Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS článek?

Příspěvek od poota »

jvj56 píše:..Výzkum asi nikdo nezaplatí, je to drahé a běh na dlouhou trať. ..
Správně, zvlášť, když by jeho výsledek mohl ohrozit zisky z prodeje léků, které by MMS mohlo nahradit.

Takže pokud bude nějaký výzkum financován, tak pouze za předpokladu, že prokáže neúčinnost a pokud možno i škodlivost tohoto konkurenčního produktu.
Lépe řečeno, někdo konkrétní se podepíše pod předem daný a objednaný výsledek.
Za poskytnuté finance si může pořídit slušně vybavenou laboratoř a v době "výzkumu" jejím prostřednictvím poskytovat placené služby.

Zdravím - poota
P.S. Myslím, že to nebude trvat ani tak moc dlouho, než nám bude ten "seriozní vědec" našimi médii představen.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
bob
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: ned 11 úno 2007 22:23
Bydliště: SK
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Už sa prebral aj slovenský úrad "verejného zdravotníctv

Příspěvek od bob »

Preparát MMS neužívajte! Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/vm 13. október 2010, 06:47 Zdroj: Archív Preparát MMS


Pozor na "zázračný" preparát MMS - Miracle Mineral Solution. Minerálny roztok, ktorý sa užíva ústne, môže spôsobiť vážne zdravotné problémy.
Ak ho máte doma, okamžite ho prestaňte užívať.

Úrady na kontrolu liečiv vo svete zaznamenali sťažnosti na roztok od spotrebiteľov. Produkt vydávaný za liek na všetky druhy rakoviny a na liečbu hepatitídy C či AIDS ľuďom spôsobil nevoľnosti, vracanie a život ohrozujúci pokles tlaku krvi v dôsledku dehydratácie. Aj keď na slovenských webových stránkach sa už tento roztok nepropaguje, na českom webe ho nájdete.

"Produkt môže spôsobiť vážne poškodenie zdravia. Spotrebitelia, ktorí si kúpili MMS, by ho mali prestať užívať," upozorňuje vo svojom stanovisku Úrad verejného zdravotníctva. Tento produkt obsahuje totiž nepovolenú zložku - chloritan sodný, ktorý sa vo výživových doplnkoch nesmie používať.

Ktovie prečo asi ???? :lol: :lol:


Bob
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

?

Příspěvek od lajos »

milý bobe, proto že pravda neexistuje!


milan331
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26 lis 2010 11:26

Re: MMS... alebo...?

Příspěvek od milan331 »

je tato stranka overena ??? http://www.cxc.sk

vraj existuje už podvodnik, co predava SAVO...


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS... alebo...?

Příspěvek od chiq »

Táto firma ( http://www.cxc.sk ) nakupuje priamo od výrobcov / z veľkoskladu čisté chemikálie s Atestom. Práve preto sú ceny ich produktov také nízke, pre mnohých "netradične" až podozrivo nízke. Ale nie každý má nutkanie na potrebách iných zarobiť majland.

Pre informáciu: chloritan sodný je chem. NaClO2 (účinná látka pre MMS), chlornan sodný je chem. NaClO (účinná látka v SAVO).
Naposledy upravil(a) chiq dne stř 01 pro 2010 9:01, celkem upraveno 3 x.


milan331
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26 lis 2010 11:26

...

Příspěvek od milan331 »

dakujem za odpoved :D


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: MMS... alebo...?

Příspěvek od poota »

milan331 píše: vraj existuje už podvodnik, co predava SAVO...
Hned na začátku některého vlákna je přesný návod Jima Humbleho, jak si napřed ověřit, jestli se jedná skutečně o MMS.
Takže jaký problém?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
milan331
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pát 26 lis 2010 11:26

To: poota

Příspěvek od milan331 »

napřed si ťažko overíš, čo ti príde poštou.....


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To: poota

Příspěvek od chiq »

...to je pravda ...treba si overiť aspoň dĺžku existencie obchodu, príp. ohlasy z iných diskusií.


madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od madi »

Tak jestli neni uz pozde, tak ja jsem pro clanek k dispozici. Akorat ze nejsem ze Slovenska. Na druhou stranu vyhoda - jsem byvala novinarka, takze tusim jak co chodi a tudiz jsem schopna vyrobit interview i pres internet.

O moji situaci: Patnact roku jsem nebyla u doktora, kdyz nepocitam ockovani a gynekologa. Pak najednou ve 40 letech podivna choroba neznameho puvodu, zacalo to horeckami a bolesti v krku. A pak se to zacalo kupit. Silene migreny - prokazane poskozeni mozku, poskozeni stitne zlazy, hormonalni disharmonie, rozostrene videni, rozpadani zubu, bolesti kloubu, par operaci - nektere docela kuriozni. Imunita na draka - nekolikrat za rok viroza, ryma ... Zacaly i krece a podivne skubani udu a v obliceji, prechazejici do takovych ksichtu, ze by i Bohdalova zavidela. Vypada to jako zachvat epilepsie, ale epilepsie nebyla potvrzena .... Objevily se i alergie na leccos, na co jsem predtim nikdy alergicka nebyla. Silena unava, nekdy nespavost, nekdy naopak spanek dva dny v kuse.

I po deseti letech obchazeni doktoru stale resume "diagnozu neuzavirame". Prosla jsem testy na vsechno mozne i nemozne, co bylo lze vyloucit, bylo vylouceno - roztousena skleroza, AIDS, borelioza, chlamydie, mononukleoza ... nic se nepotvrdilo. Po nekolika letech beznadejneho hledani priciny a silene unavy se vyvinuly i deprese, takze navic psychiatrie, diskuze o unavovem syndromu, vyhoreni ... S lekarskymi zpravami mam dva plne sanony. V laboratornich zpravach nekolikrat formulace typu necharakteristicky nalez, netypicky nalez, nepotvrzena diagnoza. Tri ruzni lekari tri ruznych specializaci mi navrhli odchod do invalidniho duchodu.

Po par letech neuspesne klasicke mediciny postupne nekolik pokusu s alternativnimi metodami, z nichz nektere trochu pomohly, nejvic Joalis. Hledani na internetu, hlavne kolem neurologie a psychiatrie, vcetne odbornych clanku na lekarskych webech v anglictine - objevila jsem kraniosakralni terapii a ta pomohla hodne. Uz o sobe rikam, ze jsem na medicine v pulce studia.

MMS bastim asi pul roku, ze zacatku hodne opatrne pri jasnem vedomi, ze organismus neni v poradku. Navic jsem v poslednich letech konzumovala spoustu piluli, tak se dalo cekat, ze kdyby se to najednou vyplavilo ze speku, mohl by byt prusvih. Taky moje problemy se soustreduji do nervoveho systemu a endokrinologie a s tim nejsou zadne spasy. Zacala jsem 1 + 1 kapku cely tyden a pak jsem zvysovala o kapku za tyden. Pak jsem se jednou na urovni 5 kapek pri pocitani zamyslela a nakapala jsem 10 ks. Blbec jsem si rekla, ze zatim zadne problemy, tak sup s tim dovnitr. To byl hukot - migrena temer tri tydny, zle uplne v celem tele, zachvat kreci a cukani, okoli vydesene - predtim tyhle projevy byly taky, ale vzdycky tak pul dne a pak to preslo. Hned jsem MMS vysadila, ale zachvat pokracoval dal, trvalo to asi mesic, ale svete div se, po tomhle zahulu se najednou dostavila chut do zivota jako uz nekolik roku nepamatuju. Tak jsem to vyhodnotila, ze to proste "pracuje", sice nikdo nevi jak a co to napravuje, ale zrejme probiha likvidace cehosi primo v mozku a detoxikace, kdyz byl zachvat migreny tak desivej. Tak jsem se vratila pekne zpatky na zacatek, pochopila jsem, ze potrebuju vetsi davku, ale nesmi byt najednou. Presla jsem tedy na rezim malo ale casto, kazde dve hodiny po 2-3 kapkach, nastesti muzu bez problemu michat a popijet i v kanclu, dostanu do sebe kolem 30 kapek denne. Telo se obcas vzbouri a objevi se nejaky typicky detoxikacni projev, nekolikrat se mi otevrely bolaky, spousta na malem kousku kuze, a nekolik dnu mokvaly, teklo mi z oci i usi, jindy se mi zase zacala odlupovat kuze na rukou a nohou v platech jako papir, parkrat jsem mela silny nekolikadenni kasel. Zajimave je, ze to neni jeden priznak, ale jako by proces postupoval systematicky od problemu k problemu, vzdycky se necim tyden dva zabyval a pak poposel k dalsimu zadrhelu. Z pohledu celostni mediciny je to pochopitelne, vse v tele je provazane a kdyz nekde vznikne disharmonie, telo cerpa rezervy odnekud a tim se vytvori disharmonie v dalsim organu nebo systemu. Nakonec je tu zacarovany kruh.

Za toho pul roku s MMS jsem se hodne probrala. Uz opet muzu normalne pracovat, zatim jedu tak na polovicni uvazek. Odstranuju prusvihy a nedodelky, co se mi nahromadily za tech deset roku, co jsem cele ty roky musela odkladat, a ze toho jsou mraky !! Po deseti letech jsem si opet troufla vyjet do exotickeho zahranici bez strachu z toho, ze tam skoncim na nejake podivne klinice a budou mi poustet zilou.

V pracovni dny bastim opatrne, abych se neodrovnala, v patek a sobotu trochu pritlacim na plyn, kdybych prehnala, aby byla casova rezerva na regeneraci. S vyssimi davkami zatim neexperimentuju, cekam na delsi volno, kdyz by se opet objevila drasticka reakce organismu.

Celkove mam pocit, ze MMS zabira velmi dobre na chronicke choroby, kde pricina je nejasna nebo neodstranitelna. V techto pripadech je rozhasenej celej organismus, vsude neco chybi nebo prebyva a krome puvodni priciny se prida nekolik dalsich chorob. U chronickych maroderu je dobre nesnazit se veci uspechat, ale opravdu systematicky postupovat krok za krokem po malych davkach, ale casto, 6 - 10 x denne. I kdyz to treba nefunguje na puvodni pricinu choroby, uz odstraneni naslednych potizi muze vyrazne zvysit kvalitu zivota a zlepsit imunitu organismu, ze pak zacne zvladat vice a lepe.

Jeste dodam, ze prubezne pouzivam nektere klasicke detoxikacni metody, aby se uvolnovane toxiny dobre dostavaly z tela ven - lymfaticke masaze, infrasaunu, bastim chlorelu + aktivni uhli (bacha, to se musi brat s casovym odstupem od MMS, aby spolu nezreagovaly, MMS by se deaktivovalo), jatrum pomaham cholagolem, proti radikalum antioxidanty (na mozek specialne vitamin E + pycnogenol), snazim se chodit do lesa vypotit se a nadejchat kyslik (oxygenoterapii neuznavam).

Obcas lanarim svoje kamarady zname z neurologickych cekaren, aby to taky zkusili - ted prave zaciname zkouset na boreliozu a roztrousenou sklerozu. Zatim odolavali, ale kdyz vidi, ze mne to pomohlo, uz jsem je zlomila.

Treninkove jsem si objednala pod stromecek pruvodce po Nepalu a mapy Himalaji, letos si na to jeste netroufnu, ale pristi rok to vidim dost nadejne.

Popravde receno, dost podezrivam svoje predchozi caste cestovani do sveta, ze jsem si odnekud privezla nejakeho exota, ktereho tu nikdo z doktoru nezna.

Marie


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: reportaz - osobni zkusenost

Příspěvek od poota »

Vítej na palubě a :good:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Ahoj madi!

Příspěvek od hanka »

madi píše:........ svete div se, po tomhle zahulu se najednou dostavila chut do zivota jako uz nekolik roku nepamatuju. Tak jsem to vyhodnotila, ze to proste "pracuje", sice nikdo nevi jak a co to napravuje, ale zrejme probiha likvidace cehosi primo v mozku a detoxikace....... pochopila jsem, ze potrebuju vetsi davku, ale nesmi byt najednou....... Za toho půl roku s MMS jsem se hodne probrala. Uz opet muzu normalne pracovat........ Po deseti letech jsem si opet troufla vyjet do exotickeho zahranici bez strachu z toho, ze tam skoncim na nejake podivne klinice a budou mi poustet zilou.....Celkove mam pocit, ze MMS zabira velmi dobre na chronicke choroby, kde pricina je nejasna nebo neodstranitelna..... prubezne pouzivam nektere klasicke detoxikacni metody, aby se uvolnovane toxiny dobre dostavaly z tela ven.... dost podezrivam svoje predchozi caste cestovani do sveta, ze jsem si odnekud privezla nejakeho exota, ktereho tu nikdo z doktoru nezna.

Marie
Děkuji Ti, že jsi napsala Tvoji zkušenost s MMS. Velice oceňuji, že jsi to tehdy, kdy jsi se "překápla" a reakce těla byla tvrdá, nevzdala, a byla jsi schopná krizi vidět s nadhledem a správně ji vyhodnotit. Vím, o čem mluvím, taky na mne při užívání MMS přišla krize, já pak ale ustoupila, znejistěla jsem.... Od té doby MMS beru pouze při akutním onemocnění, ale vždycky s úspěchem: nachlazení, občasné pobolívání "někde" (kdekoliv), bolest hlavy, když mi vyletí krevní tlak, při bolesti zubu, štípancích, které mi vyvolávají alergickou reakci - např. při pavoučím nebo komářím štípnutí - opravdu skvěle funguje - od té doby, co na štípance používám MMS jsem alergickou reakci neměla; na koupele - výborně se hojí různá kožní zranění; dezinfekci... apod. MMS se stalo nejdůležitější součástí mé lékárničky. Inspirovala jsi mě k tomu, abych po Novém roce znovu najela na MMSkovou kúru.
Ještě jednou díky, Marie, ze srdce Ti přeji, aby jsi průvodce po Nepalu a mapy Himalají příští rok skutečně prakticky a s úspěchem použila :good: :lol: !

Hanka.

P.S.: Taky se domnívám, že jsi si asi přivezla exota - nadělal pořádnou paseku!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
PATENT
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 12 led 2011 19:24

CLO2 Patent

Příspěvek od PATENT »



chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CLO2 Patent

Příspěvek od chiq »

Jo, a ja som si zaregistroval patent na prdy, takže bacha - prdieť, ale s poplatkami! :lol: :lol: :lol:


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“