MMS - Všeobecná diskuze

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od lajos »

vlákno čisté - poo.

Tak a ozývá se elektrikář a maďar. Chlordioxid by měl být také základní chemikálie, ne? Otázka koncentrace? Aktivátor je snad jen kyselina citronová, že? Ne že bych chtěl ušetřit ale kolidní stříbro také nekupuju.
Tak že co s tím chloritanem sodným? To snad není chlordioxid.
Je tady nějaký odborník chemik? Možná nebude chtít radit, aby jsme nepreparovaly, přesto základní pojmy a vzorce techto chemikálii by mohl vysvětlit. Ten chlordioxid je stejně jed, tak že o nic nejde.
Nebo smýcháním chloritanem sodným a kys. citronovou vzniká chlordioxid? Neměl by to být vlastně plyn??


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dotaz

Příspěvek od martin11 »

...pročetl jsem ...a dotaz....
....penycilin...je sice bio...ale likviduje VŠECHNY...bakterie...i ty co jsou v těle zdravý....myslím tím ty na trávení....pak si kupujeme....bio kefír...atd....abychom obnovili biofloru...v těle
....tento inserovaný přípravek je čistá chemie....pozabíjí všechno škodlivé živé....asi nepozná dobré ...ty co potřebujeme....BIOJOGURT...a pozabíjí všechno....hlava nehlava...ale třeba se pletu...
...nic jsem se na tohle tema nedočetl.....je to popsané v knize...???...tu samozřejmě nemám.....dík za odpověd...martin11 :lol:

-----------------------------------

Knihu jsem momentálně půjčil, takže budu lovit v paměti. Klíčové je dávkování a aktivace 10% roztokem kyseliny citrónové (v nouzi octem). Na rozdíl od penicilinu by MMS mělo likvidovat jen nežádoucí patogeny, viry, bakterie. Ty mají prý kyselejší pH než zdravé buňky. Takže vše, co je kyselejší povahy je MMS oxidováno, tedy likvidováno. Zdravé buňky prý zůstávají zcela netknuté. V knize je vše dosti podrobně popsáno. Bude-li zájem, zkusím z knihy to podstatné zde zveřejnit.

Vřele každému doporučuji dodržovat dávkování a nepospíchat. Výjimkou jsou lidé vážně nemocní, kteří potřebují rychlý účinek. V knize jsou popsány zkušenosti s vyléčením malarie (během 4 hodin), rakoviny, aids, hepatitidy c, lymské boreliózy a řady dalších nemocí. V těchto případech se MMS pacientům podávalo také intravenózně.

Rival


... věřím, že se " TO " povede ......
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

berky

Příspěvek od lajos »

Milý chlórový odporovači, těsně než si vyrostl z mateřského mléka a ze sunaru s Idou, již si se stal konzumentem veškerých chlórových produktů, min. přes vodovod atd. . Tak že jestli dnes piješ jen pivo a minerálky, v čem myjete nádobý? neříkej že v pivu?! ATD.
Každý lék ve velkém tě zabyje a dost jedů v malých dávkách léčí!!??


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

berky,

Příspěvek od poota »

pokud nemám vlastní praktické zkušenosti, přidržuji se doporučených návodů, které vycházejí ze zkušeností jiných. Když se Ti na návodu něco nezdá a máš dojem, že by se to dalo dělat nějak líp, vyzkoušej to, a na základě Tvých praktických zkušeností se pak můžeme rozhodnout, jestli je lepší setrvat u původního návodu a nebo použít ten Tvůj. Zatím jsem MMS předběžně lehce a v rychlosti konzultoval s jedním lékařem imunologem (je to jeden z mála lékařů, kterým plně důvěřuji a to nejen v jejich odbornosti), který po letmém seznámení se s principem prohlásil, že jak to na první pohled vypadá, tak by to mohlo a mělo fungovat podle popisu. Míní se tím zabývat podrobněji a zajímají ho pochopitelně hlavně praktické zkušenosti a výsledky. Zdravím - poota


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

berky,

Příspěvek od poota »

v případě, o kterém jsi se zmiňoval, není vůbec důvod se nějak rozhodovat. Cokoli, a opakuji, skutečně cokoli, co dává sebemenší naději na zlepšení, ať už je objektivně medicínsky prokazatelné, nebo jenom subjektivní dojem, je prospěšné. Čekat na neodvratný konec a vůbec nic nedělat je mnohem horší, než se o cokoli pokusit. Dokonce i v tom případě, že ten pokus konec uspíší, ono totiž u těch posledních a předposledních dnů ani není příliš o co stát. Krom toho u rakoviny ovlivňuje psychika vlastní léčení daleko výrazněji, než podávané léky. Můj názor tedy je, rozhodně do toho jdi - není totiž o co přijít. Určitě Tě zajímá doporučené dávkování, takže říkám rovnou: nevím. A nejspíš neví nikdo. Ono to bude asi nejvíc záležet na okolnostech. Takže vyjdi z toho, že začneš s menšími dávkami a počkáš, co na to tělo. Bude-li mu to vyhovovat, můžeš zkoušet opatrně přidávat a hlídat, jestli to není moc. Kromě optimálního dávkování už máš stejně jenom dvě alternativy - buď bude dávkování zbytečně nízké a léčení bude postupovat pomaleji, než by mohlo, a nebo bude dávkování příliš vysoké, a potom se začne bránit i zdravá část těla, takže ubereš. Zdravím, a Tvé známé vyřiď, že ji pozdravuji a držím palce, podobnou zkušenost mám za sebou - poota


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mám radost

Příspěvek od Merlin »

že se to šíří, a že jsem tu knihu a texty nepřekládal zbytečně ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Poděkování Gewo

Příspěvek od rival »

Chtěl bych Ti tímto poděkovat, že jsi tyto informace přinesl i do našich končin. Velmi dobrá práce :good:. Jen doufám, že svou snahou o rozšíření těchto informací neporušuji autorská práva...

Pro všechny ostatní. Nebojte se přispívat do tohoto vlákna z pocitu, že jej znepřehledníte. Čim více získaných zkušeností s MMS si vyměníme, tím lépe jej pak budeme umět používat. Pokud bude třeba, příspěvky později tématicky přeuspořádám do několika nových vláken, tak aby vše bylo přehledné a jasné.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Nechci plevelit tak krátce,články k MMS mne velice zaujali a líbí se mi ten profesionální přístup.Tak jen otázka,je chloritan sodný volně prodejný a kde se vůbec dá koupit,nikdy jsem nikde neviděl ani neslyšel o nějaké prodejně vyjma velkododavatelů chemikálií.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Nechcem pleveliť ani ja, tak len v krátkosti: ako som písal už pri koloidnom striebre, pre výrobu kvalitného produktu je veľmi dôležitý kvalitný vstupný komponent, v tomto prípade NaClO2 a kyselina citrónová (tá stačí potravinárska, ale bez prímesí a dochucovadiel) Chloritan je dostať v rôznej kvalite, ja doporučujem radšej od dodávateľov laboratórnych chemikálií, tam je čistota zaručená, na rozdiel od produktov chémie pre bazény.
Všeobecná rada - ak dodržíte návody a vstupné materiály, najmä ich čistotu a kvalitu, veľmi ľahko sa presvedčíte o funkčnosti a účinnosti všetkých vecí uverejnených tu na fóre.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Příspěvek od poota »

Rivale, máš můj obdiv. Tak takhle nějak si představuji vysvětlování čehokoli - jasně, jednoznačně a důkladně, případně i znova. Děkuji - poota


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS

Příspěvek od jeff »

Zajímavé téma, píše se, že přípravek je skoro absolutní všelék, rád bych se dozvěděl, zda je též schopen vyléčit jednu z nejrozšířenějších civilizačních nemocí a sice cukrovku. Četl jsem tady všechno, ale o cukrovce tu není ani zmínka. Díky!

Jeff


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Příspěvek od Batles »

Jeffe, přečti si knížku. MMS cukrovku vyléčí!


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Vysvětlení

Příspěvek od rival »

poota píše:Rivale, máš můj obdiv. Tak takhle nějak si představuji vysvětlování čehokoli - jasně, jednoznačně a důkladně, případně i znova. Děkuji - poota
Jen cituji z knihy, která je velmi jasně a srozumitelně napsána... A případně vyhledávám na Netu další dostupné informace. I když přiznám se, i to opisování je časově náročné 8), ale dělám to rád. Hlavně, aby to přineslo kýžený výsledek a podařilo se nám tady vytvořit rozsáhlou "databanku" plnou praktických informací a vlastních zkušeností. Zdraví máme jenom jedno a každá rada nebo pomoc v nouzi je dobrá. Všichni víme jak dnešní zdravotnická péče funguje, a že je to hlavně o penězích... bohužel.

Uvažuji, že by v budoucnu bylo možné si MMS objednat i na tomto fóru. Jelikož však nemám oprávnění k nákupu chemikálií, potřeboval bych s nákupem chloritanu sodného pomoci. Sehnat to ostatní už takový problém nebude.


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“