Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
kubow
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05 pro 2011 10:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od kubow »

Taky jsem si s panem Cvekem dopisoval.

Sliboval, že se na to podívá trochu více, realita jest však jiná. Respektive to udělal, z pohledu léku to však vidět nedokáže.

http://www.blisty.cz/art/67825.html

Trochu mě to mrzí. Tohle se vůbec nemělo dostat do novin. A pokud ano, tak rozhodně ne přes takového člověka...


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od sisa »

Bláboly pokračují.....http://www.blisty.cz/art/67825.html
Palo, nechceš tam svůj dopis uveřejnit? Můžeš i anonymně.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od LenkaX »

Řekla bych , že komu není rady, tomu není pomoci.Přeji mu at je stále tak zdráv, aby slavnou farmacii nepotřeboval víc jak je kolikrát pro tělo únosné.Přesvědčování takového člověka je doslova páchání dobra :-)
Jediné co mě mrzí , těmi články ovlivní spousty lidí.... :(


Změň sebe sama a změníš svět :-)
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od sisa »

Myslím, že moc neovlivní. Vždy po takové kampani stoupl prodej a užívání MMS. :-)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od LenkaX »

sisa píše:Myslím, že moc neovlivní. Vždy po takové kampani stoupl prodej a užívání MMS. :-)
Tak po tom jsem v pohodě :-)


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Marek 111
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20 úno 2013 14:48
Dal: 3 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Marek 111 »

Zdravím všechny přátele MMS a CDS

Myslím si že farmacie obecně to má hrozně jednoduché. Chtěl bych se zeptat starejch MMS harcovníku. Nemáte někdy pocit, že Vás lidé kolem Vás mají za uplného hlupáka a pitomce, když jim o MMS a CDS říkáte. Často to jsou Vaši kamarádi a známí, které máte rádi a oni si ťukají na čelo, že vám už definitivně mrdlo v hlavě. Často jsou opravdu nemocný a já je nedokážu přesvětčit, že by měli nad sebou trochu přemýšlet a CDS vyzkoušet. Dostávám se do fáze, že mi docházejí síly na argumenty a budu na ně kašlat. Pořád si ale myslím, že je potřeba vědět o možnostech jiného léčení něž do sebe ládovat tuny léku které Vám ničí zdraví určitě víc než MMS a CDS. Máte to někdo podobně nebo si to moc beru a zbytečně se s tím zaobírám. Takže mám dvě otázky. Říci jednou a pak už víckrát ne, ať si to každej přebere sám? Nebo neustále opakovat jak zaseknutá deska srát tím lidi kolem sebe (vysloužit si přezdívky jako léčitel nebo písařík) a doufat, že jednou dostanou rozum a budou chtít pochopit jak to s náma ti bohatí majitelé farmacie opravdu zamýšlejí.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od sisa »

Marku, některým lidem neřeknu ani jednou. :-)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od LenkaX »

Marek 111 píše:Zdravím všechny přátele MMS a CDS

Nemáte někdy pocit, že Vás lidé kolem Vás mají za uplného hlupáka a pitomce, když jim o MMS a CDS říkáte. Často to jsou Vaši kamarádi a známí, které máte rádi a oni si ťukají na čelo, že vám už definitivně mrdlo v hlavě. Často jsou opravdu nemocný a já je nedokážu přesvětčit, že by měli nad sebou trochu přemýšlet .
Ahojky nejsem sic stará harcovnice v MMS a CDS,ale přesto tyto Tvé zkušenosti mám bohaté,nejen v rodině :-)Také mě to kolikrát mrzí ,že mluvím jak do zdi a i když náhodou něco poslechnou ,tak absolutně žádné nadšení si třeba shánět podrobnější informace .Zajímavé je , že pokud někdo kupuje třeba auto, ví o svém vysněném miláčkovi kde jakou podrobnost. Když se ale má zajímat o sebe a své zdraví tak naprostý nezájem.A to je projev u nemocných lidí.U zdravých bych to ještě pochopila , že se svým zdravím nezabývají.
Došla jsem k pochopení, že máme každý svou cestu a životní školu a tou si musíme projít , abychom pochopili .že něco v životě děláme špatně , že neplyneme " v proudu".Pokud ještě nepřetekla ta poslední kapka a chceme pořád dokola trpět,máme co chceme.Měli bychom se hlavně starat o sebe a nic nevnucovat,třeba se zmínit....chceš nechceš....jedeme dál.Protože pak bychom zasahovali do osudu a údělu jiných lidí a páchali dobro, které je po zásluze potrestáno.Dostali jsme všichni do vínku svobodnou vůli a tu musíme ctít .Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Palo »

LenkaX píše:komu není rady, tomu není pomoci.
Přesně tak, nebudu se do toho míchat, ten pán si bude blábolit dál bez ohledu na to, kdo mu co napíše.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj, podle mé zkušenosti je nejlepší nikomu nic nenutit, ale jít vlastním příkladem. Lidé, kteří mne znali před dubnem 2009 (datum mé registrace zde), nechtějí věřit, že jsem vůbec naživu. V té době jsem byl doslova vysokotlaká, cukernatá troska, která pod starostlivou péčí doktorů pomalu obrůstala hřbitovním kvítím. Pomocí MMS, posléze VMS a i jiných terapií z tohoto fóra jsem se z mých neduhů téměř vylízal, už nechodím ani k doktorům, není proč. Mí sousedi i kamarádi, kteří se mi zpočátku smáli a klepali si na čelo, že jsem bláznivý sebevrah, se postupně přesvědčovali, že na tom asi něco bude. A dneska? Nadváha, tlak i cukr fuč. Mým vlastním příkladem jsem je přesvědčil o účinnosti a relativní neškodnosti všech forem MMS. A teď oni sami pracují na tom, aby i jejich příklad rozšířil řady informovaných lidí. Takoví lidé se už při čtení takových nenávistných, do "vědeckých" blábolů zabalených článků jenom s politováním pousmějí.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od babanci »

Já jsem také chtěla pomoci napřed "svým lidem", hledala jsem informace, zkoušela na sobě, vlastní rodina se mi smála, že jsem cvok. Když jsem studovala a zkoušela urinoterapii, dokonce se mi snad i štítili. Některé neduhy se mi podařilo vyléčit, ale oni stejně byli skeptičtí. Zvlášť rodiče, ty pojídají igelitky léků na kdeco, je jim pořád hůř, ale poslouchat nechtějí. Něco se mi podařilo změnit u dcer a partnera, udělali očisty, začali lépe jíst, vyzkoušeli MMS, dost se ozdravili a pochopili, že to mají sami v paži. Tak to je můj úspěch. Jednomu kamarádovi jsem MMS doporučila a on se uzdravuje!!!!Super. Některým jiným jsem řekla, dívali se na mě jako na magora, tak jsem to vzdala.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od Bardioc »

LenkaX píše:Dostali jsme všichni do vínku svobodnou vůli a tu musíme ctít .Lenka
A především jsme všichni dostali do vínku jenom jedno tělo, které je naším výrobním prostředkem a jediným bodem našeho bytí. Další už nedostaneme. Proto se o něj musíme starat především my sami a ne se nechat mnohdy ničit oficiální medicínou, které jsou naše těla naprosto buřt. Pro ně je to jenom byznys. A proto musíme ctít nejen svobodnou vůli, ale i své tělo, bez něj žádná vůle nebude.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Vojna proti MMS

Příspěvek od LenkaX »

Ještě bych dodala že to 2 v 1. Byznis a cílená genocida na lidi.Viz očkování.Devastace zdraví, ovzduší a potravin je plánovaná a cílená.....na nás všechny .L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
bajzo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 15 kvě 2013 6:14

UVEDOMENIE

Příspěvek od bajzo »

tak za prve: uvedomujete si všetci že ak je tato MMS liečba naozaj pravdivá tak je to asi najúžastnejšia vec za celu historiu??? je pravda že vylieči aj AIDS??? koľko môže trvať kým to zistia doktory a vyliečia 99% ľudí ?? chápete to? treba to urýchlene preveriť.

:!: Nezakládej bezdůvodně nová vlákna - příspěvek jsem Ti přesunul - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: UVEDOMENIE

Příspěvek od poota »

Máš pravdu, že MMS je úžasná věc.

Ovšem mýlíš se, když předpokládáš, že doktoři ho uvítají s nadšením.
I kdyby se jim MMS sebevíce líbilo, tak dokud nebude schváleno jako lék, tak ho nesmí používat.

Medicína je ovládaná farmacií - a jejím cílem je hlavně prodávat léky. Proto nemají zájem o léky, které stačí podat jenom jednou k naprostému vyléčení. V jejich zájmu je vyrábět takové léky, které nemoc převedou do chronického stádia a současně při trvalém braní odstraňují potíže, které pacient s nemocí bez léků pociťuje.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“