MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stevie48 »

Neviem celkom presne,ale uvazujem o tom; asi netreba robit velku vedu z toho ze ludia preto alebo zato,
nemaju na konkretnu vec taky isty nazor.
To uz je otazne a pochybne, ked aj spolutvorcovia a zodpovedny maju velmi rozdielne nazory na DANU vec.
Co z toho vypliva, to uz necham na Vas.

S pozdravom,


Stevie48
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od milda »

Kov píše:......... Dnes budeme mít dlouhou debatu o alternativní léčbě. Ona se na ty moje informace kolem toho dívá dost nevěřícně.
ono je to tak, že léčitelé, kteří mj léčí i rakovinu, by Ti řekli, že v první řadě je nutná operace. Tzn. nádor "vyndat".
Takže první kroky jsou na doktorech.
Pak nastupuje následná léčba, kde je užitečné popřemýšlet o bezmasé stravě, zeleninových šťávách apod.

Ještě pro doplnění k tomuto vláknu příklad mojí dost blízké osoby:
Přibližně rok se léčila na parazity u doporučeného poradce a mimo jiné užívala MMS.
Po roce ji našli sice malý, ale agresivní nádor v prsu.
Následovala rychlá operace a ozařování. Dnes je už zřejmě v pohodě.
Tak to jen pro info a doplnění k tématu vlákna.


Hlavně zachovat chladnou hlavu a dobře to dopadne! :D :good:


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pavelv »

deʒa vy píše:...Mimochodom, na receptúry od Dr. Johanny Buldwig by som sa moc nespoliehal, sama umrela na rakovinu...
Muzes sem dat nejaky odkaz na to umrti na rakovinu? Ja jsem jen nasel na http://www.budwigcenter.com/johanna-bud ... blHzbUoHTQ ze doma upadla a uz se z toho nevzpamatovala. A bylo ji pres 94, coz neni tak spatny. Navic znam par lidi co se jeji dietou vylecili a to ji drzeli jeste tak maximalne z poloviny. Jeji protokol zdaleka neni jen smes lneneho oleje s tvarohem.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
pavelv píše:Muzes sem dat nejaky odkaz na to umrti na rakovinu?
V niektoróm z týchto http://www.tribune.cz/odkazy/115-medicinske-casopisy časopisov no v ktoróm presne to si už nepametám, nepovažoval som to za dôležité...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Tak jsem se do toho obuli a pro informaci píšu náš další postup. Můj známý mi říkal, že má dva kámoše,kteří se sami ,,vysekali z rakoviny", a protože není nad osobní zkušenost z očí do očí, tak jsem ho poprosil, aby nás za jedním z nich vzal. Včera jsme u něj byli na pokec. Není to sice úplně přesné,ale pozoruhodné určitě ano. Chlapík měl rakovinu před pěti lety. Nádory měl v krku. Jeho slovy ,,zjistili mi rakovinu třetího stupně." Prošel si operací a několikerým ozařováním a 12x chemo. Těm dávkám nerozumím,ale mluvil o třech litrech jedu, co jím prolili. Říkal, že mu úplně spálili kůži i vnitřek krku včetně slinných žláz, výživu si pak dával hadičkou v břichu. Pak už byl podle jeho slov vyloženě na umření, tak se nasr.. podepsal reverz a šel se domů léčit sám. Nasadil si všemožné tvrdé diety, zeleninové šťávy,atd a později MMS a ještě později CDS, které užívá on,a příležitostně celá rodina včetně 94-leté matky, dodnes. Říkal, že když někam jede, tak dodržuje pomocí CDS pitný režim. :-) Cítí se docela dobře až na následky ozařování,které se prý ale postupně ztrácí,dokonce mu trošku začínají fungovat slinné žlázy. O těch říkal,že mu doktoři vůbec neporadili,že existují umělé sliny,které mu později hodně usnadnili jezení.
Nedávno přišel na dietu Budwigové. První to zkoušel podle návodu a celá rodina z těch účinků na celý organismus, tak nadšená, že koupil za 12tis lis na olej(čerstvý je čerstvý) a připravuje si to denně. Hned nám to celé předvedl a dal ochutnat. Olej s tvarohem je jedlý a po dochucený (dle vlastní úvahy) dokonce chutný. Taková příjemná léčba. Podle jeho slov jsou účinky směsi neuvěřitelně rychlé, že ho za dva dny téměř přestala bolet noha,na kterou sotva došlápl. (Na netu popisovala žena zkušenost(klidně dohledám),kdy se jí při intenzivní léčbě dle Budwigové nádory za měsíc a půl zmenšily na polovinu!) Cítí se tak dobře, že si klidně dopřeje i vína a slaných brambůrek a pod,což můžu potvrdit,protože jsme u něj,, stáhli" dvoulitrovku červeného a ty brambůrky jsem s ním jedl taky. Ještě jsem si vzpomněl, že jí semena z pecek meruněk, o kterých se taky píše, že jsou proti rakovině.(jsou samozřejmě jedovaté a je to o množství)
Jinak, jeho rodina i okolí má s doktorama samé ,,lepší" zkušenosti a všichni odchází z nemocnice na reverz. Naposledy z tama stáhli i tu 94-letou maminku,která je prý díky tomu zase v pořádku. Já za sebe musím říct, že jsme si ,,kápli do noty" a na spoustě věcí jsem se shodli. Taky mi ukazoval plasmový generátor,který si koupil za zrušené stavební spoření(140tis). Říkal,že když ho bolí v krku,nastaví si potřebné frekvence, chvíli u toho posedí a ráno je to úplně pryč, že to na různé neduhy používají celá rodina. U tohohle pořád nevím, nevím...

I když nejíme vyloženě nezdravě,máme ideální váhy, tak i přes to manželka ode dneška najela na všeobecnou léčebnou dietu bez cukrů, obilovin, různých sraček typu brambůrky,bez alkoholu,bez kafé,atd, začala doplňovat vitamíny,minerály,jód, večer antioxidanty,atd + najíždí z nižších dávek CDH. Taky vyrobíme první směs dle Budwigové. Začneme podle doporučeného postupu očistu střev,ledvin,jater a žlučníku,ať ty hnusy můžou z těla pěkně ven. Prostě na to hnusnou rakovinou bestii zatočíme na všech frontách. Uvidíme co ukáží výsledky biopsie, já ženě doporučuji,aby z počátku případnou léčbu ozařováním+chemo odmítla. Tak rychlá ta rakovina zase není. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na ní. Uvidíme jak se nám s tím podaří zatočit za pomocí alternativní medicíny. Pokud náhodou dojdou výsledky biopsie negativní,což je pořád ještě možnost, tak těm doktorkám zajedu osobně zakroutit krkem. Taková očista těla nemůže nikomu uškodit, proto s ní budu držet basu a jdu do toho s ní.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od pavelv »

Mimo téma (offtopic)
Jen abych dokoncil tento offtopic o pricine umrti Budwigove, Sandra Olson, coz je pro mne mnohem vetsi autorita nez medicinske casopisy, potvruje co uz jsem uvadel, tedy ze dr. B padla a zlomila si nekolik kosti a uz se z toho nevyhrabala a nasledujici rok zemrela... Navic pro mne je nejdulezitejsi, ze jeji metoda funguje, i dnes, 11 let po jeji smrti, viz napriklad http://www.budwig-videos.com/search?cat ... rchfrom=25


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
pavelv píše:Jen abych dokoncil tento offtopic...
Palino prepáč no bez ohladu na to či sa to niekomu páči alebo nie faktom je a je to i svojím sposobom v dnešnom svete docela prirodzené že na akýchkolvek stránkach tipu "www.buldwig..." nebudú haniť vec (alebo autora) ktorá má fungovať na princípoch "Buldwig". I ludská hlúposť by mala mať niekde svoje hranice...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

odcházím, až tu nebude ten blázen,dejte mi vědět


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Omezení uživatele deʒa vy

Příspěvek od rival »

Hromadí se u mne stížnosti na uživatele "deʒa vy". Do doby než stížnosti prošetřím, podléhají nové příspěvky uživatele "deʒa vy" v sekci "MMS - Miracle Mineral Solution" schvalovacímu procesu. Budou se tedy zobrazovat až po případném schválení moderátorem nebo administrátorem.


rival - živý člověk
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Omezení uživatele deʒa vy

Příspěvek od Peter11 »

Rival píše:Hromadí se u mne stížnosti na uživatele "deʒa vy". Do doby než stížnosti prošetřím, podléhají nové příspěvky uživatele "deʒa vy" v sekci "MMS - Miracle Mineral Solution" schvalovacímu procesu. Budou se tedy zobrazovat až po případném schválení moderátorem nebo administrátorem.
I soucit, lítost a nezištná pomoc můžou být většinou jenom projevy vlastního ega.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

http://www.lekari-online.cz/health-and- ... 296#207192
Tady se jeden chlapík dost bije za látku Salvestrol, prý tím vyléčil svoji matku. Už jste o tom slyšeli? Na zdravi-az je o tom nějaká zmínka,ale zatím nic víc konkrétního či nějaká další osobní zkušenost.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Až teď jsem si to tady přečetla, nebyla jsem dlouho na netu.
O Salvestrolu jsem slyšela, ale nepátrala, o B17 jsem uvažovala, v Mexicu je klinika s velice dobrými výsledky s B17, trošku je problém s importem léku, celníci často zásilky s B17 zabavují.
Kove, jdeš na to dobře, závidím tvé manželce, že tě má po boku.
V současnosti je hodně možností, v případě, že to paní nemá moc hluboko, zkusila bych i černou mast, stačí dvě aplikace, no a na rakovinu prsu je v Americe dost vyhlášený i čistě rostlinný lék Myomin. Ten je k dostání přes net.
Jsem si jista, že to zvládnete.:-)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Jestli můžu napsat nějaké info: Byli jsme včera v Brně na Žlutém kopci, abychom se z výsledků biopsie definitivně dozvěděli, co jsme už věděli téměř jistě, že má žena rakovinu prsu. Bohužel tři ložiska větší(okolo 1cm)+podezření na menší. Navíc dva typy nádorů. Další ložiska po těle se při vyšetřeních neprokázaly. Celé to onkocentrum je nejdepresivnější místo na jakém jsem kdy byl. Mraky nemocných lidí, plné čekárny. Objednaní jsme byli na 11, doprava+další věci klaply, tak jsme tam dojeli už po desáté, vzali nás až ve 13 hodin!!! Tří hodiny na chodbě takového zařízení jsou děsný zážitek! Pak následovalo vyhodnocení stavu a návrh uřezat prso s následným doléčováním hormonální léčbou. (To ještě nevím co je,to si musím nastudovat.) Když jsme se ptali, jestli by byli ochotní spolupracovat s průběžnými kontrolami sonem při alternativní léčbě, tak jsme se dozvěděli, proč by to dělali, že nám to mají udělat tam, kde se budeme léčit... Doktorka (s 20-ti letou praxí) jí krom jiného řekla, že klidně může pít kafe, že to na léčbu nemá vliv! Všichni přírodní léčitelé kafe zavrhují a spolu s alkoholem je to při léčbě prostě tabu! Jediné správné rozhodnutí je operace je ho prý nejlíp udělat teď hned, tady na místě. Imunitní systém je schopný likvidovat nádorové buňky v těle, ale nádory prý ne. Proč si prý tolik příchozích pacientů myslím,že jsou chytřejší než oni... Atd. Prostě úžasná debata. Takže my jedeme dál dietu bez kafe, alkoholu, pečiva, cukrů a masa+zelený nápoj, tepf.odkyselovací směsi, křemelinu, jód, atd- trvale/ CDH 5 dní+ samozřejmě večer vitamíny, minerály/ pak dva další dny ,,céčkové" 14g/ a k tomu všemu denně (až večer mimo CDH) čerstvě vylisovaný lněný olej dle Budwigové. K tomu jsem teď objednal 1kg sušené listy Gravioly dle článku Patrika Schoupala​. Tu ještě nevím jak dávkovat, aby se to s něčím ,,nehádalo". Máte-li k tomu nějakou další radu či informaci, co byste udělali jinak, budu rád za podněty. To by bylo, aby jsme tu mrchu nepřeválcovali a nevyhnali z těla ven. Dík Jirka


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Ahoj Jirko, stejnou situaci jsme s bráchou řešili letos na jaře u mamky a v létě mi stejnou diagnózu oznámila teta.
U mamky proběhla operace, vzali jí prso, ale uzliny měla čisté, tudíž jsme se rozhodli nedávat jí ani léky, protože měly dost vážné následky a to ztrátu imunity. A imunitu nejvíc potřebuje. Takže dostává Bolotova, čagu a teď ji povezu kotvičník. V případě, že bude potřeba, najede na MMS.
Teta absolvovala klasickou léčbu, t.j. operace, chemo a teď radio.
Věřím, že všechno bude OK.

P.S. Jinak ten lék Myomin je přírodní alternativa Tamoxifenu.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Sisa- Dvě klasické léčby v tvém nejbližším okolí. To jsi mě překvapila, vzhledem k tomu,že jsi dlouholetým členem tohoto fóra.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“