Užívání MMS při chemoterapii

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Bara

mms

Příspěvek od Bara »

Ahoj, ma nekdo zkusenosti s branim mms behem chemoterapie?
Muzete mi psat i na email bara_cizkova@hotmail.com

Diky

Bara


verbin
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 21 led 2011 13:48

Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od verbin »

Dobrý den. Mám dotaz, zda je možné současně užívat MMS při chemoterapii, případně, jestli má někdo nějakou zkušenost. Díky


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Jim68 »

verbin píše:Dobrý den. Mám dotaz, zda je možné současně užívat MMS při chemoterapii, případně, jestli má někdo nějakou zkušenost. Díky
Táta je sice po smrti, ale MMS s chemoterapií nemíchal .


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Slavek Krepelka »

verbin píše:Dobrý den. Mám dotaz, zda je možné současně užívat MMS při chemoterapii, případně, jestli má někdo nějakou zkušenost. Díky
Je to přímo k posrání. Kde kdo vleze do kšeftu, ohmatá jablka a chleba a třikrát převrátí mrkev, než ji koupí. Zelinářovi, tedy expertu přes zeleninu absolutně nedůvěřuje. Jde o zkušenost, že většina prodá, pokud může, i hniloby.

Jde koupit auto, tak si poslechne a trochu přečte něco někde, auto si možná i pár kiláků projede a koupí to. Zde už expertům začíná dost věřit, protože je to pro většinu pohodlné důvěřovat expertovi a auto není mrkev, tomu každý nehoví, i když s trochou píle by to přeci jenom docela šlo. Toto přes zkušenosti osobní i druhých, že prodavač aut neprodává auta o kterých ví, ýe jsou dobrá, ale abz se co nejlépe uživil, stejně jako ten zelinář.

Jde si koupit barák, v podstatě to nechá na agentovi a na manželce, tedy expertech, jetli teda jo, nebo ne, popřípadě si ho vzevrubně a většinou neodborně prohlédne a eventuelně vykašle nějakou tu minci a koupí. Zde už jde zase hlavně o pohodlnost a nechuť si pořádně zjistit, o co jde a do čeho leze. Tady už skládá na expertz velikou zodpovědnost ai když se mnohý napálí, důvěřuje expertovi zase o něco více. Přitom platí totéž co pro prodavače aut.

Dostane rakovinu, vletí na MuDra, experta a nechá se zamordovat aniž by si pořádně ověřil, o co jde, co se děje a jaká je s tím skutečná šance na vyléčení. Při nejlepším se někde trochu poohlídne, zase u MuDrů, tedy u kliky expertů, nechá si nakukat nesmysly dneska celkem lehko ověřitelné na netu a svěří ne nákup, ale svůj životř do jejich rukou, protože je to pohodlné a protože si nechal nakukat, že čím výše expert stojí na sociálním žebříčku a svým "zděláním". tím je zodpovědnější k druhým. Teprve když už je naprosto šoufl, začne se starat a začne se rozhlížet a hledá i jinde, ale jeho životní návyk věřit expertům, kromě zelináře, to tedy ne, částečně kromě prodavačů aut a nemovitostí, tady opatrně, se nemůže zbavit. Snad se podívej třeba na experty na politiku. Doktor zase jenom (vyjimky jsou i mezi zelináři) dělá vše možné, aby se dobře uživil. Osobní zkušenosti nám povětšině opět praví, že i tito experti nejsou zrovna důvěryhodní, ale propaganda to zase vyvrací. Ti s velmi špatnými zkušenostmi o nich málokdy hovoří, tedy alespoň s námi ještě živými. jejich pozůstalí také nejsou většinou sdílní, protože jde o rodinnou záležitost. Na osobní zkušenost tohoto druhu pak máme, pokud máme, jenom jednu příležitost.

Člověče, když už jsi se za ten plot juknul, tak se snad také pořádně rozhlédni, jestli tam skutečně chceš, a to rychle. Když už se na ten plot vyškrábeš, tak taky skoč, protože se ti může lehce stát, že Ti jinak vyvrtá laťka nepěknou díru do zadnice dříve než si to rozmyslíš. Pokud si myslíš, že plot zrušíš a tvé šance se zvednou, mám obavu, že se taky dozvíš něco nemilého. I když umřeš, a to brzy, alespoň si budeš moct říct, že jsi udělal vše pro to, aby se tak nestalo. Jenře, pokud se na to začneš dívat takto, psychicky máš velice dobrou šanci se z toho vylízat.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. No, MMS a chemoterapie. Podívej, MMS je jedno z nejsilnějších oxidačních činidel. Chemoterapie jsou chemické jedy. Proto je po nich tak strašně blbě. Snaží se otrávit rakovinné buňky dříve, než otráví tebe. Kyslík většinu jedů okysličuje a tím je neutralizuje. Takto agresivní kyslík také zabíjí rakovinné buňky, ale také některé dokáže zase otočit na zdravé. Můžeš se tedy dočkat toho, že MMS kombinovaný s chemoterapií nejen vybalancuje jedovatost chemoterapie, ale že bude mít i navrch. Pak budeš mít kliku. Pokud to nevybalancuje, budeš mít samozřejmě smůlu. :shock:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Palo »

Je tu téma o rakovině...

Došel mi zajímavý DOC soubor, tak přikládám.

Na dotaz jestli při rakovině MMS: Jestli MMS, tak aktivované pravou citronovou šťávou nebo HCl. Tu šťávu ale pít co nejvíc i jinak, hromady a hromady... Chemoterapie má za úkol otrávit celé tělo... Citronová šťáva má za úkol povzbudit imunitu a MMS ji sakramentsky zesílí. Při chemošce se bude nahozená imunita zbavovat "chemoterapie", takže je lepší se rozhodnout, jestli si nechat zničit tělo chemoterapií anebo se pokusit citronem a MMS nahodit imunitu a nechat tělo se pročistit "samo sebou".

Když bych přirovnal chemoterapii k něčemu jinému... Je to jako když máte zarezlý kolo. Logika říká "namaž to". Chemoterapie je spíš jako voda, chvíli to nevrže, ale pak je to ještě horší...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Anaja10 »

Osobní zkušenost:
manžel užíval MMS zároveň s chemoterapií. Nutno podotknout, že se "páni doktroři" malinko sekli v diagnoze (nebyla to rakovina, na kterou ho dva roky léčili - ozařování, chemoterapie a transplantace kmenových buněk - samozřejmě bez účinku). Po vyšetření na Salviích (nejen u ing. Bláhové) byla vyvrácena rakovina a problém byl diagnostikován jako parazitická cysta Echinococcus multilocularis - tasemnice liščí.
Zároveň s manželem jsem MMS brala i já. Manžel daleko hůře snášel užívání MMS. Nebylo mu špatně od žaludku, ale nesnesitelně ho to pálilo v krku. Já byla až na 6-kapkách 10x denně a manžel nesnesl ani 3 kapky v jedné dávce. Proč jsem brala tak moc? Než začal manžel sám MMS užívat, tak jsem nejdříve začala testovat na sobě a zkoušela navýšit co to jde, než mi začalo být špatně. Takže já pak brala naprosto v klidu 4 kapky 10x denně a manžel do sebe dostal max 2 kapky 10x denně.

Zprostředkovaná zkušenost:
Lékař, který mě na MMS nasměroval řešil u svého známého stejnou diagnozu, jakou určili na stejném onkologickém pracovišti i mému manželovi. Tento, opravdu onkologicky nemocný bral MMS zároveň s chemoterapií. Bral 3 kapky 10x denně (před požitím MMS si lokl smetany a po MMS zapil Coca Colou - ale pravou Coca Colou (to je snad jediný ochucený nápoj na trhu, který neobsahuje kyselinu citronovou)). Lékaři naprosto žasli nad rychlostí léčby. Dnes je tento člověk z toho venku - nádor je pryč. Dál to řeší na plazmovém generátoru, takže snad je z toho venku opravdu, nejen dle zdravotní zprávy.

Zcela zodpovědně po tom, čím manžel prošel, co jsem viděla v čekárně na onko pracovišti, po tom, co jsem zažila přístup onko lékařů, po tom, co vím o farmaceutickém průmyslu a obzvláště po tom, co vím o MMS, Salvii, plazmovém generátoru,... a alternativní medicíně, mám naprosto jasno: jestli mě jednou potká onkologické onemocnění, na chemoterapii mě nikdo nedostane

Ale chápu, že je spousta lidí, které nemoc dohnala do kouta věří lékař na onko pracovišti, protože ten má přece zkušenosti. Můj manžel slyšel z "X" úst, že nemá rakovinu a že nemá na chomoterapii chodit. Stejně tomu nevěřil a poslušně odchodil všechny chemo cykly, které lékař nařídil. Naštěstí se ale nebránil alternativě.
Ano, když jdu kupovat jabka a nebo rajčata, tak si vybírám. Jenže z čeho si má nemocný vybrat, když neví nic víc, než jen to, že má rakovinu. Chuť zhnilého jabka nebo "plastikového" rajčete poznáte při prvním soustu. Jasně, chemoterapie SAKRA nechutná, ale je zapsaná v našem vědomí díky médiím jako jediná účinná léčba. A když se vžiju do pozice neznalého a spokojeného člověka, který byl u doktora maximálně na povinném očkování a občas se snažil omezit dobu dobu trvání rýmy nebo přechodit chřipku tím, že do sebe začal cpát léky na snížení teploty už když měl 37 stupňů,.... Co takový člověk udělá? V první řadě uvěří lékaři, který přece ví, co má dělat aby ho uzdravil, od toho studoval, ne? Pak ho možná někdo nahlodá myšlenkou, že je tady jiná cesta. Pud sebezáchovy velí : využít všech možností, jak se uzdravit. Takže uvěří všemu a bude chodit na chemoterapii a brát MMS, meditovat, pít vlastní moč (ano, někdo to opravdu dělá, dnes jsem s takovým člověkem setkala) a bude pár týdnů v klidu spokojeně spát, že dělá maximum. Jak tento stav zlomit a nasměrovat nemocného správným směrem nevím. A pak : která cesta je ta opravdu správná? Například moje kamarádka si drží na uzdě crohnovu nemoc již deset let díky změně myšlení, józe, alfa stavu a bylinám. Každý člověk a každý organismus je jiný. Základní chemické složení je stejné, ale i psychika má vliv na chemii.... Jediné co vím, že jakákoliv forma nátlaku a naléhavosti spíše odpuzuje. Asi než ho kritizovat za to, že chodí na chemo a nevěří MMS (potažmo jiným alternativám), je užitečnější nasměrovat člověka k jiným vyšetřením a možnostem, dát odkaz i na knížky,...

Moje rada člověku, který se na začátku tohoto vlákna ptal je:
1) jste na správných stránkách. Studujte, ale fakt studujte všechna vlákna. Nejen MMS vlákno Vás nahodí na správnou vlnu.
2) ptejte se tady všech, o kterých si myslíte, že by vám mohli poradit a klidně využijte i soukromých zpráv
3) nám nejvíce pomohla Salvia a plazmový generátor. Najděte si Salvii v okolí, ale ověřte si kvalitu a to, zda testují parazity. Stejně tak si najděte i plazmu, zajděte tam, řekněte, co máte za problém a už zítra tam začněte kůry. Pokud máte v blízkosti lékaře, který není podplacen farmaceutickým průmyslem a mluví se o něm jako o "podivínovi, nedávno jsem slyšela krásný příměr "šamanovi", uznává alternativu, čínskou medicínu,.... tak zajděte i tam. Zkuste i tinkturu z konopí a Mumio (to Vám hodně při chemoškách pomůže).
4) pokud máte pocit, že chemoterapie je pro váš přínosem, choďte tam. Třeba časem pochopíte, ale pokud věříte v tento léčebný postup, tak nemá smysl Vám to vyvracet.
5) ale nepřestávejte hledat jiné možnosti než chemo a udělejte krok ven z kouta, kam Vás nemoc dostala o otevřete mysl a srdíčko a BOJUJTE!!!
6) pořiďte si knížky o H.Clark a knížku "Léčba rakoviny, která fungovala". Mimo jiné (asi) je najdete na http://www.emms.cz - v odkazu "kde koupit MMS v ČR".
6) pokud budete chodit na chemo, tak si hlavně hlídejte hodnoty krve. Pokud klesnou, MUSÍTE !!! hledat možnosti, jak se dostat do normy!!!!! To je snad nejdůležitější při chemo. Lékaři Vám v tomto nepomůžou, tady musíte bojovat sám, nebo Vás chemotaripie zabije. Na červené krvinky se nám nejvíce osvědčily výtažky z červené řepy - konkrétně přípravek Betavital. Bílé krvinky jsme řešili Céčkem, které ale nesmíte používat zároveň s MMS. Je potřeba balancovat na lajně a dělat přstávky v MMS a nadopovat se v tomto období Céčkem.
7) náš lékař, se kterým léčbu diskutuju radí ještě další věc. Dieta bez živočišných bílkovin. Dle něj je nádor závislý na příjmu potravy, jako každý organismus. Touto potravou je vše, co obsahuje 9 aminokyselin v v naší stravě. Tyto aminokyseliny obsahují živočišné produkty. Nádor potřebuje všech 9 aminokyselin naráz. Zdravé buňky si umí počkat, až dodá jedna potravina například 2 a další 7. Tohle nádor neumí a pokud je nedostane naráz, tak není vyživován. Takže nic z živočišných potravin kromě v omezeném množství: máslo, sádlo a čistý špek (bez masa). Tuto kůru držet alespoň 6 týdnů. Na 100% začnete hubnout. Ne špeky, možná taky trochu ano, ale půjde pryč svalová hmota, protože nedostává proteiny. Kompenzovat to můžete přípravkem BCAA. Je to přípravek pro nárůst svalové hmoty pro sportovce. Pozor!!! obsahuje vitamín C, takže se to bude mlátit s MMS. Takže zachovejte časový odstup mezi BCAA a MMS. Vaše partnerka, která Vám vaří bude z počátku bezradná. Vařit bez masa, vajec a sýra se zdá z počátku jako nemožné, ale jde to. Vyzkoušeno ale máme, že opravdu bez BCAA budete unavený a svaly půjdou do háje.

Už víc poradit nemůžu. Jen Vám můžu popřát hodně sil na zvládnutí chema a hodně odvahy pustit se tím správným směrem. Chcete přece přežít, ne? Přečtěte si knížky, které jsem Vám doporučila a prostudujte toto fórum a pokud máte všech pět pohromadě, tak pochopíte, že i kdyby Vás lékaři chemoškou a .... zbabili nádoru, tak i tak nebudete vyléčen a za 5-10 let budete zase sedět v čekárně na onko.

Držte se a bojujte

Ještě jem zapomněla: na rakovinu nám byly doporučeny tyto přípravky:
betaglukany
zinek + selen
dologran


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

pro Anaja10

Příspěvek od jvj56 »

Klobouk dolů, výstižně napsáno, fakt super :good:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: pro Anaja10

Příspěvek od poota »

jvj56 píše:Klobouk dolů, výstižně napsáno, fakt super :good:
Přidávám se +1 :good:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Palo »

Anaja10 píše:Osobní zkušenost:
Naprosto perfektní ;) :good:

Jen dodám, že paní Bláhová v Brně má jak Salvii s cizopasníky, tak i nově (již nějaký ten měsíc) plazmový generátor...

A pokud stačí jen plazmový generátor (v Brně), tak lze zkusit: Zdravo s.r.o., Ing Josef Kovář, Vídeňská 41, tel: 543 214 385, mob.: 608 337 305


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

+ (plus) 1

Příspěvek od lena »

taky se pridavam, nebot jsem tuto zpravu precetla bez prestavky,

a to je co rici.

zdravim


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od jani »

Na aukru jsem našla také odkaz, zase pro Prahu a ošetření se zavádějící cenou:
Nabízím ošetření plazmovým generátorem RPZ 14 v délce 60-ti minut, nyní za zaváděcí cenu 250,- Kč (běžná cena je 600,-Kč), místo Praha 9. Aplikace je určena k ničení virů, bakterií i plísní v našem organismu. Více na http://www.plazmovygenerator.webnode.cz
Předešlé příspěvky jsou moc super, já jsem nedávno mluvila s paní, která také prodělala rakovinu prsů, bohužel teda o ně přišla, ale říkala, že jí hodně pomáhal javorový sirup se sodou bikarbonou a hlavně na doporučení nějakého lékaře pít po chemo pivo, že je pak člověku méně zle. Pokud má mms zvedat imunitu, pak bych se ještě přiklonila k aplikaci vlastní krve - autohemoterapii. ( Mám ji v plánu )
Strava je skutečně tím nejdůležitějším, čím by se dala nemoc - jakákoliv "vyléčit". Sama jsem se dala na vitariánství a výsledky po půl roce byly ohromující, držím ji přesně jeden rok, používám jako doplnky různé přístrojky typu magnetoterapie, ozonátor, frolovův dýchací trenažer, zapper, chystám se na laserový čistič krve, také různé relaxační a masážní přístroje nejsou na škodu pro navození pohody, včetně relaxační a meditační hudby + psychowalkman, beru koloidní stříbro, mms, no když shrnu svůj den, prakticky nejvíc času věnuji sama sobě, ale stojí to za to, moje rodina má "mámu" co si víc přát ?!


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Palo »

jani píše:...pít po chemo pivo...
Jojo, pivo prý spomaluje detox, tak určitě se člověk bude cítit líp ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Anaja10
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 09 zář 2010 0:12
Dostal: 4 poděkování

Re: Užívání MMS při chemoterapii

Příspěvek od Anaja10 »

Palo píše:
jani píše:...pít po chemo pivo...
Jojo, pivo prý spomaluje detox, tak určitě se člověk bude cítit líp ;)
Palo, teď tahám info, co jsem kdysi četla, kdesi zezadu mozku. Někde jsem četla, že po chemo je dobré si dát pivo. Manžel v noci po chemo nespal. Hledala jsem informace na netu a někde jsem fakt pivo našla. Řekla jsem si, že já jsem po pivu ospalá, tak by mu to mohlo pomoct. Nepomohlo. Zase byl celou noc vzhůru. Ale zase, manžel není standartní rakovina.... On ty chema zvládal výjimečně: nezvracel, nebylo mu špatně. Bralo mu to sílu, to jo a v noc po chemo nespal. Nevím, co dělá chemo s opravdu onkologicky nemocným. To by bylo zajímavé zjistit. Může na to někdo odpovědět? Spíte, nespíte, zvracíte, nezvracíte a zkusil jste pivo, s jakým výsledkem??? Možná, jak píšeš zpomaluje detox, takže člověk tak netrpí, protože tělo není tak zatíženo likvidací chema.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

pívo alko nealko

Příspěvek od jani »

Hlodá mě dotaz, zda to může být i pívo nealko ( BERNARD FREE s čištou hlavou ) nebo klasika pivo, o kvalitě piva se tu už jednou diskutovalo, jsem vitarianka a z piv jsem si vybrala bernarda právě proto, že je nepasterizovaný a alkoholické pívo mi nedělá vůbec dobře, mám i po pár hltech "těžkou hlavu". Strýc má raka, tak bych mu také ráda dobře poradila, proto se přimlouvám taktéž za zkušenosti a jak zvádáte chemo ..... Díky a všem držím pěstičky.


Cina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 241
Registrován: ned 30 led 2011 12:10
Bydliště: Kolín
Dal: 22 poděkování
Dostal: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pívo alko nealko

Příspěvek od Cina »

jani píše:Hlodá mě dotaz, zda to může být i pívo nealko ( BERNARD FREE s čištou hlavou ) nebo klasika pivo, o kvalitě piva se tu už jednou diskutovalo, jsem vitarianka a z piv jsem si vybrala bernarda právě proto, že je nepasterizovaný a alkoholické pívo mi nedělá vůbec dobře, mám i po pár hltech "těžkou hlavu". Strýc má raka, tak bych mu také ráda dobře poradila, proto se přimlouvám taktéž za zkušenosti a jak zvádáte chemo ..... Díky a všem držím pěstičky.
Tak si nech posílat z Brna pšeničný nebo kvasnicový živý, nefiltrovaný nepasterovaný pivo.Nebo si ho vyráběj doma sama.
http://www.abacab.cz/domaci-vyroba-piva.php
http://www.domaci-mikropivovary.cz/kata ... -kvasnice/
Na internetu najdeš spousta návodů.
Chemoška je pěkná volovina.Na ní umírá 80% lidí,dříve nebo později.To je lepší 42 denní hladovka.Když bouchnul Černobyl tak do dneška na následky umírají lidé.A neslyšel jsem,že by si někdo liboval jak je to nádherný,že se zbavil rakoviny a spousta nemocí.Rakovina je největší byznys zdravotnictví,který nic nevyřešil.Je prokázáno,že kdo nepřistoupí na chemoterapii tak se bez ní dožije více let a když si upraví životosprávu tak se vyléčí.Kdo se nacpává průmyslovou stravou a hlavně masem a uzeninami,tak nikdy nebude fit.To si musí každý srovnat sám v hlavě.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“