CDS - Aktivace, Concentrace, Spekulace a Měření

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Mám pocit, že mne napadl postup jak si vyrábět CDS vždy, když ho potřebuji a bez cmrdání s lahvemi, hadičkami a podobně.

Využívám toho, že když se míchá MMS (25 %) s ředěnou kyselinou solnou (3,5 %), tak po smíchání 1:1 dojde ke zreagování obou složek, vznikne kuchyňská sůl a plyn ClO2, který se má právě rozpustit ve vodě. Hlavní je tedy dosáhnout toho, že plyn uteče co nejméně a vytvořit jeho roztok ve vodě. Kuchyňská sůl nemůže při zkonzumování nijak škodit nebo vyvolat nevolnosti.

Jestliže budeme používat běžný postup, pak když smícháme několik kapek HCl a NaClO2, musíme chvíli počkat až chemikálie zreagují a pak to teprve rozředit vodou a vypít. Během času pro zreagování nám ale mnoho plynu uteče a po zředění jsou již koncentrace tak malé, že reakce se zastaví.

Zakoupil jsem proto v lékáně 0,5ml stříkačku pro aplikování inzulínu. Na této stříkačce je stupnice od nuly do 50. Jedna kapka na této stupnici představuje přibližně 5 dílků. Čtyři kapky představují cca 20 dílků.
Chci-li použít 3 kapky HCl a 3 kapky NaClO2, natáhnu do tříkačky 15 dílků HCl. Pak si do nějakého víčka odkapnu 3 kapky NaClO2 (nechci aby se mi dostala HCl do lahvičky s chloristanem) a tyto pak natáhnu do stříkačky k HCl. Ve stříkačce začnou obě složky reagovat což se projeví tvorbou bublin. Zvednu tedy píst trochu více, abych udělal plynu místo. Jehlu stříkačky pak překryji vzduchotěsným víčkem, které se ke stříkačce dodáva.
Aby obě složky mohly dokonale zreagovat, položím stříkačku šikmo jehlou nahoru a počkám. Po nějaké době obsah stříkačky celý zreaguje a vzniklý plyn zůstane rozpuštěný v kapalině aniž by cokoliv uniklo (poznáme to podle toho, že nedochází prakticky k žádnému zápachu a kapalina poměrně intenzivně zežloutne). Pak celý obsah stříkačky pomalu vytlačím do štamprle s vodou a to už vypiji.

Ťakřka žádná pachuť (pokusím se obsah štamprle nejdříve používat jako ústní vodu proti parodentoze a pak ho teprve spolknout) a žádný zápach! Takhle by se MMS dal používat asi celé věky bez jakéhokoliv odporu organizmu.


amater se zajmem
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05 led 2013 12:55
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od amater se zajmem »

pro xdraho
Nějak nevím jestli je stejné, když ten plyn rozpustíš ve vodě (podle klas.způs.), nebo přímo v látkách, jejichž sloučením plyn vzniká :ethink: , ale já chemii nerozumím a tak se ptám.
I když on sám příběh Jim Humble vypráví o tom, že na začátku to dal vypít jen tak s vodou těm černouškum i sobě, bez jakekoli reakce a míchání plynu v čemkoli.


amater se zajmem
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: sob 05 led 2013 12:55
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od amater se zajmem »

Mám chemický dotaz, má tady někdo chemické znalosti?
Zajímá mě, jak vznikne (to z čeho je MMS) všchny potřebné složky a odkud se toto všechno bere, kdo k tomu má přístup a kdo to určuje? nevím totiž o tom že by byl někdo schopný to vytvořit z volně přístupných zdrojů, vím jen o tom, že zákl. složky jdou koupit jen od velkých chem. spol., tak mě zajímá proč? a technologickou náročnost neberu jako argumen protože lidé jako mi se vzděláním z různých oborů jsou schopni postavit to co už někdo jiný se stejným vzděláním,jinde postavil.

Protože,pokud je např. i něco z tohoto know how jen určité skupiny, a mi ostatní to neznáme(nedokážeme toto ověřit,prověřit,získat,vytvořit ) jen proto, že nám tato skupina neřekne jak..., jsou to právě jedni z těch kterým se říká "vládci světa". (a potom proto lidé jako Jim Humble dělají, co dělají)
(za předpokladu že ono "mi ostaní", jsme lidé, kteří se navzájem naučíme vše co známe(dokážeme objevit,získat,ověřit,prověřit,vytvořit), ať už je to ve školách nebo společnosi jako takové-potom mi toto přijde důkazem velmi realných Vládců)

Proč tedy potom nevěřit tomu, že existují i jiné nežli nám známé možnosti života jako takového. (přínos MMS pro lidi, chemické/fizykální zákony, postupy, materiály,technologie apod.)

Nebo se zásadně pletu a vše co existuje a někteří lidé znají, je možné vytvořit správně složenou skupinou z kohokoli z "nás ostatních" (+získatelné zdroje) - takhle to ale v realitě jak ji vnímám já teda není :(


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od vokoun »

:x Sakra ty si to vzal do hloubky. Jestli myslíš MMS tak to seženeš skoro všude za pár kaček. Tedy jestli se ti nezdá pětikylo moc, ale kdyby si chtěl ušetřit ta k se tady rozhlídni a koupíš to levněji a když budeš šikovnější než já tak si to CDS uděláš sám. :laugh:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

amater se zajmem píše:pro xdraho
Nějak nevím jestli je stejné, když ten plyn rozpustíš ve vodě (podle klas.způs.), nebo přímo v látkách, jejichž sloučením plyn vzniká :ethink: , ale já chemii nerozumím a tak se ptám.
I když on sám příběh Jim Humble vypráví o tom, že na začátku to dal vypít jen tak s vodou těm černouškum i sobě, bez jakekoli reakce a míchání plynu v čemkoli.
Nevidím v tom rozdíl. Mícháme přece dva vodné roztoky. Reakce by měla asi vypadat takto: 2.NaClO2+2.HCl = 2.ClO2+2.NaCl+H2
Uvolňují se tedy dva plyny, z nichž vodík se ve vodě nerozpouští a uniká ven a ClO2, který se naopak rozpouští velmi ochotně. No a pak vzniká ještě sůl domácí, která v tomto množství nestojí vůbec za řeč.
A jestli ten ClO2 rozpustíme už ve vodě z těch roztoků nebo až dodatečně v jiné vodě, tak to přece musí být naprosto jedno.
Hlavně zde jde o to, aby z toho plynu ClO2 uniklo do ovzduší co nejméně a pokud možno, aby se celý rozpustil ve vodě.
To nám ale nezaručí ani ono přepouštění hadičkami do dalších lahví! Naopak u té injekční stříkačky dáme ClO2 libovolný čas k tomu, aby se co nejdokonaleji rozpustil a nemohl mezi tím uniknout do ovzduší.
Projeví se to ostatně po několika minutách reakce ve stříkačce, kdy barva roztoku postupně hnědne až skoro do tmavohněda. To při smíchání na ovzduší nikdy nedosáhneme. A u těch lahví za cenu daleko větší spotřeby NaClO2 a daleko větší pracnosti a zaneřádění okolí unikajícím plynem i s potenciálním nebezpečím výbuchu.
Mně osobně tedy použití stříkačky jako reaktoru připadá velmi výhodné.

Od včerejška jsem získal další praktické zkušenosti.
Mnou včera navrhovaná 0,5 ml injekční stříkačka pro podávání inzulínu se neprojevila jako nejvhodnější. Je totiž strašně úzká a kapaliny se při vývoji bublin v ní nemohou pořádně promíchat. Zkusil jsem to s normální stříkačkou o objemu 2 ml a s normální tenkou jehlou (cena dohromady cca 4Kč). Tato stříkačka je daleko širší a kapaliny se mohou i přes ty bublinu pohodlně promíchat.
Odkápneme si tedy potřebné množství HCl do nějakého malinkého víčka a odsud to natáhneme do stříkačky. Pak si do čistého víčka nakapeme stejné množství NaClO2 a také ho natáhneme do stříkačky. Jehlu pak okamžitě zakryjeme vzduchotěsnou krytkou, která se s jehlou dodává nebo můžeme jehlu prostě zapíchnout např. do zátky, abychom zabránili únikům plynů. Pak stříkačku postavíme na zadní stranu pístu a chvíli počkáme. Poté celý obsah stříkačky pomalu vytlačíme do sklenice s vodou.
Zkoušel jsem to dnes se 4+4 kapkami a šlo to naprosto pohodlně. Po nějakých 3 až 5 minutách byla kapalina ve stříkačce takřka tmavohnědá.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

xdraho píše: Mícháme přece dva vodné roztoky. Reakce by měla asi vypadat takto: 2.NaClO2+2.HCl = 2.ClO2+2.NaCl+H2 ....
Na chlorovodici jsem nikdy nekoukal, ale ta rovnice vypadá naprosto správně. Jasně z ní vychází, v čem je výhoda HCl jako aktivátoru chloritanu sodného. Extra vodík. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p110386 Taky z toho asi vyplývá, že pomalejší reakce betainemHCl, jak ji tady doporučuje Palo, rozloží vývoj H2 v žaludku na delší dobu a tím se zaslouží o to, že díky tomu, že vodík dost rychle odchází z těla, zpomalení jeho vývinu protáhne dobu jeho působení v těle, což je žádoucí. Thanx.

Takže Xdraho, :good: :bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Ahoj, omlouvám se všem, ale ty testovací proužky nebudou. Objednávka byla stornována (nevím, proč tak pozdě), poslední možnost by byl asistovaný nákup a to by cena vzrostla. A už ani nemám chuť se s tím zaobírat. Jsem otrávená, budu objednávat z českých stránek, cenu budu muset zkousnout. :cry:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Dobrý den,
nechcete se na ty testovací proužky vykašlat a připravovat si CDS podle mého nápadu?

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 37#p111537

Naděláte si CDS kolik zrovna potřebujete a protože nemá nic šanci uniknout, tak i víte kolik toho v roztoku máte. Možná se vám na začátku bude zdát, že musíte dělat mnoho úkonů, ale není to tak. Po prvním pokusu to už smícháte za minutku. Pak jen pár minut počkat až to zreaguje, vytlačit do vody a vypít.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od sisa »

Mnoho úkonů to není, ale má to stejnou sílu a lze to udělat do flašky na celý den bez ztráty kytičky? :mrgreen:


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od xdraho »

Samozřejmě,
prostě vezmete do stříkačky ne 4 a 4 kapky, ale 20 a 20 kapek. Pokud by ve stříkačce bylo málo místa (20 kapek je cca 1 ml), tak vezmete stříkačku o kousek větší.
Po zreagování to pomalu vytlačíte pod hladinu v láhvi a máte CDS z 20 kapek. Přes injekční jehlu to můžete do vody vypouštět opravdu pomalu, takže i zbývající ClO2 bude mít čas se rozpustit. Ale moc už ho tam asi už nebude. Při klasické výrobě CDS vám toho plynu unikne daleko, daleko více.

A síla musí být stejná jako u CDS vyrobeného klasicky možná i větší, když si uvědomíme, že úniky jsou zde daleko menší. V obou případech rozpouštíme ClO2 ve vodě. U klasiky ve vodě v těch láhvích, u mého postupu ve vodě z obou smíchávaných složek. No a pak to musíte zředit v obou případech.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

xdraho píše:Při klasické výrobě CDS vám toho plynu unikne daleko, daleko více.
Ahoj Xdraho,
vítám tvůj zkoumání, konečně jsem našel chvilku času a otestoval.
Tvůj nápad nelze srovnávat s CDS. Zřejmě jsi zapomněl na pH.
Dávka klasiky MMS1 (3kap. v deci vody) dává 3,4 pH a CLO2 v počtu asi 35 ppm-viditelně pod 50, viditelně nad 25. Jinak se to popsat nedá :D
U tvého nápadu to stejné pH, dalo se to očekávat, ale tohle mne nejvíc zajímalo. Chemie a teorie, to je věc, velmi často jinak :mrgreen:
CDS (12ml a dolito na 1 dcl studniční vody=100ppm,tj.,doporučená max.dávka) dává 7,1 pH :!: A to je ten nejdůležitější rozdíl od všech variant s Chlorit.sodným, zvláště pro rakovinu a vůbec většinu těžších chorob.
Tvoje dávka ze stříkačky má tedy 37x větší koncentraci kyselin, než CDS. Proto to nelze ani náhodou srovnávat. To se týká samozřejmě i klasiky MMS1.
Pravdu máš v jedné věci a to, že aktivace v uzavřené inj.stříkačce dá větší dávku CLO2(dělá to přes 250ppm), než aktivace volně 20 vteřin(dělá to přes 100 ppm), ale volná aktivace 3 minuty(starý způsob)dává okolo 250. Tohle mi jasné není :D Pro tyto tři pokusy jsem použil vždy stejné množství všeho.
Jelikož mám právě za sebou výrobu 9 litrů CDS k 1000 ppm, tak mně tady doma padají i mrtví pavouci a jakýsi neznámý mrchy ze stropu a kocour, který se mi furt válí u dveří, má jaksi naježený chlupy, možná dokonce porodí koťátka :laugh: :jump:
Batles :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: CDS (12ml a dolito na 1 dcl studniční vody=100ppm,tj., ..
Tohle je Batlesi to, na čem se nelze shodnout s pH. Složení vody má nesmírný vliv na pH CDS. Ber ji ze žul a je to kyselý jak okurka. Ber destilku a je to taky kyselý. Vem z vápenců, a je to v neutrálu, až do zásady. Z dolomitů to je taky spíš zásaditý. Tohe má i veliký vliv na chuť a schopnost vody ClO2 přidržet v roztoku. S chemií není nic špatně, pokud je vše přesně stejné, voda ale všude stejná není. To samé se děje i s HCl ve vodě. Minerály ve vodě mohou dělat chemické bufry a velice znatelně, a taky mohou posunout pH ještě dál do kysela, než co by udělala samotná kyselina řekněme v destilce. Ty složení mají i dost vliv na rozpustnost dalších sloučenin a prvků, včetně plynů. Podfívej se jen na to, kolik ClO2 si dokáže rozpustit silný roztok citrátu sodného oproti vodě. Chlorid sodný už to tak dobře nedokáže, ale taky je oproti vodě velice znát.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

Slavek Krepelka píše: na čem se nelze shodnout s pH. S laskavým pozdravem, Slávek.
Alo jo, my se shodnem :D Neřešíme přece pH vody, ale CDS/MMS1.
U kámoša, co má vodu z vodáren, měl pH 7,7 a byla cítit chlorem. O rozdílech samozřejmě vím. Málo kdo však ví, co lze pozorovat ve dvěstělitrovým sudu čerstvé napršené dešťové vody. No já to vím, (ale nepovím, potřebuju nějak vyzdvihnout svý ego a chcu být prošen, abych pověděl, a pak si zamachruju..ééééééé :bhead: ) protože jsem praktik :laugh:
Žádná používaná voda přece nedostane CDS na pH 3,3
Sakra, radši mizím a jdu s kocourem probrat problémy okolo Mezinárodního měnového fondu.
Von tomu fakt rozumí :laugh:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Batles píše: ... Málo kdo však ví, co lze pozorovat ve dvěstělitrovým sudu čerstvé napršené dešťové vody.
:shock: Sud dešťové jsem jako kluk pozoroval, i když pravda byl menší, dřevěný od piva. Jedinné co jsem v něm viděl a čím jsem se někdy bavil byly larvy komárů. Jak jsem na sud buchnul, potopily se a pak zas vyplavaly hlavičkama do hladiny. Když mi bylo cca 7, vlítl jsem do něj uča se jezdit na kole a machruje a bylo po sudu, protože jsem se právě naučil držet rovnováhu jeďa rovně, ale chybička se vloudila, anžto jsem se ještě nenaučil zatáčet a brzdit :( Hádám ale, že mluvíš o něčem naprosto jiném než o komářích larvách a :epray: :epray: řekni nám, povídej, přeháněj ... machruj, ale :epray: pověz.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Batles »

No tož teda, tak nojó.
pH :!: pH v sudě :!: Při povrchu přes 7 a čím víc ke dnu, tím víc kyselej. 30cm od hladiny 6,6. Myslel jsem, že je po phmetru :D
Čekals víc :?: Omlouvám se.
Hezký večer :D


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“