*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ještě k MMS-2

Příspěvek od Merlin »

Ta informace je překlad a link na původní text je v záhlaví.

Neposuzuji, nedoporučuji, pouze dávám na vědomí. Co kdo dělá, je jeho věc, jsme všichni dospělí lidé (doufám).

Nikde není řečeno, že se musí použít právě "modrý šíp"! Je to jen jedna z obchodních značek. Ale všechny ostatní budou mít úplně stejný průvodní list, protože na hlavní složce se nic nemění, jen koncentrace. Jde tedy o ředění, nic víc. Na druhou stranu – vyšší koncentrace mají méně průvodních materiálů, a to se mně osobně jeví jako výhoda. Výrobce totiž ostatní látky neuvádí. Tady jich je jen 10%, v nižších koncentracích toho bude přiměřeně víc.

Testuji to na sobě už druhý týden (poloviční, než uvedenou dávku, čili něco kolem 48%) bez nějakých potíží. Ale to je můj případ, s MMS1 mohu klidně kloktat.. vůbec mi nevadí vypít ani 15 kapek, a to roztok ředím jen 1 dl vody. Dá se tedy říct, že jsem vůči tomu pachu imunní. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Chlor šok

Příspěvek od Bardioc »

Bardioc píše:Objevil jsem tento přípravek http://www.ghcinvest.cz/pdf/nachs/chlor_sok.pdf
Obsah chlornanu vápenatého 95 procent, asi je to to nejčistší, co se dá běžně sehnat.

Je to granulát!
A to vadí? Jak jsem koukal, tak většina přípravků na bázi chlornanu vápenatého(včetně modrého šípu) je v této formě. Naopak si myslím, že se to v žaludku rozpustí rychleji. Nebo se pletu?

Asi tak


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

První zkušenost s MMS2

Příspěvek od Bardioc »

Osoba - muž 55 let, majitel pneuservisu(tj. pěkná chemická zátěž) a žaludečního vředu.
Dávkování - 1 tobolka denně po ránu, omylem koupené tobolky velikosti 00 naplněné pouze napůl.

1 den - žádné příznaky
2 den - téměř žádné příznaky
3 den - silné celotělní pocení + bolest všech kloubů
4 den - silné celotělní pocení + průjem, ale nikoli nezvladatelný
5 den - vynechal
6 den - opět jedna tobolka - žádné příznaky

Co je důležité, nedostavily se mu žádné žaludeční nevolnosti, které ho pronásledovaly při užívání MMS1

Asi tak


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Nulka

Příspěvek od lajos »

Tak beru ten modrý blesk z mountfieldu, nulovou tobolku plně naplněnou, sice jen jednu denně ale je to v pohodě, nic to nedělá, nebo nejsem si vědom žádných negativních příznaků. Píšu jen proto že se tady moc lidí neobjevuje že berou nulku tobolku. Zkusím zvýšit na dva denně.
Možná že jsou aktivnější větry ale není to jednoznačné neb i bez MMS2 prdím dost.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: ,,MMS-2".

Příspěvek od poota »

pepe píše:...mi nesedí žeby šťastní človek potreboval užívať niečo také ako je MMS alebo MMS-2
Nesedí Ti to úplně správně. Oni to ti lidé neužívají proto, že by byli šťastní, ale proto, že mají nějaké potíže, kterých se chtějí zbavit, a to právě proto, aby bez nich mohli být šťastní, že už je nemají.
Jinak jsem ještě radikálnější než Ty, protože "každému přeji, co si zaslouží - ale dvojnásob".
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Modrý šíp

Příspěvek od milda »

Už pár dní užívám MMS2 - tablety "0" plněné "Modrým šípem". První na zkoušku jsem naplnil jen tak do 1/5, další už plné.
Většinou 3 tabletky denně. Problémy žádné, jen je potřeba poctivě pít podle návodu 4dcl předem + 2dcl na zapití. Dobré je mít i pak vodu po ruce, protože Modrý šíp jsou malé granulky a žaludek si někdy řekne ještě o skleničku vody....
MMS2 zdá se důkladněji čistí střeva a pomáhá asi i trochu kloubům.
Vitamín "C" používám občas práškový 1/2 lžičky do sklenice vody. Céčko se zřejmě s MMS2 neruší..(?)

Současně MMS2: 2-3tablety denně + MMS1: koupel 1čaj. lž. +5čaj.lž. kys.citronové
do klystýru 8+40 kapek


tonik
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 13 říj 2009 19:49
Dostal: 1 poděkování

Upozornění

Příspěvek od tonik »

Prohlížel jsem si co říká o chlornanu vápenatém Vikipedia. Je tam zmínka, že jej lze používat při výrobě chloroformu.
Na stránce chloroformu je napsáno, že se připravuje působením chlornanu vápenatého na etanol. Z toho vyplývá, že se při užívání chlornanu nesmí chlastat.
Chloroform způsobuje poškození jater a ledvin a od určitého množství smrt.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

no jo

Příspěvek od felda »

to je pravda , ale než by ti způsobil smrt tak by si dávno spal....., a v množství které používáme ? nehledě na to , že ethanol nepijem, my pijeme RUM, Tulamorku, kvasnicové a nám to nehrozí :lol: :lol: :lol:


felda
tonik
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 13 říj 2009 19:49
Dostal: 1 poděkování

Upozornění

Příspěvek od tonik »

Aby si někdo nespletl vodu s vodkou. Třeba Stalin a Brežněv zapíjeli prášky zásadně vodkou.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

voda-vodka-fernet

Příspěvek od milda »

tonik:
oni to ruští soudruzi měli určitěvědecky podložený :D
Třeba já jsem zapíjel prášky na tlak večer fernetem a fungovalo to parádně- za pár vteřin jsem sítil pulz až dole v prstech na nohách....
Ale pak mi doktorka napsala jiný léky a už to nefunguje..... :? :)


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Upozornění

Příspěvek od Jayo »

tonik píše:Chloroform způsobuje poškození jater a ledvin a od určitého množství smrt.
To iste robi aj alkohol, len pomalsie a potichu. :-)


Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

MMS2

Příspěvek od Ivan »

Nazdal lidi. Som asi prvý Slovák tu, alebo som niekoho prehliadol? Zo záujmom som si prečítal celé fórum o MMS2 a super, že mi bola táto forumka poradená. Včera som si zobral prvé MMS2, kúpené od emms. Urobil som to tak, že som si dal štipku do vody, zamiešal a vylogal. Reakcia na potrubie? Sláchol som to ešte pol litrom vody, aby som umyl potrubie, ale v krku ma škrabalo ešte hoďku. Potom to prešlo. Keď som to pil, tak som si pripadal ako záchod, ktorý treba dezinfikovať. Pripomenula mi to vôňa a chuť roztotoku. Ale druhý krát som to už neskúšal a natankoval som si do kapsle. V tom tankovaní do kapsí nevidím žiadný problém, pri tom množstve, ktoré denne užijem. Začal som opatrne so štvrťkou kapsle 0, ale po prečítaní vašich príspevkov som nadobudol odvahu aj na pol kapsle. Po dvoch užitia som zaznamenal zlepšenie tridsať rokov starého, neznesiteľného stavu, ktorý ma prevádza mojim antiživotom už takú dobu. Načase, že aspoň niečo zabralo, pretože doteraz to boli len také útržky, čo rok detoxikujem všetkým možným. MMS1 som ešte neskúšal, tak to možno skombinujem.
Aké si dávate odstupy od jedla? Kôli kyseline v žalúdku? Ja tak dve hodiny.
Známy, odborník na potravinové doplnky žijúci v USA mi dnes na margo MMS2 napísal: Ivan, ako decko som prisiel s tym chlornanom vapenatym do styku. Nikdy ani v najdivsom sne by ma nenapadlo, ze by som ho niekedy mal pit.
Ale je pravda, ze do bazena ho hadzali lopatami a cerstvo po tom sme v bazene po nom stupali nohami. Takze nemyslim ze to skodi kozi.
Pri ponarani a plavani sa mi ta voda casto dostala do ust a cast aj do zaludka, preto ked spomenuli, ze sa moze brat ustne mi sa mi to odrazu zdalo mozne


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS2

Příspěvek od milda »

Ivane, zdaleka nejsi první. Poznáš to hned, jakmile si pročteš fórum o MMS ;) :lol:

MMS1, aniMMS2 se nesmí brát nalačno!! Většinou se doporučuje cca 1 hodinu po jídle, ale nemusí to být úplně tak přesné.

Zvláště u MMS2 je nebezpečí, že by se tobolka nerozpustila v žaludku, ale dostala se do tenkého střeva, kde by dělala paseku! :!:
Já odstupy moc nehlídám, ale do prázdného žaludku bych to nevzal. Dostal jsem dobrou radu, zapíjet vlažnou vodou, aby se tobolka dříve rozpustila.

Jinak s MMS2 beru s odstupem pár hodin i vitamín "C". Domnívám se, že to nevadí. :)


Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

mms2

Příspěvek od Ivan »

Jasne Mildo. S tým Slovákom som to myslel na MMS 2. Jednotku som si ešte nestihol prečítať. Ja mám dosť citlivý žalúdok, takže hneď pocítim veľmi výrazne, kedy sa rozpadne kapsla v žalúdku. Zrejme je vodorozpustná, takže sa to udialo asi po dvoch minutách od prehltnutia. Aktivitu cítim veľmi výrazne v žalúdku. Zatiaľ som si dal len necelú kapslu v troch dávkach a s výsledkom som veľmi spokojný. Len žalúdok mám trochu rozgajdaný. Zatiaľ najúčinnejšia vec, akú som kedy bral. Stále to vnímam tak, že pri takejto rýchlej rozpustnosti kapsle je lepšia pauza od jedla 2 hodiny, aby sa vplyvom kyslosti žalúdka nevytváral zbytočne plynný chlór. Len ma napadlo, že len čo sa zmieša chlornan vápenatý s vodou, tak sa tvorí kyselina chlorna a zrejme sa nevytvorí bleskovo, takže časť chlornanu vápenatého už môže reagovať s vytvorenou kyselinou chlornou. Ale keďže nie som chemik, tak neviem. Skúsim si to dať aj s menším odstupom od jedla.

Vitamín C bráni pri pri MMS1 tvorbe chlordioxidu, ako účinnej látky. Pri MMS2 zrejme obmedzuje tvorbu kyseliny chlornej, ako účinnej látky. MMS2 sa nesmie zapíjať ničím, kde je kyselina, lebo pri reakcii s ňou vzniká plynný chlór. Vitamín C je kyselina askorbová, takže ak ju pridať, tak až po vytvorení kyseliny chlornej. Takže Tvoj časový odstup by mal byť podľa tohoto úplne ok 8).


Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

MMS2

Příspěvek od Ivan »

Po troch dňoch užívania sa mi stav stále zlepšuje. A to beriem len štvrť kapsle denne. Zrejme to s úspechom likviduje tú breberku, čo mám v mozgu, a ktorú lekári nazvali hraničnou schizofreniou.

Inak existuje aj nekyslá forma vitamínu C, s neutrálnym ph http://translate.google.com/translate?j ... ry_state0= . Keďže je ale antioxidant, neviem, do akej miery by rušil oxidačnú aktivitu kyseliny chlornej, keďže práve tá hubí breberky.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“