MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Haluzatko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 01 dub 2010 18:44
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od Haluzatko »

Presne tú šťavu spomínanú v tom článku od včera začal piť. Ale veľa doňho nejde. Predstava, že by sa mu ešte viac preplnili črevá už je neznesiteľná. Pravdepodobne mu v prechode bráni nádor na konečníku, ale aj to sú len dohady. Lekári totiž nič nevedia a stále je treba čakať na všeljaké výsledky, ale nemá to konca kraja. A ešte mám takú otázku čo sa týka stravy pri metabolickej liečbe, našla som si páru článkov, kde boli uvedené potraviny, ktoré nesmie a smie jesť. No ani v jednej variante neboli spomenuté orechy, rôzne typy ovocia - ako banány, hrozno, žltý melón. Všeobecne ovocie nejak exra neodporúčajú, čo mi príde trochu zvláštne. Nevieme aké prílohy mu dávať k jedlám, cestoviny, ryža, zemiaky patria do skupiny, ktoré sa nesmú. Tak som rozmýšľala či aspoń celozrnné bio cestoviny, prípadne hnedá ryža, kuskus a podobné či by boli OK, nenašla som k tomu nikde žiadnu zmienku.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od poota »

Haluzatko píše: Presne tú šťavu spomínanú v tom článku od včera začal piť. ... našla som si páru článkov, kde boli uvedené potraviny, ktoré nesmie a smie jesť...
Nekombinuj různé přístupy, kus z toho a kus zase z onoho. Rozhodni se pro jeden, který se Ti bude zdát nejrozumnější, a ten dodrž naprosto přesně!
Pokud se rozhodneš pro kůru pátera Ferdy, která je osvědčená a můžu ji doporučit, tak si vše důkladně a raději několikrát přečti a sežeň vše potřebné. Není to jenom ta šťáva, ale stejně důležité jsou i předepsané čaje, které udržují zažívání a čištění v chodu. Tím, že je veškerá strava celých 6 týdnů pouze tekutá, tak jsou střeva zatěžována minimálně - to se mi zdá pro Tvůj případ právě výhodné.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Haluzatko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 01 dub 2010 18:44
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od Haluzatko »

Neviem či by bolo vhodné otca držať 6 týždňov, na čisto tekutej strave, schudol už beztak 20 kíl, neviem si predstaviť čo by bolo potom. Ja som tú šťavu našla pri Breusovej diéte. Ale na princípe, že prvé štyri dni sa má piť, len tá šťava plus čaje Essiac, mätový. A pozvyšok kúry, je povolená aj metabolická strava a ten vitamín B17 a C, takže klasická dávka šťavy plus aj nejaké to papáni. Neviem či si narážal na kombináciu týchto metód, alebo do toho plus ešte MMS. Ale ak ten prý prípad, tak práve metabolická strava sa odporúča spolu s B17. No neviem no, je toho strašne veľa tých alternatívnych liečob, zas času až toľko niet. A smiem sa spýtať na čo si sa ty liečil?


Haluzatko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 01 dub 2010 18:44
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

dodatok

Příspěvek od Haluzatko »

Mám to zo stránky http://www.badatel.sk
no neviem ti poslať konkrétny link, lebo akosi im stránku google zablokoval, lebo tam majú niečo čo môže poškodiť náš počítač. A ani sa to nedá odignorovať. Tak toto už je fakt sila. Niekomu sa ich obsah veľmi nepáči. :-/


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od poota »

Haluzatko píše:Neviem či by bolo vhodné otca držať 6 týždňov, na čisto tekutej strave, schudol už beztak 20 kíl, neviem si predstaviť čo by bolo potom...
Právě tohle je tam velice dobře vysvětlené, ale bez přečtení se to nedozvíš. Informace máš, a dokonce různé, takže záleží jenom na tom, které z nich a jak použiješ. To už je jenom na Tvém rozhodnutí.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Haluzatko
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 01 dub 2010 18:44
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od Haluzatko »

poota píše:Právě tohle je tam velice dobře vysvětlené, ale bez přečtení se to nedozvíš. Informace máš, a dokonce různé, takže záleží jenom na tom, které z nich a jak použiješ. To už je jenom na Tvém rozhodnutí.
Zdravím - poota
Hej viem, čítala som aj to, že človek schudne aj 15 kíl, ale že je to v poriadku. No neviem, toto sa mi moc OK už nezdá, nič nepoviem, keby predtým neschudol. A bohužiaľ na mojom rozhodnutí to nieje, ja len môžem otca nasmerovať k iným alternatívam, rozhodnúť sa musí on sám. Ale keďže si už zadovážil aj odšťavovač, tak v tom možno vídí nádej :D. Ale neviem, lebo zatiaĺ sa mu nedar piť tú šťavu, boli ho žalúdok(nie z toho, už siedmi deň bez veľkej potreby :-/), dokázal vypiť len 3 deci.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: Rakovina konečníka s metastázami pečene a MMS

Příspěvek od Mo »

Haluzatko píše:Hej viem, čítala som aj to, že človek schudne aj 15 kíl, ale že je to v poriadku. No neviem, toto sa mi moc OK už nezdá, nič nepoviem, keby predtým neschudol. A bohužiaľ na mojom rozhodnutí to nieje, ja len môžem otca nasmerovať k iným alternatívam, rozhodnúť sa musí on sám. Ale keďže si už zadovážil aj odšťavovač, tak v tom možno vídí nádej :D. Ale neviem, lebo zatiaĺ sa mu nedar piť tú šťavu, boli ho žalúdok(nie z toho, už siedmi deň bez veľkej potreby :-/), dokázal vypiť len 3 deci.


Ahoj, ja som tú kúru držala, ale bola som po zaisťovacej chemo 5 mesiacov, bez liekov a cítila som sa v poriadku, keď nebol otec na dlhej, treba robiť klistír, aby jedy neostávali v ňom, najlepšie by bolo si kúpiť knihu, je naozaj poučná, a treba si dávať pozor, veľa ľudí to nevydrží, vraj, ale zase, veľa ľudí to zvládlo, tak držím palce otcovi :)


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Batles

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Jsi starostlivý otec a máš strach, to je normální, tak se neomlouvej, že ses rozepsal. Ten pocit, který máš z podávání MMS musí být hrozný, ale to bys měl i kdybys mu podával cokoli jiného. Humble je v knize hodně přesvědčivý a já mu věřím. To že syn snáší více méně dobře MMS, je dobré.
Také mně zaujalo, žes mu jeden den rovnou nasadil po dvou kapkách 10x denně a pak zvyšoval.. Já udělala totéž, ale druhý den mi bylo příšerně.. Myslela jsem, že jsem udělala chybu, ale z tvého povídání vidím že nikoli.
Reaguji na tvůj příspěvek o měsíc později než jsi ho napsal, a tak věřím z celého srdce, že syn to nadále snáší dobře a léčí se Humblovou metodou dál. Jsi náhodou kabrňák a já před tebou smekám, jak jsi cílevědomý, jakou máš víru! Musí to být v pořádku a určitě i bude!!

Zkus juknout.. Znáš tohle? http://www.cytopharma.eu/products/


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Díky!

Příspěvek od Batles »

Jé, ahoj Světluško, vidím že důkladně brouzdáš. Také jsem to tak dělal.
Moc ti děkuji za krásná a povzbudivá slova.
Tvůj odkaz jsem pročetl e ten produkt jsem objednal již v únoru na českých stránkách: http://www.b17.cz
Dvě velká balení já i syn máme v sobě. Začali jsme to brát koncem února.
Jak vidíš, jen tak mi nic neuniklo :D
Vyrábím doma také koloidní stříbro a homeopatické léky z organických i anorganických materiálů. Vše používáme podle potřeby, ovšem objev MMS se mi jeví jako nejůčinnější a nejrychlejší hlavně co se týče rakoviny. Toť pouze můj názor ;)
Papa.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Batles

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Krásné dobré ranko.
Ano, brouzdám poctivě, protože mně všecko moc zajímá a tady je tolik moudrostí pohromadě, že doporučuji všem, koho by to mělo oslovit, aby zašel..
S těmi kapkami máš pravdu. Já objednala MMS přes odkaz na Osudu. Má to uzávěr, který musíš zmáčknout a otočit, aby závěr povolil - pojistka kvůli dětem, znáš to. Pak když jsem koukala na lahvičky vyfocené v knize o MMS, vidím, že ty uzávěry mají větší dírky. No moc to neřeším, kapu z nabízeného.. Příště objednám MMS odtud z blešáku.

A tohle znáš jistě také, když to máš tak "zmáknuté" a nic ti neunikne, což je dobře!!
http://ostatni.prirodni-leciva.cz/antib ... v/d-42719/ Ten odkaz dám ještě jinám. Je to zajímavé, ne??
Neboj se nic, jak říkám, tak to bude. Syn bude v pohodě!!
Měj moc krásný den šikulko.


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Batles

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Promiň, jestli tě obtěžuji, stačí říct..
Ale protože jsi syna léčil, či stále léčíš kapkami MMS 10x denně, zajímalo by mne, co před kapkama zajídá, když se to nemá brát na prázdný žaludek. Já předtím rozkoušu kousek jablka, ale je něco i jiného, jednoduchého? Děkuji ti a přeji moc krásný den.
Ještě se zeptám, jestli jedeš za panem Hublem do Prahy na přednášku?? :lol:


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Ahoj Světluško!

Příspěvek od Batles »

Díval jsem se na odkaz o láhvi. Obsah 0,7 litru nevyhovuje našim potřebám a jak jsem psal jinde, koloidní stříbro si vyrábím sám.
Na Humbleho nepojedu, je to příliš daleko.
Co se týče kapek, tak ani já ani syn jsme nijak výrazně nepotřebovali něco zakousnout. Když se necítím nejlépe, tak si vždycky ukousnu pořádné sousto rohlíku, zapiji vodou, spolknu a pak MMS. Pak nemám žádné potíže. Občas si před první dávkou dám sousto rohlíka, výrazně mi to pomáhá. Je to podle našich pocitů i lepší, než kus jablka.
Syn má mírnější reakce asi proto, že je mu 36 let. Oba dva jsme však tíže snášeli v žaludku MMS 2.
Papa.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Antibakteriální láhev

Příspěvek od poota »

Tak 189,- Kč za hmotolovou láhev, i když "zázračných" vlastností, mi připadá jako špatný vtip.

Stejně "zázračných" vlastností si můžeme vyrobit jakoukoli běžnou láhev z umělé hmoty, a třeba i kanistr. Stačí si v drogerii koupit tubičku Sagenu, který je určen k čištění studní. Ta tubička je na 1 000 litrů vody a stojí asi 15,- Kč. Zvolenou nádobu stačí naplnit vodou a rozpustit v ní přiměřené množství Sagenu - na láhev je to pár krystalků až špetka. Ta voda se dá bez obav po několika hodinách pít - pokud jde jenom o láhev, tak ta si i po vyprázdnění zachovává schopnost likvidovat bakterie a jiná neřádstva.
Ovšem na tom by se moc netrhlo a taky to není "nano" technologie.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

poota

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Máš určitě pravdu! Já tu láhev dostala zadarmo k čističce vzduchu, tak mě zajímalo, o co vlastně jde..
Krásný podvečer


vlanej
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04 črc 2010 7:58

Lze kombinovat chemoterapii a MMS? poraďte prosím!!!

Příspěvek od vlanej »

Ahoj, neví někdo z Vás, jestli lze kombinovat MMS s chemoterapií?
Objevili mi metastázy na játrech a 2 měsíce chodím na chemoterapie. Až nyní jsem se dočetla do MMS. Ráda bych jej začala užívat, ale nevím, jestli mohu. Pokud znáte odpověď, nebo alespoň doporučení na někoho kdo by ji znal, napište mi prosím. Tak díky za odpověď. Vlasta
vlanej@seznam.cz


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“