Vojna proti MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Návštěvník

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Návštěvník »

Modest píše:Já bych chápal Dioxychlor jako 2,5 % roztok NaClO2 s homeopatickými minerály - tedy "stabilizovaný kyslík". o kterém píše Jim Humble ve své knize.
Pro zajímavost si přečtěte vyjádření propagátora Dioxychloru a kritika MMS
http://newsgroups.derkeiler.com/pdf/Arc ... g00151.pdf
Právě jde o přípravu a bezpečnost.
P.

"Dioxychlor is mentioned highly by MMS people, but they note their
product is alot stronger. Dioxychlor 2.5% Naclo2, MMS is 11 times
stronger− Simply one is safe and one is not. Dioxychlor recomend
against activation as I do, because they understand the technology,
MMS mentioning of injection of activated product has the potential to
explode some ones heart.
Fact: Chlorine dioxide has 1/3 the explosion power of TNT.
Fact : 28% MMS is stronger in concentration than the Industrial
product used to disinfect town water supplies 25%.
Fact : A 4 oz bottle of 28% MMS will make 20,000 litres of sollution
at 1 ppm free Chlorine dioxide."

Netuším, proč, a na základě ČEHO, někdo považuje dávkování MMS za "nebezpečné". To je tvrzení stojící úplně ve vzduchu. Jisté je, že doporučené dávkování ještě NIKOMU neublížilo, naopak pomohlo, mne v to počítaje. Autor plete páté přes deváté:

1/ Desinfekce vody se neprovádí naléváním 25% roztoku NaClO2 do vody, ale tak, že tento je v odděleném reaktoru míchán s kyselinou solnou (HCl) a takto uvolňovaný plyn se vhání do vody, jako kdysi chlór.

2/ doporučené dávky jsou takřka v "homeopatickém ředění" a aktivované, což znamená, že je u základní chemikálie spuštěna neutralizace provázená vývojem ClO2.

3/ Jím popisovaný roztok není nic jiného, než málo účinný "Stabilized Oxygen", který Humble použil při svém počátečním dobrodružství.

Opravdu by mne velmi zajímalo, kolika lidem, a od čeho, pomohlo jím prosazované homeopatické dávkování (opravdu nemám nic proti homeopatii!)? Kde se o tom lze něco dočíst? Kde jsou nějaké zkušenosti těch, kteří se tím léčí nebo byli léčeni? Nač přijde léčba tímto homeopatikem, co to léčí a jak dlouho to trvá? Není tato "kritika" nakonec motivovaná obavami ze ztráty byznysu?


Návštěvník

Re: Klinická studie s Dioxychlorem prokazující účinek na EBV

Příspěvek od Návštěvník »

Ella píše: Celý název na lahvičce je Dioxychlor DC3 (v homeopatii se bohužel nevyznám..). Údajně je ale momentálně nedostupný a na trhu byl nahrazen nějakým Bio-Chlor-Doxem.
Decimální ředění je poměr mateční tinktury k rozpouštědlu 1:1000
1kapka mateční tinktury se promíchá s devíti kapkami vody (ředění D1).
1 kapka D1 se promíchá s devítí kapkami vody (ředění D2), dalším ředěním vznikne D3.
P.


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Ella

Příspěvek od lajos »

Epstein-Barré virus je také jen virus. Není sebemenší důvod, proč by právě ten měl být vůči MMS odolný. Problematické jsou, kvůli jejich "stealth" schopnostem, jen spirochety.
Můžeš prosím tě něco blyžšího na vysvětlení s těmi spirochety a jejich vlastností? Zrovna se snažím je vyhánět a ještě k tomu z hlavy a zatím nic příjemného to není. Díky


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ella

Příspěvek od Merlin »

V letním dvojčísle WM magazínu vyšel článek o borelióze. Způsobují ji právě spirochety, stejně tak jako například i syfilis apod. Tady je rozhovor s člověkem, který o tom ví snad nejvíc. Škoda, že nesmí zveřejnit plnou pravdu...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Re

odpověď

Příspěvek od Re »

Rád bych zareagoval na něvědomého a ubohého a velice nízkého člověka, který psal o kamarádech vysoké chemické. Už jste někdy dělali rozbor léků a zjistili jste čím vás cpou doktoři? Podle výzkumů se zbylé toxické látky z léků udržují i 2 roky v buňkách. A že sportovci užívající leky od bolesti kolabují a umírají mladí to jste taky ještě nestudoval. MMS kapky se po 2 hodinaách rozoží na sůl a je jí tak málo že nemůže uškodit organizmu. Až zas něco vypustíš z té chytré hlavy tak přemýšlej.
A všeobecně víte jak se pozná úplnej hlupák? No chztrák to nepozá a blbímu je to jedno. Přeji krásný den. M


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To Saila:

Příspěvek od krovak »

aNONym píše:Jestli jsem pochopil správně, tak MMS užívat nechceš. Jenom tím pádem nechápu, proč o něm diskutuješ. ;) Non

Tipnu si: Užíváš Hormonální Antikoncepci již déle jak dva roky. Soudím dle tvých reakcí a způsobu komunikace. Míněno vážně. 8) A neber to, prosím, jako urážku nebo provokaci. Dík.
tak na toto mozem iba zizat: logika "pokial nesuhlasis, tak sem nepis" mi zavana sektou ako vysitou. Pan kolega, pri comkolvek pokial filtrujeme reakcie a neberieme kritiku, tak to dopada velmi zle!
Krovak


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To Saila:

Příspěvek od Palo »

Helec, když někdo špiní něco o čem nic neví (a nic vědět nechce, či vyzkoušet nechce), ať tady neoxiduje!

S MMS máme zkušenosti, o kterých rádi diskutujeme. Jak máme přesvědčit o těchto zkušenostech ty, co se těmto zkušenostem vzpírají? Ať táhnou!!!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To Saila:

Příspěvek od krovak »

no o tomto presne hovorim :-\
Krovak


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To Saila:

Příspěvek od Palo »

Chápu to tak, že když někdo řekne nějakej nesmysl, tak má pravdu a my se podle toho máme řídit? Sorry, tohle není záměr tohoto fóra, avšak věřím, že takovejch "teoretiků" je tady hromada a díky nim je tu balastu přes 2/3 obsahu fóra...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To Saila:

Příspěvek od krovak »

teraz si dovolim zovseobecnit - napriklad aj v tomto threade sa debata postupne zvrtla inam a spomanula sa nejaka studia a zacalo sa rozumovat o tom o com vlastne hovori. Z toho ako som si to cital som mal pocit, ze vacsina ludi je na tom podobne ako ja - chemia skoncila niekedy daaavno a tie utrzky sa kombinuju ako sa da. nezmyslov tu citam dost aj od zanietencov pre MMS.
o co mi islo bol ten vyrazne ofenzivny postup proti v zmysle "si proti tak si sprosty a vypadni odtialto"


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To Saila:

Příspěvek od Palo »

krovak píše:"si proti tak si sprosty a vypadni odtialto"
Pokud je někdo tak "sprostý", že chce oponovat lidem co mají vlastní zkušenosti, pak se nediv, že ho tu nechceme.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: To Saila:

Příspěvek od krovak »

Na jednej strane je jasne, ze osobna skusenost je na nezaplatenie, ale zaroven na to aby som vedel, ze kyanid je jed nemusim to skusat na sebe.
"sprosty" a "oponovat" je zle a "sprosty" a "pritakavac" je znesitelne - to mi na tom vadi.
Z toho co som tu na fore cital bolo aj par pripadov kedy uzivanie MMS nedopadlo celkom dobre, tak isto mam pocit (oprav ma ak sa mylim) ze megaaskorbicka liecba ako velmi vhodny doplnok MMS sa objavila relativne nedavno. Neda sa potom divit, ze ludia neveria len vyvijajucej sa metode.
Z mojho pohladu - MMS tak ako je prezentovane neverim z dovodov:
- panacea je hlupost, kazdy liek posobi nejako, pricom v jednom pripade to pomaha, v druhom moze uskodit
- skusenosti mozu byt dost zatazene "nadsenim" a nedostatkom pozorovania seba sameho
nasleduju "osobne" dovody
- obsahuje chlor (moja osobna nesympatia)
- nazov je nepekne marketingovy (napr. nikde som sa nedozvedel preco prave mineral suplement, ked tych mineralov v tom je akosi menej - so zavretymi vsetkymi ocami tri)

Samozrejme nevylucujem, ze MMS nie je v niektorych pripadoch vhodne pouzitelne. (Aj ked mi momentalne vychadza ze to viem nahradit odskusanym jodom - Betadine)


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

To je sice pěkný názor, ovšem je to pouze subjektivní úhel pohledu. Já si díky mms vyléčil příšerný zánět na noze.Rána velká jako půl dlaně.Ještě centimetr na dva a finito. Viděl jsem vlastní kost u kotníku.....
Jsi zdravý, silný a spokojený sám se sebou.
Zapomeň na mms. Není pro tebe. Je pro ty, co hledají alternativu.Stejně jako
koloidní stříbro, valeriánské kapky nebo celá fytoterapie.
Nic ti nestojí v cestě, tak proč to brát osobně????
Jen kvůli pocitu a stavu ega? Pokud ano, pak máš jistě pravdu.
Okruh mách známých a přátel, kterým pomohlo mms je kolem 50 lidí. 5 z nich mělo pokračující potíže a možné zhoršení stavu.Je to skvělá bilance.Současné léky mají skvělý rating, když jsou 50 na 50.
Každý jsme zodpovědni za své vlasní neštěstí, za svoje zdraví, svůj život. Emoce sem nepatří. Netřeba to brát osobně.........


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: To Saila:

Příspěvek od Palo »

krovak píše:Na jednej strane je jasne, ze osobna skusenost je na nezaplatenie, ale zaroven na to aby som vedel, ze kyanid je jed nemusim to skusat na sebe...
Ok, tak nám tady ty případy připoměň (vím jen o jednom).

Podívej, nikdo Tě tu MMS nenutí užívat. Pokud máš problém s tím, že žiješ v přesvědčení, že MMS je hloupost, zkus si najít někoho ve svém okolí a promluv si s ním o tom, jak to bral a kam se dostal, když nemáš tendence věřit těm, kdo tu píší své zkušenosti.

Nadšení, o kterém tu hovoříš měli lidé už předtím i u jiných alternativních praktik a zásadně jim pomohlo pouze MMS tak, jak by si představovali.

To, že to obsahuje chlor mi taky vadilo, pouze do té doby, než jsem to sám vyzkoušel. Aktivované to není nijak příjemné - to je fakt, ale co pracuju s chloritanem, tak neaktivované, když se mi to dostane na ruce (a je to poměrně často) náhodou příjemně voní. Savo je proti tomu nedýchatelný sajrajt.

Název je marketingový a vadí i mě, ale s tím nic nenadělám a souhlasím i s tím, že tam těch minerálů moc není - po pravdě žádný.

S tím, že by bylo možné MMS nahradit jinými desinfekcemi souhlasím, avšak v hodně případech nebudou tak účinné.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

pro krovaka a podobné

Příspěvek od kutil »

Já v práci získal přezdívku "pán opatrný" protože se do ničeho bezhlavě neženu.
První info o MMS na fóru jsem přešel bez povšimnutí a nepřikládal sem tomu valný význam. O léčivých účincích NELÉKU mě přesvědčil kamarád s vyléčeným bércovým vředem. To byl první impulz abych to vyzkoušel a také první boj s nedůvěrou mé ženy.
Po první očistné kůře kterou jsem ve zdraví přežil následovala druhá již společně s manželkou a neduhy kterých se postupně zbavujeme zde nebudu vypisovat. Pro mě je nejdůležitější fakt, že mykózu nohou kterou od vojny léčili doktoři "úspěšně" a hlavně trvale cca 40 roků mám pryč a nohy čisté jak nemluvně.
Každý svého štěstí strůjcem :!: Proč někoho nutit a přesvědčovat :?:
H.v.
PS- pravdou je, že mmsko snáší každý jinak a reakce jsou individuelní.
V případech kdy při užití MMS jsou reakce organismu neúnosné, tak bych raději od užívání upustil. Prostě jsou určité nemoci hlavně zažívacího traktu které MMS dráždí.
Je to škoda, protože posílený imunitní systém dokáže sám s nemocemi bojovat. Těžká rada, sám nevím jak bych se zachoval :(


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“