MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS kde?

Příspěvek od Palo »

Cobra píše:Dá sa takto niekde zohnať aj chloritan sodný? V nejakom čistidle...?
V práškové podobě se to zřejmě v ČR vůbec nevyskytuje. V tekuté ano. Pro vodárny v 25% roztoku.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Neni chlor jako chlor....!

Příspěvek od muflon »

O tom proč chlorovaná voda resp.nevhodné sloučeniny chloru škodí, je možno se leckde dočísti....

Nelze to ovšem zaměňovat za VHODNĚJŠÍ sloučeniny chloru(mnohé z nich nezbytné k životu...).
MMS a HCL taky obsahují chlor, chloridy jako např.kuchyňská sůl(NaCl),chlorid magnesia,KCL apod. taky....

Jelikož občas chodim do bazénu tak pro plavce asi zajímavá zpráva o možné rakovinotvornosti bazénové vody...:
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/21236 ... vodou.html
(možná je to spíš o míře...jako u všeho...)


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

Helicobakterie

Příspěvek od dodo13 »

Ještě mám dotaz nikde nemůžu sehnat HCL betain (jen pro kapry)poradí mi někdo?Ale obsahuje ho LEPICOL co ten?


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

tu na fóre ho má Palo, posiela ho poštou, napíš mu na sz, ak chceš :)
pekný dník :D


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

MMS

Příspěvek od Batles »

Velmi smutná zpráva. Zákaz prodeje MMS v USA. Dávám sem dokument ke stažení ve formátu .pdf z časopisu Regena č. 10
V dokumentu je i pár důležitých poznatků ze světa ohledně vynikajících vlastností MMS.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od Anaja10 »

Ta zpráva je velmi alarmující. Co si tak pročítám tady na diskuzi, tak téměř každý bojuje proti parazitům. Největším a nejnebezpečnějším parazitem na Zemi je ale člověk. Ničí životní prostředí až tak, že jednou zničí i své vlastní prostředí a vyhyne. Dělá to motolice nebo tasemnice??? Pro peníze a moc udělá člověk vše. Zabíjí i z jiných pohnůtek než je hlad a vlastní přežití, finančně prosperuje na životech a zdraví ostatních lidí a navíc má tu drzost říct, že má mozek, který používá. MMS je hrozbou pro celý farmaceutický průmysl, tak ho zakážem. Jak lidské a jak logické!!!

Osobně mě napadá v tomto případě jediné řešení. Vlády, instituce ani bohatí na výzkum a testy nejsou ochotni uvolnit prostředky. Ale co ti, kterým MMS pomáhá? Kdyby každý, který si na vlastní kůži vyzkoušel MMS poskytl směšnou částku na nezbytné výkumy, dočkáme se možná revoluce v péči o zdraví.

Nechci působit jako nepřiměřeně aktivní, neznáte mě, jsem tady nová. Ale.... Je Vás tady hodně, kterým MMS pomáhá a možná zachránilo nebo zachrání život. I když jsem ekonom, neznám v tomto směru legislativu naši ani zahraniční, ale není problém se tím prokousat. Co tahle založit nadnárodní nadaci na výskum MMS a sehnat minimálně od lidí, kteří MMS pužívají peníze na výzkum a testy? Pro Jima Humble? Nevím, po přečtení oranžové knihy MMS (asi druhá kniha) z něj mám pocit, že to není zlatokop, naopak velmi naivní a důvěřivý člověk. Otázka, jestli už není až příliš naivní a jestli by zvládnul tak velké sousto.

Co na to říkáte? Nedáme se dohromady a nepodpoříme dobrou věc? Je to jen nápad. Ale jestli "normální lidi" nezačnou nic dělat, tak bude naše zdraví v rukou mocných.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od Mo »

Ahoj ;)
neviem, či je výskum až tak dôležitý, ako povolenie mms opäť, a na to sa snažia vyzbierať peniaze, Humble a jeho ľudia, písali to niekde v obežníku myslím, ale nie som si istá, vlastne chceli peniaze na súdny spor, ak by mali dosť peňazí, vyhrali by ho, len to bude stáť dosť, keď pôjdu proti všetkým, takže prosil ľudí, ktorí mms užívajú, aby poslali takú čiastku, akú môžu a uznajú za vhodné ;)
ale nápad je to šikovný, či jedno, či druhé, slúži to na rovnaký účel ;)
pekný dník :D


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

žlčové kamene

Příspěvek od indiga »

Ahoj, má niekto skúsenosti z roztopením žlčových kameňov s použitím mms? Ďakujem


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: žlčové kamene

Příspěvek od la »



Petra
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: ned 29 srp 2010 12:45
Bydliště: Praha

MMS a padání vlasů

Příspěvek od Petra »

Dobrý den všem, chtěla bych se zeptat, jestli tu taky nezačaly někomu po užívání MMS padat vlasy? MMS užívám orálně asi dva měsíce (žádná koupel ani polévání hlavy) a poslední dobou mě vždycky jímá hrůza, když se podívám do sítka ve vaně po umytí hlavy. Je tam vlasů na několik pramenů. Padají mi i během dne, vlasy si můžu vytrhnout, aniž by to jakkoli zabolelo. Vždy jsem měla poměrně silný "culík", teď mám jen takový "myší ocásek". Čím to může být? (Pánové budou mít zřejmě jiné poznatky než dámy.)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MMS a padání vlasů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Petro,

Zajímavé. Mně po přímém mazaní MMS1 s DMSO na proplešatělý skalp sice vlasy nezačaly růst, i když to tak zpočátku vypadalo. Přestaly mi ale padat a značně mi ztuhly. To jsem ho taky plácal na plesnivé nohy zase s DMSO (úspěšně) a i jsem tu pochoutku před tím bumbal. Bumbání s vlasy a plísní nic nedělalo.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: MMS a padání vlasů

Příspěvek od muflon »

Petra píše:Dobrý den všem, chtěla bych se zeptat, jestli tu taky nezačaly někomu po užívání MMS padat vlasy?
Už se to tady trochu rozebíralo v předchozím vlákně zkušeností s MMS....
Jestliže se neutralizuje a srovnává acidoza(překyselení) těla, je k tomu potřeba spousta zásaditých minerálů a ty si tělo bere často právě z vlasů kterým pak tyto potřebné látky schází....Souvisí to hlavně s nedostatkem stop.prvků a minerálů ve vhodné podobě...a s chelací(vyvázání a vyloučení těžkých kovů z těla), kterou MMS v těle provádí...

Doporučuji důkladně pročíst např. tyto příspěvky:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/search.ph ... mit=Hledat
a také
http://www.zdravi-az.cz/Forum/search.ph ... mit=Hledat

(pozor, stačí klikat pouze na odpovědi od nick Jarda)

-----------------------

Ohledně Odkyselení:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1648

Ohledně minerálů-souvisí to hodně s jódem! a dalšími prvky:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=21&t=847

Koupele solné (remineralizace+ úprava pH) :
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1659

Chelace:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=937


dodo13
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: stř 12 kvě 2010 5:09

zákaz MMS

Příspěvek od dodo13 »

už to MMS zakazujou i tady ne jen v USA.Dnes je to na novinkách.

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varovala před preparátem Miracle Mineral Supplement (MMS), který je podle ní zdraví nebezpečný. MMS se hlavně na internetu nabízí coby "zázračný lék", při smíchání jeho složek přitom vznikají látky, které se ke konzumaci potravin nepoužívají ani v nízkých koncentracích. Po jejich konzumaci totiž hrozí popálení trávicího traktu.

:(

http://byznys.lidovky.cz/lek-nabizel-ko ... y-trhy_nev

Kolik z vás si propálilo hrdlo? Hlaste se na Lidovkách a v Novinkách.. ;)A propos, je to zpráva ČTK, čili frontální útok.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

MMS

Příspěvek od sisa »

Ahoj, já beru MMS1 zhruba od června, měla jsem zatím asi jen tři přestávky, a až včera jsem si uvědomila, že mi zmizel ekzém. Po patnácti letech patlání. A veškeré onko odběry a vyšetření mám v pořádku. :-)


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Chlamydie

Příspěvek od martinq »

poradí si MMS s chlamydiemi ?


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“