Derivační koupele a MMS - jde to?

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Byl by souběh MMS a derivačních koupelí přínosem a možné poznatky

Ano
4
50%
Ne
0
Žádná hlasování
Nevím
4
50%
 
Celkem hlasů: 8

huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: klíště

Příspěvek od huhu »

zajva píše:Ráno jsem objevil na boku celkem velké klíště, během dne nechal odstranit. Svědilo. Potřel jsem neaktivovanou kapkou MMS1 a za půl hodiny bylo pryč a nesvědí - asi to nebude funkční když mne přejede auto, jinak to má opravdu zajímavé výsledky. Brutálně to rozšiřuji mezi ty, na kom mi záleží. Kdo nechce a nebo se směje si může trhnout. Zaujalo to i mnoho vědeckých mezinárodních kapacit, tož jsem zvědav, jestli už nás začnou uzdravovat ne jen léčit ;)

Vašek

MMS1 je až zreagovaný chloritan s kyselinou
to co tu popisuješ je jen chloritan, před dalšími neuváženými pokusy by možná bylo vhodné přečíst si bezpečnostní list
http://www.eurosarm.cz/web/umkatalogdoc/40.pdf
jsou v něm údaje a hodnoty , jejichž využití přispěje k bezpečnosti použití ;-)


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: klíště

Příspěvek od zajva »

MMS1 je až zreagovaný chloritan s kyselinou
to co tu popisuješ je jen chloritan, před dalšími neuváženými pokusy by možná bylo vhodné přečíst si bezpečnostní list
http://www.eurosarm.cz/web/umkatalogdoc/40.pdf
jsou v něm údaje a hodnoty , jejichž využití přispěje k bezpečnosti použití ;-)[/quote]

Naprosto souhlasím, jen jsem použil některou z pasáží knihy Jima,který se přesně takto vyjadřuje. Vím že to není správné pojmenování, ale proto jsem použil slůvka neaktivovanou, přesně jako on. A použil jsem to z důvodu, že Palo s tímto experimentuje a správně upozornil na průkopnické začátky léčky malárie, kdy byl použit pouze neaktivovaný oxid. Dal jsem si asi 2 kapky na prst a rozetřel na místo. To samé jsem udělal asi po hodině. Pak po několika hodinách jsem 2 kapky aktivoval a rovněž potřel. Znám bezpečnostní listy i publikace a názory s kterými jsem se dosti podrobně seznámil. Vše jsem užil na vlastní riziko a zdá se že dobře, protože nebezpečné místo ZMIZELO ;). Nic jiného jsem nepotřeboval, tak jen dávám do placu další osobní zkušenost, nic více s tím, že nikoho nepřesvědčuji, aby mě následoval :)


zajva
Stálý člen
Příspěvky: 99
Registrován: sob 09 črc 2011 16:49
Bydliště: Pce - HK
Dostal: 2 poděkování

Re: klíště

Příspěvek od zajva »

Další hlášení:

Tak jsem dnes absolvoval pravidelnou lékařskou prohlídku po 4 měsících. Výsledky na cukrovku, cholesterol a krevní tlak - všechny v normě pro zdravého člověka. Paní doktorka tomu asi nemohla uvěřit :). Prý jak jsou prášky účinné a to neví, že jsem je 8 měsíců nebral a v létě absolvoval pouze 8 denní proces 8 hodin MMS po sobě, nyní asi 2 měsíce po ránu malou lžičku koloidních minerálů a 3 x ochutnal rozemletý hřebíček. Vše bez diet a omezování čehokoliv. Sám bych tomu na jaře nevěřil, že něco dokáže tak rychle a mnoho pomoci. A to prosím nejsou jediné věci, které mi to dalo do pořádku, s kterými si nikdo nevěděl rady :)



zajva píše:MMS1 je až zreagovaný chloritan s kyselinou
to co tu popisuješ je jen chloritan, před dalšími neuváženými pokusy by možná bylo vhodné přečíst si bezpečnostní list
http://www.eurosarm.cz/web/umkatalogdoc/40.pdf
jsou v něm údaje a hodnoty , jejichž využití přispěje k bezpečnosti použití ;-)
Naprosto souhlasím, jen jsem použil některou z pasáží knihy Jima,který se přesně takto vyjadřuje. Vím že to není správné pojmenování, ale proto jsem použil slůvka neaktivovanou, přesně jako on. A použil jsem to z důvodu, že Palo s tímto experimentuje a správně upozornil na průkopnické začátky léčky malárie, kdy byl použit pouze neaktivovaný oxid. Dal jsem si asi 2 kapky na prst a rozetřel na místo. To samé jsem udělal asi po hodině. Pak po několika hodinách jsem 2 kapky aktivoval a rovněž potřel. Znám bezpečnostní listy i publikace a názory s kterými jsem se dosti podrobně seznámil. Vše jsem užil na vlastní riziko a zdá se že dobře, protože nebezpečné místo ZMIZELO ;). Nic jiného jsem nepotřeboval, tak jen dávám do placu další osobní zkušenost, nic více s tím, že nikoho nepřesvědčuji, aby mě následoval :)[/quote]


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“