MMS mi vyléčilo rakovinu

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

A je skvělé, že takové fórum a zdroj informací vůbec je. Pamatuji časy, kdy internet neexistoval a informace přicházely ztěžka a měly na čas.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Arcone píše:A je skvělé, že takové fórum a zdroj informací vůbec je.
... :) ... mno, na to, že to ještě před pár lety bylo výhradně technické fórum ... :D :D ...... ;) ...

... :pivko: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

Arcone píše:... táty, který zdravě nežil ani trochu, pil, kouřil.
... mám dotaz ... kouřil tatík hodně ??? ... a kouřil i doma ??? ... :ethink: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Asi vím, kam míříte..ne, doma nekouřil, jen opravdu výjimečně a vždy "vyfukoval" z okna.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od A(&F) »

... nevíš ... ;) ... a přestaň mi pls vykat, nebo Ti naplácám !!! ... :D ... tady na fóru si všichni tykáme, bez ohledu na věk a pohlaví ... :) ...
Arcone píše:... ne, doma nekouřil, jen opravdu výjimečně a vždy "vyfukoval" z okna.
... toto je odpověď pouze na půlku mých otázek ... takže zbývá ještě odpovědět na tu: "kouřil tatík hodně ??" ... (/kolik ??) ...

... dobrá tedy, přidávám ještě další dvě otázky, neb ty by stejně následovaly:
- jaká byla diagnóza maminky ??
- jaká byla diagnóza tatínka ??

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Ahoj, tak já tykám..:-) . No, táta opravdu dost kouřil a pil, kolik cigaret, to už přesně nevím. Kde rakovina začala, to taky přesně nepopíšu, ale bylo tam i celkové jiné poškození organismu..(játra, otevřené boláky na nohou..) U mamky se jednalo o rakovinu prsu, postupně metastáze v uzlinách a asi i na plicích - zavodnění plic. Táta umřel první a jasně se dá říct, že stylem života si o to "koledoval" a taky už si pamatuju míň podrobností. U mamky si vzpomínám skoro na vše. Rakovina prsu, metastáze v uzlinách, zavodnění plic... Už je to za mnou, není třeba se tím dále zabývat. Jde mi spíš o pomoc živým než o minulost. Zatím MMS pomohlo dceři na akné - prakticky zmizelo..A také na drobnější jiné "neduhy". Nedám na něj dopustit a prostě mě zajímalo, jak pomáhá lidem s rakem .


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Bobina »

Arcone-taky jsem byla nadšená,že mohu radit a pomáhat lidem s rakovinou,ale to nadšení mě brzy přešlo,neboť jak se již píše v předchozích příspěvcích lidé nechtějí měnit svoje návyky a zlozvyky- raději se svěří do rukou mudrů,protože nemusí nic měnit.Takže pokud chce někdo rady odkážu ho na zdejší forum a řeknu čti a čti.Kamarád s rakovinou mi řekl,že nedokáže cokoli změnit,věřil doktorům a minulý týden zemřel.Mám okolo sebe spoustu lidí s rakovinou,ale ani jeden nechce slyšet o alternativní medicíně až mě to šokuje.
Léčba rakoviny mého manžela pomocí mms je tu popsána,ale nebylo to jen mms.Celkově musel změnit životosprávu i psychiku a mnoho dalšího a je zdráv.Takže tě potěším,že mms pomohlo i já jej používám a děti také.Já se již rakoviny nebojím-vím,že ji lze vyléčit.
tato slova mi zněla stále v uších-RAKOVINY SE NESMÍŠ BÁT -MUSÍŠ JÍ POCHOPIT.RAKOVINU TI NIKDO NEDAL A NIKDO TI JÍ NEVEZME-TĚLO SI JÍ SAMO VYTVOŘILO A SAMO SE JÍ MUSÍ ZBAVIT! ;)


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od sisa »

Bobino, za tu poslední větu tleskám. :eclap:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Bobina »

děkuji,ale to není z mé hlavy-někde jsem to vyčetla-zde na foru nebo v knihách-už si nepamatuji


Arcone
Stálý člen
Příspěvky: 27
Registrován: ned 01 zář 2013 12:26
Dal: 12 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: MMS mi vyléčilo rakovinu

Příspěvek od Arcone »

Dlouho jsem zde nebyla, a tak dodatečně děkuji Bobině za vyjádření, které mě opravdu potěšilo. Trochu jsem teď přešla z MMS na CDS. Je to šetrnější forma . Bohužel, můj známý měl velmi rychlý typ rakoviny a zemřel.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“