. Je to docela oficiální firma a za kvalitu dodané chemikálie 100% ruči. Není ale jisté, jestli to bude moci prodávat dlouho.. důvody jsou jasné...

http://www.emms.cz/ :?

A ještě pro Ileho.. http://www.helpyourself.hu/index.php?op ... &Itemid=66 :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Čo pri nedostatku železa? Možno MMS užívať?


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

gewo

Příspěvek od lajos »

Díky za maďarskou stránku, jsem to již předhodil na jednom hu fóru a v maďarštině jsem nic nemohl najít abych vše kolem mms nemusel překládat-jseš dobrej


JenTak

aktivace MMS

Příspěvek od JenTak »

Přiznám se, že jsem na pochybách ve správné aktivaci MMS. Vypadá to velmi jednoduše, ale všiml jsem si tady něco zajímavého.
Je uváděno, že se má MMS aktivovat a krouživým pohybem promísit a pak 3min. počkat, dolít 2dcl vody a nejpozději do 1hod. užít. Ok vše se zdá jasné jako facka. Nicméně jsem si všiml, že pokud zakroužíte sklenicí po aktivaci MMS je pozorovatelný na ostrém denním světle stoupající slabej kouř ze sklenice (při více kapek dosti silnej zápach chloru, konkrétně uvolňujícího se chlordioxidu). Jakmile přestanete míchat, po chvíli to kouřit přestane. Pokud po chvilce zase zakroužíte sklenicí, zase se objeví kouř, svědčící o silnejší reakci, než když je roztok v klidu a pouze čekáte 3min. Proto si myslím, že je asi účinnější kroužit roztokem celé 3 minuty a ne jenom chvíli ze začátku aby se obsah sklenice promíchal.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

:)

Příspěvek od Merlin »

Smyslem počínání je dostat ClO2 - tedy účinnou složku - do těla, ne nechat ho vyprchat mícháním! Humble dokonce doporučuje sklenici na ty 3 minuty přikrýt, kvůli zvýšení účinku.
berte ty věci tak, jak jsou dané. "Vylepšení po česku" je k ničemu, ty rady stojí na dlouholetých zkušenostech.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“