MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: mms a kapátko

Příspěvek od NAVAR »

poota píše: Zkus si nakapat 1 ccm kapátkem a zjistíš, kolik je to kapek. Nejspíš napočítáš něco kolem 16ti nebo kolem 20ti.
Kdysi laik kapal a nakapal tuším 20tis kapek do, litru :D
Net radí: Průměrný objem kapky je 0,05ml tedy 50ul.

Osobně bych nad tím moc nešpekuloval. Můj velký vzor Feynman, velký vzor kvůli lidskosti, kdysi napsal něco ve smyslu že když se tým fyziků trefí ve své teotii výpočtem do 10-ti procent tak je to na otevření šampáňa.
A můj kamarád říká že pět čtvrťáků je dobrej litr.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: MMS1 a ortut ?

Příspěvek od jrompf »

Problem je vyrieseny ;-)

NEWS
4.12.2011
MMS/CDS. CDS je Chlorine Dioxide Solution. U tohoto roztoku, který se vyrábí z klasického MMS1 je popisována mnohem vyšší a intenzivnější účinnost, téměř žádné nežádoucí účinky (průjem,nevolnosti) a chuť roztoku je v porovnání s MMS zcela bezproblémová. Jde o smíchaný kysličník chloričitý s vodou. Jednoduché řešení, na které přišel před cca půl rokem Andreas Kalcker ze Španělska. Můj přítel z ČR natočil postup výroby pro smíchání s vodou. Výsledný roztok je tedy pouze destilovaná voda s kysličníkem chloričitým. Začněte experimentovat, máme v rukou novou věc, která může zachraňovat mnoho životů !



Originál video Andrease Kalckera



Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS1 a ortut ?

Příspěvek od poota »

jrompf píše:Problem je vyrieseny ;-)...
Zkus se podívat na:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... CDS#p93769

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: MMS1 a ortut ?

Příspěvek od jrompf »

mas pravdu, ale bolo to relevantne sem vsunut, kedze to riesi moju otazku
nabuduce pridam link z fora


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od hanka »

Poslední dobou je čtení v prakticky VŠECH zdejších vláknech, které se týkají MMS, velice únavné ... Co se to proboha děje, vypadá to, jako kdyby se na fóru rozjela kampaň proti J. Humblemu :evil: , který CELÝ SVĚT léčí pomocí svého postupu (aktivace MMS1 kyselinou citrónovou). NIKDE JINDE na světě kvůli tomu proti němu nerozjeli takovou kampaň, jako na zdejším fóru :shock:! Aktivace pomocí HCl je přece jenom DALŠÍ možností, jak MMS aktivovat (stejně jako citrón, ocet apod.). Kvůli HCl přece neodepíšete metodu J. Humbleho, která pomohla a stále pomáhá tisícům nemocných lidí .. arci, jenom těm, kteří mají to štěstí a nekouknou na toto fórum ... :shock: :evil: ... spolek MUDrců proti MMS si může mnout ruce - ani oni by nezlikvidovali J. Humbleho a jeho MMS1 lépe ...

Možná to nepíšu do správného vlákna, ale ono je to stejně jedno - jak říkám, všude se píše jedno a totéž, je to únavné i pro zdravého člověka ...chudáci nemocní, kteří hledají pomoc ...


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od Palo »

No Hani, snažil jsem se zdokonalit a zpříjemnit užívání původního MMS – podařilo se. Ty se mě teď ptáš, co se to děje, že nesouhlasím s Humbleho předpotopními postupy?

Už jsem to psal několikrát, že Humblemu samozřejmě vděčíme za jeho "vynález" chlordioxidu, ale co s tím vyvádí, to je doslova jedna velká prasárna. Vím o čem mluvím - kdybys četla ty maily, co jsem dříve dostával, tak bys změnila názor. Není to domněnka, je to už slušná praxe. Nyní lidé, co se živí alternativní medicínou se zajímají o mé postupy, sami si řekli o výsledcích - protože je evidentní, že jsou mé postupy mnohem účinnější a jsou méně náročné pro organizmus. Potvrzují to diagnostiky a zkušenosti lidí s užíváním. Všechno to funguje a krom toho je méně nevolností atd. Má to být špatně?

Ať si klidně Humble své MMS nechá a používá dál, mě je to samozřejmě jedno. Ale mám pocit, že je mojí povinností upozornit na možné potíže, které se mohou objevit, když o nich vím, zároveň s návrhem vyřešení těchto problémů.

Kdyby se mé postupy nejevily jako správné, upustil bych od toho.
Proč bych měl podporovat něco polofunkčního a zčásti i nebezpečného, když je tu efektivnější í řešení?
hanka píše:...kvůli HCl přece neodepíšete metodu J. Humbleho, která pomohla a stále pomáhá tisícům nemocných lidí...

Možná to nepíšu do správného vlákna, ale ono je to stejně jedno - jak říkám, všude se píše jedno a totéž, je to únavné i pro zdravého člověka ...chudáci nemocní, kteří hledají pomoc ...
Neznáš pravdu, nebo ji nechceš znát. Kolika lidem s rakovinou jsi doporučovala MMS? Až Ti začnou umírat a dřív, než měli umřít, budeš přesně v takové pozici jako jsem byl já a začneš přemýšlet PROČ se tak děje.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od hanka »

Ale jo, Palo, MMS aktivované HCl je skutečně příjemnější na užívání, to přece nepopírám, ale proč to nepřátelství vůči klasickému MMS? Nemusíš ho podporovat, jestli jsi přesvědčený, že máš efektivnější řešení, ale dost mi vadí, když o něm píšeš jako o nebezpečné věci a odrazuješ od jeho užívání nemocné. Své věci nabízej, ale nevnucuj!
Klasické MMS je jen jiné, ale není zavrženíhodné - pomohlo a stále pomáhá tolika lidem na světě, spousta lidí i u nás má nakoupeny knížky J. Humbleho a jsou šťastni, že je na světě způsob, jak si vyléčit nemoci bez doktorů ... léčili se a vyléčili i předtím, než se přišlo na možnost aktivace pomocí HCl, jinak by MMS nebylo na celém světě tak úspěšné, nemyslíš?

Podívej, Palo, prosazuj si svoje metody, o kterých jsi přesvědčený, že jsou lepší, než jiné - proti tomu nic nemám .. ale PŘESTAŇ STRAŠIT LIDI, že když budou brát něco jiného, než co říkáš Ty, tak že špatně dopadnou - promiň, ale v tomhle jsi potom úplně stejný, jako naši MUDrci, kteří také umí lidi výborně strašit.. Já nevím, jestli si vůbec uvědomuješ, jakou službu tím svým zarytým nepřátelstvím vůči všemu, na co máš jiný názor, prokazuješ právě těm, kterým se nehodí, že si lidé pomáhají jinak, než jak dovolují ONI!

Abych to shrnula - nevadí mi to, CO prosazuješ (v hodně věcech Ti dávám za pravdu a například MMS si i já aktivuji pomocí HCl, protože je na užívání příjemnější), ale ZPŮSOB, jakým to děláš.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:Poslední dobou j.... Co se to proboha děje, vypadá to, jako kdyby se na fóru rozjela kampaň proti J. Humblemu :evil: , který CELÝ SVĚT léčí pomocí svého postupu (aktivace MMS1 kyselinou citrónovou). NIKDE JINDE na světě kvůli tomu proti němu nerozjeli takovou kampaň, jako na zdejším fóru :.... spolek MUDrců proti MMS si může mnout ruce - ani oni by nezlikvidovali J. Humbleho a jeho MMS1 lépe ... Možná to nepíšu do správného vlákna, ale ono je to stejně jedno - jak říkám, všude se píše jedno a totéž, je to únavné i pro zdravého člověka ...chudáci nemocní, kteří hledají pomoc ...
Hmm, jsi to Hanko skutečně ty? V každém případě asi takhle:
Jaká kampaň proti Humblovi? V součastné době veřejně jenom Palo dost zásadně proti aktivaci citronovou, nikoliv proti MMS1, nikdo jiný. Dva z nás, kteří do toho dost kecaj, já a Batles, to vidíme tak nějak napůl, něco na té citronové je, ale alespoň já si nejsem zdaleka jistý, kdy je rozumnější aktivovat HCl a kdy citrónovou.

Z toho co z Humbla znám, je tvrzení, že: "Chloritan aktivovaný jinou kyselinou než citrónovou není MMS1", falešné. Jim Humble nikdy nikde neuvedl, alespoň pokud já jsem se v tom šťoural, že MMS1 je MMS1 pouze, když je chloritan aktivovaný citróvou, naopak. Citronová do toho přišla jaksi z nelékařských důvodů, tedy jak slepej k houslím, díky své skladnosti, skladovatelnosti a přepravovatelnosti. Nicméně, nejnovější informace, které se mi dostaly do drápků (zdrojem je J. Humble) potvrzují, že citrát sodný, který při reakci MMS1 s citrónovou vzniká, má veliký vliv na účinnost ClO2 alespoň u některých chorob, u kterýchžto se CDS míjí s účinkem. Zde bych si tedy povšiml toho, co jsem již dříve na fóru uváděl o citrátech sodných, že podle výzkumu, který jsem měl tu čest si přečíst, citrát sodný velice napomáhá výměně látek přes buněčné stěny, dokonce do takové míry, že se může stát nebezpečným.

Pokud se u člověka děje to co u králíků, protože ten výzkum byl dělaný na králících, tak asi takhle: I relativně nízké dávky citrátu sodného (formule nebyla uvedena) způsobily zvýšení vstupu vápníku do buněk až o 76%. O ničem jiném než vápníku se pojednání nezmiňovalo. No, a ti králíci po tom chcípali. Zde však chybí mnoho údajů, například jak se to chová spolu s ClO2 a s produkty rozpadu ClO2 atp. Nicméně se zde vrací znovu otázka, kolik toho citrátu je málo, kolik tak akorát a kolik je ho příliš. Pokud CDS u některých specifických nemocí selhává, kde MMS (s citrónovou) pracuje nesmírně efektivně, je nasnadě, že pokud je ho příliš, existuje zde nebezpečně vysoká pravděpodobnost, že citrát sodný zatraceně rozhází buňečný metabolismus, místo aby mu pomohl. Na straně druhé Humblova velice upřímná zpráva o selhání CDS u určitého onemocnění jasně dokazuje, že aktivování citrónovou a následovné užívání citrátu sodného má silný, v tomto případě dokonce kritický význam pro funkci ClO2. Dobrá a přesná informace na citrát sodný a všech jeho aspektech v metabolismu navíc s ohledem na současné působení ClO2 mi však není k dispozici. :dknow:

Palo definitivně netáhne proti MMS1 a kromě neandrtálců ani nikdo jiný, naopak. Jde o odvozený a nezávislý klinický průzkum a výzkum. Pokud se zde mezi námi všemi rozcházíme v názoru na to, čím aktivovat, je to způsobeno jednak nedostatkem informací toho kterého z nás, nedostatkem důsledného výzkumu, který by byl hozen v plen veřejnosti a rozličnými reakcemi nemocných s jejích specifickými nemocemi, různorodostí přidružených metod léčení používaných zárověň s MMS, placebo efektem, felčarovou schopností vzbudit důvěru a víru v pacientovi atd, atd.

S tím, že nikde jinde na světě proti J.Humblovi nerozjeli takovou kampaň jako v Česku a specielně zde U Pramene bych se zatraceně brzdil. Naopak, není otevřeného fóra, tedy takového, které není jen pro pozvané, nebo alespoň striktně moderované, kde by neandrtálci nedělali vše možné i nemožné, aby fórum rozdrobili na prach. Podívej se na Českou doktorku http://diskuse.doktorka.cz/mms-jim-humble a za hranicemi, alespoň v Severní Americe, je to většinou o dost horší. Vždy je tam nasazený alespoň jeden schizofrenický neandrtálec, který tam vede internickový dimonolog a dost často je jich i víc.

A co se týče MuDrců? Naopak. Pokud se bude MMS dále vyvíjet, ať už v rukou kohokoliv, budou si zabednění MuDrci moct ty jejich tituly přitlouct hřebíkem mezi oči. Tady snad nejde o nějaké zachování čistoty metod Jima Humbla, nebo ano? Já bych osobně daleko radši viděl co nejůspěšnější léčení nemocí svépomocí. Podívej se na program Linux, na jeho filosofii rozvoje, a možná pochopíš, co tím myslím.

Ahoj, Slávek.
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne pát 10 úno 2012 3:43, celkem upraveno 1 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dodal jsem pár slov ke svému poslednímu příspěvku na mnou nově založeném vlákně Citrát sodný-informace
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2576
Snad se toho posbírá víc, aby se z toho dal problém citrátu sodného lépe posoudit.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše: Hmm, jsi to Hanko skutečně ty? ....
Ach jo, vidím, že se bavíme o psím spřežení, ale jedni se bavíme o voze a druzí o psech...Nezastávám se kys. citrónové proti HCl, ani naopak - asi to neumím správně vyjádřit - je to ale moje chyba...řeknu to jinak:
….V r. 1979 objevil ve Spojených státech Ph.D Roger J. Callahan TFT terapii, která jemným poklepáváním na určité akupresurní body odstraňuje psychické potíže a fyzické nemoci, způsobené negativními emocemi. Z této metody později vycházel Gary Craig, který ji zjednodušil a takto upravenou metodu nazval EFT. EFT se ve velkém měřítku rozletěla do celého světa a stala se všeobecně známou a používanou. Nikdy jsem neslyšela, že by Gary Craig – tvůrce EFT, znevažoval J. Callahana za jeho TFT, a dokonce strašil lidi před jejím používáním, protože je přesvědčený o tom, že jenom EFT je to pravé ořechové. Obě metody žijí ve světě v míru a je ponecháno na svobodné vůli uživatelů, kterou z metod budou používat. Je v pořádku, když se v diskuzi používají argumenty, které podporují jednu metodu oproti druhé (velice se mi líbí například Tvoje podání protiargumentů) .. ale není v pořádku, když se přitom používá zbytečné znevažování a zastrašování. A právě proti tomuhle způsobu „přesvědčování“ jsem tady vystoupila (a jak zjišťuji, právě toto mě často "nahodí" abych se připojila k diskuzím :) ). Týká se to jak J. Humbleho a jeho kyseliny citrónové, tak HCl, nebo sody bicarbony či pH těla … pořád se při „přesvědčování“ používá znevažování a zastrašování …. a to je špatně. Jde mi o to, aby se neubíjelo to, co se jinému nelíbí za cenu totálního zašlapání jiného názoru. Dopady takového vedení sporů vidíme dnes a denně - běžně se používá v politice - jak takové vedení státu vypadá? ... víme, jak dopadlo zašlapání názoru Béchampého při sporu s Pasteurem ..atd. Jsem toho názoru, že každý má právo na svůj názor a na jeho vyjádření, a jako člověka, který nesnáší znásilňování (uznávám, že je to možná moje "chyba") mě dovede rozčílit "přesvědčování" typu:
... Ty se mě teď ptáš, co se to děje, že nesouhlasím s Humbleho předpotopními postupy?
Už jsem to psal několikrát, že Humblemu samozřejmě vděčíme za jeho "vynález" chlordioxidu, ale co s tím vyvádí, to je doslova jedna velká prasárna. ....
apod. Je to nefér.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:
Slavek Krepelka píše: Hmm, jsi to Hanko skutečně ty? ....
Ach jo, vidím, že
Nazdar Hanko :D Jseš to ty. Vidíš, já zase jsem z toho měl dojem, že útočíš na celé fórum a většinu zúčastněných v debatách MMS. To jsou ta malá lidská nedorozumění :( Venkoncem je ale velice dobře, že jsi se rozčílila :pivko: No, a že to přišlo od Tebe, osoby mnou velice vážené, zase jsi Ty nadzvedla ze židle mne :laugh: a díky tomu jsem se do toho problému, (ne do tebe ;) ) zase zakousl a něco se dalšího dozvěděl, i když tady musím dát veliký kredit Gewovi, který mi těsně před touhle výměnou poslal papír od jima Humbla, který mi s definitivní platností potvrdil, že citrát sodný snižuje přirozenou schopnost buněk si jednak vybrat, kolik toho a onoho do sebe pustía také co.

Nedivím se Tobě, že Tě Palovy poznámky na adresu J. Humbla poňoukly. Já to taky nerad vidím ale jde zde o formu, ne o podstatu. Nedivím se ale ani Palovi, který se zase evidentně ze své strany a zkušeností může rozkrájet, aby lidi varoval před neuváženostmi používání chloritan+citrónová, ke kterému se očividně staví J. Humble velmi laxně. Divím se však panu J. Humblovi, že si tuhle domácí práci o kyselině citrónové a citrátu sodném, kterou jsem tu na fóru nakousl před pár měsíci a se kterou jsem teď zase pohnul, neudělal taky, a na to konto se mu divím, že ačkoliv má prý na stavu i chemika, ještě se pokud vím nedostal k tomu, aby dal do placu přesný chemický neutrální poměr na míchání citrónové s chloritanem a na místo toho problém vyřešil po Americku, tedy záplatou.

Pokud by si tu práci s pozjišťováním faktů dal, což bych si představoval, že by měla být jedna z prvních věcí v momentě, kdy se vyskytnou nějaké problémy, ušetřil by tím mnoha lidem mnoho strastí a sobě konec konců taky a měl by v rukou MMS1 jak vyšité už leta a vlastně jedna z mála věcí, která stojí proti jeho v podstatě daleko závažnějšímu objevu, než mnozí v této době ocení, by se prakticky vypařila. Toto mi, abych pravdu řekl, vadí zatraceně. Zde vidím totiž něco, čemu se říká nezodpovědnost jdoucí ruku v ruce s nedůsledností a mluvíme o lidském zdraví, tedy o tom nejcenějším, co kdo z nás má. Zde totiž Tvé srovnání třeba s tím Pasteurem a Beechcampem nasvědčuje a poukazuje na to, že nejde o názory, ale o poshánění si průkazných informací, které jsou v době internetu velice přístupné. Byly to právě názory nedůsledných (a pro přesnost i politicky a finančně zaujatých) lidí, které zatratily Beechcampa a vynesly Pasteura.

:) S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S: No a snad už konečně zpátky k té trávící kyselině.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: HCl kontra kyselina citrónová

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:... No a snad už konečně zpátky k té trávící kyselině.
Jenom ještě na vysvětlení, aby nedošlo k omylu: ač to tak možná na první pohled nevypadá, chci zdůraznit, že jsem ani v nejmenším nezměnila svůj názor na Pala a stále si myslím, že Palo patří mezi nejkvalitnější osobnosti tohoto fóra a je pro tohle fórum velkým přínosem. To myslím zcela vážně - kéž by bylo takových lidí, jako je on, více! Palo patří k lidem, kterých si vážím pro jejich snahu pomáhat jiným, obětavost, otevřenou mysl a silný „tah na branku“(nevím, jak lépe popsat tuto vlastnost), kterým dosahuje skvělých výsledků. Má moje velké sympatie, přesto (nebo právě proto?), že se s ním občas pouštím do sporu – znamená to, že mi jeho názor není lhostejný a „beru“ ho. :good:
Má jenom malou chybičku, která mi ale občas zvedne tlak :oops: – to, když se v zápalu prosazování svých názorů pouští do spoluléčitelů a ničí je hlava-nehlava …. Nesmí se na mě proto zlobit, zrovna tak bych se pustila na jeho obhajobu, kdyby někdo způsobem, jaký se mi nelíbí, ničil jeho … :lol:

P.S. No a snad už konečně zpátky k té trávící kyselině .. ;)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
hikikomori
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16 říj 2011 12:19

MMS a chorobná úzkost

Příspěvek od hikikomori »

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda má někdo z vás zkušenost s léčením chorobné úzkosti formou MMS? Hledala jsem v diskuzích, ale nikde jsem na to nenarazila. Nějak se toho nemohu zbavit už cca 18 let, prášky nefungujou, zkrátka nic moc živobytí. Ptám se proto, že bych si nerada přivodila nějaký "sympatický" panický atak. Reakce mého organismu bývají někdy dost netradiční - myslím z lékařského hlediska. Ještě se mi k tomu po porodu přidala (ale vím, že je to tou vnitřní nedobrou konstelací) autoimunitní choroba štítné žlázy. Předem dík za jakoukoli odpověď. K.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a chorobná úzkost

Příspěvek od Palo »

hikikomori píše:chorobné úzkosti
Odčervil bych se byl by klid ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
hikikomori
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16 říj 2011 12:19

Re: MMS a chorobná úzkost

Příspěvek od hikikomori »

Člověče Palo, díky za superrychlou odpověď. Radíš tedy nastudovat vlákno o odčervování, zřejmě. Nějaké takové tady jistě bude 8) Zdravím, K.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“