MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dobrá reklama

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Peter píše: NaCl2 je plyn.
Skutečně? No to je báječné.

Podle všeho se všichni kromě Petra, včetně mnoha universitních oddělení rozhodli, že tato sloučenina neexistuje.

Ahoj, Slávek

NaCl2 nebo Na2Cl není "plyn", ale spíš "gas" v jiném smyslu slova - je to jen nelogická zpotvořenina - výsledek je NaCl

Je to logicky nevhodné písemné vyjádření iontové vazby mezi sodíkem a chlorem, protože sodík uvolní jeden elektron k dosažení oktetové rovnováhy a chlór za stejným účelem jeden přijme - nula z nuly pojde. Proto NaCl ;) M.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

zajimava zkusenost

Příspěvek od lena »

Zde jsem nasla informaci, (nebot ctu ruzne zkusenosti na jednech nemeckych strankach) zde je take link

http://www.jimhumblemms.de/node/24

a nasla jsem take tento zajimavy clanek. Nechala jsem to prelozit volne pres google, toto jenom pro
velke pesimisty. Ale i tak si musi kazdy najit tu svoji cestu sam. Je k tomu nutno velka porce vlastni sebeduvery.



Übersetzung von Deutsch in Tschechisch
Přezkoumání Doc, 20.09.2010

Ahoj,
Jsem lékař v německé nemocnici a byly pomocí MMS vyléčen 17 pacientů s nádorovým onemocněním v tomto, někteří lidé v konečné fázi. Pokud se ven bych přijít o svou práci a pravděpodobně by jít do vězení!

Teď jsem se zamilovala do ženy a ona nebude mít finanční prostředky, protože nevěří, že to pomáhá. Prosím publikovat tuto recenzi, snad přesvědčeni, že i ostatní lidé tak, aby konečný blbec to zkusit alespoň!

Děkuji vám!
Doc


Muj preklad take volny, ktery dava vice smyslu (jenom kdyby to bylo treba):

Jsem lekar v jedne nemecke nemocnici a bylo pomoci MMS vyleceno 17 pacientu s nadorovym onemocnenim nekteri v poslednim stadiu. Pokud bych se o tom zminil na verejnosti, prisel bych o svou praci a pravdepodobne bych sel do vezeni!

Ted jsem se zamiloval do jedne zeny a ktera nechce o tomto pripravku ani slyset natoz to brat. Nebot neveri, ze to pomuze. Prosim Vas o zverejneni meho prispevku, snad to pomuze lidem, kteri nemaji odvahu to vzit a preci jenom tu zkousku s MMS udelaji.
-----

Erfahrungsbericht von Doc, 20.09.2010

Hallo,
ich bin Arzt in einem Deutschen Krankenhaus und habe mit MMS 17 Krebspatienten in diesem geheilt, teilweise Menschen im Endstadium. Wenn das
raus käme verlöre ich meinen Job und käme vermutlich ins Gefängnis!

Jetzt habe ich mich in eine Frau verliebt und sie will das Mittel nicht nehmen, weil sie nicht glaubt dass es hilft. Bitte veröffentlichen Sie diesen Erfahrungsbericht, vielleicht überzeugt es diesen und andere Menschen ja sich den letzten Ruck zu geben es wenigstens auszuprobieren!

Vielen Dank!
Doc


Rey
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: ned 22 lis 2009 17:40
Bydliště: BRNO

Re: Nesmysly

Příspěvek od Rey »

Batles píše:.. během března a dubna tohoto roku jsem vzal 400 dávek MMS a můj syn také. Zlikvidoval tím rakovinu i bez chemoterapie. Zmizela nejen rakovina, ale i dlouholeté chronické problémy. Je to už půl roku a samozřejmě si dáváme jen tak pro radost ze života párkrát za měsíc dávečky pro udržení perfektní formy organismu.

Batle,můžeš mi prosímtě prozradit tvůj postup užívání MMS pro likvidaci rakoviny?


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MMS

Příspěvek od la »

Aji takhle to jde ,četl jsem tu diskuzi celou,je zajímavé jak málo lidí o tom dosud vědělo.
http://www.novinky.cz/diskuse?id=213440 ... ectionId=5


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS

Příspěvek od Palo »

Já byl překvapen opakem ;) Tedy že se našla celkem slušná hromada lidí, co o tom ví nemluvě o možnosti přispívat, což třeba já nemůžu... mimoto ani nechci ;) Taky je tam tolik reakcí, že by stejně ty poslední nikdo nečetl ;)

Ale což, když se objeví někde nějaký "zázrak", některý člověk se třeba o to i zajímá a následně pídí ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

zkušenosti

Příspěvek od felda »

Tak možná někoho naštvu , ale vzpomeňte si , že negativní zkušenosti tu byly také...
Vznikly ,jestli si dobře pamatuju nepochopením , možná ignorací -nebo přesvědčením , že takové malé nic -jako jedna kapička -vždyť jak to v té sklence na dně vypadá , nemůže ublížit... Nevím jak se jmenoval ale publikoval to zde nějaký chlapec - inhaloval v inhalátoru a měl problémy , a ještě tuším někdo , kdo ignoroval přísun vitamínů zejm. C a dostal se do problémů,kdy měl (ještě než vůbec s mimisu začal)rozhozenou biochemii v těle a dokončil to velkými dávkami mimisu .Ovšem vše způsobeno tím, že šli vlastní cestou a doporučený postup nepoužívali
Pokud si to tady člověk přečte , případně se zeptá...

Jinak jedinou jistotu máme všici -že umřem.
nevýhodou Mms je způsob užívání , dál že nechutná po jahodách , že ti ho nenanutí autorita v bílém plášti , musíš k tomu dojít sám a červíček pochybností hlodá,pokoutný způsob , nějaká kapátka a dal mně to soused...a další a další

Mám kamaráda, jehož žena dělala v botanické zahradě , denně si nosila 3-4 klíšťata. Přes rok už klempíruje doma s chřipkama a podobnýma náznakama. Teď v srpnu přišlo doktorstvo, po několikátém vyšetření, že borelioza. -Léčba antib.; uplynul nějaký čas,kontrol. rozbor -borel. přetrvává,
má si jít lehnout do nemocnice na kapačky . Čeká na to lehnutí už třetí týden , že, kdoby spěchal.vždyť ta borel. v těle nic nedělá.
V srpnu jsem jí dal flašku mms, návod, vytisknul jsem jí z internetu literaturu, tady z fora zkušenosti, jediný co jsem chtěl , ať si tu kys. citr. koupí -neměl jsem jí doma . - inv. 8,-Kč
Dodnes 0,sem tam jsem se kontrolně zeptal , nenamáhala se to ani přečíst,koupit potr. kys. ,pořád skučí- no a co..............každého věc,že?

Mimochodem s KS dtto


felda
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

nedůvěra

Příspěvek od jvj56 »

Je to tak jak píše Felda.
Já, než jsem použil MMS jsem si toho hodně načetl a šel jsem do toho.
Moje sestra trpí x-krát do roka anginami, má zlatýho stafylokoka ale do MMS nešla, je to zdravotnice.
Kdyby ji to předepsal doktor tak do toho jde. Vím, že by ji to pomohlo na 100%.
Kamarád má kožní problémy na rukou (zrohovatělá kůže). Ani koupel rukou nezkusil. A to má někdy až do krve rozpraskaný a trpí bolestmi.
JO, BÍLÝ PLÁŠŤ je mocná čarodějka. :D


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

MMS Zkušenosti ..

Příspěvek od Vinc »

Musím potvrdit zkušenosti "předřečníků". Mám v rodině podobné zkušenosti. Ví o MMS, četli o působení atd. Přesto nepoužívají MMS ani proti chřipce a když pan doktor doporučí nějakou operaci třeba i neakutní, jdou na ni. Nebo se nechají zařadit do testování nevyzkoušených léků a to i bez potvrzení o neškodnosti či bez nároku na případné odškodnění. Bílý plášť účinkuje na většinu populace a to i kdyby jej navlékl poslední negramotný jedinec, nebo kdokoliv jiný. Je to hluboce zakořeněná a naučená "moudrost", že když někdo študuje tak dlouho, tak to přeci musí všechno vědět lépe. A to je to, na čem staví média. Nikdo už se nezajímá, kdože to stojí v čele nějaké instituce. Stačí prohlášení, že je to pro "dobro lidstva". :laugh: :laugh: :laugh:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS Zkušenosti ..

Příspěvek od Palo »

Vinc píše:Musím potvrdit zkušenosti "předřečníků". Mám v rodině podobné zkušenosti.
Je to tak ;) I já to tak doma mám... S mamkou to ještě jde, MMS dala sice jen do 4 kapek, ale udělala i hřebíčkovou kůru. Moc moc cítím, že bych jí měl propucnout PMSkem... Táta, ten MMS odmítal, karty mu dávaly najevo, že to není ono, tak do toho nešel... Ale pak po třech dnech skončil na 15 kapkách, s následnými propucovanými střevy, zvracení atd. Bratr šel do MMS, Jonášovek, Praziquantelu, Albendazolu, Betainu HCL a nyní mi děkuje - za půl roku jsme zvládli dát do pořádku více věcí než doktoři na psychiatrii za deset let, ale ještě je co zlepšovat... Bratrova žena je alergická na cokoliv, co ode mě bratr dostane - nejsem žádnej doktor a nic o zdraví nemůžu vědět, jeho primář - to co mu dávám - nezná a může to být "nebezpečné".
Moje babka s vyoperovaným žlučníkem, štítnou žlázou mě stále vysvětluje, jak je nutné hledat toho správného doktora. Semtam má ucpaný střeva, pobírá kromě důchodu několik druhů prášků, asi 8, možná víc. Dal jsem jí vyzkoušet Epsomskou sůl, po půl hodině měla trávení v takové stavu, že doslova zářila. Následně mi Epsomskou sůl vrátila, že se "bojí, aby jí to nereagovalo" s jejími prášky. Dle jejího názoru každý desátý doktor je dobrý. Podle mého názoru by bylo lepší si hodit mašli, než jak idiot chodit po doktorech a zkoušet, který je ten "správný" - jak pro koho, že jo... Navíc mě rozesmívá, jak si moje babička stěžuje, jak jí doktoři říkají na střídačku že by neměla solit a další zase že solí málo :lol: Kdyby ti idioti alespoň doporučovali kombinaci NaCl a KCl, měli by po starostech...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

mms zkusenosti

Příspěvek od lena »

Mohu to take potvrdit, ze i kdyz nekomu das informaci jak mms pomaha, pote to musis predat
do rukou jemu samemu co s tim udela, nemuzes stale nekoho presvedcovat, to stoji moc sil, namahy. Proto
staci tuto zpravu dat dale, co s tim jiny udela, za to vezme odpovednost on sam. Jiz to davno
nedelam, skoda energie, casu, namahy a co jeste. U me doma je to stejne, jenom premysli
narikaji, ale nic s tim neudelaji. Ne kazdy rozumi to co rozumis ty.

Jinak na pany doktory daji vsichni nejvice.

Cetla jsem jednu studii, kdo je nejdulezitejsi v nasem zivote, koho lide nejvice poslechnou,

na 1. miste jsou lekari, zde poslechnou skoro vsichni, nebot se zde jedna o vyssi moc
2. misto pravnici
3. misto ruzni Dr. Mgr.
4. Ing.
atd. .......

A tak se to stupnuje dale dolu. Pokud nenosis bily plast, nemas opravneni jako doktor pracovat, pote musis
mit velmi dobry vliv, aby jsi nekoho tim oslovil. Asi zalezi, kdo to rekne, nebot ne kazdy ti porozumi tak jak
bys chtel. Rikam tomu nemame ke kazdemu ten spravny drat ci spojeni. Nekdy to potrebuje cas, nez nekdo
zacne, poslechne.

;)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: mms zkusenosti

Příspěvek od Palo »

lena píše:na 1. miste jsou lekari, zde poslechnou skoro vsichni, nebot se zde jedna o vyssi moc
2. misto pravnici
3. misto ruzni Dr. Mgr.
4. Ing.
atd. .......
Je to tak a byl to záměr. Vymyslet zavádějící učivo, následně udělat tituly...
Dřív, když byl někdo doktor, tak se všichni mohli podělat...
Teď mám každýho druhýho spolužáka doktora... A stěžuje si na plat...
Prý když má 16t, tak je rád...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
děda Slavík
Zasloužilý člen
Příspěvky: 672
Registrován: čtv 14 kvě 2009 13:50
Bydliště: Staré Hvězdlice 22
Dal: 5 poděkování
Dostal: 132 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MMS Zkušenosti ..

Příspěvek od děda Slavík »

Bílý plášť účinkuje na většinu populace a to i kdyby jej navlékl poslední negramotný jedinec, nebo kdokoliv jiný. Je to hluboce zakořeněná a naučená "moudrost", že když někdo študuje tak dlouho, tak to přeci musí všechno vědět lépe. A to je to, na čem staví média. Nikdo už se nezajímá, kdože to stojí v čele nějaké instituce. Stačí prohlášení, že je to pro "dobro lidstva".
ZA BLBOST SE MUSÍ PLATIT...


Kluci, do toho.
Anitram
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04 srp 2010 7:54
Dostal: 3 poděkování

doktoraj nedoktor

Příspěvek od Anitram »

Ahojte,
nedá mi reagovať na predchádzajúce príspevky, musela som sa až smiať. Som totiž MUDr., občas nosím aj biely plásť a mám rovnaký problém s mojimi najbližšími, teda čo sa týka dôvery. U mňa je to zrejme naopak. Už niekoľkio rokov nerobím v modernej medícíne, vyštudovala som čínsku medicínu a moje svedomie ma viedlo inými cestami, než ako určuje konvenčná medicína. Som taký "liečiteľ" s titulom.Takže som bola a zrejme aj som taká rarita, aspoň u nás, mám skúsenosti aj vlastné s MMS, aj s rôznymi inými očistnými, či diétnymi kúrami, bylinnými prípravkami atťď, ale o tom sa nechcem rozpisovať.
Myslím si, že to ale nie je otázka bieleho plášťa. Myslím si, že ľudia nechcú prevziať zodpopvednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Je určite pohodlnejšie nerozmýšľať, nechať zodpovednosť za svoje zdravie na pleciach tých, ktorým častokrát o naše zdravie ani nejde. Keď ľudia kupujú čokoľvek iné, napr. auto, bielu či čiernu techniku, vedia si pozháňať všetky potrebné informácie a u lekára? Poslušne zobkajú všetko, čo im je predpísané. Sú to programy v ľuďoch, nesamostatné, nevedomé myslenie, "tak nás to učili, tak nás vychovali, tak to platí." Týka sa to najmä a teraz s prepáčením staršej generácie.
Nechcem moralizovať, ale denno denne sa s tým stretávam, chodia ku mne ľudia a čakajú zázrak. Ja som však presvedčená, že zázraku je schopný každý z nás a lekár či likečiteľ by mal byť lken zdrojom tých správnych informácií a nápomocný spirevodca pri liečbe. No mal by byť samozrejme erudovaný, a to nielen vďaka 6 rokom medicíny a niekoľkých školení a seminárov od farma firiem.
Asi si ten titul dám s pre mena preč. U mňa pôsobí totiž opačne, až nedôveryhodne.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: doktoraj nedoktor

Příspěvek od Palo »

Anitram píše:...nedá mi reagovať na predchádzajúce príspevky...
Přidávám bodík (teď to bude druhý, ten první byl od někoho jiného) ;)

První byl ode mne. :D M.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: doktoraj nedoktor

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Anitram píše:Ahojte,
nedá mi reagovať na predchádzajúce príspevky, musela som sa až smiať. Som totiž MUDr.,
Tož tak panenko, ode mne taky. :good: +1. Setkal jsem se jenom s jedním předělaným Dr. ale ten neměl na vybranou, protože nedostal v Kanadě internship. Neměl na to správné předky. Vypadá to, že se ve tvém případě stala vyjimka a vystudoval člověk, nikoli živá a neúplná encyklopedie.

Hodně zdaru, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“