MMS a Autismus

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Překládané do češtiny.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tož jsem se nakrknul a popovídal si včera s paninkou, která se stará o autistického chlapce a nabídl jí pomoc. Kupodivu mne neposlala do kelu a dnes jsem se s ní potkal, tož jsem se ještě dál pozeptal, zda-li k problému došlo po očkování. Jde o typický případ, kdy byl kluk do jednoho roku naprosto fajn, dokud nedostal co? Očkování. Pak šel rychle s kopce. Takže se dáme do akce a se zákonem ať si mocipáni vytřou :ptrain: hajzli.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od sisa »

Slávku, budu OT, ale mé známé dostal kluk po očkování leukémii. Je to zdravotnice, předpokládám, že ví o čem mluví.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše:Slávku, budu OT, ale mé známé dostal kluk po očkování leukémii. Je to zdravotnice, předpokládám, že ví o čem mluví.
No OK Šíšo, a o čem známá mluví a co je to OT?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od sisa »

OT je Off Topic a známá tvrdí, že příčinou leukémie bylo očkování. :-)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše:OT je Off Topic a známá tvrdí, že příčinou leukémie bylo očkování. :-)
:D OK. S tou leukémií mne to vůbec nepřekvapuje. Ono jde o to, jakým způsobem dnešní očkování uchýlí imunní systém u koho. Je aj spousta lidí, co po očkování ochrne, spousta jich rovnou zkalí a spousta to odskáče doživotními alergiemi kdo ví co ještě. Kdyby to mělo být vše spočítáno na hromadu, je toho samozřejmě daleko víc, než co ukazují jednotlivé problémy. Všechny však mají stejnou příčinu a tou je nesmyslný zásah do imunních procesů lidí dnešníma prý vakcínama. Hovno vakcíny. Genocida.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od *Roman* »

Slavek Krepelka píše:Tož jsem se nakrknul a popovídal si včera s paninkou, která se stará o autistického chlapce a nabídl jí pomoc. Kupodivu mne neposlala do kelu a dnes jsem se s ní potkal, tož jsem se ještě dál pozeptal, zda-li k problému došlo po očkování. Jde o typický případ, kdy byl kluk do jednoho roku naprosto fajn, dokud nedostal co? Očkování. Pak šel rychle s kopce. Takže se dáme do akce a se zákonem ať si mocipáni vytřou :ptrain: hajzli.

Ahoj, Slávek.
Ahoj Slávku,
Je to i náš případ se synem, v 1 1/2 roce dostal Hexa-vakcínu (na asi 6 nemocí najednou), a od té doby vývoj zastaven. Máme dokonce referenční srovnání, syn je z dvojčat, druhé dvojče (do té doby s téměř identickou zdravotní historií) ji nedostalo a je dobré. Teď jsou jim 4 1/2 roku.
Tak by mě upřímně zajímalo, jestli jste nějak pokročili, jakákoliv naděje vítána.
Díky moc.
Roman


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

*Roman* píše: Ahoj Slávku,
Je to i náš případ se synem, v 1 1/2 roce dostal Hexa-vakcínu (na asi 6 nemocí najednou), a od té doby vývoj zastaven. ....
Nazdar Romane. Nevím jak to je, zkusím se zeptat jestli s tím něco dělaj. Informace jsem jim dal. Nicméně. Dívaje se na vše je mi jaksi jasné, že vše je velice zatěžko vyléčit, pokud se nesrovná střevní flóra. Ne, že by to byl všelék, ale vidím to jako nutný základ. Pumpovat do děcka MMS podle Genesis horem dolem považuji za krátkozraké v tom, že ono to sice asi pomůže vyhnat co je navíc, ale nemůže to doplnit to, co chybí. MMS je chemický dryják a ačkoliv v mnohém pomáhá, je otázkou, proč jsou výsledky velice eratické.

Mám osobně dojem, že je to právě tím, že nikdo se nesnaží brát ohled na to, co je vlastně s námi špatně nikolik jen po stránce minerálův atd, ale právě taky biologie symbiotických organismů. Strunecká mluví o 35 000 různých organismů ve střevě. Ty nám nějak z té rovnice celkového zdraví úplně unikají. Seeskeeter mne docela dostal, že mu zabraly kultury od kojence. Kde se to v nich bere a vzalo a proč v nich, a ne v dospělákovi po narušení. Je tam nějaký zakopaný pes asi už z doby předporodní a možná s tím má cosi do činění aj plodová voda a její pozůstatky, nebo něčeho z čuriny ve tkáních, než to dítě takzvaně odroste, které tomu bioživotu zajišťuje podmínky se chytit a rozvinout. Možná je ta mikrobiologie střeva daleko důlžitější, než vůbec někdo tušíme a kdo ví, jestli něco z toho není unikátní a co ztrácíme s věkem, tedy spíš s přicházejícími otravami kde čím.

Ve Tvé situaci bych udělal v první řadě tu fekální transplantaci ze zdravého děcka autistickému a nechal to tak 4 neděle. Něco se asi změní. Mezi tím bych se podíval na video Dr. Lebenharta a pokud bych byl schopen, ještě spíše bych se s ním konzultoval osobně, nebo aspoň po telefonu. Děcka, specielně autistická jsou velice citlivá na informatiku a mám pocit, že by tudy měla cesta vést právě autopatií.

Taky po tom, to jsem shlédl video se Struneckou, mi došlo, že oni jsou autisti svým "postižením" sice mentálně vedle, ale jenom vedle, ne v háji. My jsme vychýlení řekněme tomu na levou stranu mozku, zatímco oni jsou vychýlení na pravou. Tím pádem my nejsme schopni vyhovět jejich potřebě vzdělání a výchovy. Jde z veliké části o mentální nedorozumění mezi nimi a námi. Zatímco nám by neuškodilo se dohrabat více ke středu jejich směrem, stejně tak by neškodilo jim se k tomu středu dohrabat z druhé strany, směrem k nám. Jenže my "normální" nevíme jak na to ani u sebe, natož u nich, ale vyšinutý jsme prakticky všichni a nás "normální" na tu pravou stranu ještě zase žene i naše jednostranná výchova.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Tohle je už surovost v uvažování, ale s tou spoustou mikroorganismů, které s námi žijí a s tím, jak vlastně mikroorganismy vzájemně komunikují a jak nás dokáží ovlivňovat i mentálně mne napadá, že v tom střevě nám vlastně zase žije další "mozek", jehož zájmem je si nás držet zdravé a který nám možná poskytuje i nějaké komunikační mimosmyslové prostředky.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od *Roman* »

Slavek Krepelka píše:
*Roman* píše: Ahoj Slávku,
Je to i náš případ se synem, v 1 1/2 roce dostal Hexa-vakcínu (na asi 6 nemocí najednou), a od té doby vývoj zastaven. ....
Nazdar Romane. Nevím jak to je, zkusím se zeptat jestli s tím něco dělaj. Informace jsem jim dal. Nicméně. Dívaje se na vše je mi jaksi jasné, že vše je velice zatěžko vyléčit, pokud se nesrovná střevní flóra. Ne, že by to byl všelék, ale vidím to jako nutný základ. Pumpovat do děcka MMS podle Genesis horem dolem považuji za krátkozraké v tom, že ono to sice asi pomůže vyhnat co je navíc, ale nemůže to doplnit to, co chybí. MMS je chemický dryják a ačkoliv v mnohém pomáhá, je otázkou, proč jsou výsledky velice eratické...
Ahoj Slavku,
Diky moc za obsahlou odpoved.

Ano, i p.Zajicek mluvi o mnoha bakterii a viru, jez mame ve streve, pry 500-600 ruznych druhu.
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... rt=15#p795
A protoze ve streve mame az 80% imunitniho systemu, spojitost strevni kultury a stavu imun. systemu je asi jednoznacna, ale tezko se kazdemu individualne dava trvale do poradku. V te spravne kombinaci muze byt zakopany pes...

Doposavad jsem o fekalni transplantaci neslysel ani slovo. Vcera jsem chvili hledal na internetu, a je to skutecne dopraveni (opakovane) zdraveho vzorku stolice zdraveho jedince, idealne ditete, do streva nemocneho. Udajne holandane udelali klinickou studii, srovnali ji s antibiotiky a dopadlo to vyrazne lepe nez atb. Vice o teto studii zde:
http://technet.idnes.cz/fekalni-transpl ... 7_veda_mla
Vypada to ze to delaji jen vybrane nemocnice, co se neboji ukrocit smerem k alternativnejsim metodam. Domaci aplikace asi neni mozna, protoze se to rozpousti v roztoku, filtruje a aplikuje do tenkeho streva, tj. ne do tlusteho, kde ucinkuji domaci klystyry nebo mikroklyzmata, navic male dite to v sobe neumi udrzet jako dospeli, a tak u nej aplikace obsahne jen cast tlusteho streva a po kratkou dobu.

Vice informaci od Seeskeetera bychom moc uvitali, ale nenalezl jsem tento nick na zdejsim foru. Nemas na neho kontakt?

Jeste jednou diky moc. Kdyby se Te jeste cokoliv napadlo, budeme moc radi.
Zdravim *Roman*


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od sisa »

Roman, toto si viděl?

Kerri Rivera má vynikající výsledky s autismem, dokonce je už potvrzeno asi 80 vyléčených dětí. Podloženo lékařskými záznamy. Bylo to i v minulé Nové Regeně.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Slavek Krepelka »

*Roman* píše: Diky moc za obsahlou odpoved.

Ano, i p.Zajicek mluvi o mnoha bakterii...
:) Pí Strunecká, což je mikrobiolog a bude vědět, mluví o 35000 bakteriích. To nemluví o virech a vlastně taky virech, ale nazývaných bakteriofágy. Je toho tedy spousta a jak na to koukám dnes, tak by asi bylo vhodné ppužívat ne jednoho dárce, ale celý "septik". Septik se dá taky použít, ale jen na ty bakteriofágy, ne na bakteriální kultury.
*Roman* píše: Vypada to ze to dělaji jen vybrane nemocnice,
Co se dělá je jedna věc a proč se to tak dělá je věc jiná. To víš, že se to dá po domácku. Komplikujou to, aby si lidi náhodou nepomohli bez nich.
*Roman* píše: Vice informaci od Seeskeetera ...
To se moc omlouvám, zkomolil jsem nick. Podívej se do vláken
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2252
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3504

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od *Roman* »

sisa píše:... Kerri Rivera má vynikající výsledky s autismem, dokonce je už potvrzeno asi 80 vyléčených dětí. Podloženo lékařskými záznamy. Bylo to i v minulé Nové Regeně.
Ahoj Siso,
Videl, celkem nedavno. A byli jsme pred nekolika dny kratce i v mailovem kontaktu s Kerri, to kdyz doporucila CDS, i presto ze ona vsude uvadi ze pripravuje klasickou lahev MMS na cely den. Ale jeji protokol neni uplne jednoduchy, a kazde dite reaguje trochu jinak. My se stale ucime. A nas velky problem je ta dieta, pokud jde o ovo-zel, dite vubec nespolupracuje, a tak je to problematicke.

Navic tusime nejaky nabaleny zavazny strevni problem, cehoz se i dotkl Slavek. Dite melo prvni 3 roky az na vyjimky prujmy, jidelnicek ne zrovna idealni, ale zase asi jako kazde jine dite, jeho bracha dvojce jedl totez a takove prujmy zdaleka nemel.

I tak diky moc za Tvou reakci.
*Roman*


*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od *Roman* »

Slavek Krepelka píše:
*Roman* píše: Diky moc za obsahlou odpoved.

Ano, i p.Zajicek mluvi o mnoha bakterii...
... To víš, že se to dá po domácku. Komplikujou to, aby si lidi náhodou nepomohli bez nich

Takze sance tu je. Domaci aplikovani by bylo rozhodne lepsi nez zavislost na nemocnici, dojizdeni a vubec to prostredi. Nemluve o tom, co se v nemocnici da "chytit"...
Diky moc za vlakna, prostuduji.
*Roman*


monty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14 led 2011 11:43
Dal: 3 poděkování

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od monty »

*Roman* píše:
sisa píše:... Kerri Rivera má vynikající výsledky s autismem, ...
Ahoj Siso,
Videl, celkem nedavno. .... *Roman*
Ahoj Roman.

Ako čitam o tej mikroflóre v črevách tak je jedná vec ktora by mohla pomocť ale aspoň čiastočne ked nie úplne. Volá sa to tibetská huba alebo mliečna kefírová huba. Produkeje sa s toho mlieční kefír. Posielam nejake linky kde sa o tom dočítate viac.

http://www.tibetska-huba.eu/kefir.html
http://latrynask.blog.cz/1109/kefirova-huba-z-tibetu

A tiež existuje aj vodný kefír ktorý produkujú zase Tibi krištáliky. Tie sa živia cukrom rospusteným vo vode. linky:

http://www.tibi-kombucha.szm.com/tibi.htm
http://www.mojezdravie.sk/TIBI-huba.php

Na tu črevnú mikrofloru odporúčam skôr tu mlečnu a na celkovu imunitu zase vodnú. Ja pijem hlavne vodnú mám ju ako pitný režim na deň vypijem tak 2 litre. a mliečnu si dám tak pohar 3 krat do týždňa. pred tým som užival asi 3 roky mms ked ma chytila nieaka choroba co bolo tak 5 krat do roka. (chripka, herpes na pere, zatial som nemal nič vážne chvalabohu.) ale od kedy pijem kefir čo je tak pol roka, nemak som ziadne problemi iba naznak na kašeľ ale aj to trvalo len 2 dni. A celkovo sa cítim vitalnejši. Ináč sa divím že som nenašiel na tomto portáli nič o týchto hubách.

Prajem Vám veľa štastia so synom a dúfam že mms zabere.

Viliam


" nebo je mokré, voda je modrá a satan claus na nás číha!! "
Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS a Autismus

Příspěvek od Cina »


Dr. Andreas Kalcker přednáší o autismu a fungování ClO2/MMS

:jump:



-------------------------------------------------------------------------------
Komu není rady tomu není pomoci.Kdo chce kam pomožme mu tam.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“