MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Chlamydie

Příspěvek od chiq »

martinq píše:poradí si MMS s chlamydiemi ?
Samozrejme, skúsenosť blízkej osoby. Vnútorné užívanie súčasne s kúpeľom.


Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Státní zemědělská a potravinářská inspekce varuje

Příspěvek od Rey »

Ahoj všichni,už delší dobu jsem tady nebyl.Našel jsem nějaké bláboly těch,co o mms nestojí a snaží se ho zlikvidovat.Rád bych znal Vaše názory.co si o tom myslíte.
Já osobně jedu dál,protože mě MMS pomáhá.


http://www.financninoviny.cz/zpravy/szp ... 539240?rss

a ještě jeden odkaz


http://www.novinky.cz/ekonomika/213609- ... nosti.html


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlamydie

Příspěvek od Palo »

chiq píše:
martinq píše:poradí si MMS s chlamydiemi ?
Samozrejme, skúsenosť blízkej osoby. Vnútorné užívanie súčasne s kúpeľom.
Chlamydií jsem se nemohl zbavit s MMS do doby, než jsem začal brát Betain HCL.
No teď už je pryč i Borelioza, klíšťová encefalitida, dokonce i Plasmodium Malariae a Plasmodium Ovale z kostní dřeně a hypothalamusu, ale bral jsem PMS1, nikoliv MMS.

S tou Plasmodií Malariae a Ovale - mohlo to za pocení rukou, a když to bylo v tý kostní dřeni, tak se prakticky nehojily rány. Stačil šrábanec na noze a krev tekla půl dne - chvíli jo, chvíli ne a pořád dokola. Následně místo strupu se udělala jakási blána. Jediný co dělalo strupy, byl tkáňový mok - taková ta bílá vodička, co se objeví, když se třeba popálíte...

Jinak pan Humble pěkně kecá, že MMS vyřídí Plasmodium do 24 hodin. Nemoc jako takovou ano, ale skytou formu určitě ne. MMS by to možná zvládlo, ale né dřív jak za týden a rozhodně né pod 10 kapek, což tohle pít tejden nikomu nepřeju.

Jinak k tomu odkazu na Novinky:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... highlight=
Doporučuju u toho článku pročíst diskuzi, nečekal jsem, že bude takový pozitivní hlas. Jen tak dál, MMSKo ;)

Je celkem možný, že to bude dneska v TV zprávách, já nemám TV, tak zkuste někdo mrknout...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Článek na http://www.novinky je jen dalším důkazem, že MMS bezvadně funguje. Nic víc, nic míň.


Kalibos
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pát 11 čer 2010 20:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlamydie

Příspěvek od Kalibos »

martinq píše:poradí si MMS s chlamydiemi ?
V první části tohoto fora psalo několik uživatelů, že je MMS chlamydií zbavilo, pátrej. Nyní jsi v části 2.


Riga
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: sob 22 srp 2009 20:21
Bydliště: Prostějovsko

MMS

Příspěvek od Riga »

Copak už v první knížce Humble neříká,že příjde zákaz do každé země!K nám to přišlo naštěstí pozdě,kdy MMS už užívá hodně lidí.Ti,kteří tomu nevěří a tvrdí,že je to jen desinfekce,by měli opustit tyto stránky a neotravovat!


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kladivo na lháře

Příspěvek od Merlin »

Koordinovaná akce ve sdělovacích prostředcích je kompletně vylhaná a opírá se o pseudoargumenty. Pokud text nebyl přikrášlen novináři, je to ostuda, a ty, kteří se na tom podíleli, by měli propustit ze státní služby.

1/ Nebyl uveden ani jediný případ poškození zdraví nějaké osoby v přímé souvislosti s přípravkem, ani žádná vědeckými argumenty doložená zpráva ze studií podporujících použitá tvrzení.
2/ Použitá "argumentace" se opírá jen o goebbelsovské metody prezentace neexistujícího problému + podprahový signál (působící na Čechy obzvlášť účinně) hrající na závist kvůli domnělému podvodnému obohacování.
3/ Lidé, kteří vypustili do světa tuto kampaň přes ČTK jsou údajně úředníci státní instituce. Jenže každá státní instituce se v tomto směru musí řídit direktivmi WHO, vypracovanými na základě podkladové vědecké zprávy, která se opírá o příslušné studie. Tedy vědeckými principy. A ničím jiným, zejména ne domněnkami pana Heřta a podobných jasnovidců.

Úplný text příslušné studie, na jejímž základě jsou vypracovány direktivy WHO je v přiloženém PDF. Vyplývají z ní zcela jiné závěry, než jsou ty, které zdobí POPLAŠNOU ZPRÁVU vypuštěnou do médií našimi "experty".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tady je vidět

Příspěvek od Merlin »

komu slouží Sdružení "obrany" spotřebitelů..

http://www.spotrebitele.info/


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Zákaz

Příspěvek od Batles »

Nám je to jasné Merline, díky i za ty, co se nevyznají v situaci.
Batles


Valhalla
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: úte 16 úno 2010 20:42
Dostal: 1 poděkování

Re: Kladivo na lháře

Příspěvek od Valhalla »

Merlin píše:Koordinovaná akce ve sdělovacích prostředcích je kompletně vylhaná a opírá se o pseudoargumenty. Pokud text nebyl přikrášlen novináři, je to ostuda, a ty, kteří se na tom podíleli, by měli propustit ze státní služby.....

ano.. je to to tak

v srpnu vysel clanek na BBC
dnes na idnes a novinkach

na idnes jsem sla a napsala prispevek NESKODNY prispevek..
OKAMZITE byl smazan..

pisi o tom ZDE >>
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 4188#74188


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Nesmysly

Příspěvek od Batles »

Marxi, tady dej pokoj. Zde si chodí stovky lidí pro rady a zkušenosti s MMS. Ne pro blbosti, těch je všude jinde dost.
Jestli tě to uklidní, tak během března a dubna tohoto roku jsem vzal 400 dávek MMS a můj syn také. Zlikvidoval tím rakovinu i bez chemoterapie. Zmizela nejen rakovina, ale i dlouholeté chronické problémy. Je to už půl roku a samozřejmě si dáváme jen tak pro radost ze života párkrát za měsíc dávečky pro udržení perfektní formy organismu.
Toto JSOU důležité informace.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

sisa píše:
marx píše: 2) Antibiotika jsou predevsim na virova onemocneni, ..
Nic ve zlém, ale ATB zabírají jen na bakterie, ne na viry. Proto se na virózy nedávají.
Máš bodík Síso 1+ :good: Ten člověk je ignorant.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dobrá reklama

Příspěvek od Merlin »

Marxi, co kdybyste nám tady citoval nějakou vědecky relevantní práci, která podle všech pravidel vyvrací shora uvedenou studii WHO a potvrzuje nebezpečnost MMS V TÉ FORMĚ, V JAKÉ SE UŽÍVÁ?
Dokud něco takového neexistuje, je jakékoli takové tvrzení o nebezpečnosti postupu nevědecké a irelevantní. To, co proběhlo v médiích byla klasická poplašná zpráva.

Zkuste si najít na webu bezpečnostní list od obyčejné kuchyňské soli (NaCl) a zjistíte, že je to smrtelně jedovatá substance na bázi chlóru. Při práci s ní je třeba používat stejných ochranných pomůcek, jako při práci s louhy. Máte v kuchyni gumové rukavice a lebku se zkříženými hnáty na solničce? ;)
Víte, že když vypijete osm litrů docela obyčejné vody z vodovodu, může Vás to spolehlivě zabít? Když do sebe nasypete tubu nějakého léku, může se stát totéž.

Bezpečné nebo nebezpečné užívání ČEHOKOLI vždy spočívá na míře a dávkování.

Cirkus v médiích ale nakonec byl pro hnutí okolo MMS velice produktivní.. stránka o MMS jen dnes zaregistrovala na 80 000 kliknutí a více než 300% nárůst objednávek! O celé věci se díky médiím dozvěděla spousta lidí, kteří o tom, že něco takového existuje, dosud neměli ani tušení. Diskuse pod články pak byly rychle znemožněny nebo přísně cenzurovány poté, když se kromě běžných výlevů několika bezmozků a placených provokatérů začaly objevovat pouze pozitivní zprávy uživatelů Po zkušenostech s lživými kampaněmi kolem ptačí, prasečí a jiné chřipky, a zvlášť po poslední "pandemii" dnes už každý soudný člověk ví, že pravdou je pravý opak.

Když tady někdo hovoří o "prodeji" za účelem výdělku, jen poslední "pandemie" nás všechny stála těžké miliony, které odpluly do kapes těch, kteří bezostyšně podvedli celý svět a vesele kradou krytí děravými zákony.

Jako žurnalista jsem měl možnost se přesvědčit o daných skutečnostech, což kolegové, kteří převzali zprávu ČTK a neopomněli ji způsobem sobě vlastním "vyšperkovat", jako obvykle neudělali...
Plnění a distribuce NENÍ POKOUTNÍ a podléhá kontrole ČOI, přičemž plnírna musí odpovídat všem předpisům spojeným se zacházením s chemikáliemi. JE to ten případ a kontrolují to inspektoři. Zkuste si něco takového zařídit zcela oficiálně a uvidíte, na jakou se dostanete cenu za jedno plnění.

Nehovořím samozřejmě o privátní trychtýřové distribuci, ale o oficiálním prodeji, který mimochodem nezakázali kontroloři SUKL, ani ČOI, i když se to neobešlo bez pokuty, jelikož pracoviště plnírny zpočátku vykazovalo jisté nedostatky. Nejedná se totiž o lék a všechno kolem distribuce podléhá přísným podmínkám. Takže teď to farmaceuti zkoušejí přes potravináře, nicméně, není to ani potravina... a zpráva pro WHO hovoří naprosto jasnou řečí.

MMS si samozřejmě můžete pořídit i levně - jenže jen v šedesátikilovém balení.. ;)

----------
P.S. Přihlouplé výlevy provokatérů na tomto fóru nebudou trpěny, budou se jednoduše mazat a nepovažujte to za "cenzuru". Jen za úsporu místa.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá reklama

Příspěvek od děda Slavík »

----------
P.S. Přihlouplé výlevy provokatérů na tomto fóru nebudou trpěny, budou se jednoduše mazat a nepovažujte to za "cenzuru".
Je to i ohleduplnost vůči ostatním, aby nemuseli mařit čas pročítáním blbostí.

V podobném duchu mně informoval kamarád, že v Americe běží obrovská kampaň proti MMS s poukázáním na nebezpečnost této látky, kolik lidí zemřelo na poleptání žaludku atd. (asi chlastali savo). Podstatný důvod této kampaně ale nebyl oznámen. UNIKAJÍ JIM KŠEFTY ZA DRAHÉ LÉKY, KTERÉ MNOHDY ANI NELÉČÍ, MAJÍ JEN VYNIKAJÍCÍ PLACEBO EFEKT, a zaručují další vedlejší účinky pro udržení klientely.

Hned druhý den jsem viděl v "telce" krátký film (asi dokument?) nevěnoval jsem mu pozornost, ale byla tam ukázka z nemocnice, kdy
jednomu pacientovi (po bouračce) musela být dána transfuze krve, kamera ukázala flašku (plastový pytlík) s krví a druhému postačila běžná kapačka. Kamera svědomitě ukázala i druhou plastovou láhev. Na druhé láhvi byl nápis NaCl. Kamera se ještě jednou vrátila, takže jsem si mohl nápis ověřit. Celý nápis NaCl2 nebyl vidět. Tu dvojku jsem neviděl. Podle mne se ale jedná o naše běžné MMS jenže v jiné koncentraci a možná s jinou aktivací. Aby to šlo píchnout do žíly.

Tolik moje zkušenost. Pročetl jsem si i povídání na iDnes.

http://www.osud.cz/americane-nadiktoval ... t-pred-mms

Je to jako hon na vietnamce za prodej NEZNAČKOVÉHO ZBOŽÍ. Já osobně, kdyby nebyl tento levně dostupný prodej a dns již většinou stejně kvalitní jako ten jejich "značkový" tak bych v rámci možností mého důchodu musel CHODIT NAHÝ A BOS.

I tady je hlavním důvodem, že jim uniká kšeft.

V případě druhé kapačky se asi jednalo o protišokové opatření doplněním fyziologického roztoku. Je jich tuším několik druhů a liší se, podle použití, jen jemným posunem v obsahu NaCl, čili normální kuchyňské soli, tuším na úkor draslíku nebo jiné substance. Ten základní má označení F1/1. NaClO2 se do kapaček skutečně už asi 50 let přidává, ale jen v promile; slouží k zajištění sterility roztoku při balení. V čase použití už tam ale asi nebude, stačí zreagovat.


Kluci, do toho.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dobrá reklama

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Merlin píše:
P.S. Přihlouplé výlevy provokatérů na tomto fóru nebudou trpěny, budou se jednoduše mazat a nepovažujte to za "cenzuru". Jen za úsporu místa.
1+, děkujeme.
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“