MMS a chlamydie

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od vokoun »

:) Včera jsem si pustil přednášku p. Bláhové a ta tam říká že MMS zničí chlam. a borel. do pěti týdnů :ethink: Jelikož ji beru jako největší odbornici kterou znám tak ji musím věřit. Tak protože jsem MMS bral cirka 10 týdnů tak je nemám. Na parazity jsem toho spapal taky hodně ted ještě beru informatika od Joalis a tam mě změřily jak chlam. tak parazi. a ještě v :ptrain: ledviny, plíce, střeva, limfi, metabol atd. a žena která nebrala nic tak té naměřili taky dost věcí ale půlku co mě. Né že bych jí přál aby tho měla víc jak já ale nějak mi to nejde do hlavy. :dknow: :bhead:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od poota »

Nabízejí se rovnou dvě docela optimistická vysvětlení:
- nepříliš seriózní vyšetření
- "nájemníci" nemusí být přímo a rovnou v Tobě, ale v něčem schovaní - například ve větších podnájemnících nebo ses před vyšetřením něčeho s nimi najedl

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS a chlamydie

Příspěvek od vokoun »

:D Poota dík za odpověd. S tím jídlem jsem to taky zvažoval a že můžou být v parazitech mě taky napadlo. Tu paní chválí ale znáš to já jsem to vyděl poprvé tak o tom nevím nic a jinak se chovala příjemně ale za ty prachy aby se nechovala a to já za zdraví nikdy peněz nelituji ;) Tak uvidím nechám se překvapit ale dnes mi bylo tak mizerně že jsem myslel že snad už nebudu ted to trochu přešlo asi zabralo EFT. To je moje takové poslední co mi nějak pomůže. Ještě jednou dík. :bye:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“