CDS - Výroba a Skladování

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

Slavek Krepelka píše:
dlouhynick píše: .... Teď v zimě OK, ale v létě na balkónech když bude 30-40°C na sluníčku to může lítat... ...
Osobně jsem tu nejednou uvedl, že je rozumné do lapací vody dát dost ledu, aby si lapací voda nabrala co nejvíc ClO2. Pokud je lapací voda více méně na 0°C, je jedno čím se ClO2 vyvíjí a koncentrace nasycení je vždy skoro stejná, pokud z toho vynecháme kvalitu vody, její obsah minerálů a dalších plynů. Pokud se lape do destilky a vždy s vodou na nule, lze docílit veliké přesnosti nasycené koncentrace. Pak je taky už jedno, jestli někdo vyvíjí v zimě, nebo v létě a není třeba studovat něco nějakýma papírkama, pokud se docílí toho, že CDS (voda) z vyvíječe už nechce ClO2 dál brát, tudíž že bylo dosaženo nasycení CDS a ClO2 se začne z lapací nádoby hrnout ven.

Stejně je to zase relativní, protože po několika dnech skladování a odlévání za různých podmínek se obsah CDS zase může dramaticky lišit od uživatele k uživateli, nemluvě o kvalitě skladovací nádoby, jak dobře těsní a včetně skladovací teploty, která by měla být alespoň lednicová, tedy cca 4°C. To ani nemluvě o nemožnosti nějak přesně měřit a zjišťovat kolik kdo potřebuje momentálně dávkovat. Měřící hnidopišení je naprosto o ničem. Záleží pouze na osobním odhadu za vlastních podmínek jak výroby tak za vlastních podmínek zdravotního stavu a snášenlivosti. Ne, že by to tu už mnohokrát nebylo vypíchnuto několika členy. Stejně tak je o ničem někomu vysvětlovat, že něco nejde, protože pokud je vůle, jde kde co.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Jeden o koze, druhý o voze, jeden z nás je určitě mimo: Autor píše/u videa uvádí: Dát na balkon a nechat vyvíjet 12 hodin. Takže mám otázk yn a tvcůj příspěvek:
1. Jak udržet v létě na balkoně teplotu °C po dobu 12 hodin?
2. Má námitka do diskuze byla, že se zvyšující se teplotou klesá jímavost vody lapací a stoupá reakční rychlost.
3. Nutně tedy musí existovat teplota, při které už jímat dál nepůjde a plyn způsobí přetlak, vedoucí k explozi
4. Ptal jsem se, zda tuto teplotu při tomto uspořádání už někdo zjistil, aby se ostatní mohli případně metody vyvyrovat, pokud by se za určitých reálných podmínek (v léte na balkoně) ukázala jako nebezpečná.

Škoda že mnoho lidí nechápe prostou otázku, ale o to víc potřebuje exhibovat vlastními teoriemi o nepotřebnosti jakéhokoli měření. Pokud jde o prodej měřících papírků nejasné kvality a přesnosti, nezdá se mi nefér požadovat jejich porovnání s jinými, přesnějšími a dažšími papírky Instatest, které se těší obecné důvěře. Tak nevím, ale občas si připadám jak u blbých... Asi za to dostanu opět brzy ban... zvědavost se nevyplácí... :mrgreen:

No vidíš, a já si zas připadám jak u blbých, když tu donekonečna musím opakovat, že se nemá citovat celý příspěvek, když se odpovídá přímo pod ním - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

dlouhynick píše:Dát na balkon a nechat vyvíjet 12 hodin. Takže mám otázk yn a tvcůj příspěvek:
1. Jak udržet v létě na balkoně teplotu °C po dobu 12 hodin?
Kdyby nic jiného, držíš to v ledu jako šampus. Jinak nevím, co by na tom mělo vzít 12 hodin, ale budiž.
dlouhynick píše: 2. Má námitka do diskuze byla, že se zvyšující se teplotou klesá jímavost vody lapací a stoupá reakční rychlost.
3. Nutně tedy musí existovat teplota, při které už jímat dál nepůjde a plyn způsobí přetlak, vedoucí k explozi
Máš dost zkreslené představy o definici slova exploze. Použita byla plastiková nádoba se zacvaknutým víčkem. první by se to nadulo a pak by odskočilo víčko. Bordel by z toho asi byl, pokud by to nebylo celé vařené ještě v kýblu, (třeba s tím ledem) ale o explozi se mluvit nedá.
dlouhynick píše: 4. Ptal jsem se, zda tuto teplotu při tomto uspořádání už někdo zjistil, aby se ostatní mohli případně metody vyvyrovat, pokud by se za určitých reálných podmínek (v léte na balkoně) ukázala jako nebezpečná.
Nebezpečná jen ve tvých představách. To zamačkávací víčko má průměr nějakých 12cm = 113cm2 To znamená, že už 0.1 Atm relativního vnitřního přetlaku na něj vyvine sílu 11.3kg. Tam někde taky odhadem už ulítne. To není při danném objemu o žádné explozi i kdyby to bylo třikrát tolik.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od jardax »

dlouhynick píše:
jardax píše:dlouhynick - tak nám doporuč, jak to máme vyrábět.

Proč objevovat objevené ?
Ok, proč nee, ale Pavel tady dělá jednu velmi zásadní chybu a není to probublávání - video jistě znáš, tak schválně, jestli víš jakou :)
Kdo uhodne, dostane papírky grátis :D


dlouhynick
Stálý člen
Příspěvky: 67
Registrován: úte 18 zář 2012 8:11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: CDS - skúsenosti

Příspěvek od dlouhynick »

jardax píše:
Ok, proč nee, ale Pavel tady dělá jednu velmi zásadní chybu a není to probublávání - video jistě znáš, tak schválně, jestli víš jakou. Kdo uhodne, dostane papírky grátis
Uvedl jsem tam "svou" malou korekci - ubrat vzduchu z motorku na 1 bublinu v poslední lahvi. To jeho množství žene ClO2 zase ven ze soustavy a tlačí to i do 3. lahve. Pokud to považuješ za chybu, ano je to malá "chybka" ale ne fatální. Stačí pootočit regulátorem vzduchu na hadičce a funguje to OK. + samozřejmě dobře vychlazená voda, moc to tam nezdůrazňuje. Píšu do +5°C, sám si to chladím tak, aby tam byl vidět plavat kousek ledu. Ale to nepovažuju ani za chyby, to je spíš lepší nastavení parametrů u jeho metody. Funguje to skvěle. Jako "chybu" bych spíše vytknul použití plastového vyvíječe. Velká koncentrace v něm + vysoká teplota + neověřené složení plastu = možnost že to spolu nějak reaguje. Já používám na vyvíječ chemické sklo, osvědčilo s nejlépe:
Obrázek Obrázek
(Baňka kuželová podle Erlenmeyera - 500 ml 53 Kč http://www.verkon.cz/banky/ a špunt, do kterého vyvrtáš 2 díry. http://www.verkon.cz/zatky-gumove/ č. 332 100 003 239 )
Co se týká hadiček, tak také absorbují, a žloutnou, především ta první, ale pak zase do druhého dne uvolní. Fungují jak "houba" na vodu, ale nepropustí. Kdo je paranoidní, může je nahradit skleněnými trubičkami. Ale když silikon vydrží v prsu roky, tak to nebude tak špatný matroš, aby nevydržel 40 minut bublání... :mrgreen: .. Navíc v hadičce je mírný přetlak (daný sloupcem 3 L vody do které tlačí) takže je minimální možnost, aby to uvolňovalo něco dovnitř...


Misiak
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17 dub 2013 20:49
Dostal: 1 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od Misiak »

Ahojte, som tu novy a celkom dost som si tu toho precital ohladne mms a jeho vyroby. Nepozdava sa mi, ako sa tu vela ludi navaza do dlouhehonicka. Myslim, ze je to uplne zbytocne nakolko si myslim, ze tento clovek sa tu snazi ludom pomoct a akakolvek ironia tu nieje na mieste. Osobne som si presiel toho dost na tomto fore a osobne si myslim, ze jeho navod na pripravu CDS je velmi vydareny. Je to skratka osvedceny postup + nejake tie vychytavky. Neodsudzujem ani ine postupy ako rychlovarna konvica a hermeticky uzavrety system, tato jeho vylepsena verzia mi pride ale ovela bezpecnejsia ako vsetky ostatne. Ako zaciatocnikovi mi to pride na zaciatok fajn a neskor mozno vyskusam aj ine viac "exoticke" metody, ale myslim ze roztok o koncentracii 3000 ppm je viac nez dobry :-) mms1 som vobec neskusal, rovno chcem vyskusat cds nakolko jeho vyroba ma fascinuje a aj ohlasy na neho su dobre :-) Vsetko vybavenie uz mam, cakam akurat na chloritan sodny a pasiky z skchem, mal by prist kazdu chvilu :-) Ak sa to osvedci planujem si vyrabat cds z praskoveho chloritanu nakolko to vyde podstatne lacnejsie. Mal by som pre zaciatok par otazok na skusenych:

1. Na vyvyjac je pravdepodobnejsie lepsie pouzit sklo, ale videl som ze sa bezne pouziva plast. Aky je vas nazor?
2. Je mozne bublat do fplastovych flias od mlieka a potom preliat do tmaveho skla, alebo radsej bublat rovno do skla?
3. Ako najlepsie likvidovat vyvijac? Co som tu cital tak je to celkom problem aby sa clovek nenadychal nejakeho toho chloru :-) Vonku to nieje mozne, takze by som poprosili o radu v uzavretych priestoroch (samozrejme hadicka z poslednej flase bude vyvedena von oknom).
4. Na bublanie je mozne pouzit aj normalnu vodu z vodovodu, alebo je nutne vzdy pouzit destilku?

Vdaka za rady!

P.s. po nejakom case sem urcite dam nejake skusenosti z uzivania a ako to zabralo na moje neduhy, ktorych mam v sucasnej dobe viac nez dost. Niesom typ cloveka, ktory veri na placebo, avsak som presvedceny, ze tento pripravok skutocne moze pomoct na rozne problemy, ktore sucasna medicina nechce riesit. Schvalne pisem ze nechce, pretoze som presvedceny, ze keby chcela, tak by mohla, ale potom by nebolo chorych, ktori by zivili tuto farmako-mafiu a urcite by proti mms tak nezbrojili, ak by to vobec nepomahalo a iba skodilo. To by potom museli zakazat aj cigarety, alkohol a ine zdraviu skodlive latky, ale to by potom stat nemal z toho ziadne prijmy a lekari by nemali koho liecit... Navyse mi pride smiesne, ze proti chemoterapii a radioterapii sa nevedu ziadne prohibicie, hoci je to urcite 1000x jedovatejsie ako nejaky oxid chloricity a pritom chemo a radioterapia je urcite schopna samo o sebe rakovinu vyvolat. Samozrejme ze nie, ved to stoji miliony na jednu davku....

Ospravedlnujem sa, ze som sa nechal uniest. Ale tak to vidim ja... Minimalne nechapem ludi, ktori odsudia mms skor, ako to vobec na sebe vyskusaju a ignoruju mnozstvo tych, ktori vyskusali a ktorym to realne pomohlo...


peterncr
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 30 črc 2013 15:53
Dal: 1 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od peterncr »

prosim kde zizeniem tie papieriky na meranie ppm ? stranku alebo obchod, alebo cloveka co mi par posle :) dakujem


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od poota »

Misiak píše:.. Navyse mi pride smiesne, ze proti chemoterapii a radioterapii sa nevedu ziadne prohibicie, hoci je to urcite 1000x jedovatejsie ako nejaky oxid chloricity a pritom chemo a radioterapia je urcite schopna samo o sebe rakovinu vyvolat.
Rozdíl mezi lékem a jedem je jenom v dávkování!

Takže zjednodušeně řečeno, lékaři mají oprávnění předepisovat skutečné jedy, ovšem pouze v dávkování, které ještě "není smrtelné" - tedy alespoň ne přímo a bezprostředně.

Další zásadou, kterou se současná medicína řídí je to, že vyléčený pacient je jen o málo lepší, než pacient mrtvý - ovšem jenom díky tomu, že na rozdíl od něj může znovu onemocnět a něco přece jenom ještě "doplatit".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pedro442
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 05 led 2014 12:17

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od pedro442 »

Mám několik dotazů, které se týkají přípravy a skladování CDS:
1) po objednání chloritanu sodného a kyseliny solné z e-shopu se můžou směsi nechat v lahvích, ve kterých přijdou (zřejmě plastové) nebo se mají přelít např. do skleněných lahví?
2) kde v domácnosti skladovat chloritan sodný a kyselinu solnou (např. lednička, spíž atd) ?
3) může se k odměření chloritanu sodného a kyseliny solné použít skleněná injekční stříkačka?
4) Andreas Kalcker ve své nové knize o CDS (kniha Zdraví je možné) uvádí postup přípravy CDS s lahví a zkumavkou (chloritan sodný a kyselina solná se dají do zkumavky, ta se vloží do lahve a nechá se tam asi 12-15 hodin), má se zkumavka po dokončení postupu a vytažení z lahve vyvařit pro příští použití? Postup je zde:
6) Postup přípravy CDS, jestli jsem to z knihy a videa vše pochopil správně, tak do zkumavky se dá 5 ml chloritanu sodného a 4 ml kyseliny solné, zkumavka se vloží do litrové lahve s vodou, kde musí být trochu vzduchu, aby mohl plyn ze zkumavky pronikat do okolní vody v lahvi, po 12-15 hodinách se zkumavka vytáhne a poté z této lahve musím odlít 1 dcl CDS a tento decilitr doliju jedním litrem vody a mám dávku na celý den a toto množství bych měl vypít během 10 hodin (=10 dávek).
7) Jaká je "udržovací dávka" CDS, když nemám žádnou vážnou chorobu ani vážné zdravotní potíže a chci užívat CDS jen preventivně.Mám užívat 1 dcl CDS v 1 litru vody denně v 10 dávkách každou hodinu?


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od Kov »

,,Špekuluju" nad co nejjednodušším vyrobením CDS,hlavně bez nutnosti měření ppm papírkama. Dal jsem 24(8hx3) aktivovaných kapek do malé skleničky a to celé dal ,,plavat" do vody do velké(0,7l) uzavřené zavařovací sklenice-dle vzoru z knihy o MMS. To celé jsem dal na noc do lednice. Teď na co se chci zeptat-24 aktivovaných kapek by mělo při reakci vyprodukovat celodenní dávku chlordioxidu.(protokol 1000) To by tedy teoreticky nemělo být potřeba vůbec měřit kolik ppm vyrobené CDS má. Je tam celodenní dávka a tečka. Papírky nemám,tak mě (pro jistotu) zajímá, jestli někdo tuto možnost zkoušel i s měřením, že bych aspoň 1x věděl kolik to má Ppm.
Už nemám sílu pročítat stovky stran o MMS na (nejen)tomto fóru,tak pokud to tu už někdo řešil,tak se omluvám. :-)


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od xdraho »

Vyzkoušej můj způsob výroby a používání:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125085#p125085


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od Kov »

xdraho píše:Vyzkoušej můj způsob výroby a používání:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=125085#p125085
Já jsem takový chemik, že kdyby přede mnou někdo řekl slovo hydrogensíran, tak nevím, jestli sprostě nenadává. :D Pročítám asi 2 měsíce,co jsem se k této věci dostal, všechno co se dá a jestli v tom budu ještě nějakou dobu pokračovat, tak ze mě bude hypochondr a navíc mi zkrachuje živnost. Proto potřebuju co nejjednodušší způsob výroby CDS.
Dnes ráno jsem ochutnal ,,můj výrobek". V malé sklenici zbyla hodně kyselá směs(ochutnal a vyplivl) v zavařovačce je žlutá kapalina, o které se domnívám, že obsahuje stejné množství chlordioxdu, co bych vypil při užívání MMS1 za celý den. 24 kapek chloritanu+24kapek kys. citronové 50% to přeci musí dát.
Mám díky tomu mraky zanedbané práce a potřeboval bych to ,,bádání" nějak ukončit, rozseknout a tečka. Koupit chloritan, kys.citr. je v každém obchodě. Večer pár kapek nebo po odměření mililitrů do sklenice výše popsaným způsobem a hotovo.
Co ještě nevím,jestli to můžu vyrábět v normální studené vodovodní vodě. Už jsem četl něco o destilované a čištěné,atd. Momentálně ale už nemám chuť to ani hledat. Resty mám všude kam se podívám a já věčně sedím u PC. :? :bhead:


maricio
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 04 kvě 2010 16:40

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od maricio »

Zdravim pekne,

prosim Vas, mohu nalit CDS do lahve od whisky s plechovym uzaverem? Nebo mam pres zavit dat jeste
igelitovy pytlik?


Dekuju predem.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od Slavek Krepelka »

maricio píše: ... mohu nalit CDS do lahve od whisky s plechovym uzaverem?
Držím ho tak už skoro rok v lednici a OK.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
madi
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: pát 10 pro 2010 20:42
Dal: 13 poděkování

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od madi »

Kov píše: Já jsem takový chemik, že kdyby přede mnou někdo řekl slovo hydrogensíran, tak nevím, jestli sprostě nenadává. :D ...
Kove, asi jsi nepochopil, ze do te sklenice se dava mnohem vice, nez par kapek MMS. Cca 20-50 ml reakcnich roztoku a 1-2 litry vody, pak mas pitivo na cely mesic, zalezi, kolik uzivas. Pri 50 ml reakcnich roztoku a 1 litru destilovane vody dostanes cca 1 litr 2000 ppm, pri 2 litrech destilky polovicni koncentraci. Zalezi, jak dlouho nechas reagovat, ja to nenechavam celych 48 hodin, protoze mi to prekazi v kuchyni kde potrebuju delat gulas :laugh: tak mam nizsi vysledne koncentrace.

Citace zkrácena. SDK


wdc
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: pon 26 pro 2011 23:22
Dal: 13 poděkování
Dostal: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDS - Výroba a Skladování

Příspěvek od wdc »

Prosím u výroby CDS je jedno jakou čistotu chloritanu sodného použiji? tedy třeba u fichema vidím, že tam mohou být prvky jako arzén, rtuť tak bych to nerad požil. tyto nebezpečné látky se tím plynem nepřenáší z reakční nádoby (chloritan sodný + kyselina) do nádoby kam jde plyn a vyrábí se CDS? PS: kde kupujete nejlevnější chloritan? Děkuji


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“