MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Hanja
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 30 říj 2015 17:52
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hanja »

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu, v květnu byla dceři diagnostikována akutní Mycoplasma pneumoniae s probíhajícím zápalem plic, já to dostala o tři týdny později, dcera léčena makrolidy v době cca 3 týdny, já makrolidy 10 dní. V srpnu se u mě projevila infekce znova, výsledky z září IgG 2,64, IgM více než 2,7, IgA 4,35, neléčena antibiotiky vůbec, tři týdny jsem užívala roztok MMS1 v celkové dávce 27 kapek denně rozdělených do 9 hodinových dávek, nyní dceři opět diagnostikována Mycoplasma, nasazen Fromilid. Já čekám na výsledky testů po užívání MMS1. Poradíte, jestli dokáže MMS1 zlikvidovat Mycoplasmu a přidruženou Chlamydii?? Díky moc


Hanja
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 30 říj 2015 17:52
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hanja »

Dobrý večer, jsem zde nová. Chtěla bych touto cestou poprosit někoho, kdo má zkušenosti s užíváním MMS1, zda je možno touto cestou vyléčit Mycoplasma pneumoniae, nákaza v květnu a červnu 2015, přeléčeno makrolidovými antibiotiky v délce 10 dnů , nyní opět nákaza, vysoké hodnoty, počínající astma u mě (42) a 12 leté dcery. Preferuji osobní zkušenost. Díky mnohokrát


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od sisa »

MMS dokáže vyléčit hodně věcí, musíš vyzkoušet, jako každý tady.
Začala bych od jedné kapky až po tři kapky za hodinu po 8 hodin denně, aspoň 3-4 týdny. Dceři bych dávala i dýchat, ale opatrně, přesně podle protokolu.
Výsledky určitě budou, ale za jak dlouho, to ti nikdo neřekne. Je to individuální.


Hanja
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 30 říj 2015 17:52
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Hanja »

Siso děkuji, už mám výsledky testů, chlamydie se snížila, ale mycoplasma zůstává, začínám znova na dávce 2 kapky co hodinu po 8 hodin denně, zvýším na tři, zároveň zkouším inhalovat ráno. aktivuji kyselinou chlorovodíkovou, protože po citrónové jsem se osypala,je to ale o hodně nechutnější... budu zkoušet zatím na sobě. moc děkuji za podporu


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Já občas inhaluju když na mě něco leze. Vůbec neřeším PPM. Nedávno jsem inhaloval z láhve, kde bylo 2000 PPM. Prostě otevřu, pomalu! přibližuji nos k láhvi a nasávám do okamžiku, kdy se mi to zdá nepříjemné. Nadechnu do plna,co můžu, podržím v plicích co nejdéle, aby se to co nejvíc dostalo do těla a pak vydechnu. Dělám takové dva hluboké nádechy 2-3x denně. Jak píše Sisa, každý snese jinak. Já jsem kdysi s aktivací citronkou nesnesl ani dvě kapky a byl jsem pos.... :-)


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobina »

prosím napište mi pokud tedy víte,jaké je forum o mms v rakousku nebo německu,potřebuji návody v němčině.děkuji


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od A(&F) »

Bobina píše:prosím napište mi pokud tedy víte,jaké je forum o mms v rakousku nebo německu,potřebuji návody v němčině.děkuji
- https://www.google.at/#q=mms+diskussionsforum+humbel
- https://www.google.de/#q=mms+diskussionsforum+humbel

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
MichalC
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06 čer 2016 11:07

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od MichalC »

Přispívám vcelku nezaujatým článkem o MMS a CDS kapkách.


Ric3zivot
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28 čer 2016 18:26

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Ric3zivot »

Používám MMS už přes tři roky a nemůžu to vynachválit!!! Vždy když mám problém já se zdravím nebo moje blízké okolí tak to používáme! A nejsme nemocní! Jen začátky nemoci a hned nasadíme MMS a během několika hodin jsou vysledky! Nejsou to kecy do prázdna, ale fakta! Komu to nepomáhá tak buď to nebere(a jen kecá že to bere a takových bohužel je dost) nebo dělá chybu někde v přípravě! Nebo očekává zázrak co neléčí MMS! Klidně řeknu zkušenosti... Mě nezajímají kecy(těch je všude dost) ale činy a vysledky!!! :)


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od haluzakfest »

Hahaaa :jump: to MMS je právem nazývané zázrak, to že jsem se opět dozvěděl jak funguje zubní pohotovost... tak jsem myslel že to asi bude muj konec, už jsem chtěl jet na pohotovost do jiného města, naštěstí díky Jimu ! a Bohu.. nemusím, otok nejspíš mega vak přes půl tváře, během jednoho dne vyplachování na rychlo vyrobeným CDS2 s přidáním trochy dmso, normálně téměř úplně splasknul, takže nemusím podstoupit ten horor co zažila většina na našich zubních pohotovostech, kde doktory blbě a sdírají z kůže, což ale není důvod k tomu aby si na pacientech vybíjeli zlost co to je tohle, co to je za člověka, ti zubaři prostě trpí na psychické poruchy, protože ta baba co mi svým ošetřením v dětství způsobila víc problému než dobroty, tak ta baba... a ta baba na pohotovosti, to jsou snad ségry.. ne ségry, mají jen stejnou poruchu, hráblo jim z vytížení a vzteku, přeci jen zubařina je náročné a nevděčné povolání, s tím ale ty krávy měly počítat.. já myslel že snad dřív zdechnu než najdu pomoc na úrovni.. nebudu riskovat u nějaké ujeté dyliny. K něčemu je to ale přece jen dobré, utvrdilo mě to že VŽDY první MMS a až poslední možnost doktor. No mám takovou radost poslední týden totiž byl fakt tvrdý, ten vak byl obrovský, naplý, a já jen čekal kdy to buď rubne nebo nevím... navíc ještě už ty moje zuby asi začly lézt na srdce, protože nějak divně bilo a jsem přesvědčen že to je z těch zubů, i to jak jsem se včera cítěl, opět, vyjasněný zrak, viděl jsem velice čistě a syté barvy, prostě zas sem měl jakoby zaprášené vidění z toho bordelu ve kterým tady žijem, se divím že vůbec žijem.. každopádně za 14 dnů du ty zuby vytrhnout, ono to by byl nekonečný boj jinak a zlikvidovat kazící se zub nebude určitě špatné.. Jsem šíleně rád že to bude dělat někdo doufám psychicky zdravý a vyrovnaný. No a zachvíli příde bratr, kterému sdělím že je kojenec a nevydrží bolest, jelikož ten už byl na pohotovosti 2x a to i přes to že jsem se snažil říct ať si veme MMS, ale jakoby nevím, ho chtěl otrávit nebo nechápu co se těm lidem honí v hlavách že jdou radši za sadisty podstoupit terno, místo toho aby si vypláchli hubu MMS a bolest příp. zahnali ibalginem, to je třeba dobrá věc, a škodí to tělu minimálně. Jé konečně mám klid, a můžu trochu spočnout, to byl permanentní stres který narůstal a narůstal a nemělo to konce.. Ono to DMSO v tom hraje velkou roli,bez toho si myslím že pokud by to šlo, tak x krát pomaleji. Každopádně tohle by mi stejně asi málo který zubař uvěřil. Což mě je víte kde, zubařovi o tom řeknu jen abych si trochu rýpnul :D popř. ho konfrontoval s pravdou.. Prostě mi to příde jako dost zajímavé obzvlášť pro doktory kteří tak rádi dělají závěry, že honem rychle všecko řezat a kuchat, jenže 14 dnů do prohlídky daleko, a co když se to uzdraví téměř zcela a zub tam bude držet jak přibity, nechám to opuchnout do té doby ať tam je i nějaký tlak zhora ať se chudak doktor neztrhá, přece kvůli dřině se nenechal na fakultě psychicky zmrzačit.. ;)


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od haluzakfest »

Tak, sotva jsem se opovážil věnovat se taky něčemu jinému než péči o zub.. Vylezl jsem ven chvíli venku pochodil, a po pár h. už jsem cítěl že nabíhá ten váček znova. Ovšem teď už mi neotéká celá tvář, ale místo toho se zcela viditelně objevil váček. A dle mých předpokladů je to fakt obrovský vak, který asi zachvíli praskne, nejradši bych si ho píchnul sám, ale jak přes tu kůži na dásnu vidím velikost toho váčku a i jeho bílý obsah.. jdou na mě mdloby už teď, zkrátka asi bych při tom omdlel, né kvůli bolesti, váček mě bolí i teď ale je to úplně vklídku bolest, zkrátka pouze mě bolí to jak to napíná to dásno a je to prostě k prasknutí, nevím jestli má stále smysl oplachovat ten vak tím CDS ale dělám to.. no pokud i tento mega vak se ztratí, tak potom už opravdu nebudu mít slov.. každopádně a jednoznačně, CDS zabránilo šíření zánětu dále, poté taky naprosto nepochybně zastavilo akutní zánět, tzn. že je to věc k nezaplacení a je to věc která vás ušetří návštěvě pohotovosti. Která zde je jak zlý sen... ale nebojte se nic, už teď jsem poslal velmi agresivní stížnost na českou lékařskou komoru, dále už začínám promýšlet další kroky které bohužel musím promýšlet pouze v hlavě. Ale jak jsem prvně řekl tak toho se držím, buď to pude po dobrém, nebo po zlém, každopádně nějak to půjde i kdyby se tomu nechtělo. Mě s*át nebudou a na nervy mi postoj a celkový přístup tohoto zlodějského státu, leze už od puberty. Jelikož se státu nepodařilo vytvořit ze mě na slovo poslušného otroka, tak má problém. Což už stát tuší a nic víc dělat nemůže neboť já nejsem blbec, nedávno jsem ochutnal dvoudenní zbavení svobody i práv, navíc mám podmínečné zastavení tr. stíhání, na rok, bohužel nevěřím že by nějaký soud byl zde v ČR nezávislý a spravedlivý, obzvlášť ve věci proti systému.. navíc i vidím co a jak se u nás řeší, a víc se k tomu nemíním vyjadřovat, už jsem řekl že nejsem blbec. Takže tak, mno a rekapitulace, tak vak tam pořád je, ale už to není takové napjaté, už se to zkrátka uklidnilo a neroste.. nejspíš díky tomu vyplachování CDS.. Zachvíli zase propláchnu.


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od haluzakfest »

Tak to netrvalo dlouho, při rozhodování jestli ten váček bodnout nebo ne, jsem se nakonec rozhodl, BODNOUT.. rozebral jsem jednorazove holitko, vytáhl jednu žiletku a když jsem ji cgtěl desinfikovat, tak jsem zacítěl nějaký hnus v puse, ale né ten hnis co jsem tahal z toho zubu, ten byl smradlavý nechutný fujtajbl.. já myslel že ten váček je tohoto hnusu plný, ale to co jsem z něj vymačkal, no napohled to byla hustá bílá tekutina, bez zápachu a téměř bez chuti, prostě ani mi prvně nedošlo že je to ten vak.. pak jsem se ale podíval a rub, jasná díra z které teklo to bílé svinstvo, čekal jsem že to teda bude větší horor.. každopádně, jsem zase o něco chytřejší a odvážnější, už nebudu váhat cokoli takového říznout. Jo a udělalo se mi celkově lépe, přestal jsem se potit a cítím úlevu. Zub ale táhne pryč jen se k tomu zubaři dostavím, žadne čištění kanálku, extrakce, navíc je toho zubu už jen kousek, a jsem přesvědčen že se bude kazit i kdybych se podělal tak stím nic neudělám, prostě se začal kazit už v dětství, a já mám za to že je prostě ten zub vadný, zmetek, celkově zdraví mám velmi dobré ale chlubit by se bůh mým výtvorem teda rozhodně nemohl..to ale prodiskutujem tam nahoře osobně :D mám více otázek.. No tak či tak, konečně to ruplo, konečně přišla úleva a už vím na čem sem a tych 14 dnů do návštěvy zubaře už to nějak vydržím a vím hlavně co čekat, nemusím mít obavu že bych musel na pohotovost, kde dělá psychicky narušená osoba, která vědomě a ráda lidem působí bolest a ani není schopna odpovědět na můj dotaz.. Jo a z ČLK mi automaticky odpověděli jsme mimo kancl. při vážném případě kontaktujte zde .... tak jsem to tam přeposlal a ještě dopsal co mě napadlo..

Jo a jednoznačně CDS spolu s DMSO zabránilo rozšíření infekce dál do tkání, v okolí zubu, tedy zabránilo zánětu okostice nebo přejití zánětu na vedlejší nosní dutiny, tohle je prostě fakt ! Žádná spekulace ale nezpochybnitelný fakt. Nebýt tohoto opatření, nejspíš bych už byl s horečkama dávno ve špitále neboť vím jak to začlo, začlo to otokem bolestí celé půlky tváře, CDS s DMSO udělalo to že ten akutní zánět i otok zcela a téměř okamžitě zastavilo a donutilo zánětlivý obsah opustit tělo.. když nad tím tak přemýšlím tak mě to šíleně fascinuje a jsem v úžasu z toho že je to přesně tak jak jsem prvně prohlásil. MMS je v těle jako nekompromisní uklízeč, jako bagr který jedním tahem shrne a vytlačí bordel z těla, a to ať chce někdo nebo ne, ať je místo nebo ne.. Ono si ten bagr díru udělá kudma z těla ten bordel vytlačí.. minule to vytlačil zkrze všechny otvory na těle, teklo mi z uší, očí, blil sem, průjem jsem měl i jsem močil bordel a dokonce i potil bordel, z nosu mi teklo.. zkrátka ze mě pryštil bordel všemi směry a všemi otvory, naráz.. no bylo to to nejhorší co jsem kdy zažil, ovšem nadruhý den mi bylo tak dobře, zdravě a cítil jsem se jako v ranném dětství.. takže jsem prohlásil bylo to nejhorší co jsem v životě zažil, ale stálo to zato.. No a stejně tak dnes, bolelo to, děsilo to ale bagr se ničeho a nikoho neptal a dělal svou práci, obsah hnisu vytlačil dásnem.. asi se nechám naklonovat, na pokusy, šíleně by mě zajímalo jak by se to odehrálo bez MMS.. ale jsem přesvědčen že by to bylo vážné, horečky, bolesti a hlavně pomalé ! To mms jak se používá tak pracuje, rychle, bez přestávky a do té doby dokud ten problém z těla nevyklidí.. Ono není to jen nějaká blbá desinfekce. Je to opravdu něco, co si zaslouží maximální pozornost a myslím že by to i farmaceutické firmy mohlo zajímat, jelikož si myslím že při dostatečné studii by přišli na to jak z toho vytvořit drahý komerční produkt a vydělali by na tom mailant.. Toť asi vše. Tak tu máte celý tento proces sepsán, naprosto realně a skutečně jak probíhal, nenadržuji mms ani mu nic nepřidávám. Hold mms by mělo být vždy použito, mms mě opět zachránilo před pohotovostní lékařské pomoci. Tudíž to má smysl.. nejsou to jen spekulace a už vůbec né placebo efekt nebo nějaká víra, opravdu jsem věřil v mnoho, ale prd, tady je prostě zkažený zub, zánět a ten je zastaven a uklidněn a pod kontrolou jen díky tomu chlordioxidu a mému celkem jinak dobrému zdravotnímu stavu, ale dopředu říkám, zas tak dobré to zdraví nemám aby si s tím poradilo i bez MMS.


Naso
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: sob 10 bře 2012 10:04

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Naso »

Dobrý večer přeji, před cca 2-3ma lety, jsem tady od jednoho člena kupoval základní složku na MMS chloritan sodný. Dotyčný byl někde z čech. Prosím o kontakt do správ. Děkuji za info.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobina »

Ahooj všicí v novém roce!
po dlouhé pauze/páč nemám porát čas/hlásím, že manžel je zdráv, plný energie až je to v jeho věku nenormální :D tedy ne, že by byl až tak starý :lol: žádné virozy se na něj nechytají a sportuje jak mladík. :jump: Užívá stále mms a C a česnekovku a tak, takže si užívá důchodu v plné síle.mějte se krásné v novém roce :bye:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Psala jsi na začátku, že byl nádor 2,5cm a ,,zapouzdřený". Když je zapouzdřený, tak není přece už zhoubný, ne? Tomuto nerozumím.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“