MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

roman07
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: pon 28 zář 2009 15:56

MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od roman07 »

vlákno čisté - poo.

otazka
len sa chcem opytat preco sa mms2 musi zapijat takym velkym mnozstvom vody pretoze vypit nieco cez pollitra vody je dost velke mnozstvo a dost mi to zatazuje zaludok.co by sa stalo keby to zapijem len tromi decmi.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: otazka

Příspěvek od poota »

MMS2 je zřejmě nutné přiměřeně rozředit, to jest mít v žaludku množství tekutiny, které zajistí správný poměr roztoku. Pokud je té vody na Tebe moc, mohlo by být řešením třeba poloviční množství vody, ale potom je nutné také snížit dávku MMS2 na polovinu. Počítej ovšem s tím, že používání nevyzkoušených postupů je vlastně pokusničení na vlastním těle - to Ti sice nikdo nemůže zakázat, ale ani s klidným svědomím doporučit.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Palo »

Jelikož jsem před nedávnem okusil MMS2 a mám nějaké poznatky, tak bych s nimi rád přispěl. Nenašel jsem ale vhodné místo a jsem přesvědčen, že MMS2 by si zasloužilo vlastní vlákno. Jak již víme, jde o chlornan vápenatý v tobolkách velikosti "0" s tím, že je nutné před užitím a po užití vypít alespoň čtvrt litru obyčejné pitné vody.

Zatím (pokud si správně pamatuji) nebylo definováno, s čím je MMS2 špatné kombinovat. Víme vůbec, jak je to například s vitamínem C, jestli je ho nevhodné brát při MMS2?

Mé zkušenosti při užívání jsou následující - tobolka se velice ráda šprajcuje v jícnu, takže jsem původně volil po prvním čtvrtlitru a spolknutí tobolky, zajíst trochou toustového chleba, avšak později se ukázalo jako lepší na zajedení jablko, které znatelně odbourává chlorovou pavůni při brknutí, které bylo ve všech případech, kdy jsem bral MMS2 podstatě nevyhnutelné ;) Brkanec s pavůní přichází 5 až 15 minut po pozření tobolky. Pavůně není nijak drastická, je to rozhodně "příjemnější" než při MMS1.

Tobolky jsem plnil prakticky plné 90% chlornanem vápenatým, takže je to to nejsilnější, co může být. Ze začátku jsem byl schopen dát pouze 1 tobolku denně, necítil jsem se na víc. Postupem času - asi tak po 5 dnech jsem byl schopen dát dvě denně, avšak některé dny jsem MMS2 úplně vynechával (buď zapomněl nebo na to kašlal ;)).

Zajímavá zkušenost byla den po po jaterní kůře, kdy jsem vzal MMS2. Takto jsem vlastně zjistil, že po glauberové/epsomské soli zůstávají žlučníkové cesty ještě nějakou dobu otevřené - vytlačil jsem ze sebe zelenou stolici :lol: MMS2 tedy taktéž jakýmsi způsobem podporuje očistu jater a žlučníku.

Celkový pocit z MMS2 - jistě jde o slabšího bratra MMS, ale zase na druhou stranu s několikanásobně delším účinkem. Proto si myslím, že půjde o mnohem účinnější zbraň na rakovinu - navíc u rakoviny - jestli se nepletu - se bere 1 tobolka za hodinu, což musí být totální zabiják tohoto problému. Vycházím z toho, že u rakoviny jde o cizopasníka v zažívacím traktu, okyselující organizmus atd.

Podobně jako MMS1 je MMS2 opravdu levný, dále velmi silný, ale stoprocentně šetrnější k organizmu než doktorsko-mengelovské postupy při rakovině (chemoterapie, ozařování apod.).

Ikdyž beru MMS2 chaoticky, vždy cítím, že mi něco v těle opraví ;) A jsem přesvědčen, že to funguje také jako antihelmintikum, taktéž jsem měl "hroší kůži" jako s Praziquantelem... Navíc mám občas neuvěřitelně smradlavé prdy, tak bych řekl, že to vždycky schytá nějaká brebera, co pak vyhnije a to bude zřejmě ten zápach ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od muflon »

Palo píše: okusil MMS2....má poznatky, tak bych s nimi rád přispěl.
Jeden muj pribuzny uziva MMS1 spolu s MMS2 a zpevnily se mu viklajici zuby(paradentoza).
Taky pozoruje vetsi narust energie a chuti do prace, nez kdyz bral jen MMS1. :P
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 25 dub 2010 13:27, celkem upraveno 3 x.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS2 - Zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Palo »

S tou chutí do práce souhlasím, vypadá to, že MMS2 dává celkem schopně do pořádku záda a bolesti kolem toho, nemluvě o svalech, takže se pak chodí mnohem lépe ;) Vlastně co jsem byl na rehabce, tak mi bylo sděleno, že je to už v pořádku, jen v jednom místě byla zaražená plotýnka dovnitř, že by to šlo údajně ven jen podtlakem... No pak jsem měl ten den MMS2 a druhý den jsem nebyl schopen ani řídit, jak to čertovksy bolelo, ale vypadá to, že mi to zlikvidovalo nějakej problém a od té doby mám naprostý klid ;)

Opravdu mě fascinovalo, jak se mě vždycky doktoři ptali, jestli cvičím atd. Nikdy jsem necvičil, vždycky jsem na to kašlal. Byl jsem přesvědčený, že za to můžou brebery. Už po MMS1 mi bylo sděleno někým, kdo mě dlouho zná, že nemám takovej hrb, jakej jsem měl předtím ;) No taky pravda, že jsem chodil v průběhu braní MMS1 na rehabky, ale také na druhou stranu se mi záda zlepšovaly i když jsem žádná cvičení neměl...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zasady pouzivani MMS2

Příspěvek od muflon »

Chci se v tomto vláknu podělit se zkušeností NEDODRZENI NAVODU z nove knihy o uzivani MMS.
Prestoze knihu sme cetli, v kapitole o MMS2 NENI jak uzivat MMS2 pokud nekdo bere i MMS1. Je to az v jinych kapitolach (napr.str.101 o protokolu MMS-1000), kde se pise ze NUTNO DODRZOVAT CASOVY ODSTUP PUL HODINY MMS2 od MMS1, nikdy nebrat soucasne(ac my jsme to omylem nejakou dobu tak brali a nic viditelneho se nedelo-ale jiste to nejaky duvod ma jinak by to v knize nebylo 2x zdurazneno!--jak videt je potreba nevybirat si z tohoto fora nebo z knihy jen neco ale snazit se POSTUPNE PRECIST VSECHNY DOSTUPNE INFORMACE!). :oops:

Obecne platí že MMS2(=granule chlornanu vápenatého) je většinou snášeno lépe než MMS1(=roztok chlotitanu sodného aktivovany kys.citronovou podle zasad pouzivani). Podle J.Humbla i dostupnych zkusenosti ale je MMS2 účinnější pokud se bere zároveň s MMS1.
Jinak platí samozřejmě pro brani MMS2 - vypít celkem 3 sklenice ciste vody (zkusenost proti rychlemu zavodneni organismu- nekteri z nasi siroke rodiny nepijou vsechny sklenice hned za sebou, rozlozime to asi tak 5 min pred MMS2 jednu sklenici, pak 1 sklenici s MMS2 a nakonec posledni sklenice usrkavani postupne podle snesitelnosti nebo jak si zaludek rekne....! :arrow:
Nekdo usoudi ze se mu vyplati poridit si levnou kapslovacku - viz jine vlakno. Kapslovacka neni potreba pro MMS1, kde se neda pripravovat aktivovany roztok dopredu.

Na tomto foru je doporucovano podrtit MMS2 granule starym kafemlejnkem nebo v prelozenem papire prejizdet po papiru sklenici a tak podrtit granule MMS2 (ac my to zatim nedelame-ale planujem si udelat na to cas).Ma to pak byt lepe snaseno a
ma to snizit riziko komplikaci pri moznem styku MMS2 se zaludecni stenou.

Nutno dobre vetrat jak pri podrceni tak pri kapslovaní !!! Vhodne jsou i platene nebo igelitove rukavice pokud se nejak dotykate granuli MMS2 (nejlepe dlouha lzicka nebo usypavat do kapslovacky z prelozeneho papiru podrcene granule. :P
Dale: nejdrive 2h po sobe dalsi davka MMS2 a max.5 kapsli vel."0" za den (nebo polovina vetsi kapsle "00"). ZASADA je stejna JAKO U MMS1 - ZACINAT MALYMI DAVKAMI- treba jen 1/4 kapsle vel."0" a nejdriv 1x denne nebo tydne....

Podrobneji viz kniha, k sehnani - google: J.Humble Zasady pouzivani MMS Kniha kč. Opravdu se vyplati knihu si poridit a casto sledovat toto forum. Bez predchoziho nastudovani je jakekoli zkouseni a experimentovani pouhym hazarderstvim. Zvlaste pokud Vas priklad napodobi jini a pak Vam vycitaji pripadne komplikace, o kterych by vedeli kdyby si vse podstatne procetli....Kolik z nas ale cte treba jen pribalove letaky ke vsem lekum co kdo bere???!!!:-) :x



8) :shock:
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 04 kvě 2010 18:11, celkem upraveno 14 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Pití studene vody versus tepla voda s MMS2 nebo MMS1

Příspěvek od muflon »

Palo píše:S tou chutí do práce souhlasím
A co se týká té skutečné chuti MMS2 tak je mnohem snesitelnější než MMS1, akorát se mi neosvědčilo zapíjet teplou vodou (i když někdo to chválí že se granule rychleji v žaludku rozpustí,pokud by mi to nic nedelalo tak bych to taky zapijel radej teplou :cry: ...).
Pokud piju teplou vodu po MMS2 tak zkušenost že rozbolí hlava a je šoufl..., ale jakmile piju místo teplé vody studenou
vodu, tak je to OK a bez potíží. Nekde jsem cetl ze i pro MMS1 plati lepsi "snesitelnost" pri zaliti studenou (dokonce z lednicky chlazenou) vodou. Obecne se pit studene napoje nedoporucuje, tak si myslim pit studenou jen nezbytne male mnozstvi vody a ostatni uz v pokojove teplote.
Samozřejmě závan chloroveho krknutí po kratke dobe po rozpusteni v tele není nic tak hrozného-je krátký a když s ním člověk počítá jako s možností loknutí si omylem v bazénu při plavání, tak není překvapen a čeká to.
Už jsem jinde popisoval spatnou zkusenost s branim nalacno (mne se osvedcilo po jídle - buď hodinu po velkém jídle, nebo i dříve po lehkém jídle, ovědčilo se mi i před nebo po MMS2 kousek neceho lehkeho treba kousek rohliku,jogurt nebo kysané podmáslí). :!: :P
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 04 kvě 2010 18:18, celkem upraveno 7 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Otázka

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Asi se zeptám hloupě a předem se omlouvám, ale jaký je rozdíl mezi MMS1 a MMS2?
MMS 1 se užívá 1:5 do skleničky, ano?
MMS2 se "servíruje" v tobolkách. Jak jsem tak vyčetla, je v tobolce čistý prášek Chloranu=je to mnohem silnější..
Omlouvám se, že se ptám, knížku ještě nemám, má mi dorazit každým dnem..
Děkuji


isabel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 210
Registrován: čtv 22 dub 2010 13:18
Bydliště: Severní morava

Re: Otázka

Příspěvek od isabel »

MMS2-chlornan vápenatý.: Před spolknutím kapsle s MMS2 je nezbytné vypít 2 sklenice (4 dl) vody a po něm vždy ještě jednu (min. 2 dl).že účinnou složkou je právě kyselina chlorná

MMS1 je chloritan sodný aktivovaný kyselinou. ;)


isabel
lena

mms2

Příspěvek od lena »

Palo píše:S tou chutí do práce souhlasím
Palo, tady mas velkou pravdu s mms2 a hned po jaterni ociste, to telo vyborne reaguje a se cisti,

beru denne lzici olivoveho oleje a priblizne 10 minut pote lzici citronove stavy rano na lacno, to cisti zlucovody taky na dobry ucinek mms2, uz jsem si to odzkousela a funguje to. ale udelam to take az budu delat dalsi ocistu jater, pote to muzu srovnat.

Palo diky za informaci, :D


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

pro isabel

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Děkuji za vysvětlení. Jsi hodná


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

SPRAVNY POSTOJ k experimentovani

Příspěvek od muflon »

muflon píše: Bez predchoziho nastudovani je jakekoli zkouseni a experimentovani pouhym hazarderstvim. Zvlaste pokud Vas priklad napodobi jini a pak Vam vycitaji pripadne komplikace, o kterych by vedeli kdyby si vse podstatne procetli....Kolik z nas ale cte treba jen pribalove letaky ke vsem lekum co kdo bere???!!!:-) :x

Vice k Experimentovani-Přínosy a rizika-viz nove vlakno!
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1605

Zakladni informace k MMS2 viz nova kniha J.Humbla nebo tez:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1225

Uzivat MMS2 vnitrne se prici vetsine lidi co zjisti ze jde o dezinfekci bazenu(chlornan vápenatý) :shock: . Kapky MMS1 jsou vizualne privetivejsi(pachove ale prave naopak) nez do sebe podle mineni "soudnych" lidi cpat chemii a jeste v granulich...(i kdyz napada mne že napr.Dologran vypada podobne...). :?
PROTO-ZVLAST U MMS2 POVAZUJU dostatecnou informovanost za potrebnou. ;) Viz kniha J.Humble-Zasady pouzivani MMS.

NEJPRVE je na miste ZDURAZNENI ze zadne MMS NENI LEKEM !!! :!:
Bezpecnost pri poucenem pouzivani MMS2 J.Humble zduvodnuje tim ze POKOZKOU SE VSTREBA CASTO VIC LATEK NEZ VNITRNE=TEDY ANI V BAZENU NESMI BYT PRO DESINFEKCI NIC JEDOVATEHO CO BY PLAVCE PRES KUZI MOHLO OTRAVIT CI POSKODIT.

Presto je na miste OPATRNOST (jako u MMS1 a jakekoli jine praci s chemickymi latkami !! :arrow: ).
Poustet se do vaznejsich ci "rizikovejsich" veci v zivote bez predchoziho nastudovani si rizik a zasad pouzivani je nezodpovedne hazarderstvi s vlastnim nebo cizim zdravim. Uz se podle slov J.Humbla stalo ze nekdo popletl davkovani nebo spravnou pripravu, nebo si spletl ucinnou pouzivanou latku s necim podobneho nazvu! To muze mit i fatalni nasledky ( i kdyz to muze mit i jizda autem nebo NEOPATRNE prechazeni ulice - to pak aby clovek radeji nevystrcil ani nos z baraku....!!). :(

Proto NEZ nekomu z blizkych dovolite aby si to pripravoval sam, nekolikrat se ujistete ze vse spravne pochopil a NAZORNA UKAZKA je podle J.Humbla ve vetsine pripadu nezbytna..!(plati pro VSECHNY druhy MMS) :!: Odpovednost za sve zdravi ma sice predevsim kazdy sam za sebe, ale pokud na neco odkazete ci poradite muze svalovat vinu na vas za pripadne komplikace. Je-li neco spatne pochopeno, je to PREDEVSIM chyba toho kdo si sam informace neoveril z vice zdroju nez zacne experimentovat se svym zdravim, proto KAZDEMU BLIZKEMU RIKAM- NEVER NIKOMU, ANI MNE- OVER SI TO SAM-informace jsou dostupne. Vetsina lidi zel jedna zbrkle a kazdy by radsi z pohodlnosti mel vsechno BEZ VLASTNIHO PRICINENI a usili, pouze na zaklade "jedna pani povidala", "kdyz to zabralo jinemu tak to snad pomuze i mne" nebo proste jen "vzdyt ja ti duveruju....".

O ztrate duvery a mnohych pratelstvi by mohlo povidat napr.mnoho lidi v CR kteri se pustili po revoluci do ruznych pochybnych multilevelu(to vsak neznamena ze seriozni multilevel neexistuje, ale to neni pripad MMS ktere nepouziva multilevel, presto ale se siri mj. diky duvere blizkych osob.
MMS si muze kazdy na netu objednat kde chce-ale pozor, i zde plati potreba overovat si duveryhodnost zdroje kvuli moznemu spatnemu redeni nebo snaze vydelat na vsem na cem se da jak je to dnes bezne u cehokoli.

HLAVNE NUTNE NEZAPOMINAT NA ZASADU: KAZDY CLOVEK JE JINY, individualni. JAKY POSTUP POMOHL MNE JESTE NEZNAMENA ZE MUSI POMOCT KAZDEMU !!! :evil:
=Stejne pouziti neceho muze pomoci jednomu ale to same jinemu naopak neprospeje nebo dokonce ublizi. A to plati u jakekoli snahy o zlepsovani zdravi! :roll:

Ano, overovat si informace stoji cas a vytrvale usili. Ale peceni holubi nepadaji jen tak do ust, pokud ano tak to ma vzdy nejaky hacek. Kdyz neco pokazim - muzu a mel bych pak nadavat jedine sam sobe a ne druhym!! :!: :!: :!:

Dulezite kvuli minimalizaci neprijemnych efektu je i odkyseleni organismu, doporuceni ocisty tlusteho streva, jater atd. jak je na tomto foru dost rozebirano-treba:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1474
I kdyz u MMS1 je to pravdepodobne dulezitejsi nez u MMS2. Neni to podminkou.

Kazdy musel prekonat strach kdyz jsme sli do prvni tridy...i kdyz pravda mnozi se i tesili. :baby: :jump:
Je znamo ze i jedy v malem mnozstvi mohou byt prospesne (napr.digitalis na srdce se vyrabi z jedovate byliny....), ale take samozrejme mohou fatalne uskodit pri nespravnem pouziti...!!. Nikomu nelze radit aby to uzival, nekdo mozna svepravne usoudi ze SE SVYM VLASTNIM ZDRAVIM ma pravo experimentovat.

Vystrasenost je na miste i v pripade kdyz cte clovek (a mel by!!) pribalovy letak k vetsine leku, vcetne leku prodavanych volne bez predpisu....
Jinak je-li zdravy strach a ne ten ochromujici, muze byt jedine k prospechu. Opatrnosti neni nikdy nazbyt, proto vse POMALU, POSTUPNE a v malych davkach, pripadne s pauzami, jak se pise nejen v knize ale i na tomto foru v mnoha zkusenostech. :) :)

Vetsina podstatnych informaci je zdarma dostupna na tomto foru, ale je nutno peclive cist ruzna vlakna a pouzit vlastni selsky rozum(bez urazky, jde naopak o lichotku....NOJO, KDYZ ALE ONO TO VLASTNI MYSLENI TAK BOLI.... :lol: , jasne ze je snadnejsi proste udelat to co mi cpou v reklame do hlavy..!!! :shock: ). Poridit si knihu J.Humbla ktery MMS zpopularizoval, a kde je VSE, je jiste na miste. V knize Zasady Pouzivani je to poskladane do logickych ucelenych kapitol. Staci zadat do googlu :J.Humble Zasady pouzivani MMS Kniha kč.

SHRNUTO a podtrzeno:
Vzdy v zivote (tedy i zde) by melo platit ono zname - " DUVERUJ ALE PROVERUJ " !! ;)
Ale take: HLEDEJ, klepej , SNAZ SE, a NALEZNES !!! :!:
:idea: :dknow: :dknow:
Naposledy upravil(a) muflon dne stř 05 kvě 2010 11:01, celkem upraveno 6 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

MMS2 a vylepseni kuze

Příspěvek od muflon »

Mame v rodine atopicky ekzem, kdy pokozka je presusena, strupovata a svedici.
Po zacatku uzivani MMS2 a koupeli s MMS1 se stav pokozky vyrazne zlepsil :P , a to zvlaste v oblasti obliceje a na cele, kde byla predtim presusena a loupajici se pokozka a nepomahaly zadne sensitiv a atopic kremy. :roll:
Naposledy upravil(a) muflon dne úte 04 kvě 2010 18:22, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

dotaz

Příspěvek od jarda ovčák »

jakého věku byl ten atopik?


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: dotaz

Příspěvek od muflon »

jarda ovčák píše:jakého věku byl ten atopik?
Okolo 40 jeden(atopik) a 60 druhy(ten neni atopik ale ma dedicnou poruchu sensitivni presusene pokozky).


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“