CDH - zkušenosti uživatelů

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
Ben52
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 29 bře 2014 16:50
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Ben52 »

Ahoj,jak hodně jsi měl paradontozu jak jsi CDH bral? Jedu protokol 1000 s CDH přestaly mi krvácení dásně,ale zuby se mi hýbou stále :(


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Trpěl jsem na silnou krvácivost dásní. U zubaře mi nebyli schopni udělat ani bílou plombu místo staré vypadnuté. Při její přípravě se totiž musí dávat pozor, aby se pod ní nedostala krev. Plomba se pak nepřilepí. No a sotva mi jen sáhli na dáseň, tak tam byla krev. Teď si mohu dřít dásně jak chci a krev žádná.
Zuby se mi ale ještě neviklaly. Jestli to pomůže i v tomto případě, to netuším. Každopádně vydržet. Možná, že už to ale může být ztracené. Diky té parodontoze snad pak atrofuje i tkáň, ve které zub drží a možná i kost s okosticí čelisti a zda je ještě možné její opětné vytvoření, tak to opravdu netuším. Každopádně bych to nevzdával. Nemáš co ztratit.
Mrzí mne, že jsme nevěděli o MMS a CDS už v době, kdy jsem byl mladý! Věřím tomu, že bych nemusel mít kdysi zuby s tolika kazy. O většinu zubů jsem vlastně přišel tím, že zubaři ošetření kazu odflinkli a z malé dírky nakonec po x-tém pokusu byla díra jako hrom nebo zánět zubu a následná extrakce. Věřím tomu, že CDS působí i proti baktériím, které kazy tvoří.

CDS beru většinou ráno po vyčištění zubů i mezizubním kartáčkem. Mám plastovou štamprli s ryskami. Vezmu do ní něco mezi 10 až 20 ml CDS o koncentraci 1000 až 1500 ppm a doliju vodou na 50 ml. Tím si pak vypláchnu ústa a pak to prostě spolknu.
Přesné ředění si musíš zkusit sám. Udělej si to tak koncentrované, aby tě to pak ještě neškrábalo v krku.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od cimirek »

http://www.2012rok.sk/wp/zdrava-vyziva/ ... rujte-zuby

S kostivalem v tomto případě nemám vlastní zkušenost, ale je to jistě zajímavé.

Na paradentózu by měl pomáhat propolis-tinktura.
viz. např.:
http://www.vcelarenihrou.cz/propolis


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od sisa »

Bylo by dobré, kdyby byly v tomto vláknu jenom zkušenosti s CDH. Na CDS je jiné vlákno.


xdraho
Zasloužilý člen
Příspěvky: 271
Registrován: úte 08 led 2013 15:49
Dal: 23 poděkování
Dostal: 87 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od xdraho »

Odpovídal jsem pouze na dotaz. Ono to nejde dělit. Vzájemně tyto věci spolu souvisí a podle mého názoru se jedná jen o různé variace na stejné téma.


Alenn
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12 dub 2014 13:24
Dal: 1 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Alenn »

Chtěl bych zkusit CDH s hydrogensíranem, má někdo nějaké zkušenosti pouze při běžné detoxikaci, nejsem nemocný. Já osobně bych to viděl na měsíc 1-2ml max 4x denně hodinově po sobě. díky za reakce, sem newbie a moc tomu nevěřim, ale co mi zbývá, než se o tom sám přesvědčit =)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Palo »

Zdravím vás, drazí...

Jestli jsem správně pochopil, tak CDH se odlišuje od MMS tím, že se:

1. nepoužívá kys. citronová, ale chlorovodíková
2. roztoky lijou zvlášť do vody, místo toho, aby se smíchali a pak až naředili

A teď mi řekněte, jaký je to rozdíl oproti CDH a VMS "zvlášť". Asi to někdo nerad přečte, ale VMS "zvlášť" je dokonalejší.

Humblovci jsou bohužel o krok pozadu. S jediným rozdílem, že VMS "zvlášť" se užívá přímo (prvně naředěný chloritan a pak naředěná chlorovodíce) a CDH vám někdo namíchá za nekřesťanský prachy, pokud jste natolik zchoulostivělí, že si to nenamícháte sami.
Pokud si někdo stěžujete na chuť MMS, jistě vám přijde vhod CDH, ale pokud bumbáte VMS "zvlášť", zjistíte, že je to úplně chuťově nejlepší.

Připadá mi, že pan Humblé a jeho přičmrndávači jsou pro vás geniální, přičemž vše jste tu měli už dávno k dispozici. Já netoužím být slavný, jen mi chybí inteligence většiny přispěvovatelů fóra.

Pokud jsem se někde sekl, dejte mi vědět, pořešíme a dojdeme k nějakému závěru.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Palo »

Alenn píše:Chtěl bych zkusit CDH s hydrogensíranem...
Smíchej chloritan s vodou, chlorovodici s vodou, tyhle dva roztoky smíchej a přidej epsomskou sůl. Výsledek bude ještě lepší.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od ranata »

Dobrý den
Tatínek 64let má diagnostikovánu rakovinu žaludku.Za 4 týdny jde na opreci a já bych chtěla začít s užíváním CDH ještě před operací jen si nejsem jista jak dávkovat.Mohl by mi někdo prosím někdo poradit.

Děkuji Renata


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od ranata »

Batlesi
Děkuji moc za rady.Jsi Zlatíčko
Renata


ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od ranata »

Prosím o radu.Užíváme CDH a chtěli bychom ještě začít s užíváním DMSO +MMS k masáži.Můžou se tyto dva roztoky kombinovat?Myslím tím CDH k pití a DMSO s MMS k masáží.Pokud by jste měl někdo zkušenosti s touto aplikací, byla bych moc vděčná.
Děkuji Renata


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ranata píše:Prosím o radu.Užíváme CDH a chtěli bychom ještě začít s užíváním DMSO +MMS k masáži. ...
S touto kombinací nemáš problém. S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ranata
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 24 čer 2014 10:56
Dostal: 2 poděkování

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od ranata »

Dobrý den
Nemáte prosím někdo zkušenosti? Včera jme začali s masážemi MMS+DMSO 8xdenně co hodinu(rakovina žaludku), ale taťka si večer stěžoval na jakési píchání a tlak na plících a také začal více kašlat(podotýkám, že bere tablety na srdce, tlak a žaludek).Můžete mi prosím někdo poradit, jestli je to normální a nebo máme s masážemi přestat, nebo upravit denní počet masáží.

Děkuji za odpověď


Skritek
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 21 úno 2012 9:57

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Skritek »

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, může se "zkazit" a změnit chemická struktura CDH, když koncentrát, tak i naředěné CDH k užití místo v ledničce, zůstane 3 dny při pokojové, případně zvýšené teplotě ?

Mám takový problém, po tomto kroku CDH samotné prostě chutná jinak a připadá mi to že na mě nezabírá. Mohl by se mi prosím Batles vyjádřit ? Měl bych pak na něj ještě prosbu kvůli oberonu.

Moc moc děkuje a zdraví Martin


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CDH - zkušenosti uživatelů

Příspěvek od Craft »

Něco jsem ve fóru hledal a náhodou jsem tady narazil na starší dotaz ohledně krvácivosti dásní. Předem upozorňuji, že se nezabývám prodejem ani MMS, ani nástrojů pro zubní hygienu :D, ale vzpomněl jsem si, že kdysi dávno jsem míval také problém s krvácivostí dásní a vždy při mytí zubů byla zubní pasta dosti od krve, navíc se mi dosti kazili zuby, tak jsem si řekl, že to zkusím jinak. Pořídil jsem si elektrický zubní kartáček a mezizubní kartáček a dal si záležet, čili ráno a večer před spaním čistil poctivě 2 minuty obyč. zubní pastou s olejem z hřebíčku, která se dá v Kaufu koupit za pár kč. Asi prvních 14 dní vždycky plno krve, ale pak to přestalo a dnes mohu na dásně přitlačit jak chci a žádné krvácení se nekoná a dokonce zuby zbělali až si mé okolí myslelo, že jsem si je nechal bělit :D Pak se mi náhodou el. zubní kartáček porouchal a asi týden jsem používal klasický zubní kartáček a pak když jsem se dokopal k opravě toho elektrického, tak jak jsem jej použil na jistá místa, tak se po jejich důkladném očištění objevila trošinka krve, ale na druhý den už zase nic. Takže je to také o tom, jak si člověk umí čistit své zuby a kolik jeho imunita snese, než se to nějak negativně projeví. Od té doby nemám ani žádné zubní kazy a řekl bych, že je mám i mnohem pevnější a čistím je už pouze obyč. zubní pastou za pár kč. Takže ne pouze MMS nebo jeho odnože mohou tady pomoci, mnohdy to jde totiž snadněji a příjemněji, protože co si budeme namlouvat chuť MMS nebo CDH není zrovna žádná sláva :) No a to mi v rodině říkali, že máme paradentózu rodovou, takže bych to zase tak černě neviděl a stačí někdy trocha selského rozumu. Samozřejmě pokud je paradentóza rozjetá tak, že plivete zuby, nelze už tady čekat zázraky, ale myslím, že tím lze také dosti zachránit a ve spojení s MMS pak to bude o to účinnější.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“