Handrkování o MMS

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od milnem »

Docela se bavím,jak jsou směšována témata.Podívej,řekla bych,že reaguji věcně (aspoň si to myslím) a kolik emocí a nesouvisejících odpovědí to budí.Připadá Ti to normální?

Pouze jsem souhlasila s Jardou,že tak vysokou marži považuji za amorální.Souhlasila jsem proto,abych se ho zastala,nikoli proto,že cítím potřebu toto sdělovat na fóru,kde všichni vědí oč jde.Sponzorovat mohou sympatizanti jinak,není třeba to nalajnovat všem lidem a navíc nevěřím,že jde jen o sponzoring.Je to můj úhel pohledu a za nic jiného ho nevydávám

Lidé rádi kupují co pomáhá,i já mezi ně patřím,když to nejde jinak,ale je dobré vědět oč vlastně jde,jinak se to bude zvrhávat čím dál tím více.Vůbec není řeč o tom,že je to špatný produkt ani o tom,že nemám na výběr.Je to pouze názor vyjádřený k ceně produktu,nic víc.Nejde mi o prachy,jak píšeš,mohu si vybrat levněji a v tomto případě to dělám,ale o to,aby se takové podnikání,nazvalo pravým jménem.

Další téma-HCl,autopatie s tímto přece vůbec nesouvisí,nevím proč jej uvádíš.

Toť vše,nemám potřebu to dále rozmazávat.
M.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sisa »

jardax píše:.....Byla si na fóru Genesis2? Cekni o hydrogensíranu a máš banána, cekni o chlóru, kyselině chlorné a máš doživotního banána na IP - taková solidní společnost.... a celý tým byl schopný akorát tak vybudovat síť prodejen s mms.
Vrátím se k tomuto tvrzení. Zajímalo by mě, kam na to chodíš. Když dešifruji tvé sdělení, rozumím dobře, že si chodil na Genesis a ceknuls o HCL a hydrogensíranu a dali ti ban? Nebo je to tvrzení "Jedna paní povídala " a v tom případě mi vychází, že tam mají taky nějakého Jardu. Tak jak to je?


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sisa »

milnem píše:Že vytýká obrovskou marži,která se rozvinula v tomto odvětví se vůbec nedivím.Nic na tom nemění fakt,že pacient má na výběr,může koupit nebo nemusí.O tom přeci nediskutuje.Obrovská marže je silně nemorální a za následnou "charitu" se v dnešní době schovává už mnoho projektů,protože lidé na ni,naštěstí ,slyší.
O kterém odvětví mluvíš? Srovnáváš marži u MMS s čím?
Zatím jsem nepostřehla debatu o marži ve farmacii, kdy se výrobní cena běžných léků pohybuje kolem 2-3 USD a prodejní cena je 200 a více. S tím nikdo morální problém nemá.
milnem píše:Co se týká poměrně velkého množství chyb v "odborných" článcích tak opravdu je tam JH má.
Tak je vyvrať.
milnem píše:Možná proto,že jeho tým je chemický a chemie může být někdy dost daleko od biochemie a zvláště se to týká acidobazické rovnováhy v těle,kterou pochopit dělá problémy i řadě biochemiků a lékařů.
Tuto informaci máš odkud?
milnem píše:Dopadem těchto teoretických chyb není možná poškození pacienta,protože praxi s MMS neovlivní,ale vznik velmi špatné pověsti u odborníků,pro které pak přestává být JH partnerem v diskuzi a nedivím se tomu.Škodí si a následně i přijetí MMS v lékařských kruzích.
Toto jsou takové demagogické řeči. O jaké špatné pověsti a u jakých odborníků mluvíš?
A čtu dobře o tvé starosti o následném přijetí MMS v lékařských kruzích? Nezlob se na mě, ale ty tvrdíš, že to, že je oficiálně zakazované, je vlastně následek špatné pověsti J. Humbla u odborníků? Takto jsem si to dešifrovala.
Na každé přednášce s J. Humblem byla min. jedna čtvrtina doktorů. A dle dotazů nevypadali, že by měli problém s informacema J. Humbla nebo A. Kalckera.
Odborník pro mě není člověk, který se vyjadřuje k něčemu, o čem nemá ani páru a byl líný si i nastudovat idostupnou literaturu a za odborníka se považuje jenom proto, že má titul a vzdělání.
milnem píše:Vycházím však hlavně z jeho už diskutovaného článku a acidobasické rovnováze,jeho knihy nemám načteny a vůbec se mi do nich při takovém přístupu nechce.
No comment.
milnem píše:Jak se s tím Siso vyrovnáš či nevyrovnáš je na Tobě,obojí nebrání užívání MMS.
Smysl ukončení tvého příspěvku postrádám.

Edit: úprava citací - poo.
Naposledy upravil(a) sisa dne úte 25 čer 2013 8:18, celkem upraveno 1 x.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDS - klinické skúsenosti

Příspěvek od sisa »

milnem píše:OK Siso,akorát se mně zdá,že reaguješ taky trochu emotivně a tudíš ne moc objektivně.
Na tvrzení, které u mě nevyvolá emoce, nereaguji. Ty ano? Dle tebe emoce potlačují objektivitu? A jakou objektivitu? Čí objektivitu. Já píši svůj názor. A jako každý názor, i ten můj, je subjektivní.

V podstatě tu nešťastnou diskuzi rozproudíš Ty i když tu "svatou válku "myslíš dobře.

Prosím o vysvětlení, jak mohu diskutovat bez toho, že bych odpověděla na příspěvěk a tím rozproudila debatu?
Svatou válku nechápu. To, že se zastanu J. Humbla, je svatá válka a ty, že se zastaneš Jardy, to je co? Prosím uváděj jen argumenty, ne hodnocení oponenta. To je manipulativní jednání. Děkuji.


Podle mne má Jarda pravdu v této záležitosti.

Ok, je to tvůj názor.

Vím,že máš na to jiný názor,ale zdá se mi,že směšuješ v reakci několik skutečností,včetně opravdových zásluh JH a to pak diskuzi zbytečně vyostří,prodlouží a zavede úplně jiným směrem.

Můžeš upřesnit, prosím? Nejsem si vědoma, ale i kdybych si byla, je to jenom internetová diskuze, ne doktorandská práce.

Neber to však ve zlém,nemyslím to tak.Každý máme nějaké bloky-Jarda,já i Ty. :)

Neberu, i když postrádám důvod této péče o jakési moje bloky. Tato poznámka mi opět připomíná manipulaci, když nejsou argumenty, poukáže se na jakési bloky ( nebo jiné, dosaď si, co chceš :-) ) a tím se snižuje věrohodnost oponenta a tím pádem i toho, co říká.
M.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od milnem »

No comment Siso.M.


Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od Elkimek »

Ahoj,

čtu novou knihu o MMS a zároveň problematiku o MMS diskutuju a pár lidmi na jiném fóru. Nejde o žádnou nenávistnou diskuzi kdy si druhá strana nepřečetla fakta jak to bývá jinde. Bavíme se dcela věcně a jelikož jsou to lékaři, biologové apod, řešíme mechanismus fyziologie a MMS. Všichni se schodnou na tom že z hlediska chemie, biologie a fyziologie MMS nemůže fungovat hlavně díky jeho chemickým vlastnostem.

Chtěl bych poprosit zdejší znalce na MMS jestli by se mohli vyjádřit. Je třeba registrace ale pokud se vám bude chtít dikutovat, ocením to. Přecci jen jde o naše zdraví a peníze. Díky.

Diskuze je celá zajímavá. O MMS je to posledních pár stránek v topiku.

http://www.warforum.cz/viewtopic.php?t= ... sc&start=0


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od poota »

Je docela dojemné, jak se všechny ty moudré hlavy shodnou, že MMS nemůže fungovat.
Stejně tak se jiné moudré hlavy shodly na tom, že je vyloučené, aby čmelák mohl létat.
Přesvědčil jsem se na vlastní tělo, že MMS funguje.
A čmeláků jsem už viděl létat taky požehnaně.
Takže považuji za naprosto zbytečné na nějakém fóru vysvětlovat, že podle mého názoru je v těch "moudrých hlavách" nejspíš nas.áno.
A pokud nejsou blbí, tak jsou navedení, což je ještě horší.
Je volbou každého z nás, jestli jim uvěří a bude se řídit podle nich, a nebo jestli si sám vyzkouší něco jiného.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Elkimek píše: ... Bavíme se dcela věcně a jelikož jsou to lékaři, biologové apo ...
Blahoslavení budíž jim země lehká, neb jejich jest království nebeské.
Eklimek, pravdu nemá ten, co kecá, ale ten co vyléčí. Nech je kecat.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od Elkimek »

poota píše:Je docela dojemné, jak se všechny ty moudré hlavy shodnou, ...
Pooto, mohl bys mi prosím říct na co jsi MMS používal a co jsi tím uzdravil? :) Děkujii :))


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od poota »

Udělal jsem si celkovou kůru a pak jsem to používal na momentální problémy typu chřipka, angína, střevní problémy, záněty zubů, poštípání hmyzem a podobně.
Ve všech případech se MMS osvědčilo, u té celkové kůry daleko víc, než jsem očekával. Nicméně je to už delší dobu, takže jsem to pustil z hlavy - někde je tu ještě vlákno, kde jsme konkrétní věci a zkušenosti v té době popisovali.
Od té doby jsem trochu změnil názor na "léčení" našich tělesných schránek, takže se směruji spíš na změnu tělesného prostředí a správně fungující imunitu, což by mělo zdravotním problémům předcházet - a MMS v jakékoli jeho formě mám spíš jen na řešení akutních problémů, které se přece jenom nějak projeví. Ovšem jejich odstranění pomocí MMS či čehokoli jiného považuji za pouze dočasné, protože když ho prostředí dopustilo jednou, je schopné ho dopustit při další vhodné příležitosti zas.
Takže můj názor na MMS si dovolím shrnout asi takto - funguje a dokonce výborně. Ovšem to neznamená, že tím pádem můžeme žít jako prasata a spolehnout se na to, že až se nám to vymstí, tak nás MMS vždycky zachrání.
Osobně odmítám cokoli zuřivě propagovat a nebo zatracovat, protože jakékoli emoce kalí zdravý rozum - "planoucí zrak je neklamným příznakem zpitomění"!

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
*Roman*
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: ned 05 kvě 2013 12:31
Dal: 47 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Handrkování o MMS

Příspěvek od *Roman* »

Elkimek píše:
poota píše:Je docela dojemné, jak se všechny ty moudré hlavy shodnou, ...
Pooto, mohl bys mi prosím říct na co jsi MMS používal a co jsi tím uzdravil? :) Děkujii :))
At si na tom druhem foru vyberou dva "dobrovolniky", co maji nejake neduhy, nechaji je brat 1/2 roku MMS/CDS a mezitim je pozoruji. Dva proto, ze jeden bude mit na tuti trochu jine reakce nez druhy... a taky aby na tu presilu nebyl sam, az bude jejich forum presvedcovat, ze "ono" to fakt neco dela...
A hned dostanou vice odpovedi nez by mysleli... ;o)


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“