CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od dlouhynick »

PROSÍM ZDE NEDISKUTUJTE, POUZE UVÁDĚJTE NAMĚŘENÉ HODNOTY! DiSKUZE K TOMU JSOU ZDE:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325 a tady: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=1935

Připomínky mi posílejte na SZ nebo na diskuzní témata, ne dalšími příspěvky sem! , ať se tabulky netříští offtopicem a dá se v nich v budoucnu pohodlně vyhledávat !!!
@ rival: Neumíš udělat formulář, který by každý vyplnil a tabulka by rostla do mySQL sama?
Po uklidnění bouří na jiném vláknu jsme se rozhodl přeci jen toto téma otevřít, protože ho považuji za dost zásadní při použití alternativy CDS / MMS v souběhu s klasickou "léčbou" především rakovin i dalších těžkých nemocí. JE TO VÝZVA ! Zjistili jsme experimentálně, že pilulky, tobolky, kapky i jiné formy farmak působí některé méně, jiné i silně destruktivně na aktivitu (sílu) CDS (ChlorDioxide Solution - roztok kysličníku chloričitého ClO2 ve vodě). Souběh užívání takových farmak s CDS vede k tomu, že CDS se váže nejprve na boj s těmito farmaky, čímž se spotřebovává a méně nebo nic nezůstane na boj se samotnou nemocí. Dalším závažným důsledkem je, že binec vzniklý touto neutralizací je toxický odpad, se kterým se musí vypořádat játra a ledviny, tedy je to další zatěžování často nemocných orgánů, které jsou limitující pro další léčbu. Především pacienti po chemoterapiích mají tělo zrasované jedy, které kolují ještě 1-2 měsíce a mají tím totálně zbouranou imunitu, takže se bez dalších cca 5-10 "prášků" zkrátka podle lékařů neobejdou. Je to začarovaný kruh démona farmacie, která si tak zajišťuje ve spirále odbyt čím dál tím dražších "léků", ta spirála pak většinou končí smrtí pacienta a podojením zdravotních pojišťoven. Nechci se tu věnovat politice, mafiím a ekonomice, ale najít z toho cestu ven.

Takže k věci: Je nutno zmapovat širokou škálu farmak nějak je ohodnotit ve vztahu k CDS, jak moc škodí účinnosti CDS. Píšu schválně CDS a ne MMS1, protože metodiku "kapek" je těžké nějak "normalizovat" a získat porovnatelné výsledky. Změření i laborování s hotovým CDS je mnohem pohodlnější a přesnější, výsledky půjdou porovnat. Cílem bude shromáždit maximum informací o kolizích CDS a farmak a ty pak (nebo průběžně) umístit do nějaké databáze veřejně přístupné, aby nadále nedocházelo k případům skutečně zbytečného léčení pomocí CDS a MMS1, kdy souběh farmak neutralizuje CDS dříve, než se dostane k akci a z pacienta se stává jen reaktor na neutralizaci farmak, který si odrovnává ledviny a játra a spěje ke smrti. Bohužel je to velmi častý případ a důvod neúspěchu léčení rakovin pomocí CDS/MMS . Lze předpokládat, že výsledky získané s CDS lze stejně dobře aplikovat na braní MMS, neboť chlordioxid je společná účinná látka, o kterou tu jde a tu budeme měřit. Proto budu všude dál už psát jen o CDS a bude to platit i pro MMS1 co se týká výsledků.

Nakonec je v zájmu každého, kdo používá CDS, aby se přesvědčil, zda právě jeho prášek nečiní celé léčení CDS zbytečným. Takže zásadní je metodika, aby výsledky byly nějak porovnatelné. Zavedu metodiku co nejjednodušší, která vyplynula z praxe a dala už nějaké výsledky, aby to bylo snadné.
.
Princip: Nasimulujeme velmi zjednodušeně, co se stane v těle po současném požití 1 dávky farmaka a 1 dávky CDS. vycházejme z "typické maximální" dávky CDS což je 1 1dcl o koncentraci 100ppm. S tím se nám bude také dobře měřit.

Potřebujeme:
1 Dostatek indikačních papírků Instatest pro měření koncentrace ClO2 v CDS. Přesně počet vzorků +1 . Bez nich to nepůjde, i když jsou drahé, na oltář vědy je třeba položit malou finanční oběť, ale lze je namnožit rozstříhnutím po délce.

2. Na každý druh farmaka 1 (nekovovou!!!) nádobku 1 dcl (=100ml) nebo větší (skleničku na pití) do které toto množství CDS o koncentraci 100 ppm odměříme (třeba ze své denní dávky, nebo namícháme ze skladovací dávky z koncentrovanější měřením pomocí papírků tak abychom měli zásobičku CDS o koncentraci 100ppm. 3 důvody proč 100 ppm:
a) Jednoduchost. Především v rozsahu 10-100ppm se Instatestem velmi dobře koncentrace odhaduje.
b) hodnota odečtená v ppm nám přímo souhlasí s procenty úbytku, netřeba nic přepočítávat.
c) 100ppm je maximální doporučená koncentrace pro užívání CDS a při té je dobré znát účinnost při požití farmak.

3. Cca 2 hodinky času, než se vše nachystá a uklidí (při 5-10 měřených pilulkách).

4. Samozřejmě měřené vzorky: farmaka a CDS o koncentraci 100ppm

Jednotná metodika: prosím o její dodržování, aby získané výsledky jednotlivých uživatelů byly srovnatelné. Nikdo není schopen měřit vše. I tak se nebojte změřit něco, co už změřil před vámi někdo jiný, pokud to máte k dispozici. Z více výsledků lze udělat průměr a ten brát jako pravdivější. Pokud někomu při celkové více získaných měřeních výsledek zcela uletí, lze ho považovat za chybný a z průměru vyloučit. Ale to teď nebudeme řešit, první metou je získání vůbec nějakých orientačních výsledků, statistika přijde později.

Postup:
1. Podle počtu měřených vzorků si připravíme počet skleniček a odměrku 100ml. Stejně dobře poslouží PETka kterou požíváme na denní popíjení s narýsovanými čárami po 100 ml, ze které odlijeme do skleniček po ryskách. Simulujeme přeci jednu hodinovou dávku.

2. Rozstříhneme papír A4 (např. z tiskárny) po délce na 2 nudle, spojíme nebo položíme vedle sebe po délce na stůl a vyrovnáme si na něj skleničky do řady. Ke každé napíšeme, jaký lék do ní dáme! Pro nás lenochy lze i za skleničky vyskládat další řadu originál krabiček, pokud to nejsou ty originál pilulková mini-plata, na které nelze nic zapsat fixem. Ten si nachystat (nebo tužku na papír).

2. Naplníme všechny skleničky po 100ml CDS o koncentraci 100ppm a pokojové teplotě 20-25 °C

3. Změříme si jednu ze skleniček instatestem, Měříme až těsně před vložením farmak. Měli bychom naměřit 100ppm. Důležité: Pokud se nám to nezdá přesně, zapíšeme si skutečnou "naměřenou" (jedná se vždy o odhad podle barev) výchozí hodnotu, třeba 120 ppm, 80ppm. I takový výsledek má cenu a smysl, jak dále popíšu, ne vždy se podaří trefit přesně 100 ppm. Důležité: Během experimentu si vždy zapisujeme skutečně odečtené hodnoty, případné přepočty si vždy necháme až na pozdější dobu, jinak se dopustíme v časovém stresu chyb!.

4. Do každé skleničky umístíme jeden druh farmaka podle popisu. Nedoporučuji dělat více než 10 testů současně, výsledkem je pak zmatek. Dávkujeme tak, jako při běžném braní léku. Tedy stejný počet kapek, půlku tablety apod. Tobolky s tekutinou propíchnout a pak teprve vhodit do vzorku CDS, některé se mohou rozpouštět jen žaludečními kyselinami a nemusí se samotným CDS dostatečně rychle reagovat a uvolnit aktivní látku. Tvrdé tablety rozmáčknout mezi 2-ma čajovými lžičkami a nasypat do vzorku CDS.

5. Necháme vzájemně působit za občasného promíchávání asi 30 minut. Nejlépe promíchávat opatrně, ne moc intenzivně skleněnými nebo plastovými tyčinkami, plastovou lžičkou, brčkem apod. cca 1x za 5 minut všechny vzorky, nikdy nepoužívat kovovou lžičku ! Zrezivěla by a ovlivnila výsledky! Já si vyrobil míchadla nastříháním 5 brček na půl. Nikdy nemíchat jedním míchadlem různé vzorky, mohlo by to ovlivnit výsledky mísením. Nemáme-li míchátko a sklenička je větší než 100ml, lze zamíchat i krouživým pohybem skleničkou, ale ne moc intenzivně, abychom chlordioxid ze vzorku nevytřepali do vzduchu! Chová se to jako sycená limonáda. Čím víc třepete, tím má méně bublinek. Takže opatrně a míchat krátce, jemně a pomalu. Optimálně tak 1x za 5 minut všemi vzorky pohnout, bohatě stačí!

6. Po 30 minutách změřit postupně Instatestem všechny vzorky a zapsat k nim změřené odhady ppm. Použité proužky Instatestu položit viditelně na papír ke každému vzorku, protože při (následném) "druhém" pohledu můžeme odhadované výsledky ještě porovnat. Papírek namočíme na 1 vteřinu do vzorku a první odečtění provádíme po 3 vteřinách, hned zapisujeme, položíme papírek ke vzorku a jdeme na další. Tak máme za půl minuty odečtených všech 10 vzorků (kdo jich má méně, bude rychlejší). Ještě jednou si prohlédneme zapsané výsledky a můžeme je porovnat. Případný druhý dojem zapíšeme do druhé řady nebo jako druhé číslo do závorek, tam se dá licitovat v řádu 10-20% odhadu. Druhý odečet nemá smysl dělat déle než po minutě od namočení, pak už papírek tmavne podle libosti a takovou hodnotou nemá smysl se zabývat.

7. To nejdůležitější: všechny výsledky si napsat přehledně na papír (nebo do Excelu) do tabulky včetně údajů:
1) Výchozí koncentrace ppm ! To je základní hodnota před vložením pilulek do vzorků do CDS !!!
2) Oficiální název léku
3) Množství farmaka v mg v dávce (tabletě, tobolce, u mnoha jsou různé varianty) nebo koncentraci kapek v % - to se opíše z krabičky.
4) Zbytkový chlordioxid - hodnota v ppm, to co jste naměřili po 30 minutách řádným odečtem, případně do závorky druhý dojem po srovnání s ostatními vzorky do max. 1 minuty. Když se to nestihne odečíst, nechat závorky prázdné. Pokud budete mír rodinnou konkláve nad barvou měřícího papírku, ať víc lidí odečte současně vzorek a každý zapíše svůj odhad. Sem pak zveřejněte průměr, nebo každý člen rodiny zveřejní zvlášť, pokud neumíte spočítat průměr, nic se neděje, někdo to tu už zpracuje. Víc hodnot = přesnější výsledný průměr.
5) Přepočet na "neškodnost" (v %). To je hodnota z bodu 4) přepočtená podle bodu 1), pokud nebyla 100ppm.
Vzorec: (bod4/bod1)*100 je přímo výsledek v % (musí být 1-100). Není nutno uvést, když jsou uvedeny hodnoty bodů 1) a 4) Pokud jste přece jen měřili něčím jiným než Instatestem uveďte také název papírku, čím... Domluvme se že default (bez uvedení) je Instatest.

V bodě 5) dostaneme výsledky v rozsahu 10-90%, které něco vypovídají, o kolik přibližně procent nám jednotlivá farmaka kazí CDS. 90% je dobrá hodnota, vzorek byl poškozen málo, nižší procenta pod 60 jsou špatné. Za nevyhovující pro souběh s CDS lze považovat farmaka, která se naměří pod 40%. Takže pak si je vzít od nejhorších procent a hledat za ně náhrady. Na to vytvořím asi samostatné vlákno, nediskutovat to tady, jinak se v tom nikdo nevyzná! Maximálně pokud znáš náhradu, napsat to za údaje o škodlivosti, ve formátu: N: www.link.com... aby to přímo vedlo na stránky o (neškodné, přírodní) náhradě (diskuze, fórum jinde, nové vlákno které tu proto založíš, cokoli, ale ne toto vlákno!) . Ale i tu náhradu by bylo potřeba změřit stejným způsobem jako farmaka, není pravidlem že přírodní = neškodné!. Sem prosím uvádějte JENOM A POUZE naměřené hodnoty a nediskutujte o nich, ať je to přehledné !!! Maximálně tak zkopírovat na co lék je používán z databází jako: http://farmaceutika.info/ http://www.olecich.cz/leky atd.

Důležitý dodatek: Chemoterapie jsou samozřejmě také farmaka, dosti podstatná a vzácná pro sehnání na testy. Jednu Pilulku může pacient obětovat a strčit do kapsy pro výzkum ale horší je to s kapačkama. Tam jsem navrhl následující metodiku. Je třeba dodržovat standardní protokol a kapačku obsluhovat jen pověřeným personálem, žádné vlastní partyzánštiny !!! Neodborným zásahem hrozí vniknutí vzduchu do žíly a smrt embolií !!! Takže slušně poprosit sestřičku, která kapačku obsluhuje, ať Vám nakape dávku za 6 minut kapání bokem. Možná dobré pro to mít připravenu zkumavku s gumovým špuntíkem. To žádného pacienta neochudí, když na tom leží půl dne a získá se pár mililitrů. Důležité je napsat si název té chemoterapie, je jich mnoho druhů! A teď pozor: Je potřeba to zpracovat co nejdříve a speciál postupem. Takže předat někomu známému kdo přijde na návštěvu a zodpovědně zpracuje následovně:
protože jde o dávku za 6 minut, je to 1/10 hodiny. Budeme tedy měřit ve stejném poměru, takže to nedáme do 100 ml CDS aale pouze do 1/10 ze 100 ml !!! Budeme měřit tedy v malém množství 10 ml CDS, kterému odpovídá za 6 minut získaný vzorek kapačky, poměr je stejný! Chce to trochu šikovnosti a diplomacie, ale výsledky se snad dostaví ! Pak bude možno zodpovědět i otázku z fóra viewtopic.php?f=36&t=1935 naprosto kvalifikovaně a zodpovědně pro každý druh chemoterapie zvlášť, může se to velmi podstatně lišit. Můžou existovat i (vůči CDS) neškodné chemoterapie...

Diskuze o zkušenostech s CDS je na: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=2325 a http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=36&t=1935 a tam to patří prodiskutovat! Toto má sloužit jako přehled pro ty, co hledají svůj lék který berou současně s CDS a MMS ! Prosím moderátory, aby na to dohlédli, já ta oprávnění nemám..
Naposledy upravil(a) dlouhynick dne úte 09 dub 2013 13:54, celkem upraveno 4 x.


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od dlouhynick »

A převedu hned do tohoto formátu údaje, které jsem změřil a Batles zveřejnil na mou prosbu už dříve. Jako příklad k následování. Měřte, zveřejňujte... díky.

1) 100ppm 2) Pyridoxin 3) ? 4) 20ppm 5) 20% 6) Vitamín A http://farmaceutika.info/pyridoxin-leciva N: ?
1) 100ppm 2) OxyContin 3) 20mg 4) 30 ppm 5) 30% 6) Proti bolesti http://farmaceutika.info/oxycontin-20-mg N: http://www.google.cz/#hl=cs&gs_rn=8&gs_ ... 20&bih=890
1) 100ppm 2) Tramal 3) 100mg 4) 40 ppm 5) 40% 6) proti bolesti http://farmaceutika.info/tramal-retard-tablety-100-mg N: http://www.google.cz/#hl=cs&gs_rn=8&gs_ ... 20&bih=890
1) 100ppm 2) Prestance 3) 10mg 4) 50 ppm 5) 50% 6) Krevní tlak http://farmaceutika.info/prestance-10-mg-5-mg N: ?
1) 100ppm 2) Tenaxum 3) ? 4) 60 ppm 5) 50% 6) Krevní tlak http://farmaceutika.info/tenaxum N: ?
1) 100ppm 2) Amygdalina 3) ? 4) 70 ppm 5) 70% 6) Vitamin B17 na krev http://cs.wikipedia.org/wiki/Amygdalin N: ?
1) 100ppm 2) Citalec 3) 10mg 4) 75 ppm 5) 75% 6) Antidepresivum http://farmaceutika.info/citalec-10-zentiva
1) 100ppm 2) Essentiale Forte N 3) ? 4) 80 ppm 5) 80% 6) Povzbuzení jater http://farmaceutika.info/essentiale-forte-n N:?
1) 100ppm 2) Ovosan 3) ? 4) 85 ppm 5) 85% 6) Fosfolipidy http://www.google.cz/#hl=cs&gs_rn=8&gs_ ... h=890&bs=1 N: ?
1) 100ppm 2) Verospiron 3) 100mg 4) 90ppm 5) 90% 6) Na odvodnění http://farmaceutika.info/verospiron-100-mg
1) 90ppm 2) Sanogel 3) 1/2 káv. lžičky 4) 85ppm 5) 94% 6) Čištění střev http://www.google.cz/#hl=cs&sclient=psy ... 20&bih=890 N: ?


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

dlouhynick píše:Otevřel jsem nové vlákno http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 56#p116656 , kde může KAŽDÝ přispět svou troškou do mlýna a zprůhlednit vztahy mezi CDS a farmaky.
Dlouhynicku, v návodu jak vyplňovat tabulku píšeš:
"b) hodnota odečtená v ppm nám přímo souhlasí s procenty úbytku, netřeba nic přepočítávat."
Doufám, že to chápu správně a ta věta měla spíše být takto:
b) hodnota odečtená v ppm nám přímo souhlasí s procenty ZBYTKU, netřeba nic přepočítávat.
Takže hned tvůj první záznam:
"1) 100ppm 2) Pyridoxin 3) ? 4) 20ppm 5) 20% 6) Vitamín A http://farmaceutika.info/pyridoxin-leciva N: ?"
chápu tak, že po reakci mi zbude z chlordioxidu pouze 20 procent a 80 procent se ztratilo působením pyridoxinu. Je to tak? Jen se chci ujistit, ať nedojde k mýlkám.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dlouhynick píše:A převedu hned do tohoto formátu údaje, které jsem změřil a Batles zveřejnil na mou prosbu už dříve. Jako příklad k následování. Měřte, zveřejňujte... díky. ...
Jak už jsme o tomhle mluvili s Batlesem dříve, je záhodno vidět toto pokusničení v širší perspektivě a uvědomit si, že:

1) stejně jako všechny uvedené a další chemikálie znehodnocují účinnost ClO2 v hrníčku, stejně tak ClO2 znehodnocuje v hrníčku tyto chemikálie a jejich účinnost. Je i klinicky ověřené, že MMS v závislosti na dávkování výrazně potlačuje vedlejší účinky cheoterapií, což je dnes převážně cisplatin a jeho generické značky. Z toho dost jasně vyplývá, že užívání jakékoliv formy ClO2, ať již MMS, VMS, CDS a dalších potlačuje účinnost (ať již je jakákoli) dalších chemikálií. Dále nutně znehodnocuje výživné látky přijímané v potravě, ať již v žaludku, tak v krvi nejspíše i ve tkáních, hlavně pokud se užívá MMS aktivovné kyselinou citronovou, tak jako originální MMS znehodnocuje ferity obsažené v hemoglobinu červených krvinek.

2) Bude velice málo látek, které ClO2 nějakým způsoben nechá na pokoji, především kysličnků kovů, které jsou námi nestravitelné.

3) v těle se chemikálie chovají a reagují velice rozdílně od toho, jak se chovají ve zkumavce, či hrníčku. Zářným příkladem je padesátileté mudrologické fiasko s antioxidantama a skutečnými funkcemi radikálních oxidantů a antioxidantů v lidkém organismu, navíc za jakých okolností vzhledem k individuální konstituci a patologii pacienta.

4) produkty reakcí ClO2 s různými chemikáliemi mohou být velice jedovaté a v danných množstvích fungovat dále jako lék, nebo jako jed, což není nic, co by se dalo zjistit papírkovým detektorem obsahu ClO2 po reakci ve skleničce ať již s čímkoliv. Nicméně pravděpodobnost leží na straně okysličování všech okysličitelných chemikálií a tím i potlačení jejich jedovatostí, tedy organických a inorganických sloučenin a kovů, které eventuelně vede k jejich odstranňování z těla. To je v mnoha případech na místě, ale taky ne vždy.

5) užívání čehokoliv, co ClO2 okysličí a odstraňuje z těla ve formě dále nespalitelných (tělu nepoužitelných) kysličníků způsobuje extra zátěž na čistící fyziologické systémy, především na více méně konečné čistící stanice játra a ledviny. Může jít o velice naléhavý problém, který ve vzácných případech může být snad i fatální, ale v každém případě velice neprospěšný jak tělu, tak léčení. Otázkou však taky je, co se mezi tím děje s chloridama produkovanýma ClO2. I zde je funkce pestrá. Chlor může jednak vracet do cirkulace železo, což může být fajn a nemusí, to opět záleží na individuální situaci, může ochlorovat sodík, vápník, hořčík atd. z jiných reakcí a něco vyloučit a něco vrátit do oběhu, ochlorovat nějaké ty patogeny a zahubit je a je toho hromada možností.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od jardax »

Ty vado, Slávo, nevim kde bereš tu sílu takhle to lidem vysvětlovat, klobok dolů!!! Ty si mě zachránil s Godzilou, opakovaně díky!!!
Mám takovej nápad. ClO2 prej funguje hodinu.... Vypiju 3 deci cds 100ppm, vyzvracím za 5,10,15,20 minut a uvidíme, co naměřím.
Uvítám jakékoliv připomínky k blicímu experimentu, třeba i zvideodokumentovat :D


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od xdraho »

Slávek to sice rozepsal pěkně a v mnohém má jistě pravdu, ale to situaci nepomůže. Když celé ty procesy nelze přesně popsat, tak nezbývá než cesta empirických znalostí. Vždyť stejně postupují i firmy vyrábějící léčiva (a vraždící za tím účelem tisíce a snad i milióny pokusných zvířat). Někde jsem četl, že dodnes např. nikdo neumí popsat jak vůbec funguje i pitomý aspirín a proč je snad účinnější než u nás vyráběný acylpirín.
Nevím, zda tím svým příspěvkem nevzal Slávek vítr z plachet lidem, kteří mají snahu alespoň nějak do toho zavést jakýsi řád. Tolik zkušeností zase nemám, ale jak občas tady čtu některé ty protokoly používání MMS, tak mi ta kvanta přijímaného MMS připadají často dosti šílená. Ale to je jen můj dojem.
A sledování interakcí mezi chlordioxidem a jinými látkami jistě nikomu neublíží. Může být jedním z krůčků jak vysledovat kdy MMS pomáhá a kdy může i škodit.


iviela
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10 dub 2013 18:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od iviela »

1) 100ppm 2) Ostropestřec Plus Farmax 3) 1tobolka - 250mg extrakt z ostropestřce mariánského, 100 mg extrakt klanoprašky čínské 4) 25ppm 5) 25% 6)

Chtěla jsem použít Ostropestřec (čistí, regeneruje, optimalizuje funkci jater), jako podporu pro maminku s metastázami v játrech, ale měřením jsem zjistila, že se to s cdc dost tluče. V popisu jsem se dočetla, že obsahuje i oxidy železa, oxid titaničitý a oxid křemičitý. Tak nevím která látka "zabila" ClO2. Až vyrobím naprosto přírodní náhradu - semena ostropestřce rozmixovaná s ostropeřcovým olejem - hodím sem měření. Chtěli bychom ho používat, na játra společně se sirnou patlaninou má blahodárné účinky


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS kontra farmaka a chemoterapie - tabulka

Příspěvek od sisa »

Andreas Kalcker v nové knížce říká, že, když se dodrží interval zhruba hodiny od braní MMS, CDS, není problém v braní léků.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“