MMS a rakovina

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Co tím myslíš? Nemohu rozhodovat za někoho, kdo je svéprávný. V tom čase a za těch okolností jsme udělali vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Myslel jsem to tak, že mě překvapilo, že jsi je nepřesvědčila o jiné možnosti než řezání, či dokonce chemo. Mluvila jsi o tom s nimi? Na druhou stranu,když si představím, že bych měl přesvědčit moji mamku když ještě žila.... Asi by to taky neprošlo.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Další rakovina je v čudu.

Příspěvek od Batles »

Včera odpoledne mi volal jeden člověk, že má v rukou čerstvé výsledky z onkologie.
Měl raka tlustého střeva a prostaty. Chemo, ozářky i operaci zamítl a šel do Alternativy. On by asi původně chemošky atd. vzal, jenom že se šíleně bál operace :mrgreen: . Pravděpodobně mu ten strach zachránil život.
Byl tak rozradostnělý, že jsem mu sotva rozuměl :laugh:
Poslední čísla co si pamatuji, byla hodnota PSA 0,008 a tlusté střevo čisté, již tam nic není.
Překvanému lékaři na dotaz co bral řekl, že změnil stravu, jedl víc zeleniny a bral rybí tuk. Doktor to pochválil a že je zelenina fakt zdravá :D
Nebylo to sice MMS1, ale CDH s HCl, MMS2 a další doplňky.
Samozřejmě také popíjel ředěnou kyselinu HCl (teď asi Deja vu vyletí z kůže jestli si to přečte).
Pracovali jsme na tom spolu 4 měsíce.
Mějme se všichni krásně,
Batles


stanikb71
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17 zář 2015 16:31

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od stanikb71 »

Volám sa Stanislav.Mojmu 17r synovy diagostikovali nádor na mozgovom kmeni v lV.štádiu pred rokom 5x 4 x6,7 cm,Lekári mu nedávali šancu.Chemoterapiu aj ďlšie následné ožarovania sme odmietli.Po užívaní pŕirodného prípravku od nemenovanej firmy sa mu nádor zmenšil na 1,5 x 09 x 4cm,Po poslednej kontrole sa začal zvačšovať. Čo by ste mi poradili a aký postup,prípadne na koho sa mám obrátiť,nemáte nejakého známeho s podobným problémom.S MMS,CDS mám osobné a veľmi pozitívne skúsenosti,len to boli len také maličkosti oproti tomuto.
Ak by ste mi mohol poskytnúť nejaký postup/ protokol /,alebo na koho sa obrátiť
bol by som Vám veľmi vďačný.Ďakujem .


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Batles »

Stanislave, již před několika dny jsem vám napsal soukromou zprávu. Stále ji máte nepřečtenou :D


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Stanislave, napiš uživateli Batles (příspěvek nad tebou).
Jinak, na MMS fóru najdeš zkušenosti a postupy lidí i na takto závažné stavy. A byli úspěšní.
http://mmstestimonials.is/cancer


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

OK, nebudu editovat. :-)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

V tomto videu je vidět zrůdnost společností jako FDA, a jak hluboko pronikly do státních struktur. Je to sice dlouhé,ale stojí to za to si udělat čas a podívat se na to.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Kove, jak si vedete s paní?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

sisa píše:Kove, jak si vedete s paní?
První věc-nepodlehli jsme opakovanému nátlaku doktorů. Žena bere dál přípravky a doplňky stravy, jí téměř výlučně ovoce a zeleninu + lněný olej s tvarohem. Protože měla v práci dost záhul, tak šla na nemocenku. Byli jsme 2x na kyneziologii skrz psychickou stránku věci, to jí taky dost pomohlo. Takže je doma, chodí ,,povinně" na procházky, na sluníčko. :-) Po prvotním šoku je teď docela v pohodě, což je moc důležité. Chceme jít v půlce října na sono, abysme věděli co to dělá...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od sisa »

Držím vám palce a myslím na vás hodně často, dokonce bych řekla denně, protože, když si vzpomenu na mamku, automaticky mi naběhneš i ty. Věřím, že to bude dobré. :-)


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Dnes jsem nás objednal na 16.10 na sono...


Lotka
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: sob 03 říj 2015 18:40

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Lotka »

Zdravím všechny, na tohle fórum jsem se dostala, protože mám rakovinu prsu a MMS mi bylo doporučeno jedním alternativnějším lékařem. Nádor mi byl diagnostikován po biopsii v červenci, v srpnu jsem byla na konziliární ambulanci na Žluťáku (souhlasím s kovem, že je to tam dost depresivní), doporučili mi samozřejmě kombinaci operace-ozařování-chemoterapie. Operaci jsem odložila - na říjen a hledala jsem radu na formu az-zdraví. Nejúčinnější se mi zdála dieta Budwigové, kterou od té doby dodržuji. Radami mi velmi pomáhá jeden člen z toho fóra. dále piju zelená smoothie, doplnila jsem reishi a čaj lapacho. Byla jsem na EFT terapii, ve které budu pokračovat. V týdnu jsem byla znovu na Žluťáku, domluvit se na chirurgii, ale řekla jsem panu doktorovi, že bych to chtěla zase odložit. Řekl mi, že to buď odmítnu, nebo na tu operaci prostě nepřijdu. A kdyby se to nějak zhoršovalo, mám zavolat a domluvit si termín kontroly. Pak jsem byla ještě u jednoho lékaře, který dělá homeopatii a akupunkturu, a ten mi právě doporučil MMS, protože jeden jeho pacient se tím vyléčil z rakoviny. Pročetla jsem si tohle vlákno, objednám si potřebné věci i knihu a doufám, že mi to pomůže. Manžel bohužel věří pouze doktorům, přesvědčuje mně, že bych měla jít na operaci, takže nemám takovou podporu jako manželka kova... Chtěla jsem se ho zeptat, jak jste se objednali na sono? Na to nemusí být nějaká žádanka od doktora? Přemýšlela jsem o tom, jak třeba zjistím, že se můj stav lepší - nebo horší - kromě toho, že bulka bude menší nebo větší? Jinak totiž žádné problémy nemám...


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Kov »

Vcera jsem mluvil s kamaradkou a ta mi rikala, ze ma jeji kolegyne cerstve nalezenou leukemii. Mate nejakou zkusenost s alternativni lecbou lukemie?


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS a rakovina

Příspěvek od Bobina »

[quote="Lotka"]Zdravím všechny, na tohle fórum jsem se dostala, protože mám rakovinu prsu a MMS mi bylo doporučeno jedním alternativnějším lékařem. Nádor mi byl diagnostikován po biopsii v červenci...

Lotko,držím palce.Pořád říkám,že to rozhodnutí medicína nebo altern.je nejtěžší.Doktoři tě vždy vyděsí-při každé návštěvě.Můj manžel už k nim prostě nechodí./jeho příběh je tu popsán/Což zajít na diagnostiku?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“