CDS - klinické skúsenosti

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od andrea.hviscova »

a papírky pro měření chlordioxiud se mi podařilo podélně rozstřihnout na 3 díly, manikérními nůžkami, ale jde to.
Ještě velmi všeobecný dotaz: Léčba rakoviny mms určitě závisí i na věku pacienta a jeho zdr. stavu. Blízký známý, 72 let, objevily mu rakovinu plic + metast., je diabetik. Znáte nějakého člověka, kt. by se uzdravil v tak vysokém věku a ještě s diabetes? Bohužel neznám podrobnosti, jelikož nejsem rodinný přísl. Ale v rodině je lékař, určitě se rozhodnou pro medicínskou léčbu. Nevím :-(


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

Imho - nezáleží na věku pacienta, ale na zátěžích, které si nese. Léčba dvacitiletého pacienta může být komplikovanější, než osmdesátiletého.
Proč se ptáš, jestli existuje precedens? Neexistuje, každý případ je vyjímečný.
A jestli jsi přesvědčená, že půjdou cestou zabijácké/moderní medicíny... potom tady je každá rada mrháním energie!
Hodně štěstí!!!


Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Lopata43 »

andrea.hviscova píše:a papírky pro měření chlordioxiud se mi podařilo podélně rozstřihnout na 3 díly, manikérními nůžkami, ale jde to.
Ještě velmi všeobecný dotaz: Léčba rakoviny mms určitě závisí i na věku pacienta a jeho zdr. stavu. Blízký známý, 72 let, objevily mu rakovinu plic + metast., je diabetik. Znáte nějakého člověka, kt. by se uzdravil v tak vysokém věku a ještě s diabetes? Bohužel neznám podrobnosti, jelikož nejsem rodinný přísl. Ale v rodině je lékař, určitě se rozhodnou pro medicínskou léčbu. Nevím :-(

byla by chyba spoléhat jen na MMS a čekat že to MMS/CDS samo vyléčí. Je potřeba udělat daleko víc. Především razantně změnit jídelníček. žádnej cukr, žádný mléčný výrobky,žádnou kávu, žádný limonády, žádný sladkosti, žádný bílý pečivo! Naopak je potřeba jest denně ovoce a zeleninu. A taky je potřeba pít zeleninové a ovocné šťávy čerstvě vymačkané. Dále je potřeba podle Bugwig dodávat dostatek omega 3 pomocí lněného oleje smixovaného s nízkotučným tvarohem. Rozhodně není na škodu jíst jadérka z pecek meruňky zvlášť ted když zrovna rostou(ale max 10 denně). Taky je třeba občas jít na slunko vítamín D je třeba. A taky kvalitní dýchání. Většina lidí dýchání fláká a má pak nedostatek kyslíku, kterej je dost klíčovej.Toto vše v kombinaci s MMS/CDS bude mít daleko vyšší šanci na úspěch.
Naposledy upravil(a) Lopata43 dne sob 20 črc 2013 20:50, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od jardax »

lopato, shodnu se u onko s tebou... žádnej cukr ani med, bez kefete a bez bílej mouky a sumasumárum, bez látek, která snižují pH v těle. Logika vede k tomu, dávat do těla zásady... Ale to ještě není všechno..... nebudu závidět, vztekat se, pohlížet na lidi z patra, myslet si kdo jsem... Je to těžké... Potkám bezdomovce, který po mě chce 5 korun... kde kdo si řekne fůůůj a ani nepohne pohledem. Dám mu 20 a s klidným svědomím jdu dál. Ať s tou dvackou naloží jak chce...mě neubylo. Tohle je pro někoho nepochopitelné. Závist - to je vlastně nespokojenost s vlastní neschopností, ale svádím to na druhé - jeden z nejtěžších onkologických problémů. Vztek - neschopnost prijmout realitu, nižší úroveň intelektu, ego ego ego... bohužel, další onko problém. Můžem pokračovat... na co asi, ti vzteklouni závistivý si to stejně nesrovnojí v hlavě a nezmění se....


Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Deane »

Žádné kafe? To nemyslíte vážne.
Taký životný štýl by som zvládol na dôchodku. Ale ako človek pracujúci vo firme na smeny ktorý nestíha? Strava v závodnej jedálni, niečo sa dá aplikovať ale nie všetko.
Ráno nejaké kvapky, káva z espressa, potom 1/2 litra kefíru z obchodu, do neho lyžicu ľanového semena a 2 lyžice ľanového oleja rozmixujem a vypijem. V práci po 10-tej obed v závodnej jedálni, po obede kafe z automatu (bez cukru) za 20 centov. atď......
Vodu si nosím do práce z RO, občas si dám nealko pivo z Lidlu.
Snažím sa vyhnúť niektorým nezdravým jedlám ale všetkému sa nedá.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od andrea.hviscova »

Ahojte, může CDS způsobit zácpu? Má někdo zkušenosti?
Díky za info


Milan_Sk
Starší člen
Příspěvky: 194
Registrován: sob 19 lis 2011 20:00
Bydliště: Slovensko, Košice
Dal: 3 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Milan_Sk »

Moju drahú CDS upchávalo, ale potom sa to uvoľnilo :)


Prečo sa trápiť s MMS, ak je tu CDS http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325
Káče
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 27 kvě 2013 15:23
Dal: 2 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od Káče »

Dobrý večer,
nemáte někdo zkušenost - je možné, aby při braní CDS - 80 pm 10x denně a MMS 2 méně než 1/4 tablety 5x denně se vyskytla vyrážka - svědící červené teplé skvrnky na nohou? Můžeme začít s koupelemi v MMS? Díky za radu.


VikThor
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 21 kvě 2013 0:11
Bydliště: Jihlava
Dal: 5 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od VikThor »

Přihodím svou zkušenost :-)
Začal sem na MMS. Nicméně sem snesl max tak 10 kapek a dál sem se nepohnul. Proto sem zkoumal jak vyrobit nejjednodušeji CDS. Nakonec jsem zvolil postup, kde není třeba žádných hadiček, ani extra utěsňování. Postupoval sem přesna jak je v tomto videu...
Jako reakční látky jsem použil 40ml chloritanu sodného a 40ml 50% kyseliny citronové. Vše jsem smíchal a dal do kyblíku s víkem, kam jsem předtím dal cca 1l studené vody a jeden zásobník ledu (klasický co dostanete k lednici zdarma). Skleničku s reakčním roztokem jsem přikryl miskou tak, aby okraj misky byl pod vodou. No prostě jak je ve videu. Vše sem nechal reagovat cca 12 hodin na balkoně přes noc.
Výsledek je cca 1 litr neměřitelného roztoku CDS. Ppm nešlo změřit, mám papírky do 500 ppm. Nicméně po ředění vodou jsem se na hodnotu cca 100 ppm dostal a výsledkem je cca 5 litrů CDS. Ve videu od PavlaE bylo, že se užívá koncentrace 50 ppm, nicméně já a několik další lidí v mém okolí bez větších potíží bereme 100 ppm koncentrát...bez jakýchkoliv negativních projevů a reakcí. Samozřejmě, že nazačátku všem doporučuji dát menší dávku a ředit více vodou + dostatečně zapít.

Trochu prakticky: U mne se výrazně zlepšil čich a chuť, mám pocit že i zrak je lepší. Ale hlavně jsem přestal mít chuť na sladké a tedy sem slazení výrazně omezil. Samozřejmě si rád dopřeji nějakou sladkost, ale mnohem více si vybírám. Sladím již pouze třtinovým cukrem, přestal sem si sladit vodu šťávou Jupí (donedávna bez konzervantů), sladké si dopřávám občas trochou rozinek :-) Dost sem též poupravil životasprávu, mnohem více si vybírám co jíst. I když sem neměl žádnou vážnou nemoc, ale cítím se zdravěji a víc svěží.

Nyní pomáhám známým...jedna má bolestivé klouby, druhá problémy s pletí na obličeji, další má paradentózu v pokročilém stavu, další má odoperované krční uzliny (má rakovinu), další má rakovinu prostaty......atd. Prostě šířím dobrou věc dál a jakmile budou nějaké konkrétnější výsledky, ihned sem budu referovat :-)


MMS je velmi dobrá věc...ale není to zázrak. Vždy proto používej zdravý rozum!
A kdo má pod čepicí používá CDS2 :-) Už i různí léčitelé se CDS2 bojí...je prý moc účinné.
https://www.facebook.com/MmsMasterMineralSolution
http://mmsacds.blog.cz/
andrea.hviscova
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: sob 23 bře 2013 8:48
Dal: 7 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od andrea.hviscova »

Ahojte, může účinek CDS blokovat užíivání kortikoidů? Mamka je musí brát napořád, takže by to bylo v pytli, leda zvýšit z 50 ppm na více. Ale zase má při užívání zácpu, tak nevím.. Díky


haluzakfest
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: pon 21 kvě 2012 19:14
Dal: 2 poděkování
Dostal: 50 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od haluzakfest »

Tak jsem se odkopal ktomu CDS, no dobře jsem udělal.. byl bych blbec dál užívat mms, jsem přesvědčeny že ten bordel co mito udělalo vtěle tak byla extrémě drastická detoxikace, ono mito zase tak docvaklo a až jsem se zlekl a polkl :D fakt se divím že eště žiju :D no ale tak kvěci, dělal jsem to.. no zase jsem to podcenil :D ztoho videa to vypadá jednoduše, tak gramlave eště nervozni ruce, no byl jsem rad že tam ta miska byla sice zekřivo spadla ale učel to plnilo, no ač jsem se snažil celou váhou tak to natlakovalo hodně a jak to fouklo tak mě to malem položilo :D ale vklidu nato sem vcelku zvykly.. jdeme dál, no ta barva je original komiksová toxi reflexní zelená, mama ta namě tochceš pít, zas mě omylo... ta si radši da cigaro a kafe a ještě dotoho takový komentář, toto cvičí mé nervy :D no tak po pár dnech jsem se ktomu dostal a jak tak jsem viděl nějaké video že to tam míchá s nápoji a moc se to neřeší tak jelikož mám takový zvláštní podvědomý odpor ktomu "aroma" tak jsem si to trošku zpříjemnil, a ono to je zrádné, to se nezdá, nevím někdo tu píše že mu to nechutná, no tak třeba já jsem jestli vůbec tak téměř nic, měl jsem to s vodou se šťávou.

Jak je to s kys.cit ? Ta by neměla vadit néé ? Askorbova C, to tomu ruši učinky, bo sem se před chvíli dočet že i kyselina, tak mam vtom zas gulaš.. no každopádně účinek to mělo, musím říct excelentní, vůbev žádný problém, žádná sra*ka, našponované ledviny, nebo jakékoli příjde mi to dobře vychytané, ono je to silné, ale není to nebezpečné.. no akorád to řezení, no nechtělo se mi hledat kapatko, když už ani ty papirky tak co se budem obtěžovat.. tak jsem toho vždycky čmrdnul do sklenky zalil vodou dal trochu šťávy a už jsem pochyboval bo vono to fakt nešlo poznat ale do pulhodinky už se to začlo tlačit země :D ale tak jemě, jenom pot horko a takové to prostě.. .no je to dobre fakt perfektní věc jen opět menší chyba vtom že většina lidí dělá chybu a už má plnou hlavu jednoho s né tak dokonalou zkušeností, a říká si aaaale to mi stači, mms je tak fakt v nouzi někde v bojových podmínkách.. No toť vše a jesi to tak pude dál tak to bude ještě prdel :D jestli všecko vyjde tak se odměním, pokud ne tak příště :D


bluewave65
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 17 zář 2013 11:35
Dostal: 7 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od bluewave65 »

Ahoj lidi, vidim ze se tady porad rozebiraji veci ktere v tomto vlakne nemaji co delat tak aspon prispeju k puvodne zamyslenemu obsahu :

Po uzivani cca 1 mesic 75 ppm ( asi - neda se toi presne ani s papirkama ) mam tyhle reakce :

1. Skrabani v krku ( ktere bylo silnejsi na zacatku pouzivani ) - Staci trochu zapit vodou
2. Totalni odstraneni alergii ( neni ucpany nos )
3. Vylezaji ve vetsi mire jebaky ( telo se zbavuje pres ne toxinu )
4. Pri cisteni zubu mene krve ( pokud drhnu zuby vice )
5. Prestaly bolet klouby a svaly
6. Lepsi Stolice ( tvar a barva )
7. Citim ze to ma vliv na sliznice ..... jakoby dovedu rozpoznat ze to mam v organismu jelikoz citim v nosohltanu takovy divny zapach ....
8. Zvyseni bolestivosti na mistech problemu ......... asi to zrejmne pracuje :) doufam teda .......

Tot tak vse co jsem si tak uvedomil .......
Dave


venace
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 led 2014 15:14

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od venace »

Moje skusenosti sa CDS2 po cca 2 tyzdnoch uzivania (bez vaznejsej choroby):

- 100-150 ppm 4-5 krat denne (po hodine) takmer nalacno len s vodou prip. jablcnou stavou... (ked pri tom jem, tak mi to stoji v zaludku a to sa mi nepozdava, maximalne tak jablko/banan mozem zjest)
- ak sa clovek chce vystrihat rusivemu vplyvu antioxidantov a pod. tak je fakt asi najlepsie nic nejest pocas hodinových intervalov - avsak velmi tazko sa to znasa - lebo hlad mi uzivanim CDS2 hrozne rastie

Zatial som postrehol:

- uz po 1 dni uzivania uplne zmizla pelova alergia! A to v jej najvacsej sezone! Nechcel som tomu ani veriť, ale je to tak, z jedneho dna na druhy
- dychacie cesty mam take neskutocne ciste, ake si pamatam niekedy z detstva
- travenie sa neskutocne nakoplo, jednak mam hrozny hlad, ale potom po ukonceni dennych hodinových davok staci jedno vydatnejsie jedlo (sur. zelenina, vajcia, syr a hlavne nejaky kvalitny tuk v dostatocnom mnozstve) a to ma zasyti na cely den a citim ako keby som z toho jedla dokazal vytazit maximum zivin a energie
- zmizli utlmy - tzv. "adrenalna unava" (ktoru som dovtedy mal, lebo mi nefunguje stale dost dobre stitna zlaza a nadoblicky, darmo som vychlastal uz pomaly 0,5l lugolu a tlacil do seba asvagandu, sladke drievko B1, B5 a pod. na podporu nadobliciek)
- nekonaju sa absolutne ziadne hnacky, vracacky, nevolnosti, vôbec nic, len prve 2-3 dni pocas uzivania som sa citil trochu slabsi ale potom uz uplne super...

Otazka: myslite ze pocas uzivania CDS2 (t.j. pocas dennych hodinových davok) si mozem dat aj par kvapiek lugolu? Teoreticky lugol (jod) je tiez oxidant, ale ci sa to predsa len nejak nebije s ClO2, ci to s nim nejako nezoxiduje... dik.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Momentálně mi CDS velmi pomohlo při boji s chřipkou, která se teď všude šíří. Zatímco kolem známí končí na antibiotikách, já s manželkou jsme si vystačili s CDS.
Průběh nemoci byl u mne následující:
Minulý čtvrtek a pátek jsem byl nucen cestovat v jednom autě s osobou, která již byla dva týdny na antibiotikách se chřipkou. V sobotu a neděli jsem se začal cítit poněkud divně, cítil jsme jakýsi náběh na rýmu a opar na horním rtu. Proto jsem začal brát cca 3x denně velkou štamprli CDS o koncentraci cca 300ppm. Kloktal jsem to a pak spolkl. V pondělí odpoledne mnou začala lomcovat zimnice (horečku jsem si neměřil, ale zcela jistě jsem jí měl). Stále jsem bral stejné dávky CDS s tím, že jsem si k láhvi s CDS o koncentraci cca 1500ppm vždy opatrně čichl a opatrně z hluboka vdechl. Dával jsem pozor, abych to nepřehnal a nepopálil si sliznice. V úterý zimnice ustoupila, ale dostavil se silný suchý kašel. Pokračoval jsem v nastoupené léčbě. Ve středu začaly problémy ustupovat a dnes v neděli je už prakticky po problémech. Jediné další látky, které jsem používal, byl med se skořicí a Pleumolysín (obsahuje codein) na odkašlávání při tom suchém kašli.
U manželky byl průběh prakticky identický a to brala CDS v asi polovičním množství jako já.
Díky CDS jsme se s manželkou antibiotikám zdaleka vyhli.


oprate
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11 led 2016 14:32

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od oprate »

Chtšl bych sdělit dvě informace
1) MMS do vany použila jedna onkologicky nemocná v posledním stupni, zřejmě špatně namíchala - slezla ji kůže po celém těle - zemřela, informace od okologická doktorka Brno, je nutno použít měření pomocí papírků pak by se to zřejmě nestalo
2) CDS jsem vyrobil a použil, výsledek - 80% problémů odešlo (vznikly po chřipce a užívání antibiotik cca před rokem a půl), užíval jsem cca týden cca po hodině, po třech dnech citelná úleva, zmizely mi tyto obtíže: bolesti kloubů, bolesti ve svalech kde jsem měl nějaké zduřeniny na pažích a bolely vždy při sebemenším chladu, odešel soustavný kašel - ne z nachlazení, byl jsem malátný slabý, velká únava teď o 100% lepší.
3) CDS jsem použil při nachlazení u manželky rýma bolesti krku do dvou dnů zdráva jinak týden, obdobně jsem použil i já do třech dnů vše OK (neležel jsem)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“