MMS a cukrovka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS a cukrovka

Příspěvek od hanka »

vlákno čisté - poo.

Otevřela jsem tohle vlákýnko pro diabetiky, protože si myslím, že by měli mít svoje místo, kde se budou shromažďovat zkušenosti jiných a jim to ulehčí vyhledávání a nacházení rad.

Mám cukrovku II. typu, která mi byla zjištěna v r. 1989. Nejprve jsem byla pouze na dietě. Život plný stresu (hlavně ve velmi náročném zaměstnání) se odrážel i na zdravotním stavu a cukrovka se rychle zhoršovala - napřed k dietě přibyly tablety na snížení cukru v krvi, posléze tablety nestačily a muselo se přistoupit k dodávání inzulinu zvenčí. Nebudu tady popisovat, jak bylo pro mě náročné cukrovku utajit v práci, kde vedení firmy veřejně prohlašovalo, že nemocní lidé ve firmě nemají co dělat, pro ně je prý tady sociálka....S inzulinem to pak bylo ještě horší, musela jsem si ho aplikovat tajně na záchodě a pak trnout, jestli se mi podaří v termínu najíst, stačil telefonát, který se musel ihned vyřídit a měla jsem po jídle - kolikrát jsem místo jídla musela v rychlosti obědvat pouze cukr, abych se nedostala do komatu! Po několika letech se vedení firmy vyměnilo, ale "normálních" pracovních podmínek jsem se dočkala až pár let před odchodem do důchodu.

Když jsem v 9/2009 začala s MMS, doufala jsem jako jiní lidé s jinými nemocemi, že MMS by mohlo pomoci i v případě diabetu. V duchu jsem si říkala, jak to bude fajn, až si při měření glykémie naměřím stále nižší a nižší hodnoty, až jednou ... ;) Začala jsem s nadšením, pak jsem musela hodně zvolnit . Takřka všichni máme zkušenosti, že to navyšování kapek MMS není tak jednoduchou záležitostí, jedni navyšují rychleji, druzí pomalu, každý podle stupně onemocnění. Mně navyšování MMS1 jde hodně pomalu, úspěch jsem zaznamenala až při užívání MMS2 - tehdy jsem mohla přidávat i MMS1. Zatím jsem skončila na 4xdenně 10 kapek - já vím, žádná sláva, pro mě je to ale velký úspěch. Pak přišla krize... ale už jsem zase na nohou a pokračuji :).

Jak se MMS projevilo na diabetu? Měřením aktuální glykémie doma jsem nezaznamenala žádné zlepšení, naopak, hodnoty se zvýšily a udržovaly se vyšší, než před užíváním MMS. Přesto jsem se rozhodla v léčení pomocí MMS pokračovat, protože nechci připustit rozvoj obvyklých komplikací cukrovky a doufám, že MMS v tom může pomoct.
Můj diabetolog patří k těm, který za pacientem vidí jenom peníze. Jediné vyšetření, které pacientům nechá udělat, je odběr krve na stanovení HBA1c (glykovaný hemoglobin), který ukazuje dlouhodobou hladinu cukru v krvi. Čím vyšší, tím je vyšší i nebezpečí diabetických komplikací. Tuto středu jsem byla na obvyklé kontrole po 3 měsících. Poslední hodnoty HBA1c jsem měla 7,2 jednotek. (Není to nejhorší, bývají mnohem vyšší.) Očekávala jsem zhoršení a vyhubování od doktora. Nechtěla jsem věřit svým uším, když mi sestřička řekla, že můj nynější glykovaný hemoglobin je 6,5 jednotek :P ! Tohle snížení dokonce vyprovokovalo doktora k tomu, že mi po několika letech nechá v červnu vyšetřit i cholesterol a jaterní testy :D .
Takže, diabetici - NEHÁZEJTE FLINTU DO ŽITA, a s chutí do MMS! Jsem strašně zvědava, jestli to takhle bude fungovat u všech! :bye:
Naposledy upravil(a) hanka dne pon 03 kvě 2010 18:57, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
zuzu
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22 bře 2010 18:02

diabetes

Příspěvek od zuzu »

to je fajne slyset.. me diagnostikovali cukrovku prede dvema lety.. teda diabetes typu 1.. o MMS si zatim jen citam, bo je toho straaaasne moc tutok.. bysem se toho ale nebala a asik pozdeji testnu.. takze shromazdujte zkusenosti dal ;)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar panenky,

Neco vam tu prihodim.

Prave si koresponduji s nejakym Erikem. Jeste nevim moc detailu, ale je take cukrovkar. V podstate rika to co Hanka, MMS1 na uroven cukru nepomahalo. Kombinace MMS1 a MMS2 mu ustalila hladinu cukru tam kde ma byt po 14 dnech. nevim ale presne davkovani, jenom ze je na dvou kapslicg MMS2 denne.

Opatrujte se, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od hanka »

Ahoj Slávku,

díky za bezva přihození :lol: . To je moc zajímavé, budeš s ním ještě korespondovat? Chtělo by to ještě vědět, jaký typ cukrovky má (I. nebo II.), a jak dlouho ji má. Je to docela důležité, odhaduji, že má 2. typ, proto to rychlé ustálení. Ale také může být, že má typ 1, ale krátce....
Tyhle dvě cukrovky mají úplně jinou příčinu, také léčení bude asi odlišné. Jestli si myslíš, že mu můžeš položit tyhle otázky, tak to udělej, budeme Ti vděčné :lol: .

Pro zuzu: Ahoj Zuzi, mám pravdu, když si myslím , že ještě nejsi dospělá ? To podle toho typu 1, víš, jinak bych to samozřejmě nepoznala :) .
To víš, že budeme shromažďovat zkušenosti jak jen to půjde, kvůli dětem se o to musíme snažit dvojnásob!
Zuzi, můžeš nám, prosím, napsat, jaké máš HBA1c aspoň 3x za sebou? Kolik si pícháš inzulinu? Máš pero, nebo inzulinovou pumpu? To proto, aby jsme věděli, jak jsi na tom teď, a později, až se to porovná, uvidíme jak jsi byla úspěšná ;) .
Neboj se tady o sobě více napsat, jen se koukni, kolik jsem toho napsala já :lol: ! Jestli už jsi dospělá, tak promiň, ale bylo by fajn, kdyby jsi napsala více o sobě a své cukrovce. Měj se hezky :lol: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Hanko,

Ted to prave jaksi probirame, samozrejme se ho zeptam. Jsem si temer jisty, ze mi to vyklopi.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od hanka »

:lol: ..budu se těšit, a nejenom já, určitě i ostatní... :lol:
Ahoj, Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne sob 27 bře 2010 20:16, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od milda »

Ahoj všici,
hlásím se do klubu. :lol: Cukrovka 2. typu.
Zkušenost je podobná hance. MMS1 jsem bral někdy od léta cca do vánoc a cukr byl tak nějak na stejno. V "grogovém období - mezi čertem a ježíškem" :D , tzn. v prosinci, jsem nebral moc poctivě léky - spíš ten grog- a cukr mi stoupnul na 11.
V lednu už jsem nebral MMS vůbec a léky naopak poctivě (čekal jsem na kontrolní odběry) a cukr byl na 14 :?

Takže shrnu to asi tak, že MMS1 s cukrem u mne nehýbalo, aspoň ne viditelně, ale když jsem přestal, cukr se zřejmě zvýšil :? :)

Každopádně je zajímavé, co píše Slávek a zkusím to s tím MMS2.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od hanka »

milda píše:.....Takže shrnu to asi tak, že MMS1 s cukrem u mne nehýbalo, aspoň ne viditelně, ale když jsem přestal, cukr se zřejmě zvýšil :?... )
Tož vitej mezi nama :lol: !

Mildo, prosím Tě, ten cukr máš měřený nalačno v den kontroly, nebo je to glykovaný hemoglobin HBA1c? Ono to není totéž, můžeš mít ranní glykémii 14mml, ale HBA1c za delší dobu může být klidně jenom 6. Promiň, že se vyptávám, jestli chceš později porovnávat zhoršení nebo zlepšení, HBA1c je přesnější, protože vypovídá o průměrné glykémií v delším časovém období.
To moje zlepšení po MMS2 je totiž měřeno právě tím HBA1c - kdybych měla porovnávat ranní hodnoty cukru, tak by se žádné zlepšení neprojevilo ;) .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
zuzu
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pon 22 bře 2010 18:02

diabetes

Příspěvek od zuzu »

Pro zuzu: Ahoj Zuzi, mám pravdu, když si myslím , že ještě nejsi dospělá ? To podle toho typu 1, víš, jinak bych to samozřejmě nepoznala .
To víš, že budeme shromažďovat zkušenosti jak jen to půjde, kvůli dětem se o to musíme snažit dvojnásob
..no ja ti nevim.. dospela asik moc nejsem..blbnu stale jako dite 8) ale jinak je mi 33.. ;)
muj posledni HBA1c je 7.8 coz je dost, sem po dovoleny de sem jedla secko a furt.. tritydenni obzerstvi.. :roll:
inzulin si picham 2x denne a to perem Novomix 30..
ja nejsem zase tak zdatna v tomto, padz se diabetesu moc nevenuji, jakoze tim nezziji- nojo az na to pichani- a po dvou letech stale nic nevim o tomto.. snazim se ted upravit stravu, ovove, zelenina, secko fresh, dzuisuju, mixuju a nevarim.. ja beru MMS jako pomoc pri uklidu tela.. procisti, vymete a pak uz by se mohlo telo samo postarat o sebe.. jakoze nahodit co ma, i kdyz to bude asik dost tezke.. :|


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od hanka »

zuzu píše:..no ja ti nevim.. dospela asik moc nejsem..blbnu stale jako dite 8) ale jinak je mi 33.. ;)
muj posledni HBA1c je 7.8 ..... ja beru MMS jako pomoc pri uklidu tela.. procisti, vymete a pak uz by se mohlo telo samo postarat o sebe.. jakoze nahodit co ma, i kdyz to bude asik dost tezke.. :|
....To jsem tomu dala :lol: ! Promiň, panuje všeobecný názor, že cukrovku 1 typu dostávají z ničehožnic převážně děti a mladiství, dospělí jen zřídka - takže Ty jsi ten vzácný druh :lol:! No, detektiv by ze mne být nemoh!!! :lol:
7,8 není tak moc, podle mě je to celkem v normě, to doktorům se pořád něco nelíbí. Málokdo si dovede představit, kolik odříkání se za tím skrývá :roll: !

Držím Ti palečky, aby jsi s MMS měla jenom dobré zkušenosti, třeba budeš patřit mezi ty šťastlivce, kteří se hodně zlepší či dokonce vyléčí! Není to žádná utopie, u Tebe by to mohlo vyjít, cukrovku máš jenom krátce :!:

Zdravím, :lol: Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od milda »

hanka píše: Mildo, prosím Tě, ten cukr máš měřený nalačno v den kontroly, nebo je to glykovaný hemoglobin HBA1c?

Jj, mluvil jsem spíš o tom raním cukru, ten víc kolísá... teďkonc na to koukám... :D


U nás to píšou jako: "Glukosa" 14,1 mmol/l
a níž je : "Glykovaný hemoglobin" 7,3 % = po půl roce užívání MMS a měsíci vynechání


Před rokem a před MMS byla Glukosa 8,9 mmol/l
a glukovaný hemoglobin 5,4 %

Mno, a krevní tlak mě taky víc zlobí. Asi se budu muset nad sebou zamyslet... :? Fakt je, že v dietě jsem zásadový (zásadně nedržím) :lol: , ale váhu mám pořád stejnou.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: diabetes

Příspěvek od hanka »

Glyk. hemoglobin 7,3 není špatný, ale vzhledem k tomu, že před rokem byl 5,4 je to horší o dost. Nemusí to být tím, že by ses dal na "obžerství" :) , prostě Ti tablety už moc nezabírají. Doktor Ti asi zkusí zvýšit dávkování, pak vyměnit prášky za silnější nebo s jinou účinnou látkou... :? Pohledej raději předposlední návštěvy u doktora (pozývá si Tě každé 3měsíce), mohlo by se zachytit přesněji období, od kdy se to začalo zvyšovat. Jestli se to opravdu shoduje se začátkem braní MMS, nebo se glykemka začala zvyšovat dřív, nezávisle na braní MMS.

Já si myslím, že jsi se nad sebou už zamyslel, a hledáš a zkoušíš, ale nějak se Ti to nechce lepšit. Hledej dál, je to v Tobě - možná psychika, nebo parazit. Ten krevní tlak jde u mne s psychikou, jestli jsi podobný, tak jdi i touhle cestou. Zkusil jsi odkyselující směs? Mně dělá dobře :lol: (Jestli ještě nemáš, pomůže i soda bicarbona (rozpustit plnou čajovou lžičku ve větší sklenici s teplou vodou-lépe ji tělo přijímá, a vypít), ale ne dlouhodobě, jde i o dodávání minerálů.) Návod na odkyselující směs zde: Hanka 2.března 2010 v 17.42
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... c&start=45

Já bych se napřed odkyselila a až potom začala s MMS - MMS a zásady spolu nechtějí být ;) .
Zdravím :lol: , Hanka.
Naposledy upravil(a) hanka dne pon 03 kvě 2010 19:09, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
HajHou
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 20 pro 2009 14:40
Dostal: 1 poděkování

MMS a zásady

Příspěvek od HajHou »

Hanko a odkud máš tu věc, že MMS a zásady spolu nechtějí být? Hledal jsem a nenalezl - tzn., že neprotestuji, jen bych si rád ujasnil, protože zkouším oboje. Díky.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: MMS a zásady

Příspěvek od hanka »

Je mi líto, odkaz Ti tady bohužel nedám, protože si nepamatuji, ve kterém vlákně se o tom mluvilo, probíralo se to už dávněji. Však víš, jak to tady probíhá, někdo něco přispěje a nekouká, v jakém vlákně je a pak se to na tom samém místě ještě párkrát okomentuje......Zkus dávnější příspěvky Zkušenosti uživatelů, Všeobecnou diskuzi nebo Základní informace ... :roll: . Matně mi něco říká, že by to mohlo být napsáno modrým písmem (Gewo). Moc jsem Ti asi nepomohla, ale týká se to sody bicarbony a MMS1.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

MMS a soda bicarbona.

Příspěvek od hanka »

hanka píše:....Já bych se napřed odkyselila a až potom začala s MMS - MMS a zásady spolu nechtějí být ;) .
Tak mě napadá, že u MMS2 to neplatí.... Nepamatuje si někdo, jak je to vlastně s tou sodou bicarbonou a MMS?
Je správná moje domněnka, že s MMS2 se snáší? Chtěla bych zase najet na MMS2, teď se ale odkyseluji :? .


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“