*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

mms2

Příspěvek od Ivan »



Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

MMS2 a MMS1

Příspěvek od Ivan »

Známy mi napísal: Ivan, ked zmiesas Ca(ClO)2 s vodou velmi malicka cast sa zmeni na HClO, ostatok zostane ako Ca(ClO)2
Ked ho ale zmiesas so silou kyselinou, drviva vacsina sa zmeni na HClO, len velmi malicko zostane ako Ca(ClO)2
HClO pracuje uz aj v zaludku, preto ten "tazky" pocit. A HClO(oxiduje) skodi aj dobrym bunkam ciastocne, zialbohu,
To iste plati na kyselinu chloritu, HClO2, ktore sa vytvara aktivaciou(tj vytlacenim silnejsou kyselinou) chloritanu sodneho.
Vo vode obe disociuju na H+ katrion a ClO-anion resp ClO2- anion .
Tie aniony su dost nestabilne a uvolnuju atomarny kyslik, ktory zabija (okyslicuje=spali). Kedze prave mnohe anaerobne mikroby a rakovinne bunky su na kyslik viac citlive, tak preferencne zabije tie
Inac telo ma svoju obranu a regeneraciu z poskodenia oxidaciou, ktore na stastie primitivne mikroby nemaju a rakovinne bujnejuce bunky sa nestacia pri svojej rychlosti metabolizmu z toho spamatat.

Osobne som za striedanie tejto chemickej oxidacie a antioxidacnych(napravnych) cyklov.


Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

mms2

Příspěvek od Ivan »

Prepis z jedného fóra:

Daniela | 18. novembra 2009, 22:27:14 | Upraviť | Odstrániť
Ludia musim Vam napisat, lebo dnes som sa odhodlala pre brutalnu slabost a bolest hlavy vyskusat "cistic bazenov" MMS2 a stal sa maly zazrak. Mne uz takto dobre davno nebolo, akoby mrtva rybka ozila. No som z toho paf. Mala som fakt obavu, lebo pouzitie na cistenie bazenov zneje hrozne, ale ta moja dnesna nevolnost ma donutila a zrazu je fajn. Mozem iba odporucit.

Silvia | 19. novembra 2009, 11:45:16 | Upraviť | Odstrániť
Aj ja môžem podať skvelú referenciu na MMS2. S MMS1 som dlho nevydržala,lebo môj organizmus povedal dosť a viac som to do seba nedostala. Jeho účinok však prevyšoval všetko, čo som doposiaľ skúšala. MMS2 som zobrala zatiaľ iba 2 dávky - prvá 1/4 kapsuly, druhá 1/2 kapsuly a mne sa už na polovicu vyčistil povlak na jazyku, ktorého som sa dlho nemohla zbaviť. A rovnako môžem potvrdiť príliv energie. Už som aj umyla všetky okná. Nemám slov.
Ivan, prosím ťa, aké dávky teraz berieš?

Ivan | 19. novembra 2009, 15:45:35 | Upraviť | Odstrániť
Silvia, beriem štvrť kapsle raz denne. 5 dní, potom 2 dni antioxidanty a minerály.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Já a MMS2

Příspěvek od rival »

Dnes jsem si koupil v zahradnictví doporučovaný přípravek Laguna - Modrý šíp za 423 Kč a v lékárně 100 tobolek nulek za 50 Kč. Svou první tobolku jsem naplnil do necelé poloviny a zacvakl. Hodinu před požitím jsem trochu pojedl. Dle doporučení jsem před polknutím kapsle vypil 4 dcl vody a po jejím polknutí ještě další 2 dcl vody. Po několika minutách jsem měl pocit že se kapsle rozpustila... Odhaduji tak podle určité desinfekční "vůně", kterou jsem ucítil při drobném říhnutí... Jinak vše v absolutní pohodě. Dokonce nemám ani žádný pocit "těžkého žaludku".

Jinak v rámci preventivní protichřipkové kůry provádím ráno i večer výplach úst (očista zubů + zpevnění dásní) a kloktání aktivovaného MMS1. Používám 6 kapek MMS a 30 kapek 10% kyseliny citrónové. Po 5-ti minutách aktivace doplním roztok asi 1,5 dcl vody. Pak si vždy jedním douškem vypláchnu ústa a druhý doušek vykloktám.... a tak pořád dokola 8).


rival - živý člověk
Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

mms2

Příspěvek od Ivan »

S tým grgnutím to máš ako ja. Ja si papuľu občas vyplachujem greposeptom. Likviduje to vírusy a bakterie spôsobujúce zubný kaz.

Trpím 35 ročnou otravou ortuťou, takže som už celú tú dobu nevnímal svet ako skutočnosť:

* F48.1 Syndróm depersonalizácie - derealizácie
Ide o zriedkavú poruchu, pri ktorej sa pacient spontánne žaluje, že jeho vlastná psychická činnosť, telo a okolie sa kvalitatívne zmenšili, akoby boli neskutočné, vzdialené alebo zautomatizované. Najčastejšie medzi pestrými fenoménmi sú ponosy na stratu citov a pocit odcudzenia alebo odlúčenosti od vlastného myslenia, tela alebo okolitého reálneho sveta. Napriek dramatickosti zážitku osoba si je vedomá nereálnosti týchto zmien. Senzórium je normálne a schopnosť vyjadriť city je neporušená. Príznaky depersonalizácie-derealizácie sa vyskytujú ako súčasť rozpoznateľnej schizofrénnej, depresívnej, fóbickej alebo obsesívno- kompulzívnej poruchy. V takom prípade sa má uviesť diagnóza hlavnej choroby.

Nemohol som detoxikovať, lebo som mal hneď silné detoxikačné príznaky. Po mesačnej aplikácii MMS2 môžem detoxikovať a fyzicky som na tom lepšie.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

MMS 2 v nabídce Blešáku

Příspěvek od rival »

Ode dneška si můžete MMS 2 objednat i v našem Blešáku zde.

Chlornan vápenatý 90%
Tobolky velikosti 0 - 100 Ks


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2 a MMS1

Příspěvek od Merlin »

Ivan píše:Známy mi napísal: Ivan, ked zmiesas Ca(ClO)2 s vodou velmi malicka cast sa zmeni na HClO, ostatok zostane ako Ca(ClO)2
Ked ho ale zmiesas so silou kyselinou, drviva vacsina sa zmeni na HClO, len velmi malicko zostane ako Ca(ClO)2
HClO pracuje uz aj v zaludku, preto ten "tazky" pocit. A HClO(oxiduje) skodi aj dobrym bunkam ciastocne, zialbohu,
To iste plati na kyselinu chloritu, HClO2, ktore sa vytvara aktivaciou(tj vytlacenim silnejsou kyselinou) chloritanu sodneho.
Vo vode obe disociuju na H+ katrion a ClO-anion resp ClO2- anion .
Tie aniony su dost nestabilne a uvolnuju atomarny kyslik, ktory zabija (okyslicuje=spali). Kedze prave mnohe anaerobne mikroby a rakovinne bunky su na kyslik viac citlive, tak preferencne zabije tie
Inac telo ma svoju obranu a regeneraciu z poskodenia oxidaciou, ktore na stastie primitivne mikroby nemaju a rakovinne bujnejuce bunky sa nestacia pri svojej rychlosti metabolizmu z toho spamatat.

Osobne som za striedanie tejto chemickej oxidacie a antioxidacnych(napravnych) cyklov.
----------------------------------------------------------------------
Ve věci MMS už se začíná objevovat i hojnost literatury, článků přinášejících tucty rozmanitých úvah, z nichž některé bývají užitečné a drží se logiky. U většiny jiných je to, bohužel, často zavádějící a někdy docela mylné.

... Chlordioxid je jedno z nejslabších okysličovadel s oxidačním potenciálem pouhých 950 milivoltů. Během reakce se oba kyslíkové atomy neutralizují – ztratí svůj oxidační potenciál a nemohou už nic okysličit. Jsou na tom stejně, jako kyslík v kysličníku uhličitém (CO2).

...chlordioxid působí na vnější vrstvu (obal) mikroorganizmů jako neobyčejně efektivní třaskavina. Je mnohem účinnější než stejné množství kyslíku. Chlordioxid zabíjí tím, že v obalu patogenu jednoduše vyrve díru a neexistuje žádný způsob, jak by tomu mikroorganizmus vzdorovat. Dosud nikdo neposkytl vědecky přijatelné vysvětlení, proč chlordioxid hubí pouze patogeny, zatím co si tělu prospěšných bakterií nevšímá; nicméně, tuto skutečnost už tisíce krát prokázaly rozsáhlé pokusy a bohaté praktické zkušenosti. Chlordioxid nejspíš zabíjí patogeny kvůli jedinečným proteinům, které obsahuje jejich plášť.

... Měl bych zde zmínit jisté připomínky, kdy zkušení chemici poukazují na to, že kyslíkové ionty z rozpadlých molekul chlordioxidu jsou extrémně aktivní, ale toto tvrzení není pravdivé. Tyto kyslíkové ionty jsou bez náboje, stejně jako kyslík v kysličníku uhličitém. Kdyby byla teorie o aktivních iontech kyslíku správná, vyskočil by jejich oxidační potenciál na 1300 milivoltů, a to by v těle vyvolalo rozsáhlá poškození. Avšak po celou dobu, kdy iont chlordioxidu okysličuje patogen, oxidační potenciál nepřekročí 950 milivoltů. A jak je uvedeno výše, chlordioxidový iont se během akce rozpadne.

Autoři mnohých příspěvků doporučují brát současně s MMS i antioxidanty, které, podle nich, mají zabránit poškození zdravých tělesných buněk. To není nutné, protože MMS (chlordioxid) je neobyčejně slabé okysličovadlo, které tělesným buňkám nemůže nijak ublížit. Antioxidanty (jako například vitamín C) nijak neškodí, pokud ovšem jsou podávány nejdříve tři hodiny po poslední dávce MMS.

Schopnost způsobit v těle škody oxidací je přímo závislá na oxidačním potenciálu použitého oxidantu. Ten je u chlordioxidu o stovky procent nižší, než u kyslíku a o více než tisíc procent nižší, než u ozonu.
Dostal jsem přes 25 000 emailů z celého světa a vedl na 10 000 telefonních rozhovorů, kdy se rozebíralo snad všechno myslitelné, ale nikdo se nikdy ani nezmínil o tom, že by si povšiml efektů, o nichž rozliční autoři míní, že by k nim mohlo nedoplňováním antioxidantů během užívání MMS dojít. - Jim Humble
(z nové knihy)

Asi takto. ;)


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

prosím návod

Příspěvek od mira65 »

zdravím, ač jsem tu nový a myslím že jsem to vše pročetl prosím o návod

do tobolky se sype jen ten granulát a nic se už nepřidává jako ta kys. cit. nebo se musí udělat roztok, děkuju

jen malá, snad logická úvaha:

Pokud se sype do tobolky pouze granulát a tento se postupně uvolňuje v žaludku, nestačilo by rozdělat menší množství ve vodě a pít v rámci dne v malých koncentracích a častějších dávkách?

Nepročetl... :roll:
http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=8559

Myslím, že až ten granulát budete mít a zjistíte oč jde, budou tyhle otázky zbytečné. Nehledě na "logiku".


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: prosím návod

Příspěvek od mira65 »

děkuji za reakci, ale v přiloženém linku návod přímo není spíš jen vyplývá, že granulát je nasypán v tobolce..kde autor píše vysypejte tobolku...

Patrně Vám ušlo, že se v tomto případě jedná o VNĚJŠÍ použití...
...jinak ten přípravek mám doma na bazén a když si představím jak to zahýbe s bazénem tak mě pojímá hrůza dát si to v granulých do žaludku i přes tu ochranou tobolku..jinak díky a snad jsem to pochopil správně pokud ne a ostatní ano tak jsem dobrej dutohlav :roll:

"Včera som si zobral prvé MMS2, kúpené od emms. Urobil som to tak, že som si dal štipku do vody, zamiešal a vylogal. Reakcia na potrubie? Spláchol som to ešte pol litrom vody, aby som umyl potrubie, ale v krku ma škrabalo ešte hoďku. Potom to prešlo. Keď som to pil, tak som si pripadal ako záchod, ktorý treba dezinfikovať. Pripomenula mi to vôňa a chuť roztotoku. Ale druhý krát som to už neskúšal a natankoval som si do kapsle." http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=30


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

jen pro nováčky jako já

Příspěvek od mira65 »

snad nebudou tak nepozorní /blbí/ jako já a se zafixováním informace o šokovém přípravku nekoupí AZURO chlor šok G jako já v Mountfieldu který se skládá z dichlorisokyanurátu sodného /čtu z obalu/ takže opravdu jen AZURO modrý blesk.

Jen pro zajímavost pokus s AZURO chlor šok G, doporučený obsah v tobolce vel. 0 jsem nasypal cca do 2 dcl hrnku a čekal až se rozpustí, musel jsem tomu pomoci zamícháním, při prvním pokusu - obsah v tobolce - se tobolka s obsahem v hrnku nechtěla rozpustit - tobolka přírodní želatinová 0. TO co z toho vzniklo byl panák neuvěřitelného kalibru kterým jsem jen naštěstí vykloktal takže doufám, že modrý blesk bude jen odvárek, pokud ne tak se mám na co těšit, ale co by člověk pro zdraví neudělal. K chemii jsem měl vždy daleko a věřím, že takových jako já může být více. Takže chlor šok "G" asi opravdu ne.

Nechtěl jsem to tady zlehčovat, jen se podělit o vlastní blbost.

Zítra naběhnu pro modré z nebe a snad vše dodržím jak mám. Sám snad nemocný nejsem, až na tu hlavu jak se říká, ale mám kolem sebe nemocných dost i vážně a chtěl bych pomoct tím že sám na sobě odzkouším a pak dám jen odkaz.

Všem hodně zdaru
Naposledy upravil(a) mira65 dne ned 24 led 2010 16:49, celkem upraveno 1 x.


Ivan
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04 lis 2009 14:38

Re: MMS2 a MMS1

Příspěvek od Ivan »

Reakcia známeho na Humbleho príspevok:
Neviem, ako Huble dospel k tomu, ze uvolnovany kyslik je molekularny O2. Molekularny kyslik prebublavany cez roztoky totiz nema bieliaci ucinok a chlornany a chloritany su zname ako bielidla=odfarbovace.
Bieliaci ucinok je v dosledku velmi silne reaktivneho atomarneho kyslika O.
To iste je pri rozpade peroxidu vodika (odfarbovac) kde sa uvolnuje tak isto atomarny kyslik.

Jediny dovod, preco to MOZNO neposkodzuje zdrave bunky je ich neutralne PH, zatial co mnohe patogeny produkuju kyseliny, tj aj vnutri maju nizke(kysle) PH a to podporuje rozpad chloritanov a chlornanov, kde sa potom uvolnuje agresivny atomarny kyslik.

Inac, HClO nemoze uvolnovat O2, kedze v molekule nie je....To by dal zdravy rozum.
Aj vyssie chlorove zluceniny, ako napr HClO3 (kyselina chlorecna, ktorej sol chlorecnan draselny sa pouziva ako herbicid na vyhubenie burin a trav rastucich zo skar betonu) neuvolnuju O2 ale bieliaci agresivny O.

Castou fyziky je elektrochemia a ja ako fyzik sa do toho tak trochu vyznam.

Co sa skutocne deje v tele, o tom su len rozne teorie, jedine, s cim si mozeme byt isti su statisticky vyhodnotene vysledky vnutorneho pouzitia tychto zlucenin, a tie vyzeraju pre pouzitie roznych chlorovych zlucenin zatial vyborne.


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

tak jsem se odhodlal

Příspěvek od mira65 »

sehnal jsem konečně modrý šíp, tobolka 0 do půl naplněná... je to jak vypít vodu z výřivky,... najedl se, cca po hodině aplikace 4 před a 2 dcl po vody

trochu mě bolí žaludek jako když jsou šťávy /možná pouze bolest žaludku z toho množství vody/, říhání s vůní WC

otázka:a/ kolik stačí jídla předem
b/ jak dlouho po aplikaci se dá případně vypít kafe

Humble píše: k potírání ran 1/2 kapsle do 5 ml vody, dal jsem to do těch 5 ml a ono to zůstává v granulkách,
c/ myslíte že se ty granulky nedostanou do střeva? Ikdyž jsou rozpouštěny žaludečníma kyselinama?

d/za jak dlohou se může něco sníst ovocnýho, kyselýho nebo nějakého aby se nenarušila reakce MMS

díky za rady, Míra


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re tak jsem se odhodlal

Příspěvek od milda »

Modrý šíp je vlastně příbuzný chlorového vápna, pouze čistější a víceprocentní. Ta "vůně" při říhání a tlačení žaludku je do jisté míry normální a záleží na momentální práci žaludku. (v lepším případě není cítit vůbec)
Modrý šíp jsou malé granulky a třeba Jarda1 doporučuje ho rozemlít na starém mlýnku a třeba i zapít vlažnou vodou pro lepší rozpuštění kapsle.

S tím jídlem určitě nic nezkazíš, když to bude hodinu před a hodinu po jídle.


mira65
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 31 pro 2009 14:43
Dostal: 1 poděkování

Re: Re tak jsem se odhodlal

Příspěvek od mira65 »

děkuju za odpovědi, akorát jednu připomínku: pokud se to namele tak do tobolky se toho potom dostane asi víc neboť granule zaberou víc místa, ale je fakt , že naopak granule zase mají větší hustotu nejspíš by se to muselo zvážit.....ještě jednou díky


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nemám napísať testament?

Příspěvek od Deane »

Než sa odhodlám to do seba hodiť asi radšej napíšem testament. :?: :roll: :x


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“