MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
skatkas
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07 srp 2012 0:39

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od skatkas »

pro poota:

Moje denni davka rozhodne neni vysoka, musela jsem ji ubrat, protoze jsem to pri vyssi nedavala. Beru malo, coz je z 5:5/1x denne na 3:3/1x denne. Vcera a dnes jsem si to vubec nedala, protoze uz jen pri pomysleni mi bylo zle...
A neni to o tom, ze bych si to neuvedomovala...jsem pomerne vsimava...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od poota »

to skatkas:
MMS jsi začala brát z nějakého důvodu, nejspíš pro odstranění nějakého problému. Je také možné, že Tvůj problém není touto metodou řešitelný, takže potom by bylo logické, že nepozoruješ žádné zlepšení v kýženém směru. MMS Ti potom v těle zřejmě řeší jiné problémy, což se projevuje potížemi v zádech a k tomu přistupuje i zvýšená hladina toxinů, která se projevuje odporem k MMS. Nezáleží na počtu kapek za den, ale na tom, kolik odpadu je tělo schopné vyloučit.
V Tvém postupu je někde nějaká chyba, kterou se Ti snažím pomoct najít a ne Tě za ni plísnit. Pro tento druh léčení neexistují nějaké striktní předpisy a normy, pouze několik již osvědčených postupů. Každý se sám za sebe rozhodne, který z nich na sobě vyzkouší a podle úspěšnosti v něm pokračuje a nebo přejde na jiný. Rozhodující přitom je pouze jeho tělo a jeho vlastní rozhodnutí - všechno ostatní od jiných jsou jenom rady a náměty.
U doktora je to zdánlivě jednodušší tím, že léčbu určí doktor. Ale stejně jenom podle vlastního odhadu taky vybere jednu z možností a podle výsledku v ní pokračuje a nebo přejde na jinou. Rozdíl je v tom, že převezme "zodpovědnost" za výsledek - a také v tom, že svými léky odstraňuje nebo potlačuje hlavně projevy nemoci, tedy to, co nás k němu dohnalo. Někdy tím odstraní i nemoc, ale jen výjimečně i její příčiny. Daleko běžnější je, že převede akutní formu nemoci na chronickou, která je řešitelná trvalým braním příslušných léků.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Iwa333
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 12:48
Dal: 1 poděkování

Re: MMS vlasy

Příspěvek od Iwa333 »

Slavek Krepelka píše:Jo. Taky mám dost odolnou kůži na chemii a hned tak něco se mně nedotkne. Pokud bys měla problém s přílišným pálením a štípáním po použití, přidej DMSO až na dvounásobek. Mně to trochu štipká, ale žádný lupy atp. takže pro mě je ta koncentrace únosná. Taky budeš dost vonět po DMSO ještě 3-5 hodin (je to cítit jak očesnekovné dušené zelí), takže pokud se budeš tlačit do nóbl společnosti, načasuj si to. Leze to z pórů. Do dvou minut to ucítíš i v puse. To je normální a žádný problém.

S laskavým pozdravem, Slávek.

prepac ze este otravujem chcem sa opytat ty pises ze dva diely mms a jeden diel kys.citronovej ale preco vsade pisu ze sa ma vzdy riedit na jednu kvapku mms 5 kvapiek 10% kys.citronovej?a mozem tam pridat aj lyzicku vody do DMSO lebo je to moc teple a bojim sa aby mi to nespalilo vlasy.Dakujem este raz pekny den:)

:idea: Když zkracuješ citaci, tak musíš zachovat jak úvodní, tak i závěrečnou hranatou závorku i s obsahem a mazat jenom mezi nimi - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS vlasy

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Iwa333 píše: prepac ze este otravujem chcem sa opytat ty pises ze dva diely mms a jeden diel kys.citronovej ale preco vsade pisu ze sa ma vzdy riedit na jednu kvapku mms 5 kvapiek 10% kys.citronovej?
Protože si asi nikdy nevyzkoušeli lakmusem v jakém poměru vyleze reakce pH neutrální. J.Humble to v tý době očividně střílel od pasu a střílí hodně asi dodnes. Já jsem si to lakmusem zkusil a vyšlo mi 5 dílů citronové na 9 dílů 28% MMS. Je to taky přibližné, ale podstatně blíž. Extra kyselina na pití k něčemu dobrá může být, ale na kůži mi to nedělalo dobře.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jopo
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01 zář 2012 15:41

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jopo »

zdravim,som tiež použivatelom MMS a mam aj pozitivne skusenosti,prestal som už pred rokom brat tabletky na tlak a tlak sa mi upravil aj bez tabletiek len pouzivanim MMS,dalej chripka ma presla za 10 hodín od vecera do rana,ked som bral kazdu hodinu koncentraciu 3 kvapiek MMS1,a dalsie pozitivne skusenosti,nebudem sa rozpisovat,chcel som len reagovat na to,ze tu sa stale objavuje pouzivanie MMS starym systemom pritom existuje predsa novy sposob tzv.CDS pri ktorom sa priamo voda nasyti oxidom chloričitym a uzavrena vo flasiach vydrži aj mesiac a tak sa da popijat preventivne aspon raz kazdy tyzden kazdu hodinu naliat 1 deci tej vody nasytenej oxidom chloričitym a hned vypit aj hned uzavriet aj flasu aby oxid neunikal do vzduchu,Je to vynikajuci sposob a odpada ten smrad,ked sa pije klasicky,citit len trošku uplne bez problemov.najdite si na nete postup vymyslel to Andreas Kalckner spolupracovnik Jima Humbleho.

:D O CDS je tu vlákno. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... &hilit=cds Rozhlídni se tu trochu. SDK


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od zajva »

Smrad mi sice trochu vadí, ale protože inhaluji do plic při přípravě roztoku vzhledem k vrozené chronické bronchitidě mi prospívá. Nemám žádné problémy, které jsem měl dříve ...


papavell
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 02 zář 2012 19:47

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od papavell »

Hezký večer a hodně zdraví všem.
CHtěl bych se zeptat jestli kapky už někomu pomohli od tukových boulí . Mám jich asi tak 30_40 po trupu ,pažích a v tříslech. Sice to dobře maskuji tukovým krytím(vážím 103 kg) :oops: ale moc rád bych se jich zbavil. Některé už mi docela začínají vadit , některé jsou při zmáčknutí bolestivé a některé vubec. Děkuji za radu.


Iwa333
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: pon 20 srp 2012 12:48
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Iwa333 »

Chcem sa opytat pana Slavek Krepelka, to DMSO mi popalilo kozu cize to uz asi nejdem skusat, dalej mam lupiny a s tymto ma zacala este viac svrbiet lava netusim co mam robit, lebo som uz z otho hotova, naozaj by som potrebovala aby mi to na tie vlasy zabralo neda sa to pouzit inak?Chcem sa este opytat beriem 6 kvapiek kazde dve hodiny dokopy za den asi 30.Zrazu sa u mna objavil suchy kasel az dusenie plus nadcha, moze to byt MMS?Dakujem za odpoved. S pozdravom Ivana:)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Iwa333 píše: to DMSO mi popalilo kozu cize ....
Nazdar Ivano. DMSO samotné pokud vím a pokud mé zkušenosti sahají nic takového neudělá. Jak jsem se již tmínil, nevím jak se může směs MMS + DMSO, kterou jsem používal já, bude chovat s jinými typy pokožky. Ale.

Na udržování mi stačí CDS v plné síle, ale jenom lehce posprejovat z nějakého kssstátka. Nejspíš to dokáže samotné CDS, ale nemám to takhle odzkoušené. Mám i pocit, že trochu víc odbarvuje vlasy. Asi bych si to CDS vyzkoušel první řekněme na předloktí na straně dlaně, kde je dost jemná pokožka. Další šance je možná několikrát denně namazat koloidním stříbrem, ale opět nic takového nemám ani odzkoušené ani jsem nikdy nechytl, že by to někdo zkusil a jak to dopadlo.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PŘEDNÁŠKA, kterou je určitě moudré nepropást!

Příspěvek od Merlin »

Andreas Kalcker bude mít přednášku o MMS, CDS, CDI
25.9.2012 od 16 hodin v kongresovém sále Holetu Olšanka v Praze

Táboritská 23/1000
130 00 Praha 3 - Žižkov


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Mimi Tulipánová
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03 zář 2012 21:19

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Mimi Tulipánová »

Dobrý večer, je tu niekto kto by mi vedel poradiť? Brala som MMS, začinala som jednou kvapkou, postupne navyšovala na tri a musela som prestať, lebo mám pocit spáleného jazyka aj podnebia. Môže to byť alergia ? Inak nie som alergická na nič. Postupovala som presne podľa inštrukcii, kde je chyba ?? Ďakujem za radu. Mimi


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Ivano.DMSO samo o sobě ti asi nic nepopálilo.Mně se stalo něco podobného, ale z důsledku přebytku kys. citronové v akt. roztoku.To jsem ještě aktivoval po staru 1/5 z 10% kys. citronovou.Při aktivaci 1/1 se to už nestalo. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
skatkas
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 07 srp 2012 0:39

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od skatkas »

Tak zkusim vymenit hcl za kyselinu citronovou a budu doufat, ze to nebude mit tak nesnesitelny zapach... Koupila jsem si v obchode Koncentrat s citronovou stavou, ktery obsahuje vodu, citr. stavu z koncentratu (10%), kyselinu citr. a prirodni aroma. Poradte prosim, muzu to pouzit? Chemie je pro me spanelska vesnice...
Dekuji :-)


Uživatelský avatar
vanad
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 14 lis 2008 19:15
Bydliště: Zlín
Dal: 17 poděkování
Dostal: 4 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS Basic

Příspěvek od vanad »

Máte někdo zkušenosti s MMS Basic připravené podle tohoto návodu? http://www.youtube.com/watch?v=wM11m0d8dAU&feature=related

Zkouším to brát, ale zdá se mi, že po několika hodinách roztok už nemá takovou sílu.

Vanade, je tady hafo vláken na MMS. Nezakládej nám prosím tě nová. SDK.


michalek
Stálý člen
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01 čer 2012 10:03
Dal: 30 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od michalek »

Zdravím místni znalce,beru MMS1 -UDRŽOVACI DÁVKU 2 krát týdně dohromady 6 kapek,a dodávám HCL 3,5 PROCENTNÍ CCA 15 KAPEK DENNĚ,dnes mi bylo na ultrazvuku zjištena zvětšena slezina přesny název SPLENOMEGALIE,čekám ješte na výsledky krve,MMS 1 a HCL dodavám cca asi necele 4 měsice,je možne aby HCL nebo MMS1 vyvolalo zvětšeni sleziny????Předtím byla v pohodě,děkuji všem za odpověd.

Pokud užíváte chloritan sodný s HCl, NENÍ to MMS! M


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“