MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
sisa píše:neznám nikoho, kdo pracuje zadarmo a žije ze vzduchu, já taky všude platím.
Sisa poznám pár takých včetne mňa (3tím rokom na práne). Ako to celé funguje nielen ty nepochopíš a i z mojej strany i k tebe ako mysliacej je bezpredmetné to tu rozoberať alebo riešiť...
Kurnik, chtěl jsem dát citovat a místo toho jsem ti ocenil výše uvedený příspěvek,což bych určitě neudělal...
Jsi na práně? V tomhle rozhovoru jsi ty?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Zorko, okřikuješ nás jako malé děti. Tak se uklidni.
Lidí, co žijí z prány, se rakovina asi netýká, tak možná i to je cesta.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

zorko píše:deʒa prosim ta tie tvoje blbe komentare si nechaj pre seba to sa snazime pomoct ludom co maju rakovinul
Zorko faktom je že všetky zdravotné problémi ktoré človek má (okrem úrazou i keď i tam je to dosť diskutabilné) sa začínajú a končia v hlave. Ďalším faktom je že tým že sa budú ludia s rakovinou ládovať s MMSkom v akéjkolvek forme bez toho aby si spravili poriadok v hlave si nijak nepomôžu, ba je velmi pravdepodobné že si skôr ublížia. O tom sú tie príspevky...
.
Mimo téma (offtopic)
Kov píše:Kurnik, chtěl jsem dát citovat a místo toho jsem ti ocenil výše uvedený příspěvek,což bych určitě neudělal...
Keď si lepšie všimneš to klikátko na ktoré si omylom klikol, tak teraz je ten "palček" smertom dole. Ak naňho klikneš ešte raz, tvoje hodnotenie sa na danom príspevku vymaže. Kove nemysli, pozoruj...
Kov píše: Jsi na práně? V tomhle rozhovoru jsi ty?
Ano som, zatial len 3tím rokom. Na tom videu niesom ja.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Deja vu, jestli jsi na práně, ber to jako dar od Boha. A v tom případě, trochu pokory by ti neuškodilo.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Sisa bez výnimky v každóm z nás je kúsok Boha čo v preklade znamená, všetci sme Bohovia. Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Zajímavé, že tak malé zemi jako je Slovensko najdou hned dva lidi na práně... Třeba je vás tam ještě víc. Dělal jsi o tom s někým někdy rozhovor jako Petr? Hoď sem odkaz, ať se můžeme pozorováním přiučit.


Hara
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30 říj 2010 20:37
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Hara »

Asi každá "svinka" potrebuje inú perlu, ale keď tá správna perla zapadne na svoje miesto ako gulička v hlave Golemovej tak ...


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Hara píše:Asi každá "svinka" potrebuje inú perlu, ale keď tá správna perla zapadne na svoje miesto ako gulička v hlave Golemovej tak ...
++1 :good:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Kov píše:Zajímavé, že tak malé zemi jako je Slovensko najdou hned dva lidi na práně... Třeba je vás tam ještě víc. Dělal jsi o tom s někým někdy rozhovor jako Petr? Hoď sem odkaz, ať se můžeme pozorováním přiučit.
Viac ludí s týmto "hendikepom" poznám od vás z ČR. Nie rozhovor som nerobil a ani nemám v pláne sa v tejto veci týmto spôsobom angažovať. Kove ak si smiem dovoliť ti poradiť, viac ako pozorovaniu iných sa radšéj venuj pozorovaniu seba - nie len tebe to môže pomocť...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

deʒa vy píše:
Mimo téma (offtopic)
Sisa bez výnimky v každóm z nás je kúsok Boha čo v preklade znamená, všetci sme Bohovia. Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Ten překlad má jednu chybu, je to blbost a rouhání.
Ti, co se pokládali za Boha, vždy padli na rypák.

P.S. A umíš vůbec normálně mluvit? Zatím jenom házíš citáty a reprodukuješ, co kde slyšíš nebo přečteš. Nic konkrétního jsem od tebe zatím neslyšela, jen poučování a natřásání peří.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
sisa píše:Ten překlad má jednu chybu, je to blbost a rouhání.
Omyl, okrem toho že v tak jednoduchej vete tvrdíš nezmysel (píšes o jednéj a pritom "vyhadzuješ" dve) v ludských dejnách je nespočetne príkladov k tomu kde tí čo sa pokladali za súčasť Boha vo svojom živote v prospech ludstva aj niečo dokázali na rozdiel od tých ktorí sa pokladali za menéj ako jeho súčasť. O tých je známé že zvedča končili v nejakom "stáde". Rúhanie v téjto veci ako jednéj z pravdepodobných členov takéhoto "stáda" je len v tvojej hlave...
sisa píše:P.S. A umíš vůbec normálně mluvit? Zatím jenom házíš citáty a reprodukuješ, co kde slyšíš nebo přečteš. Nic konkrétního jsem od tebe zatím neslyšela, jen poučování a natřásání peří.
Sisa s týmto (sú to tvoje vlastné slová) prístupom k životu
sisa píše:V tom případě radši zůstanu svině.
niet divu že veci vnímaš tak ako ich vnímaš...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Dejavu, tobě to fakt není trapný psát svoje úvahy do tématu MMS a rakovina? Jasně že odpovíš že není a to proto že bla bla
No říkám tomu "naprostá bezohlednost".
Založ si vlákno a nešpiň to zde informacemi, které jsou absolutní většině k ničemu.

Mimochodem jezdí za mnou celkem pravidelně bretariánka z Prahy i ze zvědavosti..... Faktem je, že její struktury těla jsou zcela nečekané a překvapivé.
Jediné co je ochotna si vždy vzít, jsou mnou vyrobená informatika pro ni na míru :D
Má to i druhou stránku, je zde však vlákno o jiném....

Osobně několik dní testuji protokol 4000.
Zajímalo mne také, zda nedochází k nějaké kolizi s MMS1 - měřeno Instatestem, je to v pořádku.
Zkoumám také, jak moc pozitivní vliv na tělo má užívání MSM (metylsulfonylmetan).
Celkem jsem se lekl, když jsem dal do běžné hodinové dávky (pouze z důvodu pokusu ušetřit čas) MMS1/CDH denní dávku MSM :mrgreen:
Instatest chytil takový odstín, který neexistuje :laugh: To stejné se stane i po přidání Quintonovi mořské plazmy.
To všechno jsou důvody proč dávat vždy časový odstup od dávek MMS/CDH.

Zorco tady dával nedávno "seznam" čím vším léčit raka. Samozřejmě že všechny způsoby a možnosti sleduji velmi pozorně. Myslím že mu tam chybí práce onkologa doktora Simonciciho-úřady po něm také pěkně vyšláply......
Chlorid cesný samozřejmě znám. No po neúspěšném výsledku jako vedlejší přísedící (dodrženy všechny podmínky) jsem prozatím CsCl odložil.
Colostrum je dobré pouze pro malé procento těžce nemocných, ve srovnání s ním mnohem lepší práci udělá Cordyceps......
Přesný léčebný protokol s B17 je dostupný také malému množství lidí atd atd.......
Je stále třeba se učit, vzdělávat, zkoumat. Poslední informace o neprospěšnosti Stévie mne zaskočila. Pátral jsem dál a našel další info.
Takže při raku již Stévii nedoporučuji nikomu.

Zorco, všimnul jsem si, že se ti nějak nezdají přístroje typu Oberon. Víš, každý na zvládnutí Oberonu nemá. To je fakt. Kdyby Salvie byly tak skvělé přístroje proti Oberonu jak píše Bláhová, tak teda proč ke mně jezdí někteří lidé přímo od Bláhové? Odpověď: oteklí (po léčebném návrhu) a zklamaní z celého průběhu i po opakované návštěvě. Salvie není diagnostický přístroj, neumí rozeznat počínající či již pokročilejší problém v těle, což je obrovitá nevýhoda proti Oberonu. No a jak ona píše, velmi záleží na tom, kdo za přístrojem sedí.
Naprosto ale nepochybuji o tom, že je paní Bláhová jedna z nejlepších odbornic v ČR, ale jak psal P. Eiselt v Regeně, Salvie je prostě Salvie, naprosto zastaralá věc, používaná pouze v ČR a SR.
Také jsem se před lety rozhodoval co si pořídím, zda Salvii, nebo Oberon. Rozhodnutí bylo, ale až po dlouhém bádání jednoznačné. Salvie absolutně na možnosti Oberonu nedosahuje. Vypůjčil jsem si v bance peníze a šel do toho.

Nabízím Zorco ti příležitost :D Rád ti věnuji pár hodin svého času a udělám ti testy zcela zdarma. A věř mi, že tě velmi rád uvidím, protože jsme na jedné lodi :!: Opravdu mi bude ctí tě osobně poznat. Aspoň si vyjasníš úhel pohledu o těchto dvou přístrojích. Během třech týdnů určitě najdu pro tebe volný temín.
Hezké dny všem,
Batles :D


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Tímto prosím Rivala o výmaz OT příspěvků z posledních asi 4 stránek vlákna, nechali jsme se unést.
Děkuji moc.


Hara
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: sob 30 říj 2010 20:37
Dal: 1 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Hara »

Pri čítaní niektorých príspevkov by som možno skúsil maximálne odfiltrovať formálnu stránku príspevku a zameral sa hlavne a len na stránku čisto obsahovú ...


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Batles píše:Dejavu, tobě to fakt není trapný psát svoje úvahy do tématu MMS a rakovina?
Batlesi neporovnávaj ma prosím so sebou, úvahy ako je od teba nie len táto
Batles píše:Jasně že odpovíš že není a to proto že bla bla
už dosť dlhý čas nepíšem a dokonca ich už ani nevyslovujem. Túto úchylku nechávam na mysliacich, z mojho pohladu je to výlučne ich parketa. To moje podla teba "bla bla" naplnilo i v tvojom prípade svoj účel - nie len mne je o tebe známe že so zdravím "kšeftuješ" a prestovšetko si sa nechal vyprovokovať a trošku viac si sa otvoril, Batlesi chvályhodné...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“