MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: doktoraj nedoktor

Příspěvek od milda »

Zaplať bánbůh, jsou i tací "rebelové". Je jich stále víc, tak snad lidstvo přežie i komerční léčbu..... :D :good: +1


marmik
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13 říj 2010 15:57

Re: Likvidace plicních infekcí:

Příspěvek od marmik »

Slavek Krepelka píše:Nazdar,

Ja bych si zde dovolil dodat, ze MMS nesmi pouzivat lide s vaznym onemocnenim ledvin. Muze zpusobit smrt.

Jinak je to uzasny vynalez.

Ahoj, Slavek.
Dobry vecer,
chcem sa opytat, do akej miery sa mysli "lide s vaznym onemocnenim ledvin"? :?:
Pacient ktory ma len jednu ledvinu od narodenia, ma viac ako 65r, fajciar (1-2cigarety denne),
cukrovka I. moze v malom mnozstve uzivat MMS? Pomaha to na cukrovku?
Dakujem za kazdu rada :epray:


Uživatelský avatar
JardaXXX
Stálý člen
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 10 pro 2009 15:51

Usni maz

Příspěvek od JardaXXX »

Je mozno si i aktivovane MMS nakapat do ucha. Spatne slysim urcite tam mam zusni maz tema tycinkama :-D

Maz je třeba vypláchnout ve vaně a nervat do uší tyčinkama... Proti bakteriálnímu zánětu středního ucha je to vynikající a ověřené.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Likvidace plicních infekcí:

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martuskam píše:
Slavek Krepelka píše:Nazdar,

Ja bych si zde dovolil dodat, ze MMS nesmi pouzivat lide s vaznym onemocnenim ledvin. Muze zpusobit smrt.

Jinak je to uzasny vynalez.

Ahoj, Slavek.
Dobry vecer,
chcem sa opytat, do akej miery sa mysli "lide s vaznym onemocnenim ledvin"? :?:
Pacient ktory ma len jednu ledvinu od narodenia, ma viac ako 65r, fajciar (1-2cigarety denne),
cukrovka I. moze v malom mnozstve uzivat MMS? Pomaha to na cukrovku?
Dakujem za kazdu rada :epray:
Nazdar,

J. Humble uvádí, že pokud má člověk silně nemocné ledviny ve stavu, kdy chodí na umělé čištění krve (dialysis) je braní MMS na parte. Dlouhodobé užívání to asi může zapřičinit také. Doporučuji projít všechna vlákna tady na prameni.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Likvidace plicních infekcí:

Příspěvek od Palo »

martuskam píše:Dobry vecer,
chcem sa opytat, do akej miery sa mysli "lide s vaznym onemocnenim ledvin"? :?:
Pacient ktory ma len jednu ledvinu od narodenia, ma viac ako 65r, fajciar (1-2cigarety denne),
cukrovka I. moze v malom mnozstve uzivat MMS? Pomaha to na cukrovku?
Dakujem za kazdu rada :epray:
Při čištění těla MMS dochází k likvidaci patogenů. Pokud je tolik patogenů, že je již tak zatížené ledviny (obličky?) nejsou schopny odfiltovat, pak může dojít k selhání ledvin. To samé platí u jater (pečeň).

Je tedy otázkou, do jaké míry jsou zatížené ledviny a játra při určité chorobě, jestli snesou ještě o něco větší zatížení. Mohou se objevit případy, že nasazení byť i malého množství MMS může způsobit selhání.

Případně mě někdo poupravte...

V mém případě také došlo k přetížení ledvin, avšak to nebylo MMS, ale PMS1. Příliš rychle jsem navyšoval, vzal jsem dvě dávky příliš rychle po sobě. Následně při dalším navýšení bylo vše v pořádku. Tehdy jsem vyhnal z těla zřejmě klíšťovou encefalitidu (potvrdila Salvia).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Zkusenost s MMS

Příspěvek od NAVAR »

Přidávám další zkušenost MMS.
Stavoval se za mnou jeden známý a stěžoval si že je nastydlej, chřipajzna a bolení v krku chrchlal atd. stěžoval si co má práce atd. a že potřebuje být co nejdříve zdravej, Zamnul jsem si ruce nad „pokusným objektem“ (já jsem zatím zdravý a na sobě nevyzkoumám nic).
Takže jsem mu dal 10kapek MMS aktivovaného kyselinou citronovou do 2,5dl vody, na zkoušku a na vykloktání 20kapek/2,5dl vody. Druhý den mi volal že je mu stejně zle, tak jsem mu dal MMS ať si to míchá sám 3x denně 10kapek aktivovaného MMS. Dále dostal bezinkový likér, na sem tam štamprli. Dále lihový výluh z mateřídoušky a třapatky smíchaný s medem na užívání 3x denně. Mlsně koukal na cibuli a česnek, tak jsem mu taktéž věnoval pár paliček domácího česneku na dezinfekci ustní dutiny.
Za dva dny mi volal že je O.K. a divil se že to bylo bez pocení v posteli.
Naposledy upravil(a) NAVAR dne pon 18 říj 2010 15:23, celkem upraveno 1 x.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od Palo »

NAVAR píše:...10kapek MMS aktivovaného kyselinou citronovou do 2,5l vody, na zkoušku a na vykloktání 20kapek/2,5dl vody....
No ty to bereš teda hopem ;) A byla to určitě kyselina citronová, nebo chlorovodíková či citron? Jinak MMS chřipku zvládá, ale už ne tolik nachlazení, u toho jak kdy. Nachlazení je jen nachlazení, kdo ví, s čím je to spojené. Dokonce bych řekl, že je několik druhů nachlazení. U nachlazení bych se naládoval citronovou šťávou... To teď říkám... Ale až bych byl nachlazený, tak by mě to ani nenapadlo ;) No ani nepamatuju, že bych byl někdy nachlazený. Možná je to tím, že do sebe láduju Betain HCL průběžně...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od NAVAR »

Mám tam chybu bylo to 10kapek do 2,5deci vody. No co, známej skuhral, že potřebuje být brzo fit, tak jsem mu toho dal víc. Sám jsem to nejdříve vyzkoušel jestli se to dá vypít a vše O.K.
Aktivoval jsem to kyselinou citronovou, on je totiž jeden z lidí kterým kdybych dal do pracek kyselinu chlorovodíkovou tak on skončí ve špitále a já v kriminále :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od Palo »

NAVAR píše:Aktivoval jsem to kyselinou citronovou, on je totiž jeden z lidí kterým kdybych dal do pracek kyselinu chlorovodíkovou tak on skončí ve špitále a já v kriminále :)
Tak to je pak lepší aktivovat citronovou šťávou. Kapky odpovídají poměru 1:5, jako u 10 kyseliny citronové...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od poota »

Palo píše:.. Nachlazení je jen nachlazení, kdo ví, s čím je to spojené. Dokonce bych řekl, že je několik druhů nachlazení. U nachlazení bych se naládoval citronovou šťávou...
Hulda Clark považuje "nachlazení" za prostou otravu obilnou plísní, na kterou doporučuje až několikagramové dávky vitaminu C, a současně na týden vynechat jakékoli pečivo. Pak pečivo omezit, a důsledně se vyhýbat pečivu z velkopekáren a pečivu balenému.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od lajos »

Už jsem se lekl, první chvíli jsem četl pivo??? a ono je to naštěstí pečivo, fuj to jsem se chtěl málem zahodit


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: Zkusenost s MMS

Příspěvek od arabela777 »

Klucí vy jste sama sranda a žádnej vožralej


První týden používám HCL s MMS a super.S kyselinou citronovou se to nedá srovnat.Bolí po ní žaludek.


Sajuri
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08 říj 2010 20:15
Bydliště: Praha

HCL

Příspěvek od Sajuri »

kDE JE K SEHNÁNI BETAIN HCL? NEMUŽU TO NIKDE SEHNAT, ASI BLBE KOUKÁM, NA SWANSONU JE VYPRODÁNO. ĎEKUJI


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Likvidace plicních infekcí:

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:Vytvořil jsem upravenou verzi pro MMS, kde aktivátor je kyselina chlorovodíková. Pokud máte někdo připomínky, sem s nimi...
Nazdar Palo,

+1, pěkný souhrn :good: Jenom snad, že pro ty, co to pořád ještě nemají v krví, 10% HCl kterou uvádíš je lékárenská koncentrace které se dosáhne zředěním plné chemické koncentrace 35% 1 : 9 s vodou a odpovídá 3.5% chemické koncentraci.

Dík a ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: HCL

Příspěvek od Palo »

Sajuri píše:kDE JE K SEHNÁNI BETAIN HCL? NEMUŽU TO NIKDE SEHNAT, ASI BLBE KOUKÁM, NA SWANSONU JE VYPRODÁNO. ĎEKUJI
Jo, trochu jim čistíme sklady... Zkus mrknout sem:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1251

Teď je dost 400 mg Betainu HCL od "Puritána". Dobře se polyká, jde o tablety, tak se dobře se rozpouští...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“