MMS - inhalace

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

aplikace MMS přes dýchací cesty

Příspěvek od Vinc »

Již před časem jsem zkoušel vdechovat MMS 1 při aktivaci. Protože mám jaksi "slabší" čichové vjemy (asi hodně parazitů), byla tato inhalace vždy bez problémů i při aktivaci vícero aktivovaných kapek. V podstatě jsem skoro nic necítil. Pak jsem vyrobil kyselinu 50% a dával 1+1 kapku. Již při dvou kapkách byl ten odér velice intenzivní, ale i tak jsem se řádně nadechl. Skoro jsem si spálil sliznice v nosu i průduškách. Ta směs získala nikoli žlutou, ale dosti tmavou hnědou barvu (Přidáním vody sežloutla). Takže se dá intenzita vyvíjejícího se chlordioxydu dobře řídit hustotou kyseliny citronové. Mohu říci, že už 1+1 kapka je síla :roll:


@ndy
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 15 kvě 2010 21:57

aplikace MMS přes dýchací cesty

Příspěvek od @ndy »

Já taky "inhaluju" podle J.H. (jak výše napsal Palo) 2kapky zaktivovaného MMS každé ráno. Už jsem si na to zvykla, dělám to tak 2 měsíce. Má to učitě skvělé účinky, protože sem tam mě trápíval kašel a ten se teď vytratil. A taky to bělí zuby, to je fakt, sice těm mým toho moc nepomůže, protože mám hodně plomb, ale úsměv vypadá aspoň o trochu líp. :D :D
No a před 2 týdne jsem byla u zubaře a odešla jsem bez jakéhokoliv ošetření - čili jsem měla vše v pořádku.

Moje maminka taky toto provádí každý den, ta mívá s průdušky časté problémy, skoro by se to dalo označit za chronické, ale zatím jí to moc nepomáhá. Jinak je na 4 kapkách MMS (ústně). Koupele ještě nezkoušela.


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Čo môže spôsobiť vdýchnutie??

Příspěvek od constantin00 »

Chcel by som sa informovať, že či nemá niekto náhodou skúsenosť s tým, že čo sa môže stať, ak sa pri príprave MMS do kúpeľa náhodne vdýchne plyn, ktorý sa z toho vyparoval ?? Ide totiž o 30 aktivovaných kvapiek a to je už určite dosť silný ten plyn. A ak dôjde k takémuto vdýchnutiu, ako riešiť nejaké tie následky?
Za skorú odpoveď ďakujem


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Čo môže spôsobiť vdýchnutie??

Příspěvek od milda »

Při vdechnutí z 30 kapek se nestane pravděpodobně vůbec nic. Já si dávám do koupele 3 čajové lžičky MMS + kyselinu (ale dal jsem i 5 lžiček, když jsem vyprázdňoval lahvičku) a OPATRNĚ se nadýchnu - mimochodem koupel s MMS lze velmi doporučit na léčbu průdušek.
Jednou jsem se nadýchnul NEopatrně a pak jsem do druhého dne nerozeznal vůni heřmánku od "vůně" psího hovínka. :lol: :laugh:
Zkrátka a dobře, nestane se celkem nic, jen otupíš na den-dva čichové orgány.
Horší by bylo chlordioxid déle přímo inhalovat!!! :!: Jeden kolega to tady zkoušel a málem se udusil. To nelze doporučit ani náhodou. :!: :)


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Čo môže spôsobiť vdýchnutie??

Příspěvek od kutil »

constantin00 píše:Chcel by som sa informovať, že či nemá niekto náhodou skúsenosť s tým, že čo sa môže stať, ak sa pri príprave MMS do kúpeľa náhodne vdýchne plyn, ktorý sa z toho vyparoval ?? Ide totiž o 30 aktivovaných kvapiek a to je už určite dosť silný ten plyn. A ak dôjde k takémuto vdýchnutiu, ako riešiť nejaké tie následky?
Za skorú odpoveď ďakujem
Ahojky,
Milda má naprostou pravdu. Jednou se o mě pokoušela silná rýma tak sem si řek že doporučený dvoukapkový mmsko na dýchací potíže je slabý a udělal sem si 6ti kapkový. Rýma tehdy zmizla šupem, ale měl sem mírně poleptanou sliznici v nose a doslova sem jak píše milda do druhého dne nerozeznal vůni heřmánku od "vůně" psího hovínka.
Prostě chce to dodržovat zásady získané z tohoto fóra a mmska sou pak k velikému užitku ;)

Vydržať H.

PS- to dvoukapkový mmsko používám téměř na vše od kloktání, na zuby místo Listerinu, při jakémkoliv náznaku nachlazení, při alergii atd... A vždy mi problémy ustoupí do jedné hodiny od použití MMS.
Vnitřně si děláme enem tak nárazově (1-2 x týdně) udržovacích 6 kapek a jsme s manželkou nejzdravější z celé rodiny :shock:


constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo môže spôsobiť vdýchnutie??

Příspěvek od constantin00 »

som tu po dlhšej dobe a pozerám, že ste mi odpovedali na moju otázku..ďakujem


kocour
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 18 srp 2011 13:11
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od kocour »

zkusil jsem dnes inhalovat mms - v dávce 2 kapky - a reakce průdušek a sliznic opravdu silná, cítím lehké poleptání, příznaky: vykašlávání hlenu, slzení, dušnost, chraptění načatých průdušek, musí se sedět, ležet ani omylem, zpočátku drsný úlek - opravdu to člověka ryhle překvapí, když neví, jestli stačí nádechů pět nebo deset... dal jsem syntophyllin, lehce cítím úlevu, zabírá to, vím, že to odezní. otázkou je, kdy a za jak dlouho se obnoví přirozená mikroflora sliznic.
(to píšu pro ty, kdo netuší, s čím mají tu čest - opatrnost je opravdu na místě!)

nevíte, jak si pomoct při lehkém poleptání sliznic horních cest dýchacích? co inhalovat (heřmánek nebo něco podobného?) či co sníst (vitamíny, ovoce apod.?)
(to píšu těm, kdo tuší, jak by mohli pomoct...) :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od Palo »

kocour píše:nevíte, jak si pomoct při lehkém poleptání sliznic horních cest dýchacích?
Po pár dnech se to dá samo dokupy. Mě se to stalo asi tak dvakrát a tak, že jsem měl obavy si i zapálít cígo ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ivca001
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 04 kvě 2012 8:54
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od ivca001 »

Překvaúpuje mě že píšete jak se vám po inhalaci dobře spalo. Přítel má kašel tak jsem mu připravila 2 aktivované kapky večer. Celou noc chrchlal jak blázen, takže jsme se ani jeden nevyspal. Odteď MMS jedině ráno.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od Palo »

Třebas to byla ranní inhalace a dobrý spánek byl až v noci ;)

Ono záleží na stavu... Pokud se inhalací zlikviduje to, co "chodí ven" s hlenem, tak pak to sedí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Daria Lori
Starší člen
Příspěvky: 195
Registrován: úte 26 led 2010 15:17
Bydliště: Modena - Italie
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od Daria Lori »

......používám dvě zaktivované kapky MMS1 zředěné troškou vody na inhalaci i u dětí....to musíte vydržet!!!!!


evuska
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09 říj 2013 20:21

Re: MMS - inhalace

Příspěvek od evuska »

lidi! uz na originalnich strankach http://www.jimhumble.biz/
kdo neumi anglicky najedte na tyto stranky pres google chrome, prelozi vam to automaticky....
tam se preci pise:
http://www.jimhumble.biz/17-nose-sinus-bronchical
ze se nesmi vdechovat, protoze vdychanim to odstrani z tela kyslik a muzete se udusit a muze to velmi vazne poskodit plice. tzn ten koren(borec) co to vdechoval muze byt rad ze je stale nazivu. vdechovat se muze pouze malinkato ne hluboce a stridat jednou trosku nadechnout, zadrzet uvnitr, potom nadech cerstvyho vzduchu.... dychat trosku jen MMS by jste nemeli zadenj kyslik v tele tak pozor na to.jednou jsem omylem vdechla malinko vic a telo me to ani nenechalo udelat hlubokej nadech pac nebyl kyslik tak jsem jen kaslala.

ja osobne zkusila zredene roztok dala do spreje a strikala do nosu BEZ NADECHNUTI! pomohlo to ale jen docasne a pak jsem nekde cetla ze se to ma delat vleze!a kapat do nosa a to byla bomba!kapanim to vjelo uplne samo az do dutin, bolest jak svina, ale nos se hnedka uvolnil. no skoda ze s emusi delat pored dokola, I kdyz mi to MMS pomohlo vysmrkat tak 120papirovyhc kapesniku stale je ten humus ve me a ted jde na plice a hleny toz jsme zvedava co s tem budu delat. pit se mi ten humus nechce jen cuchnu a chci hodit savli. :?
jinak decka, nasmala jsem se s vama dobre, pekne komentare napsane, ze clovek smichem I zapomnel ze mam chripajznu :lol:

a jeste nakej koren v jednom komentari psal, ze na rany......, urcite pouzivej. jim rikal ze udelat sprej, zredit s vodou a na par hodin ti to vydrzi.(davkovani je na tobe, nekdo si da jen 3-4 kapky, ja davam 10) ale abych pravdu rekla mam zkusenosti ze vydrzi dlouho a cim dyl tim ucinejsi. ja si vyrabim MMS sama, delam koupele vseho moznyho ;) splicham sprej na postel I po byte na bakterie - mam psa tak na postel super.....pak druhy pes chudina ma mezi tlapkou nador, nejprve byl cely cerny obri, veterinar zkusil odrezat ale bal se ze vykrvaci tak to tam musel nechat. splichala jsem sprej a pak zacal belat, cervenat a uzirat se!!! ale z me zkusenosti cim starsi sprej byl tim vice uziral a vice se to hojilo, kdyztak fotka je v priloze -I kdyz to k hlenum nepatri, je to zajimave MMS info.takze vzdycky udelam sprej a nevylivam vzdycky ho vyuziju anechavam cca max 10 dnu a pak menim za cerstvy.sprej jen tak mimochodem davam do pruhledne umelohmotne lahvinky a tam jde krasne videt jak ta reAKCE PUSOBI CELYCH 10 DNIa vytvari se mlha.... jednou jsem rikala radsi tu mlhu vypustim at to nebouchne :devil: a jak jsemzzmacka na tu lahvicku tak se to uplne vyprclo do vzduchu, smrad hruza kdybych se teho nadehla tak je asi po me a pak jsem lahvinku zavrela a nechala dalsich x dni a zase se tam ta mlha udelala, tzn ze stale MMS fungovalo...

tak jako pokusy so nutny, ale opatrne decka, hlavne s vdechovanim - jinak taky me treba vrtalo v hlave ze kdyz vypiju MMS tak preci ta reakce vznika porad v zaludku proto I po vypiti je mi soufl a preci dycham a pak si rikam no jo, ale to mi nejde do plic ze zaludku tak asi proto

takze hura na dalsi pokusy! :hip:
packo! :bye:




nize co jim napsal o hlenech, uspanem nosu a bronchitide - uzivani
Nos, Sinus, Bronchical
Tento protokol MMS je dodáván s varuje však, že je velmi účinný při odstraňování post-nosní kapání, infekce dutin, ušní infekce, hlavy nachlazení, bolesti v krku, dušnost, zánět průdušek, a bakterie, které žijí v nosu nebo vedlejších nosních dutin hlenem. Dokonce i vnitřní ušní infekce jsou hlášeny prospěch z této léčby. Ale tam jsou VAROVÁNÍ .

Budete se vdechování malých množství ClO2 plyn z poháru do nosu nebo úst. SLEDUJTE varuje uvedeny níže .

Nepijte směs v tomto protokolu, protože voda se přidá do aktivovaného MMS v tomto případě. Nepřekračujte drop směs 2 nebo 3. Pamatujte si, že je plyn ClO 2 generována MMS, že je celá zárodečné zabíjení přínos. Na rozdíl od směsi MMS, kterou pijete, je tato metoda nosu-inhalování čistého ClO2 plyn pravděpodobně poskytuje nejrychlejší a nejvíce baktericidní způsob, jak se rychle přesunout plyn na místa v oblasti hlavy a dutin, kde je možné snadno najít zárodky a zabít je.

Nicméně, závažná varování je uvedeno - nepřeháněj. DO NOT zhluboka nadechl ClO2 plyn do plic pro nějakou délku času. Plíce může rychle absorbovat ClO2 plyn stejně snadno, jako kyslík, což způsobuje neočekávané vyčerpání kyslíku. Přestávky a dech normální vzduch pravidelně, zatímco dělá tento postup. Toto varování se opakuje několikrát. POKUD předávkování a zhluboka nadechl může dojít k poškození plic .

Jak již bylo napsáno v protokolu "Základy", můžete míchat 2 až 3 kapky MMS s kyselinou normální (nefiltrovaný ocet nebo kyseliny citrónové nebo citrónové šťávy), s 5 kapkami kyseliny pro každou jednu kapku MMS. Udělejte to v malém šálku. Nepřidávejte vodu nebo něco jiného. NEPIJTE této směsi .

Téměř okamžitě se budete cítit ClO2 plyn. Uchopte šálek pod nosem vytáhnout v plynu pomalu s cílem nechat je pauza obíhat v nose a dutinách. To se přirozeně proudit také dolů do krku a hlasivek do jisté míry. Dech ho do nosu velmi pomalu tak, že přetrvává trochu na všech místech to může jít. Držte že dech na několik sekund. ClO2 zápach dokonce být unášen ven do eustation zkumavek a někdy se na vnitřní uši.

Po každých čtyřech pomalých vdechování akcí, přesuňte šálek pryč a vzít v dechů normálního vzduchu.



DŮVOD PRO POZOR . Ty se pohybují čisté ClO2 plyn přímo do těla. Vaše červené krvinky pohlcují ji tak snadno jako kyslík. Proto byste se dočasně snižuje množství kyslíku dostupného na vašem těle.



NEPOUŽÍVEJTE tuto metodu, pokud trpíte anginou pectoris , nebo pokud jste závislí na doplňkové dodávky kyslíku pro dýchání, nebo máte-li dušnost, nebo pokud jste byli s použitím MMS vnitřně (pití vody) nad úrovní 10 kapek během V posledních dvou hodin.

Když pijete dávky MMS, ClO2 je generován pomalu. Červené krvinky vyzvednout normální kyslík z plic, ale asi 20% z nich náhodně nezvednete kyslík. O něco později krev prochází kolem žaludku a 20% červených krvinek, který postrádal kyslík vyzvednout ClO2, protože to vypadá, že kyslíku do červených krvinek. Takže v normálním použití MMS (při pití), kyslík je stále k dispozici pro tělo, stejně jako je to obvykle, a množství absorpce ClO2 je self-omezený, protože 80% (například) z červených krvinek se dodává kyslík Tělo jako obvykle.

Stručně řečeno: při dýchání ClO2 jako plyn čerstvě vyrobeného v malém šálku, protože se koná po dobu několika sekund v dutin, nosu a hlasivek, má bezprostřední baktericidní účinky, neboť narazí na bakterie a patogeny na cestě, tak snížení produkce hlenu a hlenu.

Studené bakterie a chřipkové viry žijí v hlenu produkovaných v těle v reakci na bakterií nebo virů. Plíce a dutiny začne plakat, vytváření lepkavé tekutiny do dutin, plic a bronchiolů. Bakterie se pak dále reprodukovat a dále cestovat v tomto hlenu - pokud bakterie jsou zabiti vnějším činidlem, jako je MMS.



Je důležité, že nikdo by neměl špatnou zkušenost s MMS. Tak jako další opatrností, myslím, že o výsledcích, pokud jste pošetile předávkování s tímto protokolem :

1. . Místo 15% červených krvinek nesoucích ClO2 po celém těle, můžete vytlačit potřebné kyslík, pokud 25% nebo 30% červených krvinek pickup ClO2 místo kyslíku. Proto po 4 nebo 5 hlubokých pomalých inhallations z poháru, dejte si pauzu, takže vaše dodávka kyslíku není snížena na mozku nebo těla.

2 . Protože tato metoda poskytuje čistý ClO2 přímo do těla, bude rozeslán rychle celé tělo což v rychlém zabíjení patogenů v celém těle - což může vést k těžké a náhlé nevolnosti jako trosky z rychlé detoxifikace se vylila příliš rychle do krve.

3 . Plicní tkáně mohou být spáleny nebo poškození, aniž by si byl vědom toho, že se předávkování.

4 . Dalo by se projít ven z bezohledné hluboké dýchání. Zápach z ClO2 plyn je poměrně snadné dýchání. Na rozdíl od špatného vkusu aktivovaných MMS ve vodě, zápach MMS není dost špatné, aby se zabránilo předávkování. Ve skutečnosti si může myslet, že se nic neděje, a mohl být podvedeni, aby si mysleli, že silnější dávky nebo hlubší dýchání může být tolerováno. BE přemýšlivý a nepřeháněj.

5 . Umístění aktivovaného MMS do zvlhčovače by udržet nepřetržitý tok bez zápachu ClO2 ve vzduchu na jednu až dvě hodiny, ale není potřeba to udělat, protože nebezpečí spaní nebo žijí ve vyčerpaném stavu kyslíku. Pokoj má dostatek kyslíku, but vaše plíce absord ClO2 tak snadno jako kyslík, která je nebezpečná situace, při dlouhodobé pro nějakou délku času.

6. . Odstraňte domácí zvířata a ptáky z místnosti, pokud používáte ClO2 plyn jako způsob, jak odstranit plíseň nebo plísně z místnosti. Zavřete dveře během hodiny ClO2 místnosti čištění. Pro čištění místnosti, umístit 10 až 20 kapek směsi aktivovaného MMS na talířek nebo šálku uprostřed místnosti, a pak zavřít a nechat jej po dobu jedné hodiny. ClO2 výpary se objeví pomalu a naplnit místnost v průběhu času.

I když můžete dobýt nachlazení a sinus infekce se strategií inhalační, lidé jsou často vlevo s lepkavým zácpy v plicích. Tělo ví, že by tam nemělo být a nedobrovolné kašel začíná. MMS nepomůže vám prožít dní kašle, a v některých případech kašel může být život ohrožující, i když bakterie jsou zničeny normálními dávkami MMS - Speciálně strategie "popíjení MMS po celý den" (viz str. Základy ).



Prohlášení :
Tato stránka obsahuje informace o MMS (Master Mineral Supplement), která je dobře známá sůl v roztoku. Informace není náhradou za licencovaných odborníků, kteří mohou diagnostikovat, léčit, a poskytují lékařskou pomoc. Tato stránka informuje lidi o možnost, že neprofesionální lidé někdy používají jako experimentální výzkumné pracovníky. Tyto webové stránky MMS popisují jeden známý soli v roztoku pro omezený vnitřní a vnější použití. Široké použití oxidu chloričitého a jeho popisy nejsou a nemohou představovat lékařské praxe. Tyto stránky MMS nenesou žádnou odpovědnost za to, jak lidé používají, nebo pochopit tyto popisné materiály. Žádné produkty jsou prodávány nebo dodávány z této webové stránky. Žádné peníze se shromažďují nebo účtovat.



-Důležité INFORMAČNÍ LINKY-

MMS Semináře : genesis2church.org/mms-training-seminars.html
Zúčastněte se našeho semináře, aby se stal doktor MMS a Reverend z Genesis II církve. MMS Tréninkové DVD : genesis2church.org/mms-home-training-dvd.html splnit naše Tréninkové DVD zkoušky a stal MMS ministr zdravotnictví.


Genesis II Církev zdraví a léčení : genesis2church.org
Podpora příčinu jako člen non-náboženské kostel slouží (léčení) lidstva. MMS Newsletter & archiv Zpravodaje : mmsnews.org (registračního zde )

Newsletter bude obsahovat nejnovější zprávy o všem, MMS (MMS1, MMS2 a CDS), protokolů, nejnovější Genesis II církevních událostech a samozřejmě nejnovější dobrodružství a nápady arcibiskupa Jim Humble, jeho tým, spolupracovníci a specializované příznivců po celém svět.
Support fórum : g2cforum.org
Zeptejte se na vaše dotazy a zapojit se do diskuse o MMS, CDS, protokoly, kostela, a mnohem více.

-END důležitých informačních ODKAZY-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


evuska
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09 říj 2013 20:21

Re: MMS

Příspěvek od evuska »

Vinc 1 píše:Ondrovi:
Používám také inhalaci na dýchací cesty s výborným účinkem, ale nééééé s MMS, ale s koloidním stříbrem. KS v nabulátoru působí rychle a efektivně.
Omlouvám se, protože KS sem nepatří. Jinak je to ale velice účinné.

KS mam taky je preci jen bezpecnejsi, kombinuju jednou denne KS a jinak MMS, ale jak ho jako inhalovat, co je nabulator.... :baby:
ja si dala KS do oka sem myslela ze oslepnu ale prezila jsem to ja I oko. ten bych chtela zkusit I MMS do oka zredene samosrejme...


evuska
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09 říj 2013 20:21

Re: Čo môže spôsobiť vdýchnutie??

Příspěvek od evuska »

constantin00 píše:Chcel by som sa informovať, že či nemá niekto náhodou skúsenosť s tým, že čo sa môže stať, ak sa pri príprave MMS do kúpeľa náhodne vdýchne plyn, ktorý sa z toho vyparoval ?? Ide totiž o 30 aktivovaných kvapiek a to je už určite dosť silný ten plyn. A ak dôjde k takémuto vdýchnutiu, ako riešiť nejaké tie následky?
Za skorú odpoveď ďakujem

toho se neboj ja si taky davam koupel a kdyz je MMS aktivovane---zredene s vodou (30 kapek MMS aktivuju s 30 kapkami 50% citric acid, pockam pul minuty, presne dle jim humble a pak dam do vany. kdyz je MMS ve vode inhalace nebezpecna neni! je nebezpecna pouze kdyz je MMS aktivovana bez vody! :good:


vittorio66
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09 kvě 2014 11:18

INHALACE

Příspěvek od vittorio66 »

Mili pratele, pred chvilkou jsem si pripravoval roztok 24 kapek MMS na cely den a zmenil jsem obvyklou pripravu (doporucenou clovekem, ktery mi lektvar predal) 20 vterinove reakce na 4 minutovou vcetne zaklopeni skloenicky talirkem. Po ctyrech minutach byl roztoch hnedy a sklenice se naplnila zelenym plynem. Protoze jsem to d...l, co jsem, a chtel jsem k plynu pricichnout, neopatrne jsem jej cely vtahl do plic... To byla teda sila, vic nez sila... asi to odneslo par plicnich sklipku. Jakoze jsem kurak, tak dneska si cigaro asi uz nedam....

v


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“