MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
ekaterinact
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02 úno 2012 22:36

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ekaterinact »

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Na hlavě se mi udělala taková malá boulička, předpokládám, že to je tuková bulka (lipoma). Moje maminka měla to samé. Bulka nebolí, jen mě rozčiluje, že tam je :D Myslíte, že by zabralo mms? Pokud ano, jakým způsobem? Můj kamarád zkusil mms na bradavici - aktivoval 2 kapky a aniž by to smíchal s vodou, aplikoval to vatovou tyčkou přímo na bradavici. Prý se zmenšuje. Myslíte, že by tento způsob byl efektivní i u tukových bulek? Prosím o radu.


vrabco
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: pát 22 črc 2011 6:54
Bydliště: Martin
Dal: 128 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od vrabco »

Proces s MMS:


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

ekaterinact

Příspěvek od Sindo »

ekaterinact: Návod dľa Slávka som vyskúšal a funguje bezvadne, len
ako to urobiť vo vlasoch.

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... ol#p103840


Marťas
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18 led 2015 19:23

Tuková podkožní bulka

Příspěvek od Marťas »

Dobrý den,
prosím o radu jak naředit MMS na podkožní tukovou bulku.Mám ji na ruce.Je to ve tvaru kolečka 10mm. a vystoupla 3.mm.Předem moc děkuji

:idea: Založil jsi nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul a dubl smazal - poo.


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sindo »



ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, chtěla bych se jen zeptat jestli se dá ještě přes blešák koupit chloritan sodný ? Děkuji Eva


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od ailleyscha »

Už mám objednáno jinde :)


Vikina
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 bře 2015 8:33

Nový uživatel MMS

Příspěvek od Vikina »

Zdravím, jsem začátečník v oblasti užívání. Od začátku: maminka je dost dlouho nemocná, hledám možnosti, jak jí pomoci a narazila jsem, respektive kamarádka na MMS. Než jí ovšem začnu aplikovat, začnu na sobě. Podotýkám, že nemám větší zdravotní problémy, imunita je docela v pohodě, občas slabé nachlazení, ATB naposledy před sedmi lety, jsem silný kuřák, takže již pociťuji slabší průdušky a snad i plíce, občas neduhy v podobě depresí či úzkostí.
Roztok jsem si sehnala od spolehlivého zdroje a začínám s aplikací. Prosím o radu, jak aplikovat. Knihu nevlastním, jen jsem prostudovala pár diskuzí a ofic stránky. Aplikace je uváděna všude jinak, především mne zajímá ředění, na stránkách je 1:6, ale bylo mi řečeno, že dnes již 1:1. Používám druhý den, včera jsem si dala 1x 1:1, dnes chci zvýšit na 2x 2:2 po hodině až se dostanu k aplikaci 8x 6:6 po dobu tří týdnů - poté přestávka do případné potřeby.
Co vy na to ???
Děkuji za jakoukoliv reakci.
Vikina


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sindo »

Vikina ideš postupne napr.

jedna aktivovaná kvapka každú hodinu, spolu 8 až 10 po sebe, teda 8 až 10 akt.kvapiek za deň,
pár dní ostaň na tomto dávkovaní, a ak je všetko ok, môžeš navýšiť dávkovanie, tak že dáš
dve aktivované kvapky každú hodinu. Maximálna odporúčaná dávka je tri kvapky za hodinu,
8 až 10 dodín po sebe, spolu 24 akt.kvapiek za deň.
V prípade ak máš problém davku znižuješ.


Vikina
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 bře 2015 8:33

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vikina »

Děkuji za reakci a vysvětlení. Jen prosím ještě o info, zda správně ředím 1:1, na ofic. stránkách je uváděno, že se ředí 1:5, ale mám pocit, z diskuzí, že to už je dávno a ředění se změnilo na právě zmiňované 1:1 kapce. Děkuji a přeji příjemný den.

Vikina


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Vikina- u takových jako ty mám z užívání obavy. Nalijí do sebe klidně něco tak kontraverzního jako MMS aniž by si to předem prostudovali. 1:5 je aktivace citronem, 1:1 je kyselinou citronovou či HCL


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od MIRKO »

MMS není kontroverzní, taky není všelék a taky není jako voda.Rozhodně to chce něco nastudovat a jít do toho opatrně.Pokud se to ale umí,umí taky ohromně pomoci. Spolehlivé info na www.emms.cz . :bye:
Naposledy upravil(a) MIRKO dne stř 11 bře 2015 13:36, celkem upraveno 1 x.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Vikina
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10 bře 2015 8:33

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vikina »

Díky za reakce. Nejsem blázen a sebevrah .-) Zajímaly mě, spíš než všeobecná moudra, vaše konkretní zkušenosti či rady, tak, jak psal např. Sindo.
Spíš jsem jen apelovala na to, že mi po prostudování kolidovaly návody, jak aplikovat. Navíc je to časově náročné, pátrat, a tak jsem si myslela, že nejrychlejší cesta bude zde na foru, kde je tato problematika probrána a je zde spousta, alespoň se mi zdálo, "starých" uživatelů.
Přesto dík. Vikina


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sindo »

add KOV:
mal by si viac vážiť slová ktoré použiješ
pomer je závislí na koncentrácii použitej kyseliny pri aktivácii

add: VIKINA
dávkovanie, ktoré som popísal sa používa asi dva roky /možno dlhšie/
nie je to žiadna novinka :-)


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ilem »

Tak jsem byl u Ing Hany Bláhové a pochopitelně mi naměřila nějaké breberky. Mimo kupy různých informatik a antihelmetik mě nutí do MMS. Prý s tím jinak budu bojovat strašně dlouho. A teď jsme u jádra pudla. Po prostudování všeho možného se ve mě vynořilo několik otázek. Přiznám se, že jsem nepřečetl vše, co je tu o MMS napsané, tak je možné, že tu již někde odpovědi jsou. Ale protože na jiných vláknech já odpovídám donekonečna na stále stejné otázky, věřím, že i zde se najde někdo, kdo mi odpoví, aniž bych musel číst všech cca 150 stránek o MMS, které tu jsou.
Dlouhý úvod je za námi a teď už otázky:
1. Co dělá MMS se symbiotickými mikroorganizmy? Jinými slovy, zlikviduje MMS i symbiotické bakterie, nebo má vyvinutý nějaký mechanizmus, kterým pozná, do které bakterie se pustit a kterou vynechat? Vím, že nějaká selektivita může fungovat na základě aerobnosti, nebo anaerobnosti, případně fakultativní anaerobnosti, což by mohlo částečně fungovat na molekuly kyslíku, ale co s tím chlórem? Nějak se mi nezdá, že by vynechal vše živé a hledal nejbližší volný sodík, na který se může navázat, aby neublížil.
2. MMS a stárnutí buněk? Pokud vím, největší příčinou stárnutí buňek jsou kyslíkové radikály, které se navazují na mitochondrie. (Pro ty, kdo nevědí, každá buňka našeho organizmu má v sobě tzv. organely, které v podstatě fungují jako orgány buňky. Jednou z takovýchto organel je mitochondrie. Mitochondrie je snad nejsložitější organela buňky a má dokonce vlastní DNA. Jejím úkolem je hospodaření s energií, podílí se na dýchání buňky a dokonce je zodpovědná za tzv. Apoptózu - buňečnou smrt, v případě že se buňka nějakým způsobem vymkne kontrole.) Problém je v tom, že pokud se na mitochondrii naváže volný kyslíkový radikál, její funkce je velmi omezena, až úplně znemožněna. To může vést jednak k předčasnému stárnutí buňek, nebo druhak k jejich nekontrolovanému bujení, pokud buňka nemůže spáchat buněčnou smrt. Z těchto důvodů se doporučuje jíst hodně antioxidantů. Vlastně se dá říct, že antioxidanty přímo prodlužují život. Vytahují z buněk kyslíkové radikály a tím vlastně buňky "omlazují".
Já jsem přesvědčen, že pokud je hlavní účinnou látkou MMS právě kyslík (jak tvrdi pan Humble), nutně musí vznikat velké množství volných kyslíkových radikálů. Nebo se mýlím?

Napadlo mě, podívat se na pana Humbleho, jak stárne. Mělo by to na něm být vidět. Prohledal jsem spoustu jeho fotek na netu a zajímaly mě hlavně ty, u kterých se dal určit jeho věk v době focení. Zajímavé je, že datum jeho narození se v čase posouvá - přiblžně o 1 rok za 2 roky. Co jsem dohledal, začíná na roce 1930 a zatím končí na roce 1934, ale našel jsem pouze fotky z posledních 8mi let. Ale i za těch 8 let podle mě vizuálně zestárl tak o 15 let. Ale může to být i tím, že je na něho vyvíjen neustále dost silný tlak, jednak ze strany médií, jednak ze strany odpůrců MMS. Také někdo jiný by ho mohl vidět jinak. Zkuste to.
Ale já bych chtěl hlavně kvalifikovanou odpověď, jaký vliv má MMS na oxidační stres.
Děkuji všem, kteří dočetli tento příspěvek až do konce a ještě více děkuji těm, kteří se budou snažit na mé otázky nalézt odpověď :good:


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“