MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

tak prave sme sa vratili z interneho , ma v bruchu 20l tekutiny a uz jej 2l odsali , lenze preco jej to uz nespravili skor ?! aj obvodna aj gynekolog nas vtedy odpalkovali ako handry...este jej dneska postupne budu tu vodu odsavat a ze sa jej konece ulavilo aj nohy jej odpuchynaju , ale stale je chudina unavena , ale mozog jej funguje sama mi to povedala ze pri zmysloch je a to je hlavne aby ju tam nenadopovali kadejakym sajrajtom..o pol1 mame ist za doktorom pre viac informacii tak uvidime ale radsej si od toho nic neslubujem , ale keby ju poslali domov tak to by bolo snad dobre znamenie


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Nevím jestli se stýkám se špatnými lidmi,ale je to pořád jak přes kopírák. Nezájem, šetření na špatných místech,atd. Tohle nemyslím způsoby léčby,ale přístup k lidem.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Minor51, maminka mojí nelepší kamarádky měla diagnostikovanou stejnou nemoc, prožívala jsem to s ní.
Maminka byla někdy v létě na kontrole, lékařka řekla, že je v pořádku a na Vánoce již byla v nemocnici na operaci, kdy ji otevřeli a rovnou i zavřeli. A poslali domů.
Chemoterapie nepomohla a na odsávání chodila pravidelně.
Proto vím, že 20 litrů je už moc, najednou nemohou odčerpat mnoho. A když vidíš, že se lékaři moc nestarají, musíš se starat ty a okamžitě volat sanitku. Je to skutečně nebezpečné.
A hlavně u této diagnózy není moc času na nějaké pokusy.
Až maminka bude doma, okamžitě bych začala s malými dávkami MMS a klidně i víckrát za den než 8-10x. Plus koupele a i bych to vtírala pomocí DMSO na břicho.
A dodávej jí optimismus a víru v uzdravení, plánuj s ní, co budete dělat, kam pojedete atd., až se uzdraví.
Naposledy upravil(a) sisa dne stř 24 úno 2016 16:48, celkem upraveno 1 x.


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jesy »

Minor51 píše:tak prave sme sa vratili z interneho , ma v bruchu 20l tekutiny a uz jej 2l odsali , lenze preco jej to uz nespravili skor ?! aj obvodna aj gynekolog nas vtedy odpalkovali ako handry...este jej dneska postupne budu tu vodu odsavat a ze sa jej konece ulavilo aj nohy jej odpuchynaju , ale stale je chudina unavena , ale mozog jej funguje sama mi to povedala ze pri zmysloch je a to je hlavne aby ju tam nenadopovali kadejakym sajrajtom..o pol1 mame ist za doktorom pre viac informacii tak uvidime ale radsej si od toho nic neslubujem , ale keby ju poslali domov tak to by bolo snad dobre znamenie
To je ich zvyk. Ze su na vas tvrdi a nekompromisni. Ale ty musis byt este tvrdsi a nekompromisnejsi. Kludne bud zurivy a rev na nich. Buchni aj raz pastou do stola ak treba, ale prinut ich pocuvat, daj im navrhy, nech si vyberu a za ziadnu cenu neustupuj. Vstupuj s usmevom a odchadzaj od nich v Hulk mode. Ale akonahle vyjdes z tych dveri, Hulka zahod. Drzte sa :)


Minor51
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: pát 12 úno 2016 14:25

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Minor51 »

Maminka nam vcera vecer zomrela :((((( V nemocnici nam vten den este povedali , ze to co jej ostalo v bruchu je tumor a nie voda :((((( 15 kilovy tumor ! :((( Ze uz nieje sanca bohuzial , mala tym napadnute vsetko a tak si ju tam nechali ale este sme jej hovorili ze na druhy den prideme rano a donesieme jej veci a budeme spolu , ona uz vedela ze je zle ked nas videla plakat , nedalo sa to vydrzat :((( a potom sme snou vecer volali okolo siedmej , uz ledva rozpravala lebo mi aj povedala ze do nej kadeco napichali a ze sa jej aj zle dycha ze jej dali kyslik a ze vecer jej este daco daju na spanie a za hodinu mi zvoni mobil a iba mi povedia ze maminka predchvilou zomrela , ja som zostal v takom soku ze som sa na nic nezmohol , uplny blok som dostal ani plakat sa mi uz nedalo lebo mi to stale nechcelo dojst :(( sestra s ocom skoro zinfarktovali , ale teraz musime drzat pokope :((( to MMS to mozno urychlilo , ale aj tak to uz bolo take ze sa len trapila a do tej nemocnice by skor ci neskor asi aj isla kvoli bolestiam alebo by umrela doma :((( mozno keby sme ostali na jednej kvapke tak by tu este bola ale s trapenim a taky velky nador neviem ci by dokazal mms porazit a mozno by jej aj len ta jedna kvapka nieco spustila ja neviem , ale nechcem sa obvinovat ani so sestrou , snazili sme sa ako sa len dalo a nepomohlo :((( a dakujem aj tak vsetkym za pomoc a podporu vazim si to :(((( mamka moja odpocivaj v pokoji uz ti je snad dobre :((((


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Bobina »

to je mi moc líto,upřímnou soustrast.


jesy
Stálý člen
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 31 led 2013 9:37
Dal: 26 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od jesy »

Uprimnu sustrast :/. Neobvinujte sa. Coskoro sa vam ukaze v snoch a podpori vas s tym, ze je v poriadku (ako to zosnuli vacsinou robia)..
http://www.martinus.sk/?uItem=117900


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Je mi to strašně líto. Dělali jste všichni, co jste mohli. Jsi dobrý syn.
Taky jsem přesvědčená, že se maminka ještě přijde rozloučit. Můj taťka přišel.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Coze? 15-ti kg tumor? Jak dlouho by tohle mohlo rust? Jaktoze na to naprisli driv? Tohle mi prijde divne. Tak jako kdyz mela mit moje maminka pry tezkou srdecni vadu, ktera zapricinila komplikaci operace. Jenze o te vade nikdo nikdy neslysel vcetne obvodniho a predoperacni vysetreni nic neukazalo. Kdyby mela takovou vadu, tak by o tom sakra dobre vedela a ne ze litala s kamoskama po nakupech.


pergy
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pon 14 lis 2011 9:07
Bydliště: Královehradecký kraj
Dal: 66 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od pergy »

Minor51 - upřímnou soustrast!
Nemůžeš se obviňovat. Snažil ses udělat maximum!!
Můj taťka onemocněl ve svých 44, ve 47 zemřel...poslední půlrok jeho života bylo jen velké trápení :-( Taky jsme se tenkrát snažili všemožně pomoci. Je to ale už 21let zpátky.
Mě "to" řekli v 38 letech. Zhroutila jsem se, najednou jsem před sebou viděla osud taťky, probrečela jsem dny, noci.... Naštěstí jsem se ale brzy vzpamatovala a zmobilizovala všechny síly. Velkou oporou mi byla rodina! Od samého začátku jsem se podvědomě bránila chemoterapii, nevěřila doktorům, hledala informace, kde se dalo a nakonec našla svou cestu. Dál se rozepisovat nebudu - v mých příspěvcích se to dá vše dohledat. Nyní to je více jak 4 roky od diagnózy a cítím se naprosto skvěle.
Přeji všem zdraví!


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:D Tak už jsem zase tady po roce jsem začal zase s MMS trochu pročistit a nakopnout imunitu a až na ty depky které mě vždy při braní provází se můj stav zlepšuje :jump: akorát nevím jak pročistit mozek :ethink: ten mě nějak hapruje ale asi je to věkem, starostmi atd :bye:


Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Crayon »

Dobrý den, nevíte, jestli je špatně, když po namíchání MMS není čiré ale mírně zakalené? Když si udělám MMS u našich, tak je krásně žluté průhledné. Když si ho míchám u sebe z mých lahviček, tak se zakalí, je žluté, ale není průhledné. Tak si říkám, jestli není zkažené. Kyselinu chlorovodíkovou i chloritan skladuju v suchu, ve tmě ve skříni.
Předem děkuju a zdravím.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Kdysi dávno, když jsem hledala nápoj, kterým bych mohla zapíjet MMS, testovala jsem papírkami i Colu. Spolehlivě likvidovala MMS.
Minulý týden jsem otestovala znovu, proč, nevím, ale výsledek je v pohodě. I po hodině bylo MMS stejně silné, 100 ppm.
Je možné, že technologie Coly se průběžně mění?
Potěšilo mě to, jelikož jablkový džus Hello už nemohu ani cítit a Colu mám ráda. :-) Ale pro jistotu budu testovat každou flašku zvlášť.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Batles »

Kyselina Thioktová taktéž spolehlivě likviduje CLO2.
Dobrá zpráva je, že kys. thioktová dobře pracuje při likvidaci těžkých kovů....


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od sisa »

Batlesi, v čem najdu tu kys. thioktovou?


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“