*MMS-2*

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše:Palo, tys mě tak vyděsil .... Zapíjím 2 dcl vody.
Nazdar Járino. Skutečně mícháš 2% kyselinu. Jenže teď jde ještě o to kolik jí dáš do tobolky, protože to mícháš dál s vodou v žaludku ještě se 2dcl vody, takže dále hodně ředíš. Pak to ještě v žaludku dost rychle neutralizuješ do nějaké míry MMS a možná ta tobolka dokonce vydrží celá, dokud není v žaludku ve vodě smíchané s MMS. Osobně se mi to ale moc nelíbí, protože kdyby cokoliv a tobolka rupla dříve, než to zapiješ, mohla bys mít dost průšvih. Ty dvě procenta jsou zhruba 100x silnější než 1500 Ferguson. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Járina »

Slávku, jsem opatrná :D Počítám s tím, že tobolka s HCl se rozpustí ve stejnou chvíli, jako tobolka s MMS. Pro jistotu tedy ještě tedy vypiju decku vody před a dvě deci po. Bez HCl mi MMS nedělá dobře a bolí mě žaludek, nehledě na nepříjemný pocit plnosti v něm.
Slavek Krepelka píše: Někde jsem to tu už asi před rokem psal. Ta chuť šíleně záleží na vodě. Pokud je voda pramenitá nejspíše ze zásaditých zemin, tedy má relativně vysoký obsah vápníku, chutná s kyselinou velice dobře. Budou to asi všechny krasové vody.
Zkusím ji tedy pít s Magnesií, což je u nás minerálka s vysokým obsahem hořčíku. To jsem tedy zvědavá :shock: :lol:
Díky, Jarka


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše:.... Pro jistotu tedy ještě tedy vypiju decku vody před a dvě deci po. .....
:hip: :pivko: Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Járina »

Zkusila jsem dát cca tři - čtyři kapky 2% HCl do 2 dcl Magnesie a kurňa :shock: , to je to šmakózníííí :jump: Výborná limča :eclap:


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Járina píše: Zkusila jsem dát
;) Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Járina
Stálý člen
Příspěvky: 38
Registrován: sob 21 črc 2012 23:04
Bydliště: Litoměřicko
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Járina »

Uplynulý týden byl pro mě pracovně opravdu moc náročný :bhead: V pátek jsem už byla psychicky tak vyčerpaná, že jsem nemohla jíst a když jsem už se trochu najedla, tak se mi udělalo zle a jídlo za chvíli letělo ven horem i dolem. Taky se mi začíná spouštět rýma a oči (v práci hodně zatěžované) mi vypovídají službu - vidím teď na blízko mnohem hůř a mám problém zaostřit (na čtení mám běžně už 1 dioptrii). Na MMS2 jsem se v pátek nemohla ani podívat a na HCl taky. Včera byla taky pauza, ale před chvílí jsem vzala zas jednu tobolku s HCl a jednu s MMS2.
Chci se zeptat, jestli nevadí, že beru jen jednu tobolku MMS2 denně? A nebo - jestli bych naopak neměla na týden MMS vynechat? Mám strach, že když ho právě teď vysadím, tak se složím v podobě chřipky apod. Udělala jsem si z MMS takovou berličku, že právě s MMS to všechno ustojím....
Edit: Zapomněla jsem dodat, že mě to samé čeká následující týden....


Hledám a ke svému údivu i nacházím
Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Haanice »

Zdravím vás, užívám MMS 2 už přes půl roku kvůli ekzému, který se viditelně! zlepšil, nezúčastnění lidé na mě nevěřícně zírají, jelikož kožařka oznámila, že toho už se nezbavím. Nicméně asi před měsícem máti dostala šílené křeče a jiné střevní potíže, nemohla se toh zbavit, musela na pohotovost. Člověk, jenž mně ukázal cestu MMS, mi doporučil, abych mamce navrhla tento způsob. Učinila jsem tak, máti souhlasila a již po prvním dnu se její stav citelně zlepšil. NEvěděla jsem však, že o tomto způsobu hodlá diskutovat se svými známými, kteří naneštěstí mají vystudovanou chemii. Když jim nastínila, o co jde, prý se strašlivě vyděsili a řekli, ať s tím okamžitě přestaneme, že nám to může rozežrat vnitřnosti, jako žaludek a střeva. Máti je trochu psýcha, takže na mě spustila taky, abych to nebrala, ale já nevim, přijde mi to trochu přehnané. Zvlášť když MMS a tedy i MMS2 způsobuje zlepšení a říkám si, že za ten půlrok užívání (samozřejmě s pauzami třeba po týdnu) bych už asi nějaké rozežrání pocítila, že? Inu, nedalo mi to, abych se raději obrátila sem. Teď se mi ruka, asi z aktuálních nervů, začala zhoršovat a já bych ráda opět užívala osvědčený MMS2. Prosím vás o radu a děkuji!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Palo »

Haanice píše:Prosím vás o radu a děkuji!
MMS2 brát či nebrát? To se musíš rozhodnout sama jestli budeš brát něco, co Ti pomáhá, nebo dáš na radu "odborníků" ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Haanice »

Ano, ano, uznávám, něco na tom bude. Víc se přikláním k tomu užívání,když už zkušenosti mám. Asi to risknu, když se tato ,,zázračná" informace objevila a funguje, asi ji mám využít. A nakonec jak se říká: tělo má jít do hrobu zhu :jump: ntovaný


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od poota »

MMS sis ověřila doslova na vlastní kůži - a jak píšeš, jsi s jeho působením spokojená. Takže to lze brát jako ověření praktickým pokusem.
Jinak lidé obecně mají nedůvěru v nové věci, která je ještě u studovaných jedinců posílena vědomostmi, které museli během studia "absorbovat". To, že jsou absolventi v nich vzbudilo pocit, že jsou svými vědomostmi nadřazeni prostému lidu a cítí se tím být povoláni k jejich poučování. O kvalitě vědeckých poznatků se na tomto fóru dost živě diskutuje a jak to tak vypadá, vědci a jejich úroveň poznání stejně jako jejich způsob prezentace poznatků nedopadají nejlépe. Což platí i o jejich neomylnosti.
Ale zpátky k tomu striktnímu odsouzení MMS. Každý chemik se rád a ochotně vytasí s nebezpečími, která číhají na neznalce používajícího kyseliny a louhy, zvlášť když jsou jeho postupy jiné, než kterým se on učil ve škole. Ostatně od dob, kdy studoval již uplynulo drahně času, takže jeho vědomosti určitě nelze označit jako komplexní a už vůbec ne za bezděravé. Přitom nehrozí to, že by se šel napřed podívat do nějakých knih, aby si vše pořádně probral a teprve potom se "fundovaně" vyjádřil. To by bylo sice poctivé, ale zcela určitě pod jeho úroveň, protože on je natolik expert, že může proti novinkám sypat protiargumenty rovnou z hlavy. Jestli je jeho argumentace skutečně platná, s tím už se netrápí, protože tomu prostý lid stejně nerozumí.
Takže mu úplně stačí, že si matně vzpomene, že chloritan asi nějak souvisí s chlórem, načež se mu vybaví žlutě dýmající otravné bojové plyny na bojišti první světové války a jeho názor už je předem jasný a hned ho taky začne s planoucím zrakem kázat. A jak se rozjede, tak už je marné namítat, že se jedná o sloučeninu, které se kdysi říkalo "stabilizovaný kyslík" a že se dneska používá ve vodárnách k úpravě pitné vody. To všechno rázně smete s tím, že jak je v tom chlór, tak je to totéž co chlorové vápno a Savo, kteréžto látky se používají k zabíjení mikroorganizmů a desinfekci právě pro svou nebezpečnost a žíravost. Povídat mu něco o iontech je taky marné, protože to je jenom plus a mínus, takže spíš elektrika a ta nemá na "jeho" chemické pochody nijak zásadní vliv. Takže u chemiků se s MMS dá uspět skutečně jenom výjimečně, tedy nejspíš jen u těch, kteří tomu opravdu rozumějí, místo aby to jenom předstírali.
Oficiální názor je nám taky celkem na nic - stačí si jenom vzpomenout na různé potraviny, kolikrát za náš život už byly tytéž z nich jak úžasně prospěšné, tak i velice nezdravé, a to střídavě a vždycky na základě seriózních vědeckých studií.
Právě z těchto důvodů se tu snažíme nalézat nové a nebo dávno zapomenuté metody a sdělujeme si tu své vlastní zkušenosti, které s jejich aplikováním máme. A jak to tu sleduji, tak se tu objevují úspěchy i v případech, ve kterých si lékaři dlouhá léta nevědí rady a nedávají ani naději na nějaké zlepšení.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Haanice
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: pát 27 led 2012 16:00
Dal: 1 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od Haanice »

Děkuji, Pooto, tohle jsem chtěla slyšet! Půjdu si svou ozkoušenou cestou s MMS. Děkuju!


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Cina »

Pokud máte nějaké zdravotní problémy, tak nyní máte způsob jak je vyřešit. Je to jednoduché, levné a hlavně to funguje. Můžete s tím začít okamžitě k všeobecné nelibosti farmaceutických firem, které přijdou o svůj zlodějský kšeft, založený na lidském utrpení. Na konci dokumentu máte potřebné odkazy a informace. I z vlastní zkušenosti mohu říci, že výsledky jsou někdy naprosto neuvěřitelné a velice pozitivní. Neváhejte také pomáhat jiným lidem. Když někomu pomůžete, zažijete všichni mnoho radosti. A to za to určitě stojí.

Pokračování:


:o :o :o

:idea: Spletl sis vlákna, abys nebyl offtopic, tak jsem Ti to přesunul - poo.

OK.Je to druhý díl,tak jsem váhal kam to umístnít,když jsem tam dával odkaz na první díl.


taly
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24 led 2013 14:05
Bydliště: Českobudějovicko

Re: *MMS-2*

Příspěvek od taly »

Zdravím všechny,
zkouším MMS1 a chtěl bych zkusit i MMS2. Již týden se prokousávám na foru strankami o MMS, PMS, HCl aj,
Mám koupené tobolky Želatinové tobolky č.0 100 ks (kapsle) z:
http://www.fichema.cz/zelatinove-tobolk ... -1202.html
a Chlornan vápenatý 0,25 kg, Ca(ClO)2, CAS:7778-54-3 z:
http://www.fichema.cz/chlornan-vapenaty ... -1025.html
Na foru jsem se dočetl, že jsou tobolky různé a že je třeba aby tobolka rozpustila v žaludku, jinak je problém.
Jsou tyto tobolky ty správné? Ten Chlornan je granulovaný, ale granule mají různou velikost cca 0,5 až 1,5mm, je to správně?
S jakým plněním mám začít, mám hned plnit polovinu tobolky?
Dlouhodobě užívám živou vodu, dopoledne ŽV, nyní jsem přidal odpoledne některou s aplikací MMS. Jaký na to máte názor?
dík za odpoved


grundel.vaclav
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: sob 11 srp 2012 17:10
Dostal: 3 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od grundel.vaclav »

Dobrý den, jsem tu nový a prosil bych potvrdit, nebo vyvrátit pár mých názorů na mms2.
1. chlorové vápno KITTFORT je méně čistý chlornan vápenatý, ale bezpečný.
2. když neseženu tobolky, můžu roztok vypít a zapít vodou
3. koncentrace 1/4 káv. lžičky na půllitrr vody stačí
Díky za odp. Vašek


evely
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 01 lis 2010 20:15
Dal: 2 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: *MMS-2*

Příspěvek od evely »

Dobrý deň,
1. je nevhodný, má byť čo najčistejší Modrá Lagúna, alebo Modrý Šíp
2. VŽDY treba použiť tobolky, najprv menej naplnené, postupne pridávať
3. Nikdy nepiť len s vodou, vždy použiť tobolky!!!!


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“