Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Mám však obavy, že veškerá sebe úspěšnější samoléčba občas zanechá v našem těle nějakou "památku". Nastaly menší problémy se slinivkou a díky tomu téměř po každém jídle beru trávicí enzymy.
Jestli to nebude spíš tím, že to jídlo obsahuje chemikálie, plísně, nebo není nejčerstvější... Jen hádám... Ta slinivka se ozvala až teď? Neměl jsi s ní problémy i dřív (ikdyž mohly být jiné?)?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Denny »

Čoveče Palo, mám obavy, že všechno začalo již asi před 30 lety, kdy také u nás Dr. "přišli" na Helicobakterie. Díky "moderní" a stále tolik oblíbené "léčbě" pomocí silných ATB z toho vznikl reflux jako blázen a bylo zaděláno na pozdější problémy. Po celou tu dobu jsem po každém jídle trpěl silným pálením žáhy, které pak likvidovaly další tehdejší medikamenty.
Asi rok a půl před tím, než jsem se stal přispívatelem tohoto fóra, jsem dostal Helicid a bylo minimálně celý rok po problému. Ale pak přišel jeden zánět za druhým a také další kopa ATB, až to můj IS neustál a plicní chlamky (které si téměř každý z nás v sobě nevědomě pěstuje) se začaly nekontrolovatelně množit a škodit. Helicid totiž omezuje tvorbu žaludečních kyselin, především HCl a pak se může lehce stát, že na tě "skočí kdejaká potvora" vyvolávající nemoc těla (jak jsem později zjistil z příbalového letáku).
No a ostatní pak popisuji v tomto vlákně.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Palo »

Denny píše:Čoveče Palo, mám obavy, že všechno začalo již asi před 30 lety...
Ano, takto to chodí v naprosté většině případů... Byl jsi vzorný pacient našich doktorů, mohli by být na Tebe pyšní! ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
constantin00
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: sob 23 říj 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od constantin00 »

V tomto novom videu Andreas Kalcker spomína nové dávkovanie MMS 1:1
- čiže koľko kvapiek chloritanu sodného tak toľko aj kyseliny citrónovej



On tam nespomína, že ako má byť rozrobená kyselina citrónová? na 10%-nú ako bežne, alebo inak?

VIE NIEKTO PODROBNOSTI??

Ďakujem

:idea: Buď tak laskav a nepiš ten samý příspěvek do několika vláken, tady se to považuje za spamování. Vyber si jedno vlákno, kde ho chceš nechat a ty ostatní vymaž a nebo označ k vymazání. Za spam můžeš dostat i varování. poo. :idea:


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Denny »

Nazdar přátelé, potřebuji pomoc. Kdysi tu Merlin dal pěkný článek o přípravě nějakého léčivého lektvaru z medvědího česneku a pravé ruské vodky. A ať hledám sebevíce, neumím to v tom novém změněném fóru najít. Pomůže někdo?
Děkuji a hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od cimirek »

Denny píše:... Merlin dal pěkný článek o přípravě nějakého léčivého lektvaru z medvědího česneku ....
je to tohle? 4.2.2010, 23.17
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... %AD#p58113
............................
Tinktura:
Nadrono nakrájené listy anebo cibulky naplníme volně až po hrdlo láhve, zalejeme 38-40% režnou anebo jinou doma vypálenou kořalkou a postavíme na 14 dní na slunko nebo na teplé místo (v blízkosti kamen). Používá se denně 10-15 kapek do vody.

Víno
Vezmeme plnou hrst nadrobno nakrájených listů, krátce je povaříme v asi 1/4 litru bílého vína, osladíme podle chuti medem nebo sirupem a obden z něho pomalu po doušcích popíjíme.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Denny »

Díky Mirku, ale to není od Merlina. Tyto recepty mám také. Ten Merlinův se v něčem lišil.....vím jistě, že v druhu alkoholu a dále???


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
ivca001
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 04 kvě 2012 8:54
Dostal: 3 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od ivca001 »

Myslím že kromě MMS by bylo dobré zvýšit pitný režim. Astma i pálení žáhy může být z dehydratace. Zajímavý článek: http://karolinaloskotova.blog.cz/0911/r ... ba-vodou-1


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

ivca001 píše:Myslím že kromě MMS by bylo dobré zvýšit pitný režim. Astma i pálení žáhy může být z dehydratace. Zajímavý článek: http://karolinaloskotova.blog.cz/0911/r ... ba-vodou-1

Je to velmi přínosný článek!! :good: Má se pít voda a zase jen voda. Nikoli limonády a podobné sajrajty, za účelem pitného režimu, které nám v těle nekolují. Je to voda. Není to ani polévka, ani káva atd. Takže voda a znovu a jen voda. Voda je základ veškerého života na Zemi..
Díky za článek.
S pozdravem Světluška


Hezký den, Světluška
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS

Příspěvek od Bardioc »

Denny píše:Kdysi tu Merlin dal pěkný článek o přípravě nějakého léčivého lektvaru z medvědího česneku a pravé ruské vodky.
Ahoj, není to tento návod? http://www.upramene.cz/forum/download/file.php?id=9353


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od vokoun »

:laugh: Koupil jsem vodku za čtyři kyla a už je to naložený :smoke: Tak jsem zvědav po těch jednadvaceti dnech jestli to rozdejchám :evil: :ptrain: jinak se omlouvám že jsem s vodkou zasvinil tohle vlákno :laugh: :laugh: :bye:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od Palo »

SVĚTLUŠKA píše:Má se pít voda a zase jen voda. Nikoli limonády...
No jenže není voda jako voda. Pan Schauberger by mohl povídat od rána do noci... Voda kohoutí žádné změny k lepšímu nepřinese, ale voda pramenitá, neupravovaná, nasycená "lesem"...
Málokdo má v kohoutu opravdu dobrou, slušnou vodu. Lepší tomu však moc nevěřit. Nebo prostě vyzkoušet ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
blesik
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 bře 2014 13:04
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od blesik »

Zajímalo by mne, jestli tedy prevenci 6:6 s kys. chlorovod. doporučujete, nebo ne a když se má brát u starších 2 x denně, jestli do 2 hod. po sobě, nebo stačí ráno a večer. Totéž u MMS2 3x denně do 2 hod., nebo ráno, v poledne, večer? A HCL 3,5% před každým jídlem 6 kapek do 2 -3 dl stačí? Díky za radu. Ještě, že tu jste!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od poota »

Na preventivní užívání MMS mohou být názory různé.
Například konkrétně já se domnívám, že trvalou obranu proti nákazám má v popisu práce imunitní systém. Takže je lepší se postarat o to, aby dobře fungoval, než se trvale "desinfikovat". MMS použít jenom jako "záchrannou brzdu" když je nějaký průšvih, ale po jeho vyřešení to brát jako výstrahu, že stejným způsobem života se ten průšvih dřív nebo později objeví znova.
Pokud se bere dvakrát za den, tak ráno a večer.
HCl takhle stačí a nemusí to být přesně 6 kapek a vždycky před jídlem - stačí přidat pár kapek do každé vody, kterou pijeme kdykoli. Sami snadno poznáme, jak nám to nejlépe svědčí a nebo nesvědčí.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
blesik
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 bře 2014 13:04
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Mé léčení i trápení s MMS a očistou

Příspěvek od blesik »

Děkuji za radu. A co si myslíte o CDH 2? Asi totéž, že? Brala jsem 7 týdnů po hodině 3kapky chloritanu, aktivované 3mi kap. kys. citr. a asi 3 týdny k tomu 6 x denně plnou kapsli MMS2. Dobře jsem to snášela, ale vyčerpává mne stále hlídat čas/ při práci a vnoučatech to někdy i prošvihnu/ a také jsem byla stále nedojedená, což mi při cukrovce nedělalo dobře na žaludek, tak jsem na dva dny přestala a nyní chci zase začít, ale myslela jsem třeba CDH2 po dvou hodinách, 6x denně +3 x MMS2. Bylo by to vhodné, pokud se necítím doléčená? Cukrovka je běh na dlouhou trať, to vím. Když jsem dibetologovi řekla co beru, vysadil mi všechny prášky, pozval za 3 měs. a výstražně řekl, že uvidím, co se semnou bude dít! Podle mne se nedělo nic, uvidíme co kontrola v květnu. Cítím se dobře, ale po vysazení MMS zase hůř a bojím se, abych nemělě zlé výsledky, když přestanu MMS brát. To by mi dal! Odezněly mi některé menší problémy, s MMS vstávám a běhám v 61 letech jako srnka, po vysazení mi opět nohy ztěžkly a cítím se zpomalená, unavená, nevýkonná. Mám pokračovat v užívání dál, nebo jak si nastartovat imunitu? Díky za radu.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“