Pitná voda a MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Ještě jednou o vodě

Příspěvek od Denny »

vlákno čisté - poo.

Ve svém prvním příspěvku jsem vyjádřil doměnku, že se MMS může ,,vybít" již ve sklenici vody z vodovodu. To bude především platit při nízkých dávkách MMS (1 - 2kapky?)

Starejte se o vodu i kohoutek

Aby si voda zachovala svoji kvalitu, musíme se o ni alespoň trochu starat. V době, kdy stagnuje v potrubí vnitřního vodovodu, může svoji kvalitu ztrácet a hlavně – není čerstvá. Po vícehodinové (noční) či vícedenní (nikdo není doma) stagnaci je vhodné ji nejdříve odpustit (nebo využít na splachování, mytí atd.) a teprve potom ji pít či použít na vaření.
Nešvarem, se kterým jsme se setkali i v odpovědích našeho dotazníku k pitné vodě, je používání teplé vody dodávané dálkovým teplovodem, ohřívané centrálně nebo vlastním bojlerem či průtokovým ohřívačem k vaření. Teplá voda není určena k pití ani k vaření, i když je vyráběna z pitné vody a splňuje požadavky na jakost.
Voda je živým systémem a jak už asi mnozí z vás ví z našeho testu balených vod a vody z kohoutku, žijí v ní organotrofní bakterie. Jejich přítomnost ve vodovodní vodě nepředstavuje vzhledem k jejich nízkým počtům riziko. Nicméně my sami jim můžeme umožnit, aby využily našeho „pohostinství“ a nerušeně se množily. Kde? Přece v neudržovaných kohoutcích. Názorný příklad z našeho testu. Nejdříve jsme pro zkoušku natočili vodu z kohoutku v takovém stavu, v jakém byl. Potom jsme odšroubovali a vyčistili perlátor, mechanicky očistili a vydezinfikovali ústí kohoutku, důkladně opláchli, odpustili vodu a odebrali její vzorek. Zatímco v prvním vzorku vody z neudržovaného kohoutku jsme vykultivovali při teplotě 22 °C 240 kolonií a při teplotě 36 °C 620 kolonií organotrofních bakterií, ve druhém vzorku z vyčištěného kohoutku jen pět, resp. jednu kolonii.
Ruku na srdce – kdy jste naposledy čistili kohoutky a jejich perlátory nejenom v kuchyni, ale i v koupelně a hlavici sprchy?


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

pramenita

Příspěvek od Jayo »

Idealna voda je pramenita, ta vznikla rozmrznutim ladovcov, a je neustale v pohybe v cistom prirodnom prostredi, takze tie postupy by mali viest k napodobneniu takejto vody.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Ještě jednou o vodě

Příspěvek od milda »

Denny píše: Ruku na srdce – kdy jste naposledy čistili kohoutky a jejich perlátory nejenom v kuchyni, ale i v koupelně a hlavici sprchy?
Tak třeba já čistím perlátor pravidelně. Vždycky, když už přestává téct voda... ;) :lol:
Ale o desinfekci kohoutků jsem se dozvěděl opravdu nedávno, když jsem na nějakém seznamu materiálu viděl položku "souprava pro desimfekci ventilů".

fakticky jsem tu soupravu ale neviděl.


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Po prečítaní týchto príspevkov som v kuchyni odšroboval perlator a v pohári zalial vriacou vodou z konvice. Pomôže to? :)
A potom som dal zovrieť trochu octu a zalial som ho tým, a nakvapkal 5 neaktivovaných MMS Do toho octu.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Voda

Příspěvek od NAVAR »

Myslím že voda by se měla používat tak jak to píše Schauberger. To znamená co nejčerstvější a pramenitá. Osobně se raději napiju z čistého potoka či pramene než vody upravené. No a když jsem čistil perlátor tak se mi tam mrskalo tohle :) Myslím že na tom není nic špatného ale citlivějším povahám co si u mne dávali vodu jsem to raději neříkal. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Voda

Příspěvek od Merlin »

V kuchyni mám pod dřezem ohřívač na 15 litrů. Je nastavený hodně vysoko, dá se říct, že by se tou horkou vodou dal přímo připravovat čaj.. je to na opaření. O dezinfekci se pak člověk nemusí starat, protože v kohoutku i perlátoru prostě nemůže nic přežít.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda

Příspěvek od Palo »

NAVAR píše:...nejčerstvější a pramenitá. Osobně se raději napiju z čistého potoka či pramene než vody upravené. No a když jsem čistil perlátor tak se mi tam mrskalo tohle :)
Takže máš kohoutek napojený přímo na potok, jo? Bacha na to ;) Kdyby se to dozvěděl nějakej soused, co Tě nemá rád... :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Voda

Příspěvek od NAVAR »

Naštěstí nemám sousedy a vlastně ani takové co by mne neměli rádi. Ještě tak aby mi zakazovali chlemstat z potoka :D


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Voda

Příspěvek od poota »

NAVAR píše:Myslím že voda by se měla používat tak jak to píše Schauberger. To znamená co nejčerstvější a pramenitá. Osobně se raději napiju z čistého potoka či pramene než vody upravené. No a když jsem čistil perlátor tak se mi tam mrskalo tohle ...
Naši předkové v dobách středověku, a nejspíš už dávno předtím, odmítali pít vodu, ve které se při nabírání "nic nemrskalo", protože právě to považovali za důkaz její zdravotní nezávadnosti.
Dnešní testy nezávadnosti vody jsou dvojí. Jedny prokazují čistotu biologickou, druhé chemickou. Správně se postupuje tak, že se udělá napřed test "biologický" - pokud ukáže nějaké živočichy, je zbytečné dělat test "chemický", protože voda je chemicky nezávadná. Pokud je vzorek biologicky nezávadný, může být voda chemicky nevyhovující, a doporučuje se udělat i test "chemický".
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Nepíte vodu!

Příspěvek od Denny »

Když jsem si tak četl o vodě, narazil jsem na zoufalý výkřik, který nepotřebuje komentář....

Nepíte vodu, prcaj v ní ryby!


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

:piss: :piss: :piss: :laugh: to je fakt. A v pive sa kúpu potkany.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Kedže je tu hodne odborníkov na vodu tak mi poradte.
U nás je mimoriadne tvrdá voda, síce zodpovední tvrdia že je dobrá, no vieme svoje. Ja už som zažil kamienok a poriadnu bolesť, žena sa tiež sťažuje na ľadviny. Chcel by som aby sme pili kvalitnejšiu vodu, no podľa možnosti aj cena úpravy by mala byť prijateľná. Kupujeme nejaké minerálky, no piť stále kupovanú vodu neni najlacnejšie. A nie každá je dobrá a okrem toho ako som sa tu na fóre dočítal, aj tie fľaše by boli dobré až po opätovnom plnení.
Teda ak by som si kúpil povedzme tento filter
http://www.energytable.cz/filtrace-upra ... -vodu.html
Neodstrání to vodný kamen
http://www.filtracevody.cz/store/goodsd ... GoodsID=02
Tu sa píše že pre akvaristiku a technické použitie, teda nie pitie.
Čo teda? Poraďte.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Voda a plasty

Příspěvek od Denny »

Nebezpečí skryté v plastových obalech potravin

Je pravdou, že mnoho výdobytků moderní civilizace bylo s odstupem let a desetiletí přehodnoceno, ale nové a nové nápady a produkty stále přicházejí. Otázkou asi zůstane, kdo bude rychlejší - samočistící schopnost poznání člověka, nebo potřeby trhu a výroby?

Existuje ale i další možnost, jak nepříznivé účinky zmírnit či odstranit. Dr. Staněk o ní mluví na svých přednáškách stejně jako o ní píše japonec Emoto - pozitivní ovlivňování a očišťování vody. Požehnat vodě, požádat o očištění. Taková alternativní homeopatie. Stejně jako plasty působí v nehmotné rovině negativně, my můžeme naopak podle svých schopností zapůsobit pozitivně.


Pro vědoucí lidi odjakživa platilo, že dokonalý Stvořitel života použil k jeho utváření takové sloučeniny, které jsou pro vnitřní prostředí živého organizmu v jistých dávkových mezích neškodné. Chemická sloučenina, která je tedy v jakémkoliv živém organizmu obsažena, nese v sobě punc „schválení Stvořitelem", je pro živou hmotu přijatelná. Tento „punc" je přenositelný i na synteticky vyráběné přírodně identické látky. Intuitivní lidé proto od nepaměti jedli jen přírodní produkty a odívali se pouze do přírodních materiálů.

V době rozvoje chemického průmyslu se však objevili lidé „osvobození od výše uvedeného tmářského poznatku". Ti dospěli k názoru, že Stvořitel buď není nebo neuměl sestrojit nepřeberné množství v přírodě se nevyskytujících léků a materiálů, kterými právě oni obdaří člověka, aby zlepšili jeho život. A tak se rozjela výroba překvapivě užitečných umělých hmot a léků. Jenže jejich užitečnost a neškodnost byla pozorována v příliš krátkých časových úsecích, vesměs určených normami. Rozhodujícím pro posouzení přípustnosti nových hmot v potravinářství se stalo uvolňování jakýchkoliv jejich komponentů do vody a potravin. Ke své lítosti musím poznamenat, že jsem k obdivovatelům nových objevů nějakou dobu patřil i já. Události posledního roku mne však přivedly k rychlému vystřízlivění.
Cizorodé vibrace umělých hmot

V posledních dvou letech jsem začal pozorovat oslabování paměti, větší únavnost a neurčité trávicí potíže. Byl jsem do svých 67 let zvyklý číst 12 hodin denně, být činný 16 hodin a jíst bez problému rybičky s pudinkem a hřebíky. A najednou to nešlo. Lékařská věda mě shledala prakticky zdravým s ohledem na věk, „šamanským" vyšetřením byly avizovány „rušivé vlivy z astrálu" na šest dolních čaker. Ale odkud? Po vyšetření na přístroji Oberon nastal zvrat. Všechna kritická místa v těle (nervová soustava, imunita, hormonální soustava) byla ovlivněna alergií na „thioglycolic acid", polystyren a polyester. Nastalo pátrání, jak já, domněle tak zdravě žijící, přijdu k nějaké kyselině thioglykolové. Ukázalo se, že tato kyselina je stavebním kamenem PET lahví a všech hmot, do kterých se moderně plní mléčné výrobky, jogurty zejména. A vybavilo se mi, že právě v posledních 3 letech k posílení kondice jsem začal vozit pramenitou vodu v nádobách z PVC a více konzumovat bílé jogurty. Ale vždyť tam chemicky (tj. vědecky) do té vody nic nepřechází! Jak je najednou možné, že jsem přeplněn nějakými stavebními kameny umělých hmot? Když nevím, modlím se za pomoc a medituji. Den před Štědrým dnem to přišlo. V jakémsi polo-snu jsem sestoupil do tmavého otvoru v zemi, kde padal vodopád se zářící vodou, jež k mému údivu protékala člověkem a kolem něj a pročišťovala jej. Pochopil jsem, všechno ozdravení je ve vnitřní i vnější očistné schopnosti vody. Očista vnitřního prostředí člověka je základní předpoklad pro udržení zdraví a výkonnosti. Všechnu pozornost tedy obraťme k vodě! V tom jsem zahlédl za vodopádem zářící bílo-světlemodrou paní. Nyní si již nejsem jist, zda měla na hlavě zlatou korunu. S mou obvyklou přímočarostí a naivností jsem řekl: „No jo, ale jak zajistit, aby ta voda měla takové očistné a léčivé vlastnosti?" Místo odpovědi jsem se ocitl jinde, před jinou zlatě zářící osobou s korunou na hlavě. Beze slov se mi na prostředníku pravé ruky objevil prsten s kamenem, který oslnivě zářil. Přitom jsem věděl, že které vody se tím kamenem dotknu, ta se rozzáří a získá očišťující schopnosti. Pak jsem se probral. Následně se mi celá situace začala vyjasňovat. Podstata skrytých dějů dalšího rozměru reality, kterému říkáme „astrál", dříve také „vědou zrušený" éter, probíhá přes vodu ve formě vibrací. Voda je schopna tyto vibrace přenášet a má paměť pro ty, přes které přechází! Odtud účinnost ředění homeopatie. Voda uchovávaná v umělých hmotách od nich přebírá vibrace životu cizorodé. Tyto vibrace pak přecházejí do vnitřního prostředí lidského organizmu, kde vyvolávají stav podobný přítomnosti té které umělé hmoty. Ta je s životem nesourodá a její přítomnost ovlivňuje jemné „elektrostatické" a biochemické pochody v organizmu. Čím jemnější a vyspělejší organizmus, tím větší ovlivnění. Toto působení je zákeřné proto, že je slaboučké, ale zato dlouhodobé. Vibrace (informace) poškozují zejména jemná imunitní, nervová a hormonální zakončení. Pochopil jsem i smysl záře onoho kamenu na prstenu. Ta záře je symbolem poznání příčiny ztráty očistné síly vody, odtud pojem osvícení. Když se toto poznání, že voda nesmí přijít do styku s umělými hmotami, uplatní na jakoukoliv vodu, zůstane tato nadále očistnou, zůstane jí očistná přírodní zářivost. Maně jsem si začal vážit pivařů a vinařů. Nedovedl jsem je pochopit, když je jímal odpor k uctívaným nápojům v PET lahvích a pro ně zůstalo použitelné vždy jen sklo a nerez. Chemické rozbory pivaře nikdy nepřesvědčily, ale řídila je intuice přes chuťové buňky! A také vodního lékaře Priessnitze, jehož metody nepochybně zažijí slavný návrat.
Návrat k přírodě - návrat ke sklu

Po tomto základním poznatku jsem přistoupil ke svému vypracovanému, dle dialektických materialistů a sektářů „pavědeckému", průzkumu. A začaly se vynořovat „věci". Bílé potravinářské PVC obaly (mléko, jogurty, hořčice, saláty) a potravinářské laky v krabicích za 10 let hromadného používání vyvolají v rozhodující mase populace poruchy, vedoucí k těžkým chorobám. PET lahve jsou méně účinné, stejný výsledek se dostaví až za 30 let. Krátký var vibraci umělých hmot mírně oslabí, dlouhý var více. Destilace zruší. Intenzitu přechodu vibrace umělých hmot do vody zesiluje doba skladování a teplota. (Plnění teplých jogurtů a tavených sýrů a jejich zrání v kelímkách, plnění vody do PET lahví pod tlakem při 90 °C.) Přechod také zesiluje chemická aktivita roztoků, tj. kyselost, alkalita. Hygienickým požadavkům ovšem všechny tyto hmoty vyhovují, o tom není pochyby. Provedl jsem generální návrat ke sklu a výsledky se již po měsíci dostavují. Podle „pavědeckých" průzkumů bude obnovení původního stavu organizmu, tedy vyčištění vnitřního prostředí, trvat rok. Všechny modernizace ve vztahu k biologickým dějům ponechám pokrokářům. Jen tak mimochodem mě napadlo, jak jsou umělé hmoty v potravinářství (možná obecně) vynikající zbraní jezdců apokalypsy. Jejich vibrace uvolňující se do vody jsou nehmotné povahy, proto nepřijatelné pro skeptiky, materialisty a stoupence vědeckého světového názoru. Výrobci si nepochybně pomocí grantů zajistí vědeckou průkaznost neškodnosti! A navíc ta zákeřnost, působení až po 30 letech a ještě nerovnoměrně. A na nervovou, humorální a imunitní soustavu. Jen lidé s intuicí jsou schopni vytušit úskalí, tedy projdou sítí výběru. A všude se navíc nově zavádí potrubí na vodu z umělých hmot, aby prý vydrželo věčně. S věčností organizovanou ateistickým člověkem mají ostatně Češi bohaté zkušenosti. Tisíciletá říše trvala zde šest let, na věčné časy čtyřicet.

Josef Staněk
časopis Phoenix 3/2007


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Denny

Příspěvek od Deane »

Ja som myslel že to píšeš o sebe.
No autorovej pozornosti zrejme unikla jedna skutočnosť. Je to ten vek 67 rokov.

Ne, je mu mnohem víc. V 67 letech teprve přišel na to, že je třeba udělat změnu!

Problém je ale v tom, že dnes se k nám voda dostává - už takřka výhradně - polyetylenovým potrubím...


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Zdravý toluen

Příspěvek od Denny »

..................Vodohospodáři sice dělají, co mohou, ale všechno je příliš drahé na to, aby voda z vodovodního potrubí byla dostatečně kvalitní k pití. V srpnu 2001 zpravodajství TV Nova zveřejnilo několik srovnání co se týče hygienických požadavků na vodní toky a vodovodní vodu. Kde se například uvádělo, že na obsah toluenu je u vodních toků normou 50 jednotek, kdežto u pitné vody 700. Oslovený odborník to komentoval tím, že živočichové žijící ve vodě tam musí vydržet 24 hodin, všude je obklopuje voda, takže proto přísnější normy. :evil:


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“