Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:   Jarní sraz v Praze u Jeffa se uskuteční ve dnech 25.5. - 27.5. Více zde...    

Právě je stř 23 kvě 2018 22:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak si vyčistit MMS zuby?
PříspěvekNapsal: pát 02 říj 2009 21:30 
Nový člen

Registrace: pon 07 zář 2009 22:12
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
vlákno čisté - poo.
Zdravím Vás!

V knize se Jim V. Humble je částečně zmiňoval(aspoň jsem to tak zaregistroval), že se dá čistit MMS i zuby.

Proto se ptám, zda víte jak na to?

Když piju MMS(je jedno kolik kapek) a na moment podržím v ústech a spolknu, tak cítím, že mi to vyčistilo ústa, někdy jsem neměl potřebu ani čistit zuby, proto by mě zajímalo, jak bezpečně čistit zuby MMS

Mějte se

Tom

Profil Zobrazit autorovy stránky   

Předmět příspěvku: Zuby a MMS
PříspěvekNapsal: sob 03 říj 2009 6:05 
Nový člen

Registrace: ned 22 čer 2008 11:59
Pohlaví: Neurčeno
Tohle psal Humble (preklad Gewo):
Mně schází už většina zubů a používám umělý chrup. Dásně mi změkly a zbylé zuby v nich byly nějak uvolněné. Protože mi otékaly a tehdy začaly bolet a pomyslel jsem si, že budu muset nechat jeden nebo dva vytrhnout. Nakonec jsem se rozhodl, že si zkusím čistit zuby MMS. Použil jsem 6 kapek MMS a ½ čajové lžičky octa, smíchal to ve sklenici, počkal 3 minuty, přidal 1/3 sklenice vody a použil to k čištění zubů. A opět jsem byl ohromen. Za pár hodin zmizela infekce a všechny bolesti. Do týdne se opět zpevnily dásně. Když jsem nakonec jeden zub přece jen musel nechat vytrhnout, trvalo zubaři celou hodinu, než ho dostal ven. Dásně byly tak pevné a zuby tak dobře seděly v čelisti, že ho prostě nemohl jen tak vzít do kleští a vytrhnout. Nešel ven. Nejsem si jist, zda jsem ho vůbec měl nechat vytrhnout. Když byl konečně venku vypadal úplně zdravě. Zubař byl překvapen ještě víc než já.
Dnes už používá MMS při ústní hygieně spousta dalších lidí. Všichni mají stejné výsledky a mnohem zdravější ústa. Řadě lidí se podařilo vyléčit zub s váčkem pouze tím, že si ho čistili MMS.

Moje shrnutí: Já to zkusil dle tohoto návodu. Tj. 6 aktivovaných kapek a novej kartáček. Byl jsem překvapen, jak ty zuby vypadají "čistě a leskle" už po prvním "drhnutí".
PS: Ale neměl jsem žádný problém...tj. jen jsem pár dní zkoušel co MMS umí... ;)

Předmět příspěvku: Díky
PříspěvekNapsal: sob 03 říj 2009 11:14 
Nový člen

Tak to se na to dnes vrhnu ;)

Dobré jsou i ty výplachy úst, kam se na to hrabe chemická ústní voda :lol:

Předmět příspěvku: Zuby
PříspěvekNapsal: sob 03 říj 2009 13:30 
Nový člen

Registrace: sob 03 říj 2009 13:21
Měl jsem v pokročilém stádiu paradentózu a krvácející dásně. Musím říct, že jsem jel podle návodu z knihy J.Humbla tj. 10 kapek MMS + 50 kapek aktivátoru. Jenom jsem dělal výplach ne polykání. Nicméně s úspěchem skutečně fantastickým. Používal jsem to zhruba 1 měsíc 3 x denně tzn. ráno, v poledne a večer 10 + 50 a zuby mám skutečné zdravé a taky dásně úplně světle (podotýkám, že před kúrou s MMS jsem je měl červené jako zralé rajče!!). Vřele doporučuji!!

Předmět příspěvku: zubky
PříspěvekNapsal: stř 11 lis 2009 20:30 
Nový člen

Registrace: úte 10 lis 2009 23:35
Zdravim vospolok.

ako pokracujete s vyplachmi ust? Kolko sec. to priblizne zblnkate? Nestipe to na tie ubolene krvave dasna?
Kupila som si MMS hlavne kvoli neustalym traviacim problemom, ale moja paradentoza a brontove jasna mi hovoria, ze najskor skusim takto. Mam otvoreny koren s vlozkou, snad to nebude robit nejaku neplechu... :esilenced:
Este nemam ziadne skusenosti s MMSkom, asi skusim pre zaciatok asi menej nez 6 ( + 30 ) na ten vyplachovaci roztok - bez prehlatania.
Uvitam kazdu dobru radu. Diky.
Anne

Předmět příspěvku: zuby a ústna dutina
PříspěvekNapsal: čtv 12 lis 2009 9:00 
Nový člen

Registrace: úte 10 lis 2009 9:08
zarobím 6 kvapiek MMS a doplnim asi 1 deci vody - klasicky trochu naberiem a kloktám. ked je v pohári asi polovica obsahu namočím do roztoku zabnú kefku a drhnem, ked roztok uz nie je na kefke opakujem procedúru. nakoniec ústa dobre vypláchnem.

a hladučké čistučké zuby sú po celý den.

pretože nemozem pit MMS, používam tento spoosb ako náhradu za klasické orálne podávanie - účinkuje rovnako spolahlivo - aspon u mna urcite.

Předmět příspěvku: Zuby
PříspěvekNapsal: čtv 12 lis 2009 22:16 
Nový člen

Tak můžu sám potvrdit, na zuby je MMS skvělé, dávám deset aktivovaných kapek, zaleju sklenici do půlky, namočím kartáček, čistím, pak vyplivnu, dám kartáček pod proud vody a nanovo, po čištění vypláchnu i ústa. Zuby mám po MMS krásně hladké i vybělené. Doporučuji na kloktání! Po kloktání mě ihned přestalo bolet v krku, hned se ulevilo, i když pak mě zase bolelo v krku, tak po koktání maximální úleva, rychle jsem tu bolest v krku zahnal, dřív něž kdy předtím.

Předmět příspěvku: Jak si vycistit s MMS zuby
PříspěvekNapsal: pát 05 bře 2010 12:45 
Starší člen

Registrace: úte 26 led 2010 16:17
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 6
Ja si je cistim jen s 2 aktivovanyma kapkama, co me zbydou po male z inhalace a to jen obcas a zastavilo me to krvaceni s dasni. Ke kloktani davam ty dve kapky s vodou i diteti (5 roku) :P - na bolest v krku. Zabira!!!

Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: stř 02 čer 2010 14:54 
Nový člen

Po kloktani, vyplachovani, umyvani zubov MMSkom si este vyplachnete usta obycajnou vodou, alebo nechate posobit ?

Předmět příspěvku: Re: ...
PříspěvekNapsal: čtv 03 čer 2010 8:42 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 01 kvě 2010 17:07
Ziskaná ocenění: 2
ja to nechávam pôsobiť :) tiež dávam len dve aktivované kvapky pozostatok z inhalácie :)

Předmět příspěvku: ...
PříspěvekNapsal: čtv 03 čer 2010 14:44 
Nový člen

Ja som sa uz dopracovala k 10 (+50) kvapkam... zatial len raz denne a citim ze ked som vyplachovala na konci vodou, tak to nemalo taky ucinok...

Předmět příspěvku: mms s klasickym cistenim zubnou pastou
PříspěvekNapsal: sob 10 črc 2010 19:16 
Nový člen

Registrace: úte 15 čer 2010 9:22
Ziskaná ocenění: 2
Chcel by som sa spytat ako je to s klasickym cistenim zubov zubnou pastou a za pouzitia mms - najskor si umyt zuby klasicky a potom s mms alebo najskor mms a potom klasicky zubnou pastou? Alebo mms plne nahradza zubnu pastu a uz nie je potrebne take cistenie? Dakujem.

Předmět příspěvku: kolik mms?
PříspěvekNapsal: sob 10 črc 2010 22:29 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 22 čer 2006 22:04
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 92
Ziskaná ocenění: 173
já už si čistím zuby mms dlouho, , z mých zkušeností - 10/50 je moc - jakoby mi to ožahne jazyk - slupuje se náznak povlaku - nebo svrchní část buněk jazyka ?- užívám 5-7 kapek na 25-35citronky -jak to padne , dám do paňáka aktivovat, pak tři paňáky vody - kus polknu a se zbytkem čistím , důsledně s mms vykloktám -tedy co nejdéle čistou podržím účinkovat - no a to se snažím dělat dvakrát denně- nedělám li to, začnou se vracet záněty s odstupem tak třech dní i když čistím drahými pastami -- čili závislost téměř drogová-- :evil:

Předmět příspěvku: cistteni zubu s MMS
PříspěvekNapsal: ned 11 črc 2010 9:06 
Starší člen

Registrace: úte 26 led 2010 16:17
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 6
Ja si cistim zuby jen dvema zaktivovanymi kapkami, musime brat ohled i na dychaci cesty vic nez dve se vdechovat nesmi!!! Hrozi popaleni!!! Je to i v knizce. :shock:

Předmět příspěvku: MMS a zuby
PříspěvekNapsal: ned 08 srp 2010 21:18 
Nový člen

Registrace: sob 31 črc 2010 12:03
Ziskaná ocenění: 1
Jak aktivovane mms pusobi na citlivost zubnich krcku kdyz mam skusenost ze kdyz treba snim pomeranc..grep nebo citron..mam problem si jen prilozit zubni kartacek na zuby..silene to boli az mi jde mozek vyletet z hlavy...... chci pouzivat k aktivaci cistej citron a mam obavu ze ten mi nalepta uz i tak ponicenou sklovinu...

Jen 2 aktivované kapky a zpočátku zkusit jen "prošplouchat".

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]