Moje zkušenost s MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
jiricc
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 01 črc 2011 6:25

Re: Moje zkušenost s MMS

Příspěvek od jiricc »

Dobrý den.
Dneska jsem vytvoril tema (nove vlakno) a po cca. hodine zmizelo, asi bylo odstraněno. Nevíte proč? Nedostal jsem ani žádnou zprávu, že bylo odstraněno ani nic. Dla jsem si s tím práci tak mě to docela štve...! Děkuji za odpověď.

:idea: Ten příspěvek jsem Ti přesunul já, takže touto shodou okolností dokonce i vím, proč.
Prostě proto, že kdyby si každý čerstvě příchozí pro svůj dotaz vytvořil nové vlákno, tak by tu z toho byl brzo neskutečný maglajs.
Správný postup je ten, žes měl napřed použít [Hledání], které by Tě nasměrovalo na vlákno nebo vlákna, kde se předmět Tvého zájmu nachází. Pokud bys tam nenašel informaci, kterou hledáš, měl jsi svůj dotaz napsat do správného vlákna.
Takže příště si dej o trošku víc té práce a nemusí Tě potom štvát, že s Tvým příspěvkem ztrácí někdo svůj čas, který mohl využít na něco rozumnějšího - poota.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Moje zkušenost s MMS

Příspěvek od cimirek »

nezmizelo to jen to admin přesunul sem
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... start=1095


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje zkušenost s MMS

Příspěvek od jeff »

Ten draslík mi ale teda dává, teda spíš chlorid. Použil jsem ho dva krát, vždy při obědě, dosoloval jsem si s ním polívku a brambory, kolik ho mohlo být, tak 0,5g denně. Říkal jsem si, že mám vysoký tlak, tak že si ho sundám, ale teď si tep dost těžko hledám, což dříve nebyl vůbec žádný problém. Večer si ho změřím. Motá se mi hlava, je mi zima, až mám, jak se za bolševika říkalo, prezidentskou vyrážku, jsem línej, naprosto bez energie. Ani mi nechutná jíst, ale trávení je nějaké rychlejší, pořád mám hlad. Pořád abych ulemtával nějakou vodu a čurat chodím jako houpací kůň.

Jeff


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“